דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

תוספי מזון לספורטאים

מתאמנים בחדר כושר? מחפשים אבקת חלבון, תוספי מזון לספורטאים? אנו מתחיבים למחירים הזולים בישראל על כל תוספי המזון, אבקות חלבון, גיינרים, חטיפי חלבון, ועוד...

תוספי תזונה לספורטאים הם תוספי תזונה שנועדו לספק לספורטאים מקצועיים וחובבים רכיבי תזונה נדרשים. הם מסייעים בהעלאת מסת שריר, שיפור סיבולת, שריפת שומן וכו'.

אבקות חלבונים
אבקת חלבון מי גבינה אולטרא וואי פרו של חברת יוניברסל נוטרישן מציבה סטנדרט חדש עבור אבקות חלבון איכותיות. בין אם אתה מתאמן שרוצה לבנות מסת שריר או אם אתה בדיאטה להורדת משקל, אולטרא וואי פרו מספקת מקור מצוין של חלבון כדי לעזור לך במטרותיך.  
אבקת חלבון סופר אפקט אבקת החלבון של סופר אפקט הינה אבקת חלבון מי גבינה משובחת המשלבת את הרכיבים המשובחים והטהורים ביותר על מנת ליצור מוצר איכותי בסטנדרטים גבוהים במיוחד. בכל מנת הגשה יש 24 גרם חלבון מי גבינה טהור, 4.6 גרם גלוטמיו, 5 גרם BCAA, פחות מ 0.8 גרם שומן רווי וללא חומרים שאינם טבעיים.
אולטרא ווי פרוטאין 3 ק"ג אבקת האולטרא ווי-פרו מורכבת מחלבון מי גבינה בלבד (100%). המוצר הינו ייחודי מסוגו שפותח במיוחד בעבור ספורטאים ברמה גבוה ביותר. 
אבקת חלבון דיימטייז איזו 100 מוצר הדגל של חברת דיימטייז האמריקאית!  אבקת חלבון דיימטייז איזו 100 מכילה 100% חלבון מי גבינה איזולט טהור !  אבקת חלבון מי-גבינה טהור,  0 לקטוז !  0 סוכר!  0 שומן!  0 כולסטרול!  0 פחמימה!  ללא גלוטן ! 
אבקת חלבון זו עשירה בחלבון אייזולט ו- BCAA חומצות אמינו מסועפות.  אבקת חלבון מי גבינה 100%-פותחה עבור ספורטאים שצריכים להוסיף תזונה אנבולית לתפריט היומי שלהם. 
אבקת חלבון מי גבינה 100% הוא באיכות מעולה אולטרא-מסוננים מי גבינה מרוכז חלבון. חלבון מי גבינה נחשב למלך של כל החלבונים פיתוח גוף. חלבון מי גבינה יש פרופיל חומצת אמינו טוב יותר, גבוה יותר (25%) BCAA (לאוצין, איזולאוצין, ולין) ריכוז מאשר כל מקור חלבון אחר. 
אבקת חלבון איזולט פלטינום, הינה אבקת חלבון מתקדמת תשלובת חלבונים מתקדמת ביותר בעולם!!! אבקת חלבון זו היא בין החלבונים הכי איכותיים שקיימים בעולם עם 93% אחוז חלבון. 
ספורטאים בכלל ובעיקר מפתחי גוף, זקיקים לכמות מוגברת של חלבונים, לשם שמירת וגדילת מסת השריר והכוח. לפי מחקרים ספורטאים זקוקים לעיתים לכמות של כ- 2 גרם חלבון לכל 1 ק"ג ממשקל גופם מדי יום ביומו. השילוב של חלבון ביצה (אלבומין) וחלב (לקטואלבומין וקלציום קזאין), מגביר את רמת היעילות של הרכב החלבון, כך נספג החלבון לבניית השרירים, ללא תוספת שומן. 
החלבון הנ"ל הינו נוסחה מחודשת - אבקת חלבון מי גבינה טהורים של חברת סופר ניוטרישן, ללא תוספת סוכר. החלבון מהווה רכיב מרכזי ברקמות הגוף בכלל וברקמת השריר בפרט. מאחר שתהליך האימון הוא תהליך קטבולי [הרסני] בראשיתו, מן הראוי לצרוך כמות נאותה של חלבון בכדי לאפשר תהליכי שיקום ובניה מחדש של רקמות שניזוקו במהלך האימון. 
חלבון מפולי סויה. להשלמת תצרוכת החלבון היומית לספורטאים מקצועיים וחובבים כאחד. מקור מצוין לגלוטמין, פתרון מצוין לאנשים הרגישים לחלבוני חלב. המוצר הינו כשר - בהשגחת הרבנות הרשית פתח תקווה. 
אבקת חלבון מי גבינה 100% מכילה כ 10% אימונוגלובולינים שלמים microfraction חלבון המסייע לתמוך במערכת החיסון של הגוף''. חלבון מי גבינה יש גם את היכולת להגביר ייצור גלוטתיון אנדוגני. גלוטתיון הוא החזק ביותר באופן טבעי נוגדת החמצון בגוף. 100% אבקת חלבון מי גבינה מכיל quadrapeptides, אשר הוכחו להיות השפעה משכחי כאבים, ובכך כאבי שרירים לאחר אימון אינטנסיבי יכול להיות ירידה. פרופיל חומצת אמינו 100% מי גבינה חלבון של'' הוא מצוין, הוא מכיל 47.5% מה שנקרא חומצות אמינו אנבוליים (BCAAs, ארגינין, גלוטמין ו טירוזין). 
אבקת החלבונים מורכבת מ - 80% חלבון קזאין המתפרק במשך 8 שעות בתוספת 20% חלבון איזוליט. פורמולה איכותית מאוד המורכבת מ 80% חלבון קזאין המתפרק בגוף במשך 8 שעות ותוספת 20% חלבון איזוליט מבודד.

תוספים המגבירים הורמון גדילה וטסוטסטרון
GH Stack מגביר הורמון גדילה אחת הפורמולות המתקדמות ביותר בעולם לשחרור מואץ ומוגבר של הורמון הגדילה (GH) באופן טבעי, יעיל ובטוח. הנוסחה הייחודית מורכבת משילוב מתקדם של צמחי מרפא וחומצות אמינו שתפקידן להאיץ ולשחרר את הורמון הגדילה. כל זאת בנוסף למרכיבים נוספים אשר מסייעים ליעל את קליטת חומצות האמינו בפני הרצפטורים בגופך ובכך להגיע לתוצאות מקסימלית, כגון: אלפא-קטו-גלוטראט ועוד... 
GH-MAX מסייע להגדלת נפח וחיטוב השרירים ע"י שחרור הורמון הגדילה GH  המוצר נחשב לאחד המוצרים היעילים ביותר בעולם לשיחרור הורמון הגדילה (GH).   יתרונות השימוש ב- GH MAX: אנטי-קטבוליזם, מניעת פירוק שרירים קיימים עקב מחסור בחומצת האמינו. יכולת רבה יותר לבנות שריר עקב זמינות גבוהה של חומצת האמינו. חיזוק משמעותי של המערכת החיסונית. עליה בהורמון הגדילה (hGH) 
DHEA מחקרים אחרים שנערכו בחיות ובבני אדם הראו שתוספת DHEA מביאה להפחתת שומן הגוף ולהגדלה מסת השריר, וזאת ללא הגבלה קלורית. יתרה מזאת, לדברי פרופ' לוננפלד, המחקרים מראים שלמתן DHEA יש השפעה חיובית על מצב הרוח, רמת האנרגיה, החשק המיני וההרגשה הכללית - בעיקר בנשים. בגברים לא נמצאה השפעה מיוחדת. למשל, נמצא שמתן DHEA לנשים לאחר גיל המעבר מסייע בשמירת צפיפות העצם ותורם למראה העור ולחשק המיני. מחקר שנערך על נשים לפני גיל המעבר שסבלו מרמות נמוכות של ההורמון הראה שמתן DHEA גרם גם להן להגברת החשק המיני. 
גלוטמין
 מסייעת לשמירת ופיתוח מסת שרירת, הגלוטמין היא החומצה האמינית בעלת הריכוז הגבוה ביותר בדם. אימונים קשים עלולים לדלדל את מאגרי הגלוטמין, תופעה העלולה לשבש את פעילותה התקינה של מערכת החיסון ואף לגרום לאימון יתר. גלוטמין עוזר להתאוששות מהירה יותר על ידי סיוע למערכת החיסונית להתמודדות טובה יותר עם תופעותיה ההרסניות של פעילות גופנית מאומצת [בעיקר אימוני סיבולת], ומגבירה את הפרשת הורמון הגדילה. 
המוצר אנימאל סטאק מכיל תישלובת של 8 כדורים (לשימוש יומי), המכילים את כל הגורמים החשובים להגברת רמות ההורמונים - טסטוסטרון והורמון הגדילה. כך המוצר מסייעל לבנות מסת שרירים גדולה גדולה וכוח מירבי.  המוצר מכיל פרו-הורמונים, אשר בגופנו מומרים להורמונים סטרואידים - ולהם פעילות אנבולית (בונה שרירים). 
המוצר אנימל טסט של יוניברסל מיועד להגביר את רמת הטסטוסטרון בדם בדרכים טבעיות. כתוצאה מעלייה ברמטת הטסטוסטרון המוצר אנימל טסט מסייע לתהליכים אנבוליים, כגון: בניית השרירים ועלייה בכוח הפיזי, בדומה לתרופות הסטרואידים אנבולים !!! רק ללא תופעות הלווי שלהן. 
טריבולוס צמח הטריבולוס נחשב לאחד הצמחים החזקים והיעילים ביותר שמעלים את רמת הטסטוסטרון בגוף באופן טבעי. טריבולוס פאמם הינו המוצר הראשון מסוגו שמיוצר בישראל. שיולב מנצח של תמצית טריבולוס וקפאין טהור נותנים אפקט חזק של בכוח מתפרץ ובסיבולת השריר כבר באימון הראשון. 
מלטונין מלטונין הוא הורמון טבעי המיוצר ומופרש מבלוטת האצטרובל המצויה במוח. המלטונין כאמצעי טיפול בטוח ויעיל נגד נדודי שינה ויכולה לסייע בהחזרת מחזורי שינה / ערות נורמליים. יתכן שהמלטונין יכול לעזור למניעת מחלות לב, המלטונין מנמיך את רמת הכולסטרול באנשים עם היפרלפידמיה. גירוי בלוטת יותרת המוח להפריש יותר הורמון גדילה (Growth Hormone), עקב כך אנטי-אייגי'נג (האטת תהליכי הזקנה). 
Animal Pak אנימל-פאק מכילה 11 כדורים המכילים: ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, חומצות שומן ועזרים ארגוגנים (חומרים המשפרים את הבצועים הספורטיביים). כמו כן, חומרים המקטינים תהליכים קטבוליים (מקטינים פירוק שרירי) ומסייעים לבניית שרירים, ועוד....

אבקות המשפרות כוח ואנרגיית שרירים
אבקת קריאטין מחקרים הראו כי נטילת קריאטין מונוהידראט במינונים גבוהים (20-30 גרם קריאטין ביום) במשך 5 ימים, גרמה לעלייה משמעותית בריכוז הקריאטין ובריכוז הקריאטין-פוספט בשריר. צמחונים, המקבלים כמות קטנה מאוד של קריאטין מן התזונה, נהנים מיכולת ספיגה מרשימה ביותר בהשוואה לספורטאים הצורכים בשר. יכולת קליטת הקריאטין על-ידי השריר גדלה כאשר במקביל לתקופת נטילת הקריאטין מבצעים הספורטאים מאמצים המאופיינים בפעילויות קצרות ועצימות. 
אבקת קריאטין טהורה הקראטין משמש להגדלת מסת השרירים ללא עודפי שומן!!! לפי מחקר קליני שנערך על-ידי היצרן נצפתה עליה של כ- 25% במסה השרירית ללא עליה בעודפי השומן לאחר שימוש קבוע במוצר בפרק זמן. 
אקסטרים שוק הפורמולה אקסטרים שוק מכפילה את יכולת המיקוד, הביצועים, הכוח, ונמרצות התרגול, אך אינה גורמת לתחושת הנפילה המפורסמת שלאחר הבוסט. אקסטרים שוק הינו מוצר ייחודי הנצרך חצי שעה לפני האימון על קיבה ריקה, המפיק תוצאות מיידיות ברמת האנרגיה, הגודל, הכוח, הניפוח, הביצועים, יכולת המיקוד ונמרצות התרגול....אתה ממש תראה ותרגיש תוצאות דקות ספורות לאחר צריכת המוצר. 

אבקות לעלייה מהירה במשקל
גרייט גיינס  האבקה מכילה תזונה מושלמת, הכוללת את כל אבות המזון לפי צורכיהם של אלה החפצים לעלות במשקלם (בעיקר במסת השרירים). המוצר מכיל הרכב מיוחד של האבקה המכילה שילוב מתקדם של פחמימות מורכבות ופשוטות, חלבונים איכותיים, פחמימות פשוטות בעלות אינדקס גליקימי גבוה המתפרקות במהירות בשילוב עם פחמימות מורכבות בעלות אינדקס גליקימי נמוך המתפרקות לאט ולאורך זמן. על ידי נטילת תוסף זה תוכלו לשמור על רמות סוכר ואינסולין מאוזנות בדם, להגביר את הרגישות לאינסולין ובכך תיהנו מבניית שריר מקסימאלית.
מגה מאס 4000 מגה מאס 4000 של ווידר משמש בעיקר כתוסף לעלייה במסת השרירים, כוח ושיפור הביצועים במהלך האימון האנאירובי תוך כדי שמירה על אחוזי שומן נמוכים. המוצר מכיל תוספת נדיבה של חלבון, חלבון מי גבינה איכותי, המסייע לבנייה ושיקום רקמות שנפגעו במהלך האימון. 
סופר גיינר אבקה לעליה במשקל והגדלת המסה השרירית. מכילה שילוב מתקדם של פחמימות חלבונים איכותיים, פחמימות פשוטות בעלות אינדקס גליקימי גבוה המתפרקות במהירות בשילוב עם פחמימות מורכבות בעלות אינדקס גליקימי נמוך המתפרקות לאט ולאורך זמן. אבקת סופר אפקט Gainer ‏מכילה חלבון שמספק לגוף כל חומצות האמינו. חלבונים משמשים לבניית שריר בגוף והם חשובים לשיקום השרירים לאחר פעילות גופנית. בנוסף לכך, חלבונים ביחד עם פחמימות מעודדים הפרשת אינסולין והורמון הגדילה שמעורבים בגדילת מסת השריר. 
סופר ווי גיינר הינו תוסף איכותי ויעיל לצבירת מסת שריר מהירה, המתוכנן בעיקר לספורטאים מענפי ספורט הבאים: פיתוח גוף, פאואר-ליפטינג, התאבקות וכו')...  כמו כן, מסייע לאנשים הסובלים מתת משקל ואנשים אשר עבודתם דורשת מאמץ פיזי רב. סופר ווי גיינר מספק תערובת של חלבונים איכותיים, ממקור של מי גבינה וחלב רזה בלבד ! בעל יכולת ספיגה חסרת תקדים.
פרו קומפלקס גיינר במשקל 4.5 קילו גרם , גיינר ייחודי הגיינר המכיל 3 סוגי חלבון שונים אבקה לעליה במשקל , גיינר כשר - פרו קומפלקס גיינר מבית סופר נוטרישן הנו תוסף המיועד לעליה נקייה ככל שניתן במסת השריר הרזה ללא עליה מיותרת באחוזי השומן. 
המוצר פותח מתוך מטרה לספק פורמולה מתקדמת אשר תהווה פיתרון מושלם לפיתוח גוף ועליית מסת השרירים. פיתוח זה מאפשר לנו להציג בפניכם את הגיינר הסופר אנבולי החזק ביותר. שימוש בטכנולוגיה ייחודית של Waxy Speed מספק לכם מוצר סופר אקסטרים לעליה במסה. זוהי המילה האחרונה בתחום בגיינרים בארה"ב עם יחס חלבון פחמימה 1:5 שלא קיים בהרבה גיינרים אחרים. כל מה שנותר לכם... זה רק להתאמן ולגדול !!!! 
ריל גיינס של יוניברסל נוטרישן תוכננה במיוחד עבור מפתחי הגוף שרוצים לעלות במסת השרירים במהירות וללא תוספת שומנים מיותרת.  בניגוד לחברות אחרות ריל גיינס מכילה גם חלבוני מי גבינה איזולט לספיגה מהירה וגם חלבוני הקזיאין (חלבון חלב) לספיגה איטית וכך מבטיחה אספקה סדירה של חלבונים לגוף.
2all בניית אתרים