דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

הורמון גדילה, פרו-הורמונים, פרו-סטרואידים

תוספי מזון להגברת הורמון גדילה וטסטוסטרון. פרוהורמונים-prohormone מתייחס לתוספי מזון או תרופות המקדמים לייצור אותו ההורמון. התפקיד העיקרי של הפרוהורמון הוא להגביר את כוחו של ההורמון שכבר קיים ומתרחש בגופנו. הפרו-הורמונים תפקידם להוסיף אבני ביניין הורמוני סטרואידים. דוגמאות לפרוהורמונים בגופנו הטבעי, הינו הפרוהורמון DHEA המומר בגופנו להורמון המין הגברי - טסטוסטרון

למידע נוסף אודות תוספי מזון לספורטאים: אבקות חלבון | גיינרים-לעלייה במשקל | קריאטין-לכוח ואנרגיה | חומצות אמינו | שרפת שומנים ודיאטה | פרו-הורמונים-הורמון גדילה

GH סטאק - GH Stack - הורמון גדילה טבעי

GH-סטאק - GH Stack של חברת יוניברסל מכיל: 210 גרם. GH Stack הינה אחת הפורמולות המתקדמות ביותר בעולם לשחרור מואץ ומוגבר של הורמון הגדילה (GH) באופן טבעי, יעיל ובטוח.GH סטאק - GH Stack - הורמון גדילה טבעי
חברת יוניברסל-ניוטרישן האמריקאית הנה החברה הראשונה בעולם, שהחלה לייצר עוד בתחילת שנות ה- 80 את הפורמולות המתקדמות ביותר בעולם.
הנוסחה הייחודית מורכבת משילוב מתקדם של צמחי מרפא וחומצות אמינו שתפקידן להאיץ ולשחרר את הורמון הגדילה. כל זאת בנוסף למרכיבים נוספים אשר מסייעים ליעל את קליטת חומצות האמינו בפני הרצפטורים בגופך ובכך להגיע לתוצאות מקסימלית, כגון: אלפא-קטו-גלוטראט ועוד...
אורניטין אלפא קטו גלוטראט (Ornithine Alpha-Ketoglutarate (OKG) - מגביר את הסינטזה של החלבונים ומזרז את תהליך ההגעתם לרקמות השריר (מצב אנבולי), כמו כן מונע התפרקות של רקמות השרירים אשר עלולה להיווצר במהלך אימונים קשים וממושכים (מצב קטאבולי).
צמח המרפא mucuna pruiens אשר מכיל את רכז ה- אל-דופה נרזרת זו פועלת על המוח לשחרר את הורמון הגדילה.
מחקרים מדעיים מצאו כי נטילת המוצר GH Stack, עוזרת להאיץ את תהליכי בניית השרירים בגופך תוך כדי ניצול מרבי של מקורות האנרגיה, כל זאת אודות להפרשת הורמון הגדילה ו- IGF-1.
אופן השימוש בתוסף GH-סטאק: הינו נטילה על בטן ריקה בשילוב כמות גדולה של נוזלים לאורך כל היום ובזמן האימון יביא לתוצאות במסת השריר ומראה הגוף.
המלצות לשימוש בתוסף המזון GH-סטאק: לפני האימון 30 דקות 10 גרם אבקה. או ביום ללא אימון בבוקר על בטן ריקה. יש לצרוך תמיד את בטן ריקה או כחצי שעה לפני האוכל. לא מומלץ לשלב משקאות המכילים קפאין בשעת הלקיחה. גי,אץ סטאק - GH Stack יוניברסל, מגביר הורמון גדילה.
Гормон роста - это один из самых современных формул в мире ускорился и увеличился выпуск гормона роста (GH), естественно, безопасны и эффективны.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


אנימל טסט - Animal Test - מגביר טסטוסטרון, סטרואידים אנבולים טבעי

המוצר אנימל טסט של יוניברסל מיועד להגביר את רמת הטסטוסטרון בדם בדרכים טבעיות. כתוצאה מעלייה ברמות הטסטוסטרון המוצר אנימל-טסט מסייע לתהליכים אנבוליים, כגון: בניית השרירים ועלייה בכוח הפיזי, בדומה לתרופות הסטרואידים אנבולים !!! רק ללא תופעות הלווי שלהן.אנימל טסט - Animal Test - מגביר טסטוסטרון, סטרואידים אנבולים טבעי
אנימאל טסט-Animal Test מגביר את רמת ה-טסטוסטרון מיוחד וחזק עם הרבה שנות מחקר ופיתוח הביאו את צוות המחקר ופיתוח של Universal Nutrition לתוצר המוגמר Animal Test-אנימאל טסט שילוב של תמציות צמחים טבעיות הטובות ביותר להגברת החשק המיני וייצור הטסטוסטרון החופשי בגופך.
האנימאל טסט תוסף מכיל תרכובות אנטי אסטרוגניות המסוגלות לדכא את יצור ההורמון הנשי ולמקסם את התגובה האנאבולית.
הוראות שימוש בתוסף המזון אנימל טסט: שקית אחת ביום עם הארוחה ביום אימון יש לקחת את השקית בארוחה שלפני האימון.
אזהרה: יש להרחיק מהישג יד של ילדים. אינה מיועד לשימוש על ידי אנשים מתחת לגיל 21. אין להשתמש אם הריון או הנקה. אל תיקח את המוצר הזה, אם יש לך או נמצאים בסיכון לכל מצב רפואי או מחלות כגון: סוכרת, אסטמה, לחץ דם גבוה, רמות כולסטרול גבוה, דלקת פרקים, מחלות לב, שבץ, נשים בהריון, סובלים מכל מחלה דלקתית, או שהם בדיאטה קפדנית בשר אדומה. התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש אם נוטלים תרופות כלשהן, או סובלים מכל מצב בריאותי אחר. מוצר זה מכיל מיצוי הקליפה יוהימבה. אין להשתמש במוצר זה, אם אתה נמצא בסיכון או שנמצאים בטיפול ללחץ דם, לב, כליות, בלוטת תריס גבוה או מחלה פסיכיאטרית, חרדה, דיכאון, התקפים או שבץ. התייעצו עם הרופא שלך מקצועי לפני השימוש אם נוטל תרופות נוגדות דיכאון, מעכב MAO או כל תרופת מרשם אחרת. לא לשימוש על ידי ילדים, חולים גריאטריים או נקבות. יש להפסיק את השימוש ולהתייעץ עם הרופא שלך מקצועי אם דפיקות לב סחרחורות, נדודי שינה, רעד, עצבנות, כאבי ראש או לב להתרחש. שימוש במוצר זה עלול להיות מוחרם על ידי כמה איגודי ספורט. ספורטאים צריכים להתייעץ עם סמכות הענשתם לפני השימוש.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


DHEA - פרו הורמון המגביר טסטוסטרון - סטרואיד אנבולי

DHEA נחשב לטהור במיוחד ומכיל 99.9% PurePharmaceutical. מכיל 60 כמוסות וכל כמוסה מכילה 50 מ"ג DHEA או 100 מ"ג DHEA. DHEA - פרו הורמון המגביר טסטוסטרון - סטרואיד אנבולי
המוצר הינו פרוהורמון הממור בגופו של הגבר להורמון טסטוסטרון (הורמון מין גברי) בגוף האישה הפרו-הורמון הנ"ל מומר לאסטרוגן ובחלקו לטסטוסטרון.
מחקרים אחרים שנערכו בחיות ובבני אדם הראו שתוספת DHEA מביאה להפחתת שומן הגוף ולהגדלה מסת השריר, וזאת ללא הגבלה קלורית. יתרה מזאת, לדברי פרופ' לוננפלד, המחקרים מראים שלמתן DHEA יש השפעה חיובית על מצב הרוח, רמת האנרגיה, החשק המיני וההרגשה הכללית - בעיקר בנשים. בגברים לא נמצאה השפעה מיוחדת. למשל, נמצא שמתן DHEA לנשים לאחר גיל המעבר מסייע בשמירת צפיפות העצם ותורם למראה העור ולחשק המיני. מחקר שנערך על נשים לפני גיל המעבר שסבלו מרמות נמוכות של ההורמון הראה שמתן DHEA גרם גם להן להגברת החשק המיני.
בדצמבר 2003 נערך באיטליה מחקר שכלל 20 נשים בגילאי 65-50, שלא קיבלו טיפול הורמונלי חלופי. במשך שנה הן קיבלו DHEA במינון נמוך (25 מיליגרם ליום). הממצאים: הורמוני המין, האנדרוגן והאסטרוגן עלו. בעקבות המחקר טענו החוקרים כי ה- DHEA יכול לשמש כלי טיפול יעיל לגיל המעבר, ולכן יש לשנות את הגדרתו מתוסף תזונה לתרופה. נשים שמקבלות טיפול הורמונלי חלופי יכולות אף הן ליטול DHEA במינון נמוך בלבד, כדי שלא להעלות את רמת האסטרוגן בגופן. למידע נוסף אודות ה-DHEA

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


טריבולוס פומפ - Tribulus Pump - מגביר טסטוסטרון ואנרגיה

טריבולוס פמפ - Tribulus Pump 90 כמוסות העשורות בצמח הטריבולוס טרסטריס וקפאין.טריבולוס פומפ - Tribulus Pump - מגביר טסטוסטרון ואנרגיה
צמח הטריבולוס נחשב לאחד הצמחים החזקים והיעילים ביותר שמעלים את רמת הטסטוסטרון בגוף באופן טבעי. טריבולוס פאמם הינו המוצר הראשון מסוגו שמיוצר בישראל.
שיולב מנצח של תמצית טריבולוס וקפאין טהור נותנים אפקט חזק של:
- עליה בכוח מתפרץ ובסיבולת השריר כבר באימון הראשון.
- פאמפ ומראה יפה של שרירים.
- עליה מהירה של מסת שריר נקי וחטוב תוך כדי שריפת שומן.
- התקדמות מהירה במשקלי הרמה תוך כדי שמירה על הגוף מפני פציעות.
- עמידות במצבי לחץ ועייפות, שיפור התפקוד המיני.
מגיע באריזה של 90 כמוסות (מספיק ל-90 עד 45 אימונים).
הוראות שימוש בטריבולוס פמפ: 1-2 כמוסות כשעה לפני אימון. מומלץ להתחיל עם כמוסה אחת לפני האימון ובמידת הצורך לעבור לשתי כמוסות.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


אנימל סטאק - ANIMAL STAK - מגביר הורמונים וסטרואידים אנבולים טבעי

אנימל סטאק אובכן, מדוע ספורטאים נוטלים סטרואידים אנבוליים? התשובה היא: בגלל שהם מעוניינים בתהליכים אנבוליים (לבנות חלבונים בשרירים, הפחתת פירוק והפסד חלבונים וכו'...).
אם תשאל מפתחי גוף איזה הורמונים הם האנבוליים ביותר? התשובה תהיה: הורמון הגדילה (GH) אינסולין לייק גרו-פקטור-1 (IGF-1) ואינסולין. אם תשלוט בהורמונים אילו תוכל לשלוט בגורל השרירים שלך!!! אלא החדשות הטובות! אך החדשות הרעות הם: שאם תקח את התרופות הנ"ל תלקה בתופעות לוואי קשות!!! על כן, המוצר אנימאל סטאק מסייע לשלוט על הורמונים אילו.
המוצר אנימאל סטאק מכיל תישלובת של 8 כדורים (לשימוש יומי), המכילים את כל הגורמים החשובים להגברת רמות ההורמונים - טסטוסטרון והורמון הגדילה. כך המוצר מסייעל לבנות מסת שרירים גדולה גדולה וכוח מירבי.
המוצר מכיל פרו-הורמונים, אשר בגופנו מומרים להורמונים סטרואידים - ולהם פעילות אנבולית (בונה שרירים).
בנוסף לויטמינים, מינרלים, חומחות אמינו, חומצות שומן וצמחי הרפא.
הפורמולה המתקדמת ביותר שתעזור לכם לעלות בשלב נוסף.
פורמולה זו הינה הפתרון אותו חיפשתם כל כך הרבה זמן ולא ידעתם לאן לפנות. מטרות הנוסחא: *הפרשת הורמון הגדילה GH, *הפרשת הורמון הטוסטסטרון, *הגברת התהליכים האנבוליים (בוני שריר), *שיפור הביצועית, *התאוששות, *אנרגיה, *וכוח.
אנימל סטאק - Animal Stak הוא תוסף תזונה מרשים ביותר המעלה את רמת הטסטוסטרון בגוף ובכך משפר את רמת הביצועים בחדר כושר או בכל תחומי הספורט שקיימים.
אנימל סטאק Animal Stak מגביר את החשק המיני ומשפיע על האון הגברי כבר מהיום הראשון.
תוסף תזונה זה מסייע בשליטה על ההורמונים, והוא מכיל גם רכיבי טסטוסטרון טבעיים, גורמים המשחררים הורמון גדילה, רכיבים ווזודילטוריים (מרחיבי כלי דם), רכיבים המעכבים פעילות ארומטית (המרת ההורמון טסטוסטרון לאסטרוגן), חוסמי דיהידרו-טסטוסטרון, מעכבי הורמון קורטיזול (הורמון המפרק שריר) וגורמים המסייעים בפעילות הכבד.
הוראות שימוש באנימל סטאק: סייקל של 3 שבועות. ביום של אימון חצי שעה לפני האימון על קיבה ריקה. ביום ללא אימון יש לצרוך בין הארוחות על קיבה ריקה.
Животное Stack - Animal Stak, Aovcn, почему спортсмены принимают анаболические стероиды?Ответ: потому что они заинтересованы в анаболических процессов (создания мышечных белков, уменьшая разрушение белка и потери и т.д. ...).
Если вы спросите, некоторые бодибилдеры анаболических гормонов больше всего?Ответ будет: гормон роста (GH) инсулин озере жил - фактор 1 (IGF-1) и инсулин. Если вы хотите контролировать гормоны, которые могут управлять судьбой мышцы! Но есть и хорошие новости! Но плохая новость: если вы принимаете эти препараты Tlka серьезные побочные эффекты, поэтому стек продуктов животного помогает контролировать гормоны время.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


GH-מקס GH MAX - מגביר הורמון גדילה טבעי

GH-מקס מכיל כ- 180 טב' | יצרן: UNIVERSAL GH-מקס GH MAX - מגביר הורמון גדילה טבעי
GH-MAX מסייע להגדלת נפח וחיטוב השרירים ע"י שחרור הורמון הגדילה GH המוצר נחשב לאחד המוצרים היעילים ביותר בעולם לשחרור הורמון הגדילה (GH).
יתרונות השימוש ב- GH MAX:
1) אנטי-קטבוליזם, מניעת פירוק שרירים קיימים עקב מחסור בחומצת האמינו.
2) יכולת רבה יותר לבנות שריר עקב זמינות גבוהה של חומצת האמינו.
3) חיזוק משמעותי של המערכת החיסונית.
4) עליה בהורמון הגדילה (hGH).
ה GH מקס של חברת יוניברסל הנו נוסחת הורמון הגדילה הנפוצה והפופולארית ביותר בקרב מפתחי הגוף הטבעיים.
הורמון הגדילה הנו ההורמון האנבולי ביותר (בונה שריר) ולכן שימושו בקרב ספורטאים ברכבי העולם נפוץ ביותר.
תכונותיו האנבוליות / אנטי קטאבוליות (מונעות פירוק שריר) ומשליכות לטובה על העלייה במאזן החנקתי החיובי, הגברת תהליך סנטזת החלבון (הרכבתו) והפחתת קטבולזים של החלבון. ה GH מעודד גם את תהליך שרפת השומנים מרקמת השומן והאצת תהליך השימוש בשומן כמקור אנרגיה עקרי.
בשורה התחתונה: ה GH יכול לשנות לטובה את הרכב הגוף ע"י הורדה באחוזי השומן ועלייה במסת השריר הנקי.
ה GH מקס של יוניברסל עוזר לך להשיג את המיטב מהורמון הגדילה תוך כדי שימוש בשילוב הרכיבים המנצח והאיכותי – ויטמינים, מינרלים, סטרול טבעי, מינרלים, חומצות אמינו ורכיבים מזינים אחרים.
והכי חשוב, מוצר ה GH מקס של יוניברסל הנו היחדי המכיל את היחס המוכח של 1:2 בין ל-אורניטין ול-ארגנין.
(Ornithine Alpha-Ketoglutarate (OKG) - מגביר את הסינטזה של החלבונים ומזרז את תהליך ההגעתם לרקמות השריר (מצב אנבולי), כמו כן מונע התפרקות של רקמות השרירים אשר עלולה להיווצר במהלך אימונים קשים וממושכים (מצב קטאבולי).
המלצות לשימוש בתוסף המזון לספורטאים GH-מקס: ביום של אימון: לקחת עד 6 טבליות ביום על בטן ריקה, 4 טבליות לפני האימון, 2 טבליות נוספות ישר לפני השינה. ביום בלי אימון: לקחת עד 6 טבליות ביום על בטן ריקה, 2 טבליות בבוקר, 2 טבליות בין צהרים לערב, 2 טבליות ישר לפני השינה.
Описание
GH Max - мощная анаболическая формула, увеличивающая выработку в организме собственного гормона роста (соматотропина). Гормон роста стимулирует рост мышечной ткани, костей и хрящей, а также усиливает расщепление жировой ткани до жирных кислот. GH Мах вырабатывается из натуральных компонентов в четких синергетических пропорциях (синергизм - усиление действия одного вещества другим). GH Max чрезвычайно эффективен для культуристов и атлетов, стремящихся нарастить сухую мышечную массу.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


מלטונין - Melatonin - הורמן השינה חיוני לגדילה

מלטונין הוא הורמון טבעי המיוצר ומופרש מבלוטת האצטרובל המצויה במוח. המלטונין כאמצעי טיפול בטוח ויעיל נגד נדודי שינה ויכולה לסייע בהחזרת מחזורי שינה / ערות נורמליים. יתכן שהמלטונין יכול לעזור למניעת מחלות לב, המלטונין מנמיך את רמת הכולסטרול באנשים עם היפרלפידמיה.
למלטונין המופרש מבלוטת האצטרובל תפקידים רבים אם כי לא כולם מוכחים ממש מבחינה רפואית, כגון:
* גירוי בלוטת יותרת המוח להפריש יותר הורמון גדילה (Growth Hormone), עקב כך אנטי-אייגי'נג (האטת תהליכי הזקנה).
* בבעלי חיים השפעה על מחזורי הרבייה.
* פעילות אנטי-סרטנית, ע"י מספר מנגנונים: ע"י הגברת פעילותה של מערכת החיסון כנגד תאים סרטניים.
* מלטונין הינו הורמון טבעי האחראי להסדרת מחזורי השינה. מלטונין ניתן כתוסף לויסות ולטיפול בבעיות שינה, נדודי שינה ויעפת.
* בגיל צעיר ייתרון הפרשת המלטונין בגוף הינו בחיזוק מערכת החיסון. המלטונין מנטרל את ההשפעת הסטרס המדכאת על מערכת החיסון.
* מחקרים שנעשו בנשים חולות בסרטן שד ובגברים שלקו בסרטן ערמונית - פרוסטטה, נצפו רמות נמוכות של ההורמון מלטונין. נמצא שהוספת המלטונין סייעה להם להתגבר על המחלה.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


N1-T מגביר טסטוסטרון טבעי

N1-T מגביר טסטוסטרון טבעי, המוצר מבית חברת יוניברסל-ניוטרישן.
N1-T הינו מוצר הפועל על שיחרור בהפרשת הורמונים, כגון: הורמון המין הגברי - טסטוסטרון.
N1-T מכיל גם רכיבי טסטוסטרון טבעיים, רכיבים המעכבים פעילות ארומטית (המרת ההורמון טסטוסטרון לאסטרוגן), חוסמי דיהידרו-טסטוסטרון, מעכבי הוקמון קורטיזול (הורמון המפרק שריר), וגורמים התומכים בפעילות הכבד...
המוצר N1-T מכיל תישלובת של צמחים, המכילים את כל הגורמים החשובים להגברת רמות ההורמון - טסטוסטרון. כך המוצר מסייעל לבנות מסת שרירים גדולה גדולה וכוח מירבי.
הפורמולה המתקדמת ביותר שתעזור לכם לעלות בשלב נוסף את רמות ההורמון טסטוסטרון וכך גם את האינטנסיביות באימונים. פורמולה זו הינה הפתרון אותו חיפשתם כל כך הרבה זמן ולא ידעתם לאן לפנות.
מטרות הנוסחא: *הפרשת הורמון הטוסטסטרון, *הגברת התהליכים האנבוליים (בוני שריר), *שיפור הביצועית, *התאוששות, *אנרגיה, *וכוח.
הפורמולה המתקדמת של של חברת יוניברסל תאיץ את שחרור הורמון טסטוסטרון בכמות גבוהה מהרגיל, בכך תגרום לבניית השרירים, תוספת כוח, שריפת שומן, אנרגיה מוגברת, שיפור יכולות באימון.
הפורמולה המתקדמת של של חברת יוניברסל נבדקה בצורה קפדנית על ידי מעבדות מהגדולות והמפורסמות ביותר בענף התוספים על מנת לבדוק את יעילותו והתוצאות היו מדהימות. אנשים אשר נבדקו בצורה עיוורת חוו עליה ניכרת ב: כוח, דחף מיני, ועליה במסת השריר הנקי.
רקמת שריר דורש מגוון של חומרים מזינים וגירויים לגדול ולהישאר במצב מוגדל. אכילה אימון אינטנסיבי ברמות הם הרכיבים הנדרשים כדי לשים על המסה איכות, אבל זה רק מאפשר לך להגיע קרוב יותר את הפוטנציאל שלך. אם אתם רוצים לממש את הפוטנציאל של הגוף שלך אתם צריכים להעלות את רמת הטסטוסטרון בגוף, טסטוסטרון חופשי יחס טסטוסטרון בפרט.
טסטוסטרון חופשי הוא מה שחשוב באמת כאשר רווחי כוח וגודל הם המטרה שלך. N1-T היא פורמולה חזקה יוצרת טסטוסטרון שיסייע להעלות את יחס טסטוסטרון חופשי שלך. N1-T משלב שלושה מאיצי, Tribulus, longjack ו Sativa Avena, לעזור הכולל תמיכה אופטימלית רמות טסטוסטרון חופשי.
ניסויים קליניים בבני אדם עולה כי במתחם זה כמעט מכפיל את הטסטוסטרון מגביר טסטוסטרון חופשי (רמת הטסטוסטרון חשוב ביותר), ירידה הורמון המין גלובולין הכבילה (SHBG) (תרכובת הנקשרת טסטוסטרון כדי לשמור עליהם במצב לא שמיש), ולהגדיל את רמות IGF1.
אנו משתמשים רק בטריבולוס-Tribulus הטוב ביותר הוא טופל על ספונינים סטרואידים 60%, כמו גם protodioscin 20%, אשר מסייע להעלות את רמת הורמון מחלמן (LH, בתורו, מעורר הכולל שלך רמות הטסטוסטרון.
Avena Sativa שלנו היא סטנדרטית avenacosides & B, ומסייע לשבור טסטוסטרון קשור הנחה של תרכובות למנוע ממנו להיכנס למחזור מערכתית חינם.
N1-T משתמשת ביופרין פטנט, אשר מאיץ את המסירה של תרכובות הדרושים כדי להתחיל להפוך טסטוסטרון הנכנס לתוך הטסטוסטרון החופשי בעת הצורך המהיר ביותר, ממש לפני האימון שלך בזמן מנוחה. דבר זה אמור לשפר את האימון שלך. כמו תקופת ההחלמה מהירה כי הוא מנוסה, כאשר הגוף נמצא במנוחה בלילה.
N1-T ™ משתמש שילוב משלים של כל הרכיבים המגבירים את הטסטוסטרון הטבעי לחיזוק סוכנים תוכננה במיוחד לצורך כפול: (1) כדי לסייע למקסם את ייצור הטסטוסטרון הטבעי ו (2) כדי לשפר את היחסים בין משהו שנקרא טסטוסטרון "חופשי" טסטוסטרון "סך הכל" * במילים פשוטות, הטסטוסטרון החופשי היא הסוג היחיד שהוא שימושי כאשר. מדובר בבניית השריר.
מחקרים קליניים מראים כי החומרים N1-T ™ כמעט הכפיל את רמת הטסטוסטרון, והגדיל את רמת טסטוסטרון חופשי על ידי הפחתת הורמון המין גלובולין מחייב (SHBG) רמות, וכן להגביר את הורמון lutenizing (LH).

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


טריבולוס טרסטריס - מגביר הורמון LH וכך מנרמל הפרשת טסטוסטרון

הטריבולוס נחשב לצמח היחידי אשר ביכולתו להרביר את רמות ההורמון המין הגברי - טסטוסטרון. כלומר שלצמח פעילות פרו-הורמונלית: טריבולוס טרסטריס - מגביר הורמון LH וכך מנרמל הפרשת טסטוסטרון
היחידי בעל פעילות קלינית, המסייעת ל: * בונה שריר. * מגביר כוח. * ומסייע למראה שריר נוקשה.
Tribulus terrestris-הטריבולוס טרסטריס - זהו צמח שגדל באזורים טרופיים רבים בעולם. כבר מאות שנים בשימוש ע"י תרבויות שונות למטרות שונות.
טריבולוס טרטסטריס- צמח המשמש לטיפול בבעיות ערמונית, איבר המין ודרכי השתן ברפואה האיורוודית. הצמח מעלה זמנית רמות טסטוסטרון ומחזק ליבידו. יש לקחת את הצמח לסירוגין למטרות סטימולציה מינית.
Tribulus terrestris משפר את ייצור הטוסטסטרון. טריבולוס מגביר את רמות הטוסטסטרון בצורה שונה מ-DHEA ו- androstenedione. במקום להיות הורמון מקדים לטסטוסטרון, הוא מוביל לייצור הורמון LH - luteinizing hormone. כשרמות ה- LH עולות, הייצור הטבעי של הטסטוסטרון גם עולה. LH הוא גם הורמון המשפיע על הדחף המיני. לכן אפשר להבין למה טריבולוס היה בשימוש כבר מאות שנים ע"י תרבויות שונות.
מי צריך את הטריבולוס טרטסטריס? זהו תוסף מצוין לגברים ולנשים כאחד, בכדי להעלות את הדחף המיני. ביל פיליפס - עורך Muscle Media כתב: " Tribulus terrestris יכול להעלות באופן משמעותי את הביצועיים שלכם בחדר שינה". מי שרוצה להגביר את גדילת מסת שריר (מפתחי גוף, ספורטאים וכו') מומלץ לשלב את Tribulus terrestris עם DHEA לתוצאות מרשימות יותר.
מה המינון הנכון של צמח הטריבולוס טרטסטריס? האם יש לטריבולוס טרטסטריס תופעות לוואי? רוב המומחים ממליצים על 750-1250 מ"ג ליום, המחולקים בין הארוחות ובשילוב עם 100 מ"ג DHEA. לגבי תופעות לוואי: באחד מתוך עשרה יכול להביא לקלקול כיבה, לכן מומלץ לקחת עם ארוחה בשביל למזער את ההשפעה (עם אתם בדיוק אותו האחד מתוך העשרה).
Kliknij aby powiększyć
Roślina ta funkcjonowała już wiele wieków temu w tradycyjnych systemach leczniczych Chin i Indii jako silny afrodyzjak oraz środek poprawiający sprawność fizyczną i seksualną. Związek o nazwie tribulus pobudza wytwarzanie testosteronu sprzyjającego rozwojowi masy i siły mięśniowej oraz lepszemu spalaniu tkanki tłuszczowej. Jest to udokumentowane wieloma badaniami naukowymi, które potwierdzają podwyższenie poziomu testosteronu poprzez stymulowanie przysadki mózgowej do większej produkcji hormonu lutenizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu wysyła sygnał do jąder, powodując zwiększenie wytwarzania testosteronu w organizmie mężczyzny.
Posiadanie wyższego poziomu testosteronu prowadzi do większej syntezy białka, większej siły i lepszych wyników anabolicznych. Mimo działania takiego jak sterydy anaboliczne, Tribulus nie jest hormonem ani sterydem, a zatem nie powoduje skutków ubocznych i jest dozwolony w sporcie. Roślina ta, stosowana z powodzeniem od lat przez bułgarskich ciężarowców, wchodzi w skład wielu suplementów dla sportowców i kulturystów, oddziaływujących w kierunku zwiększenia siły i masy mięśniowej.
Tribulus powoduje przyrost masy mięśniowej z jednoczesną redukcją tkanki tłuszczowej oraz reguluje równowagę hormonalną. Ponadto stosowanie tego preparatu u mężczyzn powoduje wzrost popędu seksualnego.
Ze względu na minimalną 45% zawartość saponin, Tribulus firmy Now Foods jest jedną z najskuteczniejszych formuł dostępnych na rynku.
Zawartość w porcji (1 kap.):
Tribulus Terrestris 500 mg Sposób użycia:
1 kapsułka 1 - 3 razy dziennie z posiłkami.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


אנטי-אייגינג: פוספטדיל סרין (Phosphatidyl-serine) - מדכא קורטיזול הורמון קטבולי

הפוספוטדיל סרין Phosphatidylserine) PS) היא תרכובת בטבע שנמצאו מספר מאכלים כגון: דגים, אורז, ירקות עליים ירוקים ופולי סויה. אנטי-אייגינג: פוספטדיל סרין (Phosphatidyl-serine) - מדכא קורטיזול הורמון קטבולי
חשוב לציין, כי אצל בני אדם ויונקים אחרים הפוספטדילסרין נמצא בריכוז גבוה במיוחד של ממברנות בתאים עם פעילות מטבולית גבוהה כמו: המוח, הלב, הכבד ואת שרירי השלד.
מבחינה כימית, הפוספוטדיל-סרין הינו פוספוליפיד (זרחן שומני), המורכבת חומצת אמינו סרין הקשורה לדיגליצריד (חומצת שומן – גליצרול הקשור לשתי חומצות שומן) באמצעות גשר פוספט (זרחן).
מחקר אחד מצביע על כך שהפוספטדיל סרין מעורב במספר פונקציות בקרום התאים, לרבות מספר תאים הנקשרים אחד לשני, הסדרת שחרור הורמונים, כגון: אצטיל-כולין, דופאמין ונור-אדרנלין ((noradrenaline המופרש על ידי תאי העצב, ואת האופן שבו רקמות מגיבים לתהליכים המעורבים בתגובת דלקת.
המוח ורקמות העצבים מכילים רמות גבוהות מאוד של הפוספטדיל סרין (PS), תפקידו בתא התקשורת והרגולציה של הפרשת הורמוני עצב.
מחקרים עם מכרסמים הראו משלימה הפוספטדיל סרין משפר תפקוד קוגניטיבי, משפרת את הלמידה / זיכרון, ועל מידת ההשפעה של הלחץ. בבני אדם, כמה מחקרים הראו כי הפוספטדיל-סרין משלימה השפעה רפואית משמעותית על תפקוד המוח של חולים הסובלים מהידרדרות קוגנטיבית. לא ברור איך תוספת הפוספטדיל סרין יכולה להפעיל את השפעות מועילות על תפקוד המוח, אלא שלאחרונה חוקרים מסוימים טוענים כי עלייה בריכוזים הפוספטדיל סרין יכול לעזור לתמוך יכולת תפקודית של המיטוכונדריה במוח ועל תאי עצב.
ספורטאים הפוספטדיל סרין: הסיפור התחיל בשנת ה- 90, כאשר החוקרים הבחינו כי תוספות של הפוספטדיל סרין נצפה שיפור בתפקוד המוח, אפילו אצל אנשים בריאים ללא סימנים של ירידה קוגניטיבית. עניין מיוחד היה אפקט של הפוספוטדיל סרין על הפרשת הורמוני דחק (סטרס), כגון: קורטיזול המופרש מבלוטות האדרנל במהלך ולאחר פעילות גופנית מאומצת, או מאמץ כרוני מוגזם רמות גבוהות של הורמוני לחץ אלו ידועים יקושר עם דיכוי המערכת החיסונית ואת התמוטטות רקמות - לא חדשות טובות עבור האתלטים! מן האמור לעיל, צריך להבין וללמוד כי ע"י תוספת של פוספוטדיל סרין הגורמת לירידה ברמות הקורטיזול, כך נפחית את התהליך הקטבולי (פירוק שרירים) ונתמוך במערכת החיסון ותפקודה.
המחקר משנות ה- 90 בדק את השפעת הפוספוטדיל סרין במינון של 50 או 75 מ"ג ליום של PS על שחרורם של הורמוני הלחץ לפני רכיבה על שמונה גברים בריאים אך לא מאומנים. התוצאות הראו ירידה משמעותית בשחרור ההורמון קורטיזול לאחר רכיבת אופניים.
כעבור מספר שנים, מחקר אחר בדק את השפעת תוספת פוספוטדיל סרין, קבוצה של תשעה גברים בריאים אך לא פעילים שלקחו הפוספוטדיל סרין או פלצבו, 400 או 800 מ"ג ליום במשך תקופה של 10 ימים ולאחר מכן ביצעו פעילות גופנית נמרצת. במקרה זה, מינון של 800 מ"ג הקהה הפוספוטדיל סרין שחרור קורטיזול מבלי להשפיע על שחרורו של הורמונים אנבולים (anabolic) והורמון גדילה, ואילו המנה 400 מ"ג הראה שום השפעה מהותית על ההורמון קורטיזול.
השלב הבא של הסיפור הגיע כעבור שש שנים, כאשר בדקו החוקרים את ההשפעות של תוספת פוספוטדיל סרין ארוכת טווח על ייצור קורטיזול, שלאחר האימון (אימון התנגדות מאומצת). כך גילו כי הפוספוטדיל סרין הפחית את שחרורו של הקורטיזון לאחר אימונים. כמו כן, נצפתה גם התברר כי הייתה ירידה ברמות כאבי שרירים שלאחר האימון.
הפוספוטדיל סרין כנוגד חמצון? קבוצת מחקר בריטית בראשות מייק קינגסלי באוניברסיטת ווילס, בדקו רכיבים של חומרי תזונה (תוספי מזון) נוגדי חמצון על צמצום התגובות הדלקתיות, שלאחר האימון שרירים. כך נמצא כי לפוספוטדיל סרין השפעה המגבירה את הסיבולת השרירית.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


אנימאל פאק (Animal Pak) - מולטי ויטמין וחומרי תזונה חשובים

אנימאל פאק (Animal Pak) של חברת יוניברסל, מכיל 44 שקיות לשימוש יומי. וכל שקית מכילה 11 כדורים המכילים: ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, חומצות שומן ועזרים ארגוגנים (חומרים המשפרים את הבצועים הספורטיביים). כמו כן, חומרים המקטינים תהליכים קטבוליים (מקטינים פירוק שרירי) ומסייעים לבניית שרירים, ועוד.... אנימאל פאק (Animal Pak) - מולטי ויטמין וחומרי תזונה חשובים
מולטי ויטמין מקצועי ANIMAL PAK ערכה לאימונים יעילים יותר. שקית ה-ANIMAL PAK הינן מוכרות ברחבי תבל כמותאמות למתעמלים באופן מקצועי ביותר. אחת-עשר הטבליות המצויות בכל שקית בודדת, מכילות את המינון הגבוה ביותר של וויטמינים ומינרלים בהשוואה לכל הנוסחאות האחרות הקימות בשוק תוספי המזון.
אולם הן גם מספקות את תוספי המזון החדישים ביותר אשר יגבירו את יכולתם הגופנית לאימון ממושך יותר ומאומץ יותר.
התוצאה המיידית לנטילת ה-ANIMAL PAK הינן גדילה משמעותית של המסה השרירית ללא כל שומן.
המחקרים שנערכו במעבדות חברת יוניברסל בארה"ב, מצביעים על שיפור מדהים בקרב האתלטים אשר השתמשו בערכה בכל ענפי הספורט.
המלצות לשימוש אנימאל פאק: למתחילים מומלץ ליטול שקית יומית אחת בזמן אחת הארוחות. למקצוענים מומלץ להשתמש בשתי שקיות ליום.
מולטי-ויטמין אנימל-פאק תכונותיו של אנימל-פאק:
• תכולה גבוהה של ויטמינים, מינרלים ורכיבים חיוניים
• שחרור איטי של רכיבי המזון
• תשומת לב מיוחדת לרמות נוגדי חמצון.
• תכולה גבוהה של רכיבים אנטי סרטניים.
• עידוד פעילות תקינה של הכבד.
• שיקום ותמיכה במערכת החיסונית.
• עידוד ושיקום המערכות אצל אנשים שתזונתם לקויה.
• האטה של תהליך ההזדקנות.
• הקלה על לחץ נפשי הנובע מאורח החיים המודרני.
• מניעת נשירת שיער.
אנימל-פאק - מולטי ויטמין: אנימל-פאק איננו עוד מולטי ויטמין. זהו קומפלקס של ויטמינים, מינרלים ויסודות קורט, שתוכנן בקבוצות מטרה כדי לתת מענה לבעיות שונות המתבטאות הן בגיל הצעיר, הן בגיל הביניים והן בגיל השלישי.
מחקרים של העת האחרונה העלו שתי נקודות חשובות:
• קיים צורך דחוף ליצור תכשיר שיספק לאדם הבריא מנה אופטימלית של ויטמינים ומינרלים החיוניים לבריאותו ולתפקוד היום-יומי התקין.
• נוצר צורך בתכנון של המוצר שיתאים באופן מושלם לקבוצות שונות של האוכלוסייה: האוכלוסייה הצעירה, הבוגרת ואוכלוסיית הגיל השלישי.
בחברת הומאוטריט לאב פיתחנו חבילה ביולוגית המספקת מענה מושלם לצרכים הקיימים, עם דגש ליצירת מוצר שפעילותו תימשך לאורך זמן, כך שהיחידות המרכיבות את האנימל פאק ישתחררו בגוף לאט ויספקו את המרכיבים החיוניים במשך היום כולו (שחרור איטי).
למי מיועד אנימל-פאק ?
• אנשים בריאים- מספק תמיכה לשמירה על בריאות שלמה.
• אנשים חלשים שתזונתם חסרה ברכיבים חיוניים.
• אנשים שהמערכת החיסונית שלהם לקויה או נפגעה.
• אנשים מעשנים, או עובדים בתנאי חמצון ואוורור לקויים.
• אנשים הנמצאים בסיכון להתפתחות מחלות סרטניות.
• לאוכלוסייה הצורכת תרופות כרוניות לאורך זמן.
• לאנשים שמבצעים עבודה פיזית מאומצת.
• אוכלוסיית הגיל השלישי.
מעורר וממריץ את הגוף. מעכב תהליכי הזדקנות. מחזק את הכושר הגופני והנפשי.מעורר מינית. הגינסנג הינו צמח אדפטוגן, כלומר מיעל את יכולת הגוף להסתגל למצבי סטרס.
הפעילות שבה אתה עוסק מביאה את הגוף לסטרס פיזיולוגי, תמיכה במצב זה תשפר את היכולות שלך ברכיבה, וזאת ע"י השפעה חיובית על טונוס
לג'ינסנג השפעה ממריצה ומעוררת על מערכת העצבים ומערכת הנשימה, הוא מגביר את רמת האנרגיה בגוף ולכן, מומלץ למצבי חולשה כללית, עייפות וכושר ירוד. בעל השפעה מעוררת על האון המיני של הגבר. מקל על תהליכי הזדקנות ומשפר את איכות החיים בגיל מבוגר.
מסייע לטיפול באנמיה, בחוסר תיאבון, בהתאוששות מסטרס, מניתוחים וממחלות ממושכות, משפר ייצור אנרגיה בגוף ומעודד שריפת שומנים. משפר ביצועים אצל ספורטאים.
מולטי ויטמין מקצועי ANIMAL PAK ערכה לאימונים יעילים יותר. שקית ה-ANIMAL PAK הינן מוכרות ברחבי תבל כמותאמות למתעמלים באופן מקצועי ביותר. אחת-עשר הטבליות המצויות בכל שקית בודדת, מכילות את המינון הגבוה ביותר של וויטמינים ומינרלים בהשוואה לכל הנוסחאות האחרות הקימות בשוק תוספי המזון. אולם הן גם מספקות את תוספי המזון החדישים ביותר אשר יגבירו את יכולתם הגופנית לאימון ממושך יותר ומאומץ יותר. התוצאה המיידית לנטילת ה-ANIMAL PAK הינן גדילה משמעותית של המסה השרירית ללא כל שומן.
המחקרים שנערכו במעבדות חברת יוניברסל בארה"ב, מצביעים על שיפור מדהים בקרב האתלטים אשר השתמשו בערכה בכל ענפי הספורט.
אין לאף אחד ספק שזהו המולטי ויטמין הטוב ביותר עלי אדמות בכל הזמנים, הכמות המפוארת של ויטמינים ומינרלים שנמצאים בתוסף הזה היא לאין ערוך ולאין שיעור.
עוזר לפתוח ביעילות את הרצפטורים שעל התאים (הפתחים) ובכך מאפשר זרימה יעילה יותר של תזונה, קריאטין, חומצות אמינו וכו'
לאחר שימוש מועט בתוסף ניתן להבחין בגדילה של מסת השריר, הרחבה של כלי הדם וזרימה יעילה יותר של חמצן לתוך השרירים.
התוסף מתאים לספורטאים ברמה מתקדמת או מתאמנים מקצוענים. מתאמנים מתחילים יכולים להנות משאר המולטי ויטמינים שנמצאים בקטלוג האתר.
הוראות שימוש במוצר: השימוש במוצר הוא אינדבידואלי ויש להתייעץ עם גורם מקצועי לגבי שימוש בתוסף וליידע אותו באיזה עוד תוספים אתם משתמשים.
אין לאף אחד ספק שזהו המולטי ויטמין הטוב ביותר עלי אדמות בכל הזמנים, הכמות המפוארת של ויטמינים ומינרלים שנמצאים בתוסף הזה היא לאין ערוך ולאין שיעור.
עוזר לפתוח ביעילות את הרצפטורים שעל התאים (הפתחים) ובכך מאפשר זרימה יעילה יותר של תזונה, קריאטין, חומצות אמינו וכו'
לאחר שימוש מועט בתוסף ניתן להבחין בגדילה של מסת השריר, הרחבה של כלי הדם וזרימה יעילה יותר של חמצן לתוך השרירים.
התוסף מתאים לספורטאים ברמה מתקדמת או מתאמנים מקצוענים.
Supplement Facts:
Container Size: 15 Paks
Serving Size: 2 Paks (22 Tablets)
Servings Per Container: 7.5
Container Size: 44 Paks
Serving Size: 2 Paks (22 Tablets)
Servings Per Container: 22
Amount Per Serving:
Calories: 16
Total Carbohydrates: 1g
Protein: 3g
Vitamin A: 9900IU
-(as acetate & 66% as beta-carotene)
Vitamin C (as ascorbic acid): 1g
Vitamin D (as ergocalciferol): 680IU
Vitamin E: 300IU -(as d-a-tocopheryl acetate)
Thiamin: 76mg -(as thiamin HCl)
Riboflavin: 76mg
Niacin (as niacinamide): 82mg
Vitamin B6: 72mg -(as pyridoxine HCl)
Folic Acid: 400mcg
Vitamin B12: 6mcg -(as cyanocobalamin)
Biotin: 300mcg
Pantothenic Acid: 76mg -(as calcium pantothenate)
Calcium (as citrate, carbonate): 2g
Phosphorus: 228mg -(as calcium phosphate)
Iodine (from kelp): 150mcg
Magnesium (as oxide): 133mg
Zinc (as oxide): 30mg
Selenium (as selenite): 50mcg
Copper (as sulfate): 600mcg
Manganese (as sulfate): 11mg
Chromium (as picolinate): 6mcg
Potassium (as sulfate): 200mg
Amino Acid Blend:
Lysine (from lactalbumin): 300mg
Methionine: 500mg -(from lactalbumin)
Leucine (from lactalbumin): 100mg
Valine (from lactalbumin): 760mg
Threonine (from lactalbumin): 48mg
Glutamic Acid: 700mg -(from lactalbumin)
Phenylalanine: 560mg -(from lactalbumin)
Arginine (as L-arginine)
Performance Optimizers:
Siberian Ginseng (root): 2g
Oriental Ginseng (root): 250mg
Smilax officinalis (root): 500mg
Protogen A (as thioctic acid): 200mg
Inosine: 500mg -(as hypoxanthine riboside)
Pyridoxine a-Ketoglutarate (PAK): 200mg
Carnitine (as L-carnitine): 25mg
Chromium Picolinate: 50mcg
Coenzyme A: 20mg
Coenzyme B12: 10mg
Phosphatidylcholine: 200mg
Para-Aminobenzoic Acid (PABA): 400mg
Colostrum (bovine): 25mg
Argentine Liver (bovinr): 3.9g
Shark Cartilage: 1g
Choline Complex: 1.2g
Bioflavonoids (citrus): 1g
Essential Fatty Acid Complex:
Linoleic Acid: 200mg
Oleic Acid: 100mg
Digestive Enzymes:
Betaine HCl: 200mg
Pepsin: 64mg
Papain: 64mg
Ox Bile (bovine): 120mg
Pancreatin: 700mg
Mycozyme: 64mg

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140

logo בניית אתרים