דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

דיאטת האקנה - דיאטה ללא אקנהדיאטת האקנה, דיאטה ללא אקנה, דיאטות, דיאטות פיתוח גוף, מר ישראל 2012,

 

הדיאטה אקנה או ליתר דיוק, את הדיאטה ללא אקנה, היא פשוט דרך של אכילה משפרת וכך מונעת הדיאטה אקנה. יש איזה דיון בקהילה הרפואית לגבי ההשפעה של התזונה על אקנה, אולם ישנו גוף ראיות כדי לתמוך ברעיון כי מה הוא אכל עלול להשפיע על העור.

 
באמצעות סקירת מחקרים למעלה מ 40 שנים, רופאים, כגון עור, דיקן Goodless פיתחו סדרה של המלצות לגבי מזונות שעשויים למנוע את האקנה. בספרו חזזית-חינם דיאט תכנית, ד"ר Goodless מציג את המלצותיו. הוא מציע לאכול דיאטה דלת שומן בסיבים, יחד עם הימנעות המוצר בוטנים, מזון מטוגן, מלח מופרזת, מוצרי חלב, מזונות עשירים בסוכרים מזוקקים, וכן מזונות עשירים בפחמימות.

כמו פצעונים כמו אנשים יש כבר זמן רב, נעשו ניסיונות כדי לנקות אותם מהר או למנוע את כולם יחד. ברוב התרבויות יש תרופות עממיות כדי לעזור לנקות את העור. זה לא היה עד 50 השנים האחרונות, כי מחקר מדעי רציני התנהל על מנת לאשר או להפריך את אלה אגדות עם ומיתוסים. אחד המחקרים המוקדמים ביותר על מזון לאקנה התמקדו שוקולד. מחקר זה מצא כי שוקולד לא להגדיל פצעונים אקנה. מחקרים אחרים מאז אישרו את הממצא הזה.
 
ברוב המקרים, טיפול באקנה כבר את הדגש של המחקר; מחקרים בודדים עם זאת, היו כי בחנו את ההשפעה של ויטמין ספציפי ותוספי מינרלים על אקנה. מחקרים אחרים שבחנו קבוצות אתניות וקהילות מן

סיבות אפשריות להגביר ההורמון האקנה בשנות העשרה (זה יכול להגרום מבלוטות שומן-סבום)
* שינוי הורמונלי במהלך ההריון או הפעלת גלולות למניעת הריון
* תורשה (גנטיקה)
* סוגים מסוימים של תרופות
* איפור שמנוני

2all בניית אתרים