דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

פיתוח גוף לנשים

פיתוח גוף נשים וסטרואידים 


פיתוח גוף נשים
: ישנה קטגוריה מיוחדת של פיתוח גוף נשים, הנחלקת למרת ישראל בתחום פיתוח הגוף, כלומר האישה השרירית של ישראל, ומיס פיטנס האישה החטובה של ישראל. למידע נוסף: פיתוח גוףמיס פיטנס - האישה החטובה בישראל.
נשים וסטרואידים אנבולים: ישנן נשים העושות שימוש בסטרואידים אנבולים, ותרופות נוספות, להלן מדעים אודות: נשים סטרואידים ותופעות לוואיסמים בספורט וסטרואידים אנבולים...

פיתוח גוף נשים ואימונים


מאמן כושר האישי שלך לפיתוח הגוף והכושר
: בשיטת פיתוח גוף לנשים - Dit2all, התכנית הינה פשוטה למדי ונעשית בשלושה שלבים! התוכנית "פיתוח גוף לנשים" תגרום להפיכת הגוף שלך לשרירי וחטוב! וכל זאת בתקופה קצרה של כ- 12 שבועות. הגישה לפיתוח גוף נשים מבוססת שילוב של שלושה גורמים עקריים, כגון: פעילות גופנית (המותאמת באופן אישי), תוכנית תזונה ודיאטה (המותאמת באופן אישי), ותוכנית תוספי מזון לספורטאיות (המותאמת באופן אישי) ועוד...

פיתוח גוף נשים, מיס פיטנס ומיס ביקיני מה ההבדל?

פיתוח גוף לנשים יש להבחין בין תחרויות מרת ישראל (פיתוח גוף נשים) או אשת השרירים, לבין מיס פיטנס (האישה החטובה). נשים מפתחות גוף שואפות לאותה מטרה כמו גברים מפתחי גוף, כלומר שנשים מפתחות גוף ושרירים ושואפות למסת שרירים ולפרופורציה. לכן תכנית האימונים שלהן תהיה בדומה לגברים שרירנים (מפתחי גוף).

נשים בתחום פיתוח גוף, פונות למשקולות ולחדר הכושר, ועושות בדיוק את אותה תוכנית אימוני כוח, בדומה למפתחי גוף גברים. נשים עלולות להגיע לתוצאה אחרת מזו שרצו, אלא אם הן מבקשות להיות מפתחות גוף...
לגבי נשים ותוספי מזון לספורטאים בתחום פיתוח גוף, האומנם לא כל מפתחות הגוף לוקחות סמים - סטרואידים אנבולים. לעומת נשים גברים מעטים יכולים להגיע להישגים ללא סטרואידים אנבולים, על אף שזה אפשרי, אך לא ברמות הגבוהות יותר.
נשים, לעומת גברים, צריכות לשמור על פעילות שרירים לכל אורך חייהן, ובגיל 30 הן יכולות להבחין בשינוי בצורת הגוף, כאשר הסיבה דומה לזו של גברים וכמו כן ניתן להוסיף את נושא הלידות. רק עשור לאחר מכן הן יכולות למצוא את הזמן לטיפוח עצמי, כשהילדים כבר גדלו.

אופי האימון של הבודי בילדר (פיתוח גוף): אופי האימון בתחום פיתוח גוף משתנה מגברים לנשים. באופן כללי רוב האימון כולל עבודת משקולות אינטנסיבית ומכשירים, כאשר נשים נוטות יותר לאירובי. 
גברים יתרכזו כ-70% מזמן האימון במכשירים ומשקולות ונשים כ-50% מהזמן האימון יקדישו למטרה זו. מרבית המתאמנים האינטנסיביים מוסיפים לאימון בחדר כושר גם הליכה או ריצה על חוף הים.

אישה בתחום פיתוח גוף לא יכולה להגיע לגדלים האלה (כמו בתחרויות פיתוח גוף מקצועניות) בלי הסטרואידים האנבולים-אנדרוגנים. לסמים בספורט ישנן תופעות לוואי קשות, במיוחד בנשים: נשירה (ישנן מפתחות הגוף חובשות פאות עקב הקרחה), גדילת שיער בפנים, התרחבות הלסתות (בדומה לסנאי), שינוי במרקם העור (ליותר גס, בדומה לגבר), פצעים על פני העור-אקנה, הפרעות ואי-סדירויות במחזור החודשי ועד כדי הפסקת המחזור החודשי.

השימוש בסטרואידים אנבולים בקרב נשים, מאפשרים תגובה אנבולית - גדילה והתפתחות, אימונים יותר תכוף ועוצמתיים, ואיבוד שומן הגוף. אולם, לנוכח תופעות הלוואי הקשות, לנשים ספורטאיות ומפתחות גוף לא מומלץ לצרוך סטרואידים אנבולים. יש לזכור שלגברים ישנה רמה גבוהה של טסטוסטרון גם באופן טבעי, לנשים ישנה רמה הרבה יותר נמוכה.

איגודים של פיתוח גוף לנשים

פיתוח גוף נשים בישראל, האומנם ספורט פיתוח גוף לנשים בישראל אינו מפותח דיו, הדבר כמובן כולל את כל האיגודים בישראל (איגוד נאבא, איגוד נאק, ואיגוד איי,אפ,בי,בי). להלן תמונות מתחרויות פיתוח גוף נשים מישראל:
תחרות פיתוח גוף נשים, איגוד NAC 2011
תחרות פיתוח גוף נשים, איגוד נאבא 2003
מתחרות מר ישראל, פיתוח גוף נשים
תחרות פיתוח גוף נשים איגוד נאבא 2007
תחרות פיתוח גוף לנשים, איגוד נאבא 2009
תחרות פיתוח גוף נשים, מר ישראל 2006 איגוד IFBB
תחרות פיתוח גוף לנשים, איגוד נאבא 2010
פיתוח גוף לנשים, הספורט שיכול להראות את כל הטוב שבגופך... נו מה את אומרת?

מיס פיטנס - נשים וחיטובים

מיס פיטנס: כשמדברים על מיס פיטנס, הכוונה לבחורה עם גוף אתלטי וחטוב, כלומר שהשרירים לש מי פיטנס יהיו מודגשים בצורה אסתטית ופרופורציונלית, לרבות פרופורציות המשקפות את כל הגוף - פלג גוף עליון ותחתון. יש לציין, כי באופן חד משמעי מסת שרירים גדולה (בדומה לפיתוח גוף משים) אינה קובעת, ולא פחות חשוב זה הופעת הראווה המורכבת מתרגילי גמישות המשולבת בקומבינציות ותרגילי אקרובטיקה. 

מיס ביקיני - נשים חטובות

מיס ביקיני: כשמדברים על מיס ביקיני, הכוונה לבחורה עם גוף אסתטי מעודן וחטוב, הכוונה לגוף נשי חטוב עם אחוזי שומן נמוכים ולא כחושים בדומה לחולות אנורקסיה נרבוזה! מיס פיטנס צריכה להיות אישה בעלת גוף עם פרופורציה בין כל חלקי הגוף, כאן כמובן שחשובים שילוב הופעת ראווה המורכבת מקומבינציות של ריקוד וכוראוגרפיה אישית.

פיתוח גוף נשים - נשים שריריות

מיס פיזית (פיתוח גוף נשים): כשמדברים על אשת השרירים - פיתוח גוף נשים, הכוונה לבחורה עם גוף אתלטי שרירי מאוד וחטוב מאוד, כשישנו דגש כמובן על מסת שרירים גדולה ומחוטבת (פיתוח גוף=בודיבילדינג=שרירים גדילים). פיתוח גוף נשים ישנו דגש על פרופורציות בין כל קבוצות השרירים, שילוב של הופעת ראווה חופשית תוך שימת דגש על כל קבוצות השרירים, בדומה לפיתוח גוף גברים).
פיתוח גוף לנשים, חיטובים לנשים, שריפת שומנים לנשים, פיתוח גוף, תוכניות אימונים, פיתוח שרירים, פיתוח גוף לנשים, כושר מיני, דיאטה, דיאטות, תזונה, תפריט, חיטובים, הרזייה, השמנה, לנוער, שומנים, שריר, שרירים, אנטי אייגינג, בריאות, ויטמינים, מינרלים, תוספי מזון 
פיתוח גוף לנשים - photographs courtesy of Arnold Tokko (Estonia, פיתוח גוף לנשים

WOMEN'S FITNESS -164CM TOP 5 FINALISTS : From left to right: Loana Paula Muttoni (4th - Brazil), Nathalie Tabouillet (2nd - Canada), Oksana Grishina (1st & Overall - Russia), Rosana Muller (3rd - Germany), Vanessa Castillo (5th - Spain)
logo בניית אתרים