דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

שריפת שומנים ודיאטה

דיאטה לירידה במשקל הינה המפתח היעיל והבריא ביותר! באמצעות דיאטה נכונה ופעילות גופנית, טוב את זה אנחנו כבר יודעים. אין חתיכה מפוארת של ציוד תרגיל שתעזורנה לך להפחית את ההשמנה בבטן, בישבן ובירכיים. אך ישנם מזונות רבים התורמים לירידה במשקל (דיאטה מהירה) ושממש יכולים לעזור לך לשרוף יותר קלוריות. וכבונוס לירידה במשקל, מזונות לשריפת שומן הם בדרך כלל מזונות שבו יש שורה של יתרונות בריאותיים אחרים. דיאטה היא הרבה יותר מהנה וקלה לתחזוקה אם אתה שומר את המזונות שאתם אוכלים מגוונים.

תוספי מזון ודיאטה: ישנם תוספי מזון שונים אשר מסייעים לנו באופן שונה לאבד משקל גוף - דיאטה מהירה ולחטב את הגוף, החל מהמוצר צ'יטרס אשר מאפשר לנו לאכול ג'נק-פוד ולא לספוג את עודפי השומנים. וכלה במוצרים - תוספי מזון אחרים המסייעים לנו לשרוף יותר שומנים לאנרגיה, כגון: התוסף קרני-טאך, CLA אקסטרים ועוד, ולבסוף תוספי מזון הגורמים לנו תחושת שובע לאורך שעות, כגון התוסף: סטופ-איט. למידע נוסף אודות תוספי מזון לספורטאים: אבקות חלבון | גיינרים-לעלייה במשקל | קריאטין-לכוח ואנרגיה | חומצות אמינו | שרפת שומנים ודיאטה | פרו-הורמונים-הורמון גדילה 

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


שורף שומנים (Fat Burner)

שורף שומנים (Fat Burner) של חברת סופר אפקט, מגביר את ניצול האנרגיה הגופנית גם בזמן מנוחה ובעיקר במהלך פעילות גופנית אירובית. Fat Burner, מכיל מיצוי תה ירוק, עם חומצה לינולאית מצומדת, קפאין, כרום פיקולינאט וחומצות אמינו (טאורין וקרניטין), חומצה לינולאית מצומדת ורכיבים נוספים, המסייעים לשריפת השומנים באופן אופטימאלי. שורף שומנים (Fat Burner)

יש לציין, כי הפורמולה מסייעת לשמור על מסת גוף כחושה (שרירים), יחד עם שריפת שומנים מירבית. תמצית התה הירוק, מסייעת להגברת המטבוליזם ע"י פעילותו הטרמוגנית, כך גם מקטין תהליכים קטבוליים (פירוק שרירים). תמצית תה ירוק וקפאין, תורמים לנו לאנרגיה זמינה והתרוממות רוח, משפרים את המצב המטבולי ומסייעים לנו לבצע פעילות גופנית בעוצמה רבה יותר. חומצת האמינו קרניטין וחומצה לינולאית מצומדת, מסייעות בניצול חומצות השומן לאנרגיה, כך מסייעות להגברת תהליך שריפת השומנים.

השימוש בחומצת האמינו קרניטין מסייע לתהליך הדיאטה וניצול השומן לאנרגיה. הקרניטין מסייע להגברת היכולת להתאמן בעצימות גבוהה, שיפור הביצועים האתלטיים, שיפור במהירות התאוששות השרירים מפעילות גופנית אינטנסיבית. צריכת תוספת קרניטין מגבירה את רמות הקרניטין בתאי השרירים ומסייעת לשרירים לנצל יותר חומצות שומן לאנרגיה, כך למעשה מפחית את ניצול הפחמימות עקב ניצול מוגבר של שומנים לאנרגיה (שריפת שומנים).

חומצת האמינו טאורין, מסייעת בהובלת מינרלים לתאי השרירים, כגון: אשלגן, נתרן, מגנזיום וסידן. הטאורין, שומרת על תפקוד הלב באופן יעיל מבחינה חשמלית – עקב הובלת האלקטרוליטים. טאורין מסייע לירידה במשקל, ספורטאים רבים משתמשים בטאורין כדי לשמור על משקלם ולשמר על מסת השרירים. טאורין מעלה את קצב חילוף החומרים ברמה התאית ובכך גורמם לגוף לשרוף יותר שומן. בנוסף, טאורין יכולה לעזור לשמור על מסת השרירים בתקופת הדיאטה והירידה המהירה במשקל ע"י שיפור הרגישות התאים  לאינסולין ויצירת החלבונים.

המינרל כרום פיקולינאט, מסייע לשמור על רמות סוכר מאוזנות בדם (גם שומנים) ומקטין את הכמיהה למתוקים, שזאת אחת הסיבות להשמנה, מונע פירוק שרירים במהלך הדיאטה (דבר שכיח), עקב השפעתו על ההורמון אינסולין.

חומצה לינולאית מצומדת (CLA – (Conjugated Linoleic Acid, היא חומצת שומן חיונית שגופנו אינו מסוגל לסנתז בעצמו, אנו יכולים לקבלה ממזונות, כגון: בשר ומוצרי חלב שמנים.

לפי מחקרים מדעיים נמצא שה- CLA תורמת: הפחתת אחוז השומן בגוף (במיוחד השומן האבדומינלי). איזון פרופיל השומנים בדם (הפחתת הכולסטרול). תורם לחיטוב הגוף והשרירים ומסייע לתהליך ההרזיה. מונע תגובה היפר גליקמית (מפחית את רמת קליטת הגלוקוז בדם). מגביר מטבוליזם (חילוף חומרים).

חקירת השפעת תערובת תה ירוק וקפאין בשמירה על משקל לאחר ירידה במשקל גוף. צריכת קפאין גבוהה, הייתה קשורה לירידה במשקל באמצעות תרמוגנזה ושריפת שומנים. מתוך: Obesity Research Volume 13, Issue 7, pages 1195–1204, July 2005

השמנת יתר ותה ירוק (קטכינים). צריכת תה ירוק עשויה לשפר את הבריאות משום שהיא מפחיתה את השכיחות לסרטן במודלים ניסויים שונים, ומפחית את ריכוזי כולסטרול בסרום. לתה הירוק ישנה השפעה על משקל הגוף והוצאת אנרגתית. הוכח שתמצית התה הירוק מסייעת לשריפת שומנים בבני אדם במנוחה, דבר המסייע למנוע השמנה.

מסקנות המחקר היא שצריכת תמצית תה ירוק יכולה להגביר את קצב שריפת השומנים במהלך פעילות גופנית בעצימות בינונית ויכולה לשפר את הרגישות לאינסולין והסבילות לגלוקוז בגברים צעירים ובריאים. מתוך: Am J Clin Nutr March 2008 vol. 87 no. 3 778-784

לסיכום המוצר Fat Burner מבית חברת סופר אפקט, יעיל להרזיה וחיטוב הגוף והשרירים, יחד עם הטבות בריאותיות נוספות (להלן המחקרים המספרות הרפואית). כמו כן, השפעות בריאותיות נוספות אודות המוצר Fat Burner מאזן ומפחית רמות שומנים בדם, לרבות איזון הכולסטרול, כלומר מסייע להוריד את רמות ה- LDL-כולסטרול ולהגביר את רמות ה- HDL-כולסטרול ומפחית את רמות הטריגליצרידים, הגורמים הנ"ל מסייעים למנוע מחלות לב וכלי דם (גם אצל אנשים בריאים) ובעיקר אצל אלה הנוטים לכך עקב אורח חיים בלתי מאוזן או נטייה גנטית. מפחית ומאזן את רמות הגלוקוז (סוכר הדם) בדם, כך מסייע ה- Fat Burner לשמור על רמות מאוזנות של סוכר בדם ולהקטין כמיהה לצריכת מתוקים וממתקים. ושי לציין, את אחד הגורמים החשובים ביותר של המוצר Fat Burner והוא צימצום הנטייה להשמין שוב מחדש ואחר הדיאטה ! ! ! והשפעות "פחות חשובות" כמו, ירידה בנטייה לפתח סרטן, סוכרת מסוג 2 (עקב השמנה יתרה), מחלות לב וכלי דם ומחלות ניוון אחרות עקב ההשפעה האנטי-אוקסידנטית של המוצר Fat Burner.

* רכיבים: חומצה לינולאית מצומדת 250 מ"ג, תמצית תה ירוק 210 מ"ג, קפאין 100 מ"ג, ל-טאורין 20 מ"ג, ל-קרניטין 30 מ"ג, כרום פיקולינט 80 מק"ג, מגנזיום ציטראט 5 מ"ג * השורף שומנים של חברת סופר אפקט כשר בהשגחת הרבנות ראש העין. * תכולה: 100 כמוסות.

CLA EXTREME שורף שומנים

CLA EXTREME שורף שומנים, לדיאטה וחיטוב השרירים CLA EXTREME שורף שומנים
שורף שומן עוצמתי בתוספת קואנזים Q10, לקרניטין, ג'ינסינג, CLA ועוד 
המטבוליזם בצורה ייחודית ועוצמתית ביותר, מאיץ מטבוליזם, מגביר אנרגיה, מסייע בהפחתת משקל, שילוב רכיבים בעלי אפקט תרמוגני - מעלה חום גוף.
מנת הגשה כמוסה 1: 
מכיל 240 מ"ג CLA 
גוארנה (קפאין).........100 מ"ג 
תה ירוק ................. 250 מ"ג 
ל קרניטין ................ 100 מ"ג 
טאורין .....................50 מ"ג 
ג'ינסינג קוריאני ..........60 מ"ג 
כרום פיקולינט .......... 50 מ"ג 
מגנזיום .................... 5 מ"ג 
קואנזים .................. 30 מ"ג 
הוראות שימוש: כמוסה אחת פעמיים ביום, מומלץ לשלב עם דיאטה או פעילות גופנית. מומלץ לא לקחת 4 שעות לפני השינה. 
 
עליה בחילוף חומרים בסיסי והגברת ההוצאה האנרגטית - כתוצאה מכך, יותר קלוריות נשרפות במשך היום הגברת שריפת שומנים, שמירה על מסת שריר ומניעת פירוקו בתהליך ההרזיה, יצירת תחושת שובע ומניעת רעב הגורם לשבירת מסגרת דיאטה, הפחתת התשוקה למזונות מתוקים, המהווים איום על חריגה ממסגרת התפריט, העלאת רמת האנרגיה, המגבירים מוטיבציה להמשיך בתהליך ההרזיה. 

שורפי שומן Animal Cuts (אנימל קאט) 

אנימאל קט Animal Cuts מסייע לשריפת שומנים וחיטוב שרירי הגוף. 
שורפי שומן Animal Cuts (אנימל קאט). שורפי שומן Animal Cuts (אנימל קאט) מכיל: 42 שקיות (בכל שקית 8 כדורי). 
פעילות: מסייע לשריפת שומנים וחיטוב שרירי הגוף, לדיאטה, הרזיה, חיטוב השרירים. 
אופן השימוש: 1 שקית בבוקר 1 שקית בין 30-60 דק' לפני אימון הערה: ביום ללא אימון יש ליטול 1 שקית בבוקר. 
ייחודיות המוצר שורפי שומן של animal cuts מכיל תשלובת של 8 כדורים לשימוש יומי המסייעים לשריפת השומן בגופינו אף ללא פעילות גופנית!!! Animal Cuts פותח בעבור דרישותיהם של מפתחי הגוף להגיע לאחוזי שומן אפסיים. 
שורפי שומן Animal Cuts הוכחו את יעילותם : להורדת משקל ולהפחתת שומן, יעילותו בניצול מוגבר של שומן העוזר לגוף להעביר שומנים אל המיטוכונדריה (תחנת אנרגיה של התא), שםניתן להשתמש בשומן כחומר דלק לפעילות הגופנית.
שורפי שומן Animal Cuts הינם נוסחא טרמוגנית חדשנית : (תרמוגנזה: תהליך פיזיולוגי בו תאי השומן בגוף נשרפים להפקת אנרגיה) המייעלת את האנרגיה ושריפת הקלוריות. הנוסחא של Animal Cuts שורפי שומן מכילה מרכיבים ליפוטרופיים (מניידים שומן) ומרכיבים לייעול חילוף החומרים ביחסים המדויקים שיעזרו לגופך לשרוף שומן. 

שורפי שומן Animal Cuts מכילים

חומרים טרמוגניים וליפו-טרופיים המסייעים לשריפת עודפי השומנים. צמחים המפרישים את עודפי הנוזלים בין העור לשרירים הדבר תורם למראה חטוב יותר של הגוף בנוסף לויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, חומצות שומן וצמחי מרפא. חומצת אמינואל-קרניטין קומפלקס המסייעת לגוף בהפיכת השומן לאנרגיה ומועילה בהרזיה משפרת את תפוקת הלב. 
הציטרוס אורנטיום, מרכיב המצוי בזן מסוים מאוד של תפוזים בעל ריכוז גבוה של פוליאמין. תפקידו שלהציטרוס אורנטיום הוא להגביר את יצור האנרגיה בגוף או במילים אחרות - לשמש שורפי שומן (בדומה לאפדרין), כמו כן הוא מרכיב המגביר את הפקת האנרגיה בגוף ופוקד על התאים להאיץ את חילוף החומרים. 
גוארנה (וצמחים נוספים) ויחד הם מדרבנים ביעילות את יצור האנרגיה בתאי השומן ומגבירים את אפקט שריפת השומנים. 
אנימל קאט-Animal Cuts מסייע לשרפת שומנים וחיטוב שרירי הגוף בדרך המהירה והיעילה ביותר. 
אנימל קאטAnimal Cuts מסייע לספק לנו באימון האירובי את השומן כדלק וכוח להמשך האימון. הנוסחה של Animal Cuts-אנימל קאט מכילה מרכיבים ליפוטרופיים (מניידים שומן) ומרכיבים לזירוז חילוף החומרים ביחסים המדויקים שיעזרו לגופך לשרוף את הקלוריות המיותרות שחרגת בדיאטה שלך. 
אנימל קאטAnimal Cuts מכיל צמחים המפרישים את עודפי הנוזלים בין העור לשרירים, הדבר תורם למראה חטוב יותר של הגוף. 
אנימל קאט Animal Cuts מכיל חומצת אמינואל-קרניטין קומפלקס המסייעת לגוף בהפיכת השומן לאנרגיה ובכך להרזיה וחיטוב מהיר יותר. Animal Cuts מכיל גוארנה, צמח הידוע בסגולותיו להרזיה בטוחה. 
תוסף תזונה נוסף שיש בו הוא ציטרוס אורנטיום, מרכיב המצוי בזן מסוים מאוד של תפוזים בעל ריכוז גבוה של פוליאמין. תפקידו של הציטרוס אורנטיום הוא להגביר את יצור האנרגיה בגוף או במילים אחרות - לשרוף שומנים. 
התוסף מכיל קופאין ולכן לא מומלץ לשתות אותו עם הקפה. 
הוראות שימוש באנימל קאט:  שקית אחת 30-60 דקות על קיבה ריקה. 


קרני-טאק-CarniTech - קרניטין שורף שומנים אופטימאלי - יוניברסל

קרניטאק תוסף המזון קרני-טאק מגבירה את השימוש בשומנים לצורך ייצור אנרגיה ובכך מונעת הצטברות שומנים בלב, בכבד ובשרירי השלד, מפחיתה את הסיכון ללקות במחלות לב. יעילה גם בדיאטות הרזיה לשרפת שומנים. להפחתת טריגליצרידים ולשיפור תיפקוד השרירים.קרני-טאק-CarniTech - קרניטין שורף שומנים אופטימאלי - יוניברסל
אחראי על הפיכת שומן לאנרגיה, כך שבלעדיו לא תהיה שריפת שומנים יעילה.
קרניטין משפר ייצור אנרגיה בשרירים ובלב, מונע הצטברות של מטבוליטים רעילים של חומצות שומן, ובכך מגן מפני מחלות לב ומסייע בשיקום אחרי התקפים וניתוחי לב.
מסייע באיזון רמות הטריגליצרידים וכולסטרול בדם. חשוב במיוחד לספורטאים - משפר ייצור אנרגיה בשרירים, מקטין הצטברות חומצה לקטית בשריר, מחזק את פעילות הלב, ובצורה כזו תורם הקרניטין לשיפור הביצועים הספורטיביים.
ל-קרניטין נוזלי – לספיגה מקסימאלית: חומצת אמינו חשובה העוזרת בהעברת שומן לתוך תאי השריר ומאפשרת ניצול תאי שומן בתור מקור אנרגיה. נחשב לאחד המוצרים הטובים ביותר לאלו המעוניינים להפחית את מסת השומן בגופם ולשפר את היכולת האירובית.
מספר מחקרים הוכיחו כי צריכת ל קרניטין תורמת רבות לצריכת החמצן המרבית ודוחה את הופעת העייפות במהלך האימון.
מדוע עלי לצרוך ל קרניטין ולמי הוא מיועד?
1) יעיל בתור שורף שומן – מאפשר ניצול תאי שומן בתור מקור אנרגיה
2) שיפור הכושר האירובי - תורם לצריכת החמצן ודוחה את תהליך העייפות במהלך האימון
3) מאיץ את תהליך ההתאוששות לאחר האימון על ידי הפחתת הצטברות חומצת החלב
4) המוצר נחשב לבטוח לשימוש
ל קרניטין 1000 מבית יוניברסל נוטרישן הינו ל קרניטין באיכות גבוהה ביותר המיועד לספיגה מקסימאלית. קרניטין נוזלי נותן אפשרות נוחה לגוף לקבל מנה הגונה של ל-קרניטין טהור. ל-קרניטין הוא חומצה אמינית המסייעת להגביר את השימוש בשומן כמקור אנרגיה. ל-קרניטין מהווה תוסף אידיאלי לאלו הרוצים להגביר את שריפת השומן בכדי להפחית במשקל או לשפר את הסיבולת האירובית.
2 כפות של המוצר קרני-טאק נוזלי מכילים: 1.3 גרם אל-קרניטין, 25 מ"ג קפאין, כולין ביטארטראט, 50 מ"ג אינוזיטול, ו- 50 מ"ג אל-טירוזין.
כתוסף מזון לספורטאים (גם ללא ספורטאים) קרניטין הנוזלי הטוב ביותר והזמין ביותר, CarniTech הוא מורכב תזונתית lipothermic טבעי בהיקף של USP כיתת L-קרניטין.
מה עוד מכיל תוסף המזון קרני-טאק? בתור התחלה, כל שלוש כפות של CarniTech לספק כ 2 גרם של L-קרניטין הטהור ביותר. אבל מה שעושה CarniTech עדיף על כל מוצרי קרניטין האחרים הוא ש-CarniTech מכיל גם עמיתים הגורמים לקרניטין ייחודיים, כגון: גוארנה, ג'ינסנג, תה ירוק, גליצרול, וקליפת עץ ערבה. הניסוח הבלעדי ומקיף של CarniTech הופך אותו למוצר דיאטת בולט אמיתי. עד עכשיו את היתרונות של L-קרניטין ידועים היטב.
קרניטין כבר שבח ביכולתה כדי לקדם את חמצון שומן; לשמר גליקוגן שריר; להפחית את רמות חומצת חלב בדם במהלך הפעילות גופנית; עליית סיבולת; מקסם ספיגת חמצן ולשפר את תפוקת כוח, אנאירובי.
L-קרניטין משיג רבים מיתרונות אלה על ידי המתפקדים כמעבורת. קרניטין יכול. 

קפאין - סופר אפקט

קפאין הינו אלקלואיד ממריץ ממשפחת הקסנטינים, הקפאין מצוי בעיקר בפולי הקפה, גואראנה, עשב המאטה, התה, הקקאו. תכונתיו הפרמקולוגיות העיקריות של הקפאין הם גירוי מערכת העצבית המרכזית – התעוררות ע"י שחרור ההורמון אדרנלין (אפינפרין), גירוי מערכת הנשימה – הרחבת כלי הנשימה והרפיית השריר החלק אשר עוטף את הברונכים, גירוי קצב הלב – עלייה בדופק.
קפאין נספג במהירות ורמות גבוהות מופיעות בדם כעבור כ- 45-15 דקות לאחר צריכתו כשיא הריכוז בפלזמה מגיע כעבור שעה. כמו כן, קפאין מופרש מהגוף במהירות, לוקח כ- 6-3 שעות עד שרמות הקפאין יורדות בדם לכמחצית.קפאין - סופר אפקט

קפאין ודיאטה לשריפת שומנים

הקפאין מגביר תגובת הליפוליזה (Lipolysis), תגובה זאת גורמת להבין כי צריכת הקפאין תגביר את תהליך ניצול השומנים לאנרגיה ובעיקר בעת פעילות גופנית אירובית. 
השפעת קפאין המתקבל משתיית קפה לעומת קפאין המתקבל מטבליות נמוכה יותר. הסיבה נעוצה, ככל הנראה, בתרכובות נוספות הקיימות בקפה ובולמות את פעולת הקפאין.
במחקר שבוצע על רוכבי אופניים ניצפה שיפור בסיבולת לאחר צריכת קפאין. הקפאין עשוי לשפר את התגובה הליפוטרופית (lipolysis) וההשפעה חיובית על העברת מסרים עצביים.
מתוך: Medicine and Science in Sports [1978, 10(3):155-158]
השפעות מטבוליות של קפאין באדם: חמצון שומנים בדם. נמצא שצריכת קפאין ממריצה תגובה ליפוטרופית (ניצול שומן לאנרגיה) והוצאת אנרגיה.
מתוך: Am J Clin Nutr January 2004 vol. 79 no. 1 40-46
קפאין הופיע בעבר בקטגוריית החומרים הממריצים וברשימת החומרים האסורים לשימוש, על פי חוקי הוועד האולימפי הבין-לאומי. בהחלטה שהתקבלה ע"י הסוכנות העליונה למניעת סימום (WADA), הוחלט להשמיט את הקפאין מרשימת החומרים האסורים, כך שמהראשון בינואר 2004 לא נחשב הקפאין כחומר אסור בשימוש לספורטאים בענפי ספורט אולימפיים.
•הקפאין של סופר אפקט הינו כשר בהשגחת הרבנות ראש העין
תכולה: 100 כדורים.
logo בניית אתרים