דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

דיאטת האבס (דיאטת הבטן)

דיאטת האבס (דיאטת הבטן)דיאטת האבס, דיאטת הבטן, הדיאטה, הדיאטה אינה שורפת שומנים - שומן מהבטן. לכן האימון והתרגילים מסייעים לגוף לשרוף עודפי שומן - דיאטה, אך לא ניתן להתמקד באזורים מסוימים של שומן, כגון הבטן. דיאטה ופעילות גופנית יסייעו למנוע עודף שומן. אם עיקר השומן של האדם הינ

דיאטת  Abs  (דיאטת האבס) הינה תוכנית בת שישה שבועות, המשלבת דיאטה ופעילות גופנית. הדיטה מדגישה מזונות כוח. שיטת הדיאטה מתמקדת בניית מסת השרירים דרך אימוני כוח, תרגילים אירוביים, ועל איזון דיאטטי של חלבונים, פחמימות ושומן.

למרות שמה של הדיאטה, הדיאטה אינה שורפת שומנים - שומן מהבטן. לכן האימון והתרגילים מסייעים לגוף לשרוף עודפי שומן -דיאטה, אך לא ניתן להתמקד באזורים מסוימים של שומן, כגון הבטן. דיאטה ופעילות גופנית יסייעו למנוע עודף שומן. אם עיקר השומן של האדם הינו סביב הבטן, אז הוא ישרוף את כמות הגדולה ביותר של שריפת שומן תתרחש. הדיאטהAbs  נועד לספק את הויטמינים הדרושים, מינרלים, סיבים לבריאות טובה, בעוד הוא מקדם את בניית השריר המסייע להגדיל את תהליך שריפת השומן של הגוף.

בדיאטה מומלץ לאכול שש ארוחות ביום משום שהמצב מסייע בדיאטה ועוזר לשמור על מה שהחוקרים מכנים מאזן האנרגיה חיובי. בדיאטה מספר הקלוריות שישרפו בשעה לעומת מספר הקלוריות...

בדיאטה מומלץ לשתות! שתיית שמונה כוסות מים בכל יום. הדיאטה מספקת מזונות דלי שומן, כגון: חלב רזה ומוצריו. כמו כן, הדיאטה מספקת שתיית תה ירוק.


2all בניית אתרים