דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

אבקות חלבונים

אבקות חלבונים ישנם סוגים שונים של אבקות חלבון, ויש לתאם את סוג החלבון בהתאם למטרה של הספורטאי, בהתאם לסטטוס התזונתי שלו ולתוכניות האימונים וכו'... החלבונים חיוניים למיגוון תפקידים פיזיולוגיים בגופנו, החל משמירה על תפקודה של מערכת החיסון ועד לבניית רקמות שרירים - פיתוח גוף.

ישנם הרבה סוגים של חלבונים, אך היצרנים מתמקדים בייצור אבקות חלבון מהיעילות יותר, כגון: חלבון מי גבינה, חלבון חלב-קזאין, חלבון סויה, חלבון אורז, חלבון ביצה-אלבומין וכו'... למידע נוסף אודות תוספי מזון לספורטאים: אבקות חלבון אבקות לעלייה במשקל קריאטין חומצות אמינו שרפת שומנים ודיאטה פרו-הורמונים-הורמון גדילה


אודות החלבונים ותפקודם

אבקת חלבון- חלבון מי גבינה (חלבון שמרוקו בחלב המהווה כ- 20%).
אבקת חלבון-חלבון סויה (חלבון צמחי מלא, בחלבון מכיל פיטו-אסטרוגנים).
אבקת חלבון-חלבון קזאין (חלבון חלב).
אבקת חלבון-חלבון אורז (חלבון צמחי-נחשב לחלבון לא מלא).

אבקת חלבון-חלבון אלבומין (חלבון ביצה).

אבקת חלבון- המכילות תשלובת חלבונים (על פי רוב ארבעה סוגי חלבונים).

סוגי אבקות החלבון השונות מתאימים למתאמנים שונים ובזמנים שונים ויש להתאים את אבקת החלבון בהתאם לתפריט ולמטרה של כל אדם ואדם.לדוגמא אבקת חלבון קזאין, תתאים למי שמחפש חלבון הנספג לאט(למהלך השינה\יום עמוס שאין זמן לאכול וכו').
 


אבקת חלבון סופר אפקט-כשרה 2.3 ק''ג

אבקת החלבון סופר אפקט (סופר ווי) הינה אבקת חלבון מי גבינה משובחת המשלבת את הרכיבים טהורים ביותר בכדי ליצור מוצר איכותי בסטנדרטים גבוהים במיוחד. בכל מנת הגשה של אבקת חלבון מי גבינה יש 24 גרם חלבון טהור, מעל לארבעה וחצי גרם גלוטמין, חמישה גרם BCAA, פחות מגרם שומן רווי. אבקת החלבון של חב' סופר אפקט מיוצרת תחת תנאי מעבדה קפדניים ועומדת בדרישות iso-9000.
איכות המוצר היא מהגבוהות ביותר וזאת ניתן להרגיש כבר מהשימוש הראשון אודות למרקם, לטעם, לריח ולנתוני המוצר.  אבקות חלבון הינה הבחירה הטובה ביותר למי שרוצה להעשיר את התפריט שלו בחלבון איכותי, לאלה שרוצים לשמור על מסת השרירים חסונה וחזקה בתקופת החיטוב או בתקופת השימור (שמירה על מצב קיים) ולמי שרוצה לצבור מסת שריר מבלי לעלות באחוז השומן. חלבון סופר אפקט מבוסס אך ורק על חלבון מי גבינה ולא על תוספת של חלבונים זולים . 80% חלבון במוצר חלבון הוא מקור מצויין לעליה במשקל. הגוף משתמש בחלבון לחידוש העור, השיער, השרירים והעצמות. חלבון גם משמש את הגוף בייצור הורמונים, אנזימים וחיזוק המערכת החיסונית. ללא כמות מספקת של חלבון הגוף מאבד את היכולת לתקן רקמות בגוף. חלבון אחד שמקבל את מלוא תשומת הלב במחקרים רבים הוא חלבון מי הגבינה (Whey Protein) המופק מחלב. בחלב יש רק כ- 5% חלבון שמתוכו רק 20% הוא חלבון מי-גבינה. בכדי להגיע לריכוזים גבוהים של חלבון כמו שיש צריכים לסנן עשרות ליטרים של חלב. חלבון מי-גבינה הוא החלבון הטוב ביותר לבניית רקמות ושרירים בגוף. חלבון מי-גבינה מסייע להפרשה טבעית של הורמון הגדילה (GH) העובר מטבוליזם בגוף ל- IGF-1 הבונה שרירים. חלבון מי-גבינה אף הוכח.. פרופיל חומצות אמינו ייחודי המותאם לצרכי המתאמן: רמה גבוהה של חומצות אמינו מסועפות שרשרת-BCAA חמישה גרם במנה מוכנה. החיוניות לשיקום שרירים לאחר מאמץ ולהפחתת פירוק שרירים עקב מאמץ גופני.
אבקת חלבון סופר אפקט-כשרה

• מינון גבוה של חומצת אמינו גלוטמין (4.6 גרם במנה מוכנה) לבניית מסת גוף רזה. הגלוטמין ממלא תפקיד קריטי בגדילה ובצמיחה של תאים, תיקון סיבי שריר פגועים ותחזוקה של מערכת חיסון תקינה. שפר את המערכת החיסונית ומעלה רמות של גלוטטיון בגוף (אנטי-אוקסידנט חשוב בגוף).
טעם - הטעם של סופר אפקט מן המשובחים שהגיעו למדפים בעל מרקם מעולה ללא גושים. החברה דוגלת לשמור על המוצר טבעי ככל האפשר ולשמור על בריאות הספורטאים.
הכשר הרבנות הראשית ראש העין. וגם בחג הפסח יש לנו הכשר-כשר לפסח.
מחיר: 265 ש"ח.
 

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


אבקת חלבון מי גבינה אולטרא וואי פרו 2.3 ק"ג (Ultra Whey Pro)

אבקת החלבונים אולטרא ווי פרו: יתרונות רבים • מתערבבת בקלות, • מכילה פפטידים של חלבון מי גבינה, • מועשרת בפפטידים של גלוטמין, • 22 גרם חלבון בכל מנת הגשה, • אינו מכיל לקטוז (סוכר החלב), • אינו מכיל אספרטיים.
אולטרא וואי פרו של חברת יוניברסל נוטרישן מציבה סטנדרט חדש עבור אבקות חלבון איכותיות. בין אם אתה מתאמן שרוצה לבנות מסת שריר או אם אתה בדיאטה להורדת משקל, אולטרא וואי פרו מספקת מקור מצוין של חלבון כדי לעזור לך במטרותיך.
כל מנה מכילה 22 גרם של חלבון מי גבינה איכותי המגיע מתערובת ייחודית של יוניברסל. PureWhey™ Protein Blend - תערובת של מי גבינה מרוכזים אולטרא סינון, מי גבינה איזולאט, פפטידים של מי גבינה ופפטידים של גלוטמין.
בניגוד לאבקות חלבון אחרות שמשתמשות בתהליך של שחלוף יונים (Ion Exchange), תהליך שפוגע באיכות החלבון ומסלק מקטעי חלבון רבי ערך. אולטרא וואי פרו מיוצרת בתהליך חדשני ביותר בטמפרטורה נמוכה ובסינון אולטרה, תהליך ייצור זה מונע את פירוק החלבונים ושומר על ערכם הביולוגי הגבוה של 104%, כלומר יעילות מקסימלית בבניית רקמות השרירים והגוף.
אבקת חלבון מי גבינה אולטרא וואי פרו
בעקבות תהליך הייצור המיוחד אולטרא וואי פרו מכילה את כל חלקי החלבון כולל פפטידים (שרשראות של חומצות אמינו) כגון: לקטו- גלובולין, לקטו-אלבומין, אימונו-גלובולינים ולקטו-פרין.אולטרא וואי פרו גם מהווה מקור מעולה של גלוטמין ושל חומצות אמינו מסועפות (BCAA). האבקה מכילה כמות נמוכה של פחמימות ושומנים והיא מתערבבת בקלות ליצירת שייק חלבון טעים ואיכותי.

המלצות לשימוש בחלבון מי גבינה (אולטרא ווי פרו) 

 
שלב 1-3 מנות הגשה של חלבון ביום (בהתאם לתזונה ולדרישות האישיות) לאחר האימון, בבוקר ולפני השינה.
ערבב כף הגשה אחת עם כוס חלב, מים או מיץ טבעי (כדי להשיג ספיגה מהירה מומלץ לערבב עם מים בלבד).
מחיר:  344 ש"ח. 

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


 

אבקת החלבונים Uber Milk חלבון מי גבינה וחלבון חלב-קזאיןאבקת החלבונים Uber Milk חלבון מי גבינה וחלבון חלב-קזאין

אבקת החלבונים יובר מילק-Uber Milk מורכבת מ - 80% חלבון קזאין המתפרק במשך 8 שעות בתוספת 20% חלבון איזוליט.
פורמולת ÜBER MILK : Micellar casein and whey containing milk isolate
פורמולת החלבונים Uber Milk הנה אבקת חלבונית איכותית מבית Scitec Nutrition - היצרנית הגדולה בעולם של פורמולות החלבונים. זוהי פורמולה איכותית מאוד המורכבת מ 80% חלבון קזאין המתפרק בגוף במשך 8 שעות ותוספת 20% חלבון איזוליט מבודד.
פורמולת החלבונים אינה מיועדת לספורטאים בלבד. במקרים רבים הפורמולה מיטיבה גם עם אנשים הסובלים מבעיות רפואיות שונות: * לחולי סרטן הפורמולה מונעת את דיכוי המערכת החיסונית ומשפרת את סיכויי ההחלמה, בעקבות השימוש בפורמולה נעשים התאים הסרטניים לפגיעים יותר לטיפולי כימותרפיה. * לסובלים מתת משקל. * לסובלים מטמפרטורת גוף נמוכה מדי. * לסובלים מעייפות כרונית כתוצאה מחוסר בחלבון בגוף. * לחיזוק המערכת החיסונית.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


אבקת חלבון דיימטייז איזו 100-ISO 100אבקת חלבון דיימטייז איזו 100-ISO 100

איזו 100 אבקת החלבון המתקדמת ביותר. ונחשבת למוצר הדגל של חברת דיימטייז האמריקאית! אבקת חלבון דיימטייז איזו 100 מכילה 100% חלבון מי גבינה איזולט טהור!
יש להוסיף ולומר כי אבקת חלבון מי-גבינה הנ"ל אינה מכילה לקטוז, סוכר, שומן וכולסטרול! והיא ללא גלוטן! לדברי היצרן.
אבקת חלבון דיימטייז ISO 100 מאושרת ע"י ה FDA מנהל המזון והתרופות האמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי!
איזו 100 מנצחת במבחני הטעם והאיכות. מתערבבת בקלות ובעלת טעם טוב! מיוצרת במפעל בעל תקן GMP ובפיקוח מלא של ה FDA האמריקאי! מיוצרת בארה"ב ובשימוש מיטב הספורטאים התחרותיים והיצוגיים בספורט העולמי. 
איזו 100 של חברת דימטייז היא אבקת חלבון המתקדת והטובה בעולם- 90% חלבון ב 100 גרם אבקה! האבקה מכילה 6 גרם BCAA ו 4 גרם גלוטמין למנה!
האבקה מכילה חלבון מי גבינה מבודד (איזולט) בעל כושר ספיגה מהיר במיוחד וכאמור ללא לקטוז וגלוטן !
אבקת החלבון הנ"ל מיועדת לעלייה במסת שריר נקייה ללא שומן מיותר ! האבקה מיוצרת בחמישה תהליכי יצור שונים להשגת איכות גבוהה ביותר בשוק אבקות החלבונים. מכילה במנת הגשה של 28 גרם : 25 גרם חלבון, 0 סוכר, 0 פחמימה, 0 כולסטרול 0 שומן! בנוסף מכילה 3 אנזימי עיכול לספיגה מהירה ואיכותית. 

אבקת חלבון דיימטיז ISO 100 מתאימה

למתאמני חדר כושר המעוניינים בעלייה במסת השריר, למתאמני סבולת המעוניינים לשמור את המסה הקיימת, למצויים בדיאטות דלות קלוריות לצורך הרזיה, לבני הגיל השלישי לצורך איזון הירידה ביעילות מערכת העיכול, לרגישים ללקטוז, לבני נוער ומתבגרים העוסקים בספורט ומצויים בתהליך גדילה. לצמחוניים שתזונתם אינה כוללת בדרך כלל חלבון איכותי ואמורים להשלים את תצרוכת החלבון היומית שלהם.
אבקת חלבון דיימטיז איזו 100 נמצאת בחמש טעמים נפלאים: שוקו, וניל, תות, בננה, פינקולדה. אריזה 2.3 קילו.
מחיר: 478 ש"ח. 

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


אבקת חלבון מי גבינה אולטרא ווי פרו 3 ק"ג (Ultra Whey Pro)אבקת חלבון מי גבינה אולטרא וואי פרו 3 ק

אבקת חלבון מי גבינה, אולטרא ווי פרוטאין: אבקת החלבון מכילה פפטידים של חלבון מי גבינה, המועשרת בפפטידים של גלוטמין, 22 גרם חלבון בכל מנת הגשה. האולטרא וואי אינו מכיל לקטוז (סוכר החלב) ואספרטיים.
אולטרא וואי פרו של חברת יוניברסל נוטרישן מציבה סטנדרט חדש עבור אבקות חלבון איכותיות. בין אם אתה מתאמן שרוצה לבנות מסת שריר או אם אתה בדיאטה להורדת משקל, אולטרא וואי פרו מספקת מקור מצוין של חלבון כדי לעזור לך במטרותיך.
כל מנה מכילה 22 גרם של חלבון מי גבינה איכותי המגיע מתערובת ייחודית של יוניברסל. PureWhey™ Protein Blend - תערובת של מי גבינה מרוכזים אולטרא סינון, מי גבינה איזולאט, פפטידים של מי גבינה ופפטידים של גלוטמין.
בניגוד לאבקות חלבון אחרות שמשתמשות בתהליך של שחלוף יונים (Ion Exchange), תהליך שפוגע באיכות החלבון ומסלק מקטעי חלבון רבי ערך. אולטרא וואי פרו מיוצרת בתהליך חדשני ביותר בטמפרטורה נמוכה ובסינון אולטרה, תהליך ייצור זה מונע את פירוק החלבונים ושומר על ערכם הביולוגי הגבוה של 104%, כלומר יעילות מקסימלית בבניית רקמות השרירים והגוף.
בעקבות תהליך הייצור המיוחד אולטרא וואי פרו מכילה את כל חלקי החלבון כולל פפטידים (שרשראות של חומצות אמינו) כגון: לקטו- גלובולין, לקטו-אלבומין, אימונו-גלובולינים ולקטו-פרין.
אולטרא וואי פרו גם מהווה מקור מעולה של גלוטמין ושל חומצות אמינו מסועפות (BCAA). האבקה מכילה כמות נמוכה של פחמימות ושומנים והיא מתערבבת בקלות ליצירת שייק חלבון טעים ואיכותי.
המלצות לשימוש בחלבון מי גבינה (אולטרא ווי פרו): שלב 1-3 מנות הגשה של חלבון ביום (בהתאם לתזונה ולדרישות האישיות) לאחר האימון, בבוקר ולפני השינה. ערבב כף הגשה אחת עם כוס חלב, מים או מיץ טבעי (כדי להשיג ספיגה מהירה מומלץ לערבב עם מים בלבד).
מחיר: 3 קילו = 444 ש"ח, או 4.5 קילו = 599 ש"ח. 

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


חלבון מי גבינה ווי 100% גולד סטנדרט אופטימום נוטרישן

חלבון 100% WHEY PROTEIN ,2.27 ק"ג | יצרן Optimum
חלבון מי הגבינה חיוני לספורטאים ולכל אדם העוסק בפעילות גופנית אינטנסיבית, לפיתוח מסת שריר, שמירה על מסת השריר ושמירה על תקינות המערכת החיסונית וחילוף החומרים.
כיום גם בתחום הרפואה, מטפלים שונים ורופאים מומחים ממליצים במקרים מסוימים על שימוש בחלבון מי הגבינה כמסייע להתאוששות ובנייה מחודשת של רקמות הגוף.
חלבון מי הגבינה עשיר בחומצות האמינו החשובות לבניית השרירים בגוף, התאוששות מהירה והספקת אבני הבנייה לגופנו
בתהליך היצור של חלבון 100% של אופטימום לא מוסיפים פחמימות נוספות, לכן בכל מנת הגשה יש שני גרם בלבד של פחמימות מתוכן רק גרם אחד של סוכר.
תכונה זו מתאימה את החלבון לאלו הרוצים להימנע מפחמימות וקלוריות מיותרות בתזונתם היומית.
יש לציין, כי החלבון מי-גבינה של חברת אופטימום מכיל: סויה ועל כן יש להזהר מהשימוש האנשים אלרגיים.
מחיר: 333 ש"ח.

אבקת חלבון מבודד VPX

 
חברת VPX אבקות חלבון מי גבינה מבודד: אבקת חלבון מבודד SpiroFuse Reverse Osmosis- בשיטה המהפכנית של האוסמוזה ההפוכה. אבקת החלבון המבודד היוקרתית של המותג הנודע VPX, אשר היה החלוץ בנישת החלבון המבודד ואשר זוכה להערכה רבה בנישה זו, הינה פרי פיתוח בלעדי של החברה. במהלך הייצור עשתה חברת VPX שימוש במיטב האמצעים הטכנולוגיים להפקת חלבון מבודד טהור ב -99% ועשיר ברכיבי איכות מזינים. מערכת הטעם של אבקת החלבון איננה מכילה פחמימות, וזאת הודות לפיתוח מתקדם נוסף של חברת VPX, שהוא פרי עמלם של מומחי הטעם של החברה, להנאתכם המושלמת. חברת VPX שמה לה למטרה לבנות את העתיד של מדע השריר, פיתוח הגוף ושיפור הביצועים, ולעמוד לימינם של המתאמנים בכל שלב לאורך הדרך, להגשמת יעדי הכושר שלהם באופן האפקטיבי ביותר. אבקת חלבון מבודד VPX הוא אחד האמצעים היעילים ביותר בדרך אל המטרה, והוא מוגש לספורטאים בגאווה ובמקצועיות מושלמת.
מה עומד מאחורי ההרכב של אבקת החלבון המבודד של VPX? 
- 100% חלבון מי גבינה מבודד
- 0% שומן, - 0% שומן טרנס, - 0% כולסטרול.
- 0% אספרטיים, - 0% מוצקי סירופ תירס ושמנים שעברו הליך הידרוגנציה.
- 0% קאזין וחלבונים מוחלפי יונים, - 0% לקטוז - לקבלת מוצר שהינו בטוח למרבית הצרכנים הרגישים לחלב.
אבקת חלבון VPX  - לעליה במסת השריר! 
הדרך העקבית והאפקטיבית ביותר לירידה במשקל ולהפחתת שומן גוף בלתי רצוי היא אימוץ תפריט דל פחמימות ועשיר בחלבונים, לצד צריכת שומנים נכונים במינון המתאים, וזאת בעקבות העובדה שלחלבון שלוש נקודות מאבק מרכזיות בשומן הגוף. הראשונה שבהן: חלבון גורם לגוף לשחרר הורמון בשם "glucagon" אשר משחרר מאגרי שומנים בגוף תוך ניצולם לצרכי אנרגיה. נקודת המאבק השנייה של החלבון בשומנים קשורה בעובדה שחלבון בונה את מסת השריר וכתוצאה, נשרפים שומנים בתוך תאי השריר. כפועל יוצא מכך, מתקבלת המשוואה הבאה: יותר שריר = יכולת שריפת שומנים מוגברת. הנקודה השלישית בה משפיעה צריכת חלבון על שריפת שומנים נגזרת מכך שעל מנת לעכל חלבון, הגוף נדרש לכלות כמות גדולה של חום, מה שנקרא במילים אחרות "האפקט התרמי" של החלבון, אשר בא לידי ביטוי בשריפת קלוריות עודפות בגוף, גם במצבי מנוחה. משום שכך, גם אם הדרך הקלאסית לירידה במשקל היא שריפת יותר קלוריות מכמות הקלוריות הנצרכות, הסוד לשריפת שומנים לטווח ארוך ולירידה עקבית במשקל הוא שליטה על הורמון האינסולין.
שחרור אינסולין קשור באופן עקבי לכמות הפחמימות שאנו צורכים ולסוגן. הורמון זה אף גורם לגופנו לאגור שומן ומונע מהגוף את השימוש בשומנים לצורכי אנרגיה. במידה ואנו שולטים בהורמון האינסולין באמצעות תזונה דלת פחמימות, הרי שאנו מובילים לירידה במשקל הגוף ולהפחתת שומנים. אבקת חלבון מבודד VPX, המבוססת על שיטת האוסמוזה ההפוכה, היא הדרך הטובה ביותר לשחרור הגוף מצריכת פחמימות מיותרות, כשהיא מספקת תמיכה מושלמת לכל תפריט דל פחמימות. תכניות הרזיה פופולאריות רבות מבוססות על תפריטים דלי פחמימות ועשירים בחלבונים, כאשר החלבון מהווה את הגורם המרכזי להגדרה מחדש של השרירים. אבקת חלבון מבודד VPX היא תוסף החלבון האיכותי ביותר שתוכלו למצוא, לתמיכה בתפריטים דלי פחמימות ושומנים. ספורטאים מקצועיים, מפתחי גוף ורבים אחרים סימנו את אבקת החלבון המבודד VPX כאמצעי אשר יוביל אותם להגשמת יעדי הכושר שלהם באופן האפקטיבי והמהיר ביותר. אם גם אתם מעוניינים לראות תוצאות בשטח - הפכו את אבקת החלבון המבודד של VPX לחלק אינטגרלי מהתפריט שלכם!
מחיר: 399

אבקת חלבון VPX SYNGEX


אבקת החלבון היוקרתית של מותג האיכות VPXמצטיינת במגוון יתרונות מופלאים, אשר הופכים אותה לאבקת חלבון מנצחת:
- מכילה חלבון מי גבינה מבודד בשיטת האוסמוזה ההפוכה!
- מכילה תרכיז מי חלבון עשיר בכדורית שומן IGF שלא נפגעה בהליך הייצור!
- עשירה בחלקיקים מיקרוסקופיים של חלבון מי גבינה ביו אקטיבי!
- מיוצרת באמצעות מיטב הטכנולוגיה המתקדמת ביותר!
מה עומד מאחורי ההרכב המנצח של אבקת חלבון VPX? 
כל מנה של אבקת החלבון המנצחת עשירה בהרכב ייחודי של: - 160 מ"ג אשלגן, - 95 מ"ג נתרן, - 50 מ"ג כולסטרול, - 1 גרם שומן רווי, - 3 גרם שומן כולל, - 120 קלוריות משומנים, - 2 גרם פחמימות סוכרים כוללות, - 20 גרם חלבון, - 100IUויטמין A, - 1 מ"ג ויטמין C, -, 150 מ"ג סידן, - 1 מ"ג ברזל, - 15 מ"ג מגנזיום. רכיבים נוספים: מטריצת חלבון מי גבינה ביו אקטיבי: תרכיז חלבון מי גבינה, חלבון מי גבינה מבודד, טעמים מלאכותיים וטבעיים, נתרן כלורידי, ורכיבי איכות רבים אחרים.
מדוע אתם זקוקים לאבקת חלבון איכותית כמו אבקת חלבון VPX? 
הדרך היעילה ביותר לירידה במשקל ולצמצום שומני גוף בלתי רצויים, היא היצמדות לתפריט עשיר בחלבונים ודל פחמימות, הכולל שומנים איכותיים במינון נכון. השפעת החלבון על מיגור השומן בגוף מתחלקת לשלושה מוקדי השפעה בולטים:
1. חלבון מוביל לשחרור ההורמון גלוקגון, המשחרר את מאגרי השומנים בגוף, תוך ניצולם כמקור אנרגיה לגוף.
2. חלבון מוביל לבניית מסת השריר, וכפועל יוצא מכך, שומנים הממוקמים בתוך תאי השריר נשרפים.
3. הליך עיכול החלבון בגוף דורש כמות גדולה של חום גוף, מה שנקרא - "האפקט התרמי". בשל כך, עם עיכול החלבון נשרפות קלוריות עודפות, וזאת גם במצבי מנוחה.  
על כן, גם אם האמונה הרווחת בכל הנוגע לירידה במשקל היא שעל מנת לרדת במשקל יש לצרוך פחות קלוריות מכמות הקלוריות הנשרפות ביום, הרי שאין ספק שאחד הגורמים המשמעותיים לירידה במשקל הוא שליטה על הורמון האינסולין. אינסולין תורם לאגירת שומנים ומונע פירוק של שומנים באמצעות ניצולם לצרכי אנרגיה. שחרור האינסולין קשור באופן הדוק לסוג הפחמימות אותן אנו צורכים ולסוג הפחמימות הכלולות בתפריט. משום שכך, במטרה לרדת במשקל ולפרק שומנים ברמה האופטימלית, יש לצמצמם את צריכת הפחמימות ולהעדיף תזונה דלת פחמימות. במקביל, חובה לספק לגוף בסיס תזונתי מספק. אבקת חלבון VPXהינה האמצעי היעיל ביותר לתמיכה בגוף לצד תפריט דל פחמימות ושומנים. טובי הספורטאים בעולם, מפתחי גוף רבים ומתאמנים מכל קצות הקשת בחרו באבקת חלבון VPX, אשר מסייעת להם בהגשמת יעדי הכושר שלהם באופן האפקטיבי ביותר ובמהירות האופטימלית, וכמובן - בדרך טעימה במיוחד, שכן אבקת החלבון הייחודית של VPXמציעה מגוון טעמים לבחירה, אשר הופכים את חוויית הצריכה של האבקה לחוויה עשירה.
הנחיות לשימוש: המלצות לשימוש באבקת החלבון של VPX: לקבלת טעם מושלם, מומלץ לערבב כל כף של אבקת החלבון עם מים במינון המתאים לקבלת התוצאה הרצויה, בהתאם לטעם האישי. תדירות הצריכה המומלצת עומדת על פעם עד פעמיים ביום.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


חלבון סויה איזולאט 1 ק"ג - סופר ניוטרישן

מכיל 75 גרם חלבון ב- 100 גרם אבקה. טעם שוקולד מכיל 74 גרם חלבון ל- 100 גרם אבקה.
חלבון מפולי סויה. להשלמת תצרוכת החלבון היומית לספורטאים מקצועיים וחובבים כאחד. מקור מצוין לגלוטמין, פתרון מצוין לאנשים הרגישים לחלבוני חלב.
המוצר הינו כשר - בהשגחת הרבנות הרשית פתח תקווה.
החלבון (סויה) הנ"ל אנו מכיל: חומרים משמרים, שומן רווי ולקטוז, צבעי מאכל, עמילנים וגלוטן.
על מה מבוססת ההמלצה לצרוך מוצרי סויה לשם מניעת מחלות לב? ההשפעה של סויה על שומני הדם נצפתה כבר ב- 1908! אך הקהילה המדעית לא התייחסה במשך עשרות שנים לממצאי מחקרים שהראו שצריכת סויה מפחיתה את שומני הדם.
בשנים האחרונות התפרסמו מאות מחקרים, אשר הוכיחו כי צריכה של סויה מורידה את רמת הכולסטרול בדם ומפחיתה את הסיכון למחלות לב.
מנהל המזון והתרופות האמריקאי היה הראשון לאשר את ההמלצה ואחריו משרדי בריאות בארצות אירופיות.
חלבון מפולי סויה. להשלמת תצרוכת החלבון היומית לספורטאים מקצועיים וחובבים כאחד. מקור מצוין לגלוטמין, פתרון מצוין לאנשים הרגישים לחלבוני חלב.
אבקת חלבון סויה Soy Protein, פורמולה צמחית. רכיבים: חלבון סויה מבודד.
המהפכה בתחום הסויה שהובילה לגידול התחום התחילה באוקטובר 1999, כאשר משרד המזון והתרופות (FDA) בארה'ב הכריז על סויה כמפחיתה סיכון למחלות לב. צריכה של 25 גרם של חלבון סויה ביום (לפחות) עשויה לסייע לירידה משמעותית של רמת הכולסטרול בדם.
מחיר: 139 ש"ח. 

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


 

אבקת חלבון ביצים וחלב Milk and Egg Protein (חלבון קזאין-חלב וחלבון אלבומין ביצה)

חלבון ביצים וחלב ספורטאים בכלל ובעיקר מפתחי גוף, זקיקים לכמות מוגברת של חלבונים, לשם שמירת וגדילת מסת השריר והכוח. לפי מחקרים ספורטאים זקוקים לעיתים לכמות של כ- 2 גרם חלבון לכל 1 ק"ג ממשקל גופם מדי יום ביומו.
השילוב של חלבון ביצה (אלבומין) וחלב (לקטואלבומין וקלציום קזאין), מגביר את רמת היעילות של הרכב החלבון, כך נספג החלבון לבניית השרירים, ללא תוספת שומן.
האבקה מכילה בנוסף, גם ויטמינים, כגון: ויטמיני A, B-קומפלקס, ו- C, החיוניים לעיכול וספיגת החלבונים. יש לציין, שכל התערובת המזינה הזאת הינה נטולת שומן וכולסטרול.אבקת חלבון ביצים וחלב Milk and Egg Protein (חלבון קזאין-חלב וחלבון אלבומין ביצה)

אופן השימוש בחלבון ביצה וחלב

 כף מדידה, המצויה בתוך האריזה, מכילה כ- 35 גרם אבקה (מספק כ- 24 גרם חלבון). יש למהול בחלב או במשקה אחר כפעמיים ביום (מומלץ בבוקר ולאחר האימון).
משקל החלבון ביצים וחלב: 1575 גרם אבקה.
 

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


חלבון מי גבינה - סופר ניוטרישןחלבון מי גבינה - סופר ניוטרישן

החלבון מי גבינה, הינו נוסחה מחודשת - אבקת חלבון מי גבינה טהורים של חברת סופר ניוטרישן, ללא תוספת סוכר. החלבון מהווה רכיב מרכזי ברקמות הגוף בכלל וברקמת השריר בפרט. מאחר שתהליך האימון הוא תהליך קטבולי [הרסני] בראשיתו, מן הראוי לצרוך כמות נאותה של חלבון בכדי לאפשר תהליכי שיקום ובניה מחדש של רקמות שניזוקו במהלך האימון.
אספקה לקויה של חלבון לאחר ביצוע מאמץ גופני תפגע ביעילות תהליכי הבנייה ותקטין את מהירות ההתאוששות שלאחר האימון. העיתוי של צריכת אבקת חלבון חשוב ביותר כיוון שלאחר אימון הגירוי לסינטזה של אנזימים של בניית השריר מצוי בשיא, כאשר זמינות החלבון נמצאת בשפל. בשלב זה נפתח חלון אנזימטי המאפשר בנייה גדולה יותר של חלבון ומאגרי גליקוגן תוך שריריים.
אספקת חלבון בצורת אבקה [עיכול מהיר] תגרום להכנסה מירבית של חומצות אמיניות לתאים וכמובן להתאוששות מהירה יותר.
מכיל 78 גרם חלבון ב- 100 גרם אבקה. החלבון אנו מכיל: חומרים משמרים, צבעי מאכל, עמילנים וגלוטן.
אבקת החלבון הינו מוצר כשר - בהשגחת הרבנות הרשית פתח תקווה.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140

 

 


חלבון איזולט חברת סאן SAN Platinum Isolate Supreme

חלבון איזולאט פלטיניום PLATINUME ISOLATE SUPREME | אבקת חלבון ISOLATE HYDROLYZED הטובה בעולם!!! אבקת חלבון המכילה כ- 27 גרם טהורים של חלבון הידרוליזד ואייזולאט במנת הגשה. מנצחת במבחן הטעם, קלה לעיכול ומתערבבת בעזרת כפית.  מכילה 0 גרם סוכר, 0 גרם שומן ונקייה מלקטוז. כל מנת הגשה מכילה יותר מ 7 גרם של BCAA ו 1.4 גרם גלוטמין על מנת לתמוך בבניה והתאוששות מהירה של השריר.
3 טעמים נפלאים: שוקולד חלב, גלידת וניל ותות שדה.
אריזה 2.3 ק"ג.   (פלוס שייקר).

אבקת חלבון פיור פלטיניום וואי חברת סאן 100% San Pure Platinum Wheyאבקת חלבון פיור פלטיניום וואי חברת סאן 100% San Pure Platinum Whey

אבקת חלבון פיור פלטיניום PURE PLATINUM WHEY 100% (אבקת חלבון פיור פלטיניום ווי) אבקת חלבון מהמובילות בארה"ב בסטנדרט שטרם הכרת.  אבקת חלבון פיור פלטיניום ווי  עשירה בחלבון אייזולט ו- BCAA חומצות אמינו מסועפות.  אבקת חלבון פיור פלטיניום ווי 100% פותחה עבור ספורטאים שצריכים להוסיף תזונה אנבולית לתפריט היומי שלהם. אבקת חלבון פיור פלטיניום ווי 100% תוכננה אסטרטגית להילחם בהליך הקטבולי של פירוק שריר לאחר אימון על ידי ספיגה מהירה במערכת הדם וגורמת לפעילות אנבולית שיכולה להימשך עד 4 שעות. אבקת חלבון פיור פלטיניום ווי 100% מנצחת במבחן הטעם והאיכות קלה לעיכול מתערבבת בעזרת כפית. 6 טעמים נפלאים: שוקולד שוויצרי, קרם בננה, קרם וניל, קרם וופלים, שוקולד מנטה ותות שדה.
אריזה 2.3 ק"ג.  (פלוס שייקר).

סופר סייז מיוג'וס חברת סאן SAN Supersize Myojuiced

אבקת החלבון הנ"ל מכילה כ-27 גרם טהורים של חלבון הידרוליזאטי ואיזולאט (חלבון מבודד וחלבון מפורק חלקית) במנת הגשה. מנצחת במבחן הטעם, קלה לעיכול ומתערבבת בעזרת כפית (ללא צורך בשייקר לניעור).  אבקת החלבון אינה סוכרים ושומנים, ללא סוכר חלב - לקטוז (מכילה 0 גרם סוכר, 0 גרם שומן ונקייה מלקטוז). מנת הגשה מכילה יותר מ- 7 גרם של BCAA ו- 1.4 גרם גלוטמין על מנת לתמוך בבניה והתאוששות מהירה של השריר.
3 טעמים נפלאים: שוקולד חלב, גלידת וניל ותות שדה.
אריזה מכילה: 2.3 ק"ג.   (פלוס שייקר).

מעוניינים, צרו עמנו קשר בנייד: 0528-567-140


חטיף חלבון, חטיפי חלבונים מוכנים לאכילה

חטיף חלבון היי פרוטאין - Hi-protein

חטיף חלבון (34 ג מי גבינה) ללא סוכר. חבילה של 16 חטיפי חלבון.
החטיף מכיל חלבון מי גבינה, בניגוד לחברות אחרות אשר החטיף שלהם מכיל חלבונים זולים אחרים. כל זאת ללא סוכר בכלל !!! הוא החטיף הראשון מסוג HPLC
טעמים: מרשמלו (32 גרם חלבון), שוקולד (33 גרם חלבון) וחמאת בוטנים (34 גרם חלבון).
ללא ספק חטיף החלבון/תחליף ארוחה ללא פחממות הטוב בעולם -ללא תוספת סוכר, ללא תוספת גלוטן, דל בשומן ומכיל בכל חטיף חלבון מי גבינה טהור.
החטיף היי פרוטאין (חלבון ברמה גבוהה), מכיל אחוז חלבון גבוה ביותר (34 גרם), ואחוז סוכרים נמוך ביותר (1 גרם), כמו כן, החטיף המדהים בטעמו מכיל ויטמינים ומינרלים.

לחטיף היי פרוטאין יתרונות ברורים רבים:

היות והרכבו מסייע לאנשים וספורטאים המבצעים דיאטה לחיטוב הגוף. ויכול לשמש כתחליף לארוחה איכותית.
כמו כן, מספק החטיף חלבון איכותי המסייע לבניית גוף שרירי וחטוב, היות ומקור חלבון החטיף הינו: מי-גבינה מרוכז ומבודד ומעט חלבון סויה מבודד ופפטידים של גלוטמין.
כך אנו מקבלים ארוחת חלבון זמינה וללא צורך בהכנה מוקדמת ניתן לשלוף את החטיף ולאוכלו בכל עת כמו: טיולים, הפסקות ועוד...
בשעה שחטיפים רבים מכילים רק תרכיז של חלבוני מי גבינה, יש ב"היי פרוטאין בר" גם התבדידים הטהורים והיקרים יותר של חלבוני מי גבינה בכל חטיף וחטיף. בנוסף לכך הוא מכיל חלבון מי גבינה שעבר הידרוליזה . לא תמצא את השילוב הזה בשום מוצר אחר. אבל החלבון הוא רק חלק מהסיפור.
ב"היי פרוטרין בר" יש רק 1 גרם סוכר - השווה את זה לחטיפים אחרים. יש חטיפים המכילים 13 גרם סוכר! "היי פרוטאין בר" הוא גם החטיף היחיד מסוגו שאינו מכיל סוכרוז או תוספת מלח. אין שום חטיף מן הסוג הזה שיכול לטעון דברים אלה.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


חטיף חלבון - מגה פרו 50 mega pro

חטיף החלבון מגה פרו 50, הינו חטיף חלבון ייחודי המכיל 50 גרם חלבון!
החטיף מגה פרו 50, מכיל חלבון המתפרק באופן איטי (קזאינט הסידן) וחלקו השני מתפרק באופן מהיר מאוד (חלבון מי גבינה), כך למעשה אנו מקבלים השפעה אנבולית (בונה שריר) ואנטי-קטבולית (מניעת פירוק שריר) החל מעת אכילתו ועד לשמונה שעות בקירוב לאחר האכילה.
החטיף מגה פרו 50, מכיל מולטי ויטמין! לרבות ויטמיני B קומפלקס החיוניים לניצול החלבונים, הם מסייעים למשק האנרגיה הכללי ותומכים במערכת העצבים!
חטיף מגה פרו 50, עשיר בחלבון, בנוגדי חמצון חיוניים ובויטמינים, דל בשומן ומסייע בשמירה ובהקפדה על רמת סוכר נמוכה!
החטיף מתאים לאנשים שעושים דיאטת חלבונים, היות והחטיף הינו דל מאוד בסוכר! כך מקבלים ארוחת חלבון זמינה וללא צורך בהכנה מוקדמת.
ניתן לשלוף את החטיף ולאוכלו בכל עת כמו: בטיולים, הפסקות אוכל, נסיעות, תוך כדי אימון, כלומר ארוחה מקסימאלית במינימום קלוריות לגוף!
חטיף החלבון "מגה פרו" עשיר בחלבון, בנוגדי חמצון חיוניים ובויטמינים, דל בשומן ופחממות,מסייע בשמירה ובהקפדה על רמת סוכר נמוכה! *מכילים 50 גרם חלבון, *מכיל מולטי-ויטמין - לרבות ויטמיני B קומפלקס חיוניים, *עשיר בחלבון ונוגדי חמצון חיוניים, *דל בשומן, *דל בפחמימה, *מכיל חלבון מי גבינה (פירוק מהיר) וקזאין (פירוק איטי), *כ12 חטיפים + 1 מתנה!
החטיף מגה פרו 50, הינו טעים ביותר ובריא, הינו השילוב הטוטאלי של בריאות וטעם נפלא!
החטיף מגה פרו 50, מגיע במגוון טעמים: תות, שוקולד תפוז, חמאת בוטנים, שוקו-גבינה.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


חטיף החלבון - מגה פרו 27 - mega pro 27

חטיף החלבון mega pro 27 (מגה פרו 27), המהווה תחליף דל שומן זמין וטעים לארוחה מזינה. ארוחה או יותר נכון החטיף mega pro 27, מכיל 27 גרם חלבון מי גבינה מבודד, יחד עם חלבון קזאין חלב בעל פעילות אנטי-קטבולית, המונעת את פירוק השרירים לאחר האימונים, וכך מסייעת לבניית רקמת שריר.
החטיף mega pro 27, מכיל בגוף פחמימות זמינות ומולטי ויטמין הכולל ויטמינים המסיסים במים כגון: ויטמיני B קומפלקס, החיוניים לניצול אבות המזון לאנרגיה ובניית רקמות, וויטמין C החיוני לשמירה על מערכת חיסונית חזקה. בנוסף לויטמינים חשובים כגון: ויטמיני A וויטמין E בעל פעילות אנטי אוקסידנטית, ויטמין D החשוב בשמירת מסת עצמות וחיזוק השרירים ועצמות השלד.
כך שהחטיף mega pro 27, מקל על ספורטאים וחובבנים לשמור על משקלם ולשמור על משטר אכילה נכון לאורך זמן.
החטיף mega pro 27, מכיל מינרלים חשובים, כגון: סידן ומגנזיום הנחוצים לכיווץ והרפיית השרירים, עקב כך שיפור בכוח הפיזי! ושמירה על טונוס שריר. המינרל יוד חיוני לתפקוד מטבולי תקין, היוד חיוני לתפקוד וליצירת הורמוני בלוטת התריס. כן זהו אותו הורמון החיוני לשריפת שומנים!
החטיף mega pro 27, החטיף מסייע לעוסקים בפעילות גופנית להתאוששות השרירים מהאימון הגופני. בנוסף, מכיל החטיף ויטמינים ומינרלים חיוניים להתאוששות הגוף.
השילוב בין חלבונים (חלבון מי-גבינה וחלבון קזאין הסידן) ופחמימה מאפשר התאוששות נכונה וטובה לגוף לאחר אימון. הפחמימה מחזירה את האנרגיה לגוף (בניית מאגרי אנרגיה השריר-גליקוגן) והחלבון משמש לבניית רקמות השרירים.
לסיכום: החטיף mega pro 27, מכיל כמות נמוכה מאוד של שומנים (לחטיף 4.2 גרם), בהשוואה לחטיפים אחרים הקיימים בשוק! תערובת של חלבון מי גבינה וחלבון קזאין אשר מתפרקים בזמנים שונים, פחמימות זמינות, ויטמינים ומינרלים החיוניים לבריאות הגופנית, פיזית ונפשית.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


חטיפי סופרים - Supreme Protein

חברת Supreme עמלה בשנים האחרונות על פיתוחם של "חטיפי על", חטיפי פרמיום איכותיים ביותר. שלא כמו חטיפים אחרים בשוק, כל חטיפי הSUPREME מכילים חלבון מי גבינה אייזולט בלבד, חלבון האיכותי ביותר לכל הדעות.
כל חטיף SUPREME מכיל 15 ו\או 30 גרם של חלבון מי גבינה אייזולט (חלבון מבודד ואיכותי), ומגיע במגוון טעמים מדהימים: טעמים: קרם עוגיות / שוקולד מרשמלו / כרמל / כרמל עוגיות / חמאת בוטנים / בייגלה / חמאת בוטנים וג'לי.
הרבה מידע חדש זמין כעת תומכים ביתרונות הבריאותיים הנרחבים של דיאטות המכילות כמות מספקת של חלבון באיכות גבוהה וכמויות מדודות של סוכר ופחמימות מעובדות. בין אם אתם מחפשים לשפר את הבריאות שלך, להגדיל את רמות אנרגיה, לאבד שומן גוף, או לבנות שריר - אתר החלבון העליון מחויב לספק לך את רוב המידע עדכן תזונת שבירת קרקע מחוקרים מובילים שתעזרו לך להשיג את מטרותיך. הנה רק דגימה ממה שאנחנו מרגישים כל כך נלהבים על כוחה של חלבון ולכן פתחנו חטיפי חלבון עליון כדי לעזור לאנשים להשיג בריאות שיא. מפתחי גוף יודעים שחלבון נאות נחוץ כדי לבנות מסת שריר. אבל צריכת חלבון גבוהה שגם קשורה לעוזר לשמר את מסת שריר בזמן ירידה במשקל ומסייע למנוע אובדן שריר ככל שאנו מתבגרים (sarcopenia). מאז חלבון יכול להיות יותר משביע ותרמוגנית מפחמימות ו, ריווח שומן הכמות הנכונה של חלבונים לאורך היום עוזרת לך להרגיש מלא תוך קידום קלוריות גדולות יותר תשרופנה. זה מסביר מדוע דיאטות חלבון גבוהות הביאו לירידה במשקל באופן עקבי יותר ואיבוד שומן מתזונה קונבנציונלית. איכות החלבון ותזמון נטילת גורמים נוספים שלא ניתן להתעלם מהם.
הוסיפו לכך את העבודה כי חטיפי החלבון-סופרים זכו במקום הראשון בארה"ב כחטיף הטוב והנמכר ביותר ובתארים רבים, כגון "הכי טוב בקטגוריה" ו- "מוצר השנה" לשנת 2009 ובמועמדות לשנת 2010.
לא נותר לנו לאחל לכם - תהנו מהטעם שלכם היום ומהאיכות שבחטיף האיכותי בעולם. כמו כן, מכיל החטיף תשלובת ויטמינים ומינרלים חיוניים ליצירת הארוחה המושלמת  והמאוזנת.
האם אי פעם דלגו ארוחה או לא אכלת כלום אחרי אימון? אז רוב המאמצים שלך היה יכול להיות מבוזבז כי אם חלבון אינו נצרך לאחר אימון הגוף יכול להישאר במצב קטבולי כולל. תזמון נטילת חלבון סביב אימון הוא קריטי כדי להפיק את המרב מהעבודה הקשה שלך בחדר הכושר. התקדמות מדהימה גם נעשתה בידע שלנו על איכות חלבון במיוחד החלבון מי גבינה. חיתוך קצה מחקר הדגיש כמה תכונות חדשות שהופכות את מי גבינת מקור רצוי מאוד של חלבון לספורטאים, דיאטה, ואנשים שרוצים לשפר את הבריאות כללית. תכונה בולטת של מי גבינה היא שכיחותה של חומצות אמינו חיוניים, במיוחד לאוצין, מה שמסמן את סינתזת חלבון. חלבון מי גבינה מתעכל ונספג מהר יותר ממקורות חלבון אחרים, מה שהופך אותה למקור לפני וחלבון אחרי אימון מועדף. מי גבינה עלולה לגרום לגוף רכב משופר כולל הפוטנציאל להגדלת מסת גוף רזה וירידה במסת שומן. חלבון מי גבינה יש השפעות נוגדות חמצון כי זה הוא מקור עשיר ייחודי של ציסטאין הנחוץ לסינתזה של גלוטתיון נוגד חמצון רב העצמה. מספר מקטעים מחלבון מי גבינה הוכחו להוריד את לחץ דם ולשפר את תפקוד מערכת חיסון.

חטיף חלבון - פרוטאון Proteon

חטיף חלבון פרוטאון Proteon - של חברת יוניברסל, PROTEON הינו חטיף חלבון תחליף ארוחה דו שכבתי בתוספת שיבולת שועל מעושר בויטמינים ומינרלים המאפשר לך תזונה מושלמת במהלך היום.

בטעם: חמאת בוטנים דו שכבתי.
חטיף חלבון - Proteon, חלבון : בשביל השריר שלך זה אומר הכול !!! הגוף שלך יודע מה טוב ומה עוד יותר טוב בשבילו.
חלבון בשייק זה דבר נפלא אבל אתה בעצמך יודע כמה זה נעשה קשה ומעייף להביא את המנה לחדר כושר.
אתה צריך רק טעימה אחת של בריאות והדרך הכי קרובה לקחת את זה היא דרך חטיף חלבון "Proteon".
חטיף "Proteon" מכיל חלבון ברמה גבוהה יחד אם שילוב של שיבולת שועל.
מה שנשאר לך לעשות זה ליהנות מהטעם הנפלא של החטיף המזין את גופך ב32 גרם חלבון מלא, בתוספת ויטמינים ומינרלים בכל מקום שבו אתה נמצא.
בניגוד למתחרים שמשתמשים בחומרים מלאכותיים כמו ג'לטין-gelatin (חלבון חסר צבע וטעם המופק מקולאגאן ומשמש להכנת מזון), חטיף "Proteon" מיוצר מהרכיבים הכי טובים אותם ניתן להשיג כיום בשוק התוספים - מי גבינה מבודד וחלב וסויה. לחטיף מוסיפים גם אינולין, (חומר סיבי ייחודי שיכול להגביר את העיכול בכלל ואת הספיגה של חלבונים בפרט). אתה יכול לאכול בלי סוף חלבון אבל אם הוא לא נספג מה זה שווה?
דבר אחרון אבל לא פחות חשוב זה הכמות : 102 גרם של חטיף משובח ובו השילוב של חלבונים ושיבולת שועל, זה מה שעושה את החטיף לכל כך משתלם והופך אותו לחטיף המושלם הן עבור מפתחי הגוף והן עבור האתלטים.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140

 

  


logo בניית אתרים