דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

צמחים ופוריות נשים

העבודה בצמחים לטיפול בפוריות נעשית, לעיתים, גם בלי ידיעה ברורה של הגורם הספציפי של אי הפוריות באותה אישה ולאחר עבודה כזו, במשך מספר שנים, מספרת נטורפטית מארה"ב, היא יכולה להצביע על תוצאות לא רעות כלל.

הרבה פעמים חוסר איזון גניקולוגי מתקשר לסרקולציה בעייתית באזור אגן הירכיים, שפוגעת בתפקודו האופטימאלי של האגן. הרבה פורמולות בוטניות עוזרות בעידוד סירקולציה זו.
 
הפורמולה הנפוצה ביותר היא הדונג-קוואי (ANGELICA SINENSIS), (אנג'ליקה סינית), LIGUSTICUM, REHMANNIA  ו- WHITE PEONY.

זו תרכובת סינית קלאסית המוכרת כרביעיית הדונג קוואי, יש לה מספר וריאציות המוכרות גם בשמות EIGHT PRECIOUS PILLS ו- WOMENWS PRECIOUS.

בפורמולות אלו אסור להשתמש בזמן דימומים, וסת או הריון.
בצרוף לפורמולות הדונג קוואי אפשר להשתמש ב- CHASTE BERRY , (VITEX ANGUS-CASTUE), UNICORN FALSE, CRAMP BARK , PARTRIGE BERRY.

הויטקס הוא אגוניסט של הפרוגסטרון והוא יכול לצמצם את רמת הסיכון של הפלות וכן לעודד ולזרז ביוץ.
הוא עובד באופן ספציפי על ידי הגדלת פעילות ותפקוד בלוטת המוח ועל ידי כך משתפר תפקוד השחלות.
צמחים נוספים שנוכל לצרף לפורמולות לאחר שווידאנו שהאישה אינה אנמית גבולית הם צמחים שעובדים על בלוטת התירואיד.
 
הפרוטוקול הבסיסי הוא להשתמש בפורמולה ולנצלה לאורך כל החודש, פרט לימי הוסת. אפשר לתת את רביעיית הדונג קוואי לשלב האסטרוגני של המחזור ואת ה- CHASTE BERRY לשלב הפרוגסטרוני של המחזור, אך לרוב אין בכך צורך, מה שכן חשוב הוא לשים לב שרכשנו מוצר איכותי, שכן מוצרים שונים, שאינם עשויים היטב, מכילים חומרים באיכות נמוכה ואפילו מוצרים שמכילים, למשל, 85% דוחן.


המלצה נוספת היא לא להחפז, להביא שזהו תהליך ולנסות לתת לצמחים להשפיע למשך שלושה מחזורים לפחות, כשהאידיאלי יהיה המתנה של שישה חודשים ללא נסיון להרות.
מומלץ כי הגבר יצרוך צמחים המגבירים את ספירת הזרע ואיכותו, (ASHWAGANDHA, ASTRAGALUS), ימנע מפעילות מינית מוגזמת, אמבטיות חמות ובגדים צמודים.
האישה, מומלץ כי תתעמל בקביעות, עם התמקדות על שיפור טונוס הבטן.
כאמור, לאחר כניסה להריון, אין להמשיך ולצרוך את הדונג קוואי כיוון שהיא מגבירה את זרימת הדם בצורה שלא נרצה לגרום לה בזמן הריון.
טואול - בניית אתרים