דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

דיאטת ה-3 שעות

דיאטת ה-3 שעות, דיאטות בריאות וכושר, דיאטה מהירה, דיאטה שרירים, דיאטה פיתוח גוף, דיאטה מר ישראל, מר ישראל 2012

על דיאטת ה-3 שעות הדיאטה מבוססת על התפיסה כי ירידה במשקל מושגת בצורה הטובה ביותר על ידי אכילת כמויות קטנות של מזון לעתים קרובות, במקרה זה, כל שלוש שעות, על כן הדיאטה נקראת: דיאטת ה- 3 שעות.


הדיאטה הייתה במקור לפי שיטתו של חורחה קרוז באמצע שנות ה -2000, היה קרוז כילד שסבל מעודף משקל אשר המשיך לרדת במשקל ולעצב את גופו, להיות מומחה מטעם עצמו לירידה במשקל. אין לו הכשרה פורמלית תזונה.
קרוז הוא המחבר של "ניו יורק טיימס 8 רב המכר דקות בבוקר, בתוכנית פעילות גופנית ותזונה, ו 3-Hour דיאט. הוא בעל טור ארה"ב סופשבוע והוא עורך הדיאטה והכושר של מגזין משק בית טוב. קרוז דנה הדיאטה שלו ואת הפילוסופיה כושר על שיחת טלוויזיה רבות, והוא מציג את המאמן במשקל ב-AOL. הוא שומר על אתר

הדיאטה 3-שעות היא משטר דיאטה המבוססת על הפילוסופיה כי התזמון של הארוחות חשוב יותר סוג של מזון אכלו ארוחות אלה. קרוז אומר (בסיסית) הבסיסיים של הגוף את קצב חילוף החומרים (BMR) יכול להיות מוגברת על ידי אכילה כל שלוש שעות. שמירה על קצב חילוף החומרים גבוהה רצוי כי זה גורם לגוף לשרוף יותר קלוריות.
 
ישנם כשלושה חוקים הבסיסיים של הדיאטה כל  3 שעות והם:
• ארוחת בוקר לאכול בתוך שעה אחת העולות.
• לאכול כל שלוש שעות אחרי זה.
• להפסיק לאכול שלוש שעות לפני השינה.

הדיאטה 3-שעה דורש שלוש ארוחות לסירוגין עם שני חטיפים במרווחים של שלוש שעות רגילות. מאכלים מסוימים מומלץ, אבל הדיאטה אינו מספק תוכנית ארוחה היום על ידי יום. קרוז גם ממליץ על שתיית שמונה כוסות מים בכל יום. על דיאטה, הקפאין אינו מוגבל, אך דיאטה חייבים לשתות שתי כוסות מים על כל כוס של קפה. זה מנטרל את ההשפעה של הקפאין dehydrating, אומר קרוז. אלכוהול הוא מפתח תוסף TERMSDietary-המוצר, כגון חומצה, מינרלים, צמחי, ויטמין אמינו, אנזימים או, כי הוא מיועד להיות הנצרכים בנוסף לתזונה של אדם עם ציפייה שזה יהיה לשפר את הבריאות.

להיות שיכור רק לעתים נדירות. עם זאת, הדיאטה מרשה מזון מהיר מדי פעם קצת מזון קפוא או מעובד. אחד המפתח להצלחה בדיאטה 3-שעות מתכננת ארוחות וחטיפים מראש. לדעת מה הם יאכלו לארוחת הבא עוזר דיאטה מקל על הדיאטה.
 
דיאטת ה-3 שעות אינו פחמימות נמוכה, חלבון גבוהה, או דיאטה שומן נמוך מאוד. ארוחות נדרשים להכיל איזון סביר של פחמימות, חלבונים, שומנים. הדגש הוא על בחירת מזונות מתאימים על שליטה בחלק קפדנית. למרות קרוז טוען שאנשים יוכלו לאכול מה שהם רוצים ועדיין לרדת במשקל בדיאטה שלו, במציאות, על ידי ביצוע דיאטה נכונה, אדם מוגבל כ 1450 קלוריות ביום. תזונאים רבים מחשיבים את צריכת הקלוריות המתאימה אובדן, איטי משקל יציב. קרוז טוען כי אנשים הבאים 3-שעות דיאט יאבדו (0.9 ק"ג) בשבוע, וכי הם יכולים למקד את הכתמים על הגוף שבו הם יכולים לאבד שומן. הדיאטה נועד האחרון 28 ימים, עם מחזור חוזר עבור אנשים שצריכים לרדת במשקל יותר.
 
ההיבט התרגיל של הדיאטה 3-שעות מבלבל במקצת. קרוז בתחילה טוען כי פעילות גופנית היא לא חלק מתוכנית ההרזיה הזה כי דיאטה 3-שעות הוא טוב עבור אנשים עם דלקת פרקים או ניידות מוגבלת. עם זאת, הוא גם אומר כי שריר מסת הבניין חשוב בירידה במשקל משום אפילו במנוחה קילוגרם של שריר שורף פי שניים קלוריות כמו חצי קילו של שומן. זו מתרחשת משום פעילות מטבולית גבוהה בתאי שריר. בסופו של דבר קרוז עושה מציעים תרגילים כדי ללכת יחד עם הדיאטה 3-שעות, והם בדרך כלל לא מתאים לאנשים עם מפרקים כואבים או מגבלות ניידות.
 
חורחה קרוז טוען כי דיאטה 3-שעות שלו יהיה לתכנת BMR של הגוף ולאפשר לאנשים לאבד 1 ק"ג בשבוע. לדברי קרוז, אם הגוף עובר זמן רב מדי ללא אוכל, מה שהוא מכנה מנגנון הגנה רעב נכנס לפעולה כאשר זה קורה, הגוף מתחיל לחסוך באנרגיה, שימוש פחות קלוריות, וגם לשרוף שומן פחות. זה נכון הרעבה גורמת לגוף לפעול כדי לשמר את הדלק המטבולי. עם זאת, כמו סקירה של הדיאטה 3-שעות על התזונה האמריקני נקודות איגוד האינטרנט באתר בחוץ, אין שום הוכחה מדעית כי הולך שלוש שעות בין הארוחות גורם לגוף לחשוב שהוא רעב או כי אכילה כל שלוש שעות יהיה לשנות את BMR.
קרוז גם טוען כי דיאטה יכולה למקד חלקים מסוימים של הגוף שממנו לאבד סנטימטרים. אין מחקר כדי להראות שזה נכון, למרות תרגילים ספציפיים עשויים לבנות שריר הטון כתמים מסוימים.
 
היתרונות 3-שעות דיאטה דיאטה ידי מתן מתכון קלוריות נמוכה יחסית, ארוחות מאוזנות. אנשים אוכלי פזיזות או מודע לעיתים קרובות נהנים לאכול על פי לוח זמנים. הגישה 3-שעה גם מסייע לרסן התנהגות אכילה מוגזמת. משום שהם נדרשים לאכול בשעה לרשום פעמים, דיאטה לא מקבלים כל כך רעב הם הערוץ עצמם בארוחה הבאה. אוכלי לילית גם ליהנות מן האיסור על אכילת שלוש שעות לפני השינה. יתרון נוסף של דיאטה זו הוא כי היא משתמשת מזון בסופרמרקט רגיל, אשר שומר על עלות סבירה. אין דמי נדרש להשתתף.
 
תלונה נפוצה אחת על הדיאטה היא מתכננת ארוחה תפריטים מוגבלים, אלא אם דיטר מצטרף לאתר האינטרנט אופציונלי בתשלום הקשורים בתזונה. חברות לאתר האינטרנט נמכר בלוקים 13-בשבוע. תלונה נוספת היא כי דיטר הוא מומלץ מאוד לקנות חורחה קרוז תוספי תזונה לקחת בזמן הדיאטה.
אמצעי זהירות
כמו עם דיאטה כלשהי, אנשים צריכים לדון עם הרופא שלהם היתרונות והחסרונות של הדיאטה 3-שעות מבוסס על הנסיבות האישיות שלהם.
2all בניית אתרים