דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

חומצות אמינו ופפטידים

חומצות אמינו הן מולקולות ביולוגיות חשובות המרכיבות את החלבונים. המרכיבים העיקריים של חומצת אמינו הם פחמן, מימן, חמצן וחנקן. ידועות לנו כ- 500 חומצות אמינו שניתן לסווג בדרכים רבות. בצורת חלבונים, חומצות אמינו, כוללות את המרכיב השני בגודל לאחר המים הם שרירים, תאים ורקמות אחרות.

יש לציין, כי  9 מתוך 20 חומצות אמינו הרגילות נקראים חומצות אמינו "חיוניות" לבני אדם, כי הם לא יכולות להיווצר בגופנו מתרכובות אחרות, לכן יש לקבלם במזון. חומצות אמינו לא חלבון גם יש תפקידים חשובים כמו ביניים מטבוליים, כגון בביוסינתזה של חומצת גמא-אמינו-בוטיריט נוירוטרנסמיטר. חומצות אמינו רבות משמשות כדי לסנתז מולקולות אחרות, לדוגמא: טריפטופן הוא מקדם לנוירוטרנסמיטר סרוטונין. טירוזין (ופנילאלנין מקדם) הם מקדימים של קטכולאמינים נוירוטרנסמיטורים דופמין, אפינפרין ונוראפינפרין. גליצין מבשר של פורפירינים, כגון: heme. ארגינין הוא מקדם לתחמוצת חנקן (NO). אורניטין ו-S-אדנוזינ-מטיונין הם סימנים מקדימים של פוליאמינים. אספרטאט, גליצין וגלוטמין הם סימנים מקדימים של נוקליאוטידים. פנילאלנין הוא מבשר של phenylpropanoids השונה, שהם חשובים בחילוף חומרים בצמח. עם זאת, לא כל הפונקציות של חומצות שפע אחרות שאינן סטנדרטיות אמינו ידוע. לדוגמה, טאורין הוא חומצת אמינו עיקרי בשריר ורקמות מוח, אבל, למרות פונקציות רבות הוצעו, תפקידו המדויק בגוף עדיין לא נקבע. למידע נוסף אודות תוספי מזון לספורטאים: אבקות חלבון | גיינרים-לעלייה במשקל | קריאטין-לכוח | חומצות אמינו | שרפת שומנים ודיאטה | פרו-הורמונים-הורמון גדילה |

אמינו Amino 2700

אמינו 2700 Amino | מכיל 350 כדורים | יצרן יוניברסל נוטרישן.אמינו Amino 2700
טבליות חומצות אמינו בריכוז גבוה ביותר!!! אמינו 2700 של חברת יוניברסל נוטרישיין-AMINO 2700 UNIVERSAL NUTRITION חומצות אמינו הן אבני היסוד של החלבונים, החיוניות לבניית רקמות השרירים. ייחודיות הפורמולה הינה זמינותן הביולוגית הגבוהה של חומצות האמינו. הן שומרות על רמת חנקן חיוביות בגוף, דבר הגורם לתהליכים אנבוליים (כגון: גדילת מסת השריר).

אופן השימוש במוצתות אמינו 2700

 מנת הגשה=3 כדור ניתן לקחת עד 3 מנות הגשה ביום.
אמינו 2700 הוא תוסף מזון לספורטאים בשיחשוש מושהה: כלומר שאתם מקבלים חומצות אמינו בריכוז גבוהה ומתמשך בשחרור חומצות אמינו ארוז עם L-צורה ופפטיד המלוכדים חומצות אמינו. חומצות אמינו שלנו נגזרות מתרכיז מי גבינת חלבון (WPC) והידרוליזאטי חלבון מי גבינה (WPH) המקדם את ההטמעה מהירה יותר של רקמת שריר.
כל טבליה מסוג אמינו 2700: היא ארוזה עם מעל 2,000 מ"ג של חומצות אמינו, וכאשר נלקחו לפני כל ארוחה, הוא הופך להיות אידיאלי להגדלת צריכת אמינו הכולל לאורך כל היום.
תוסף המזון לספורטאים, חומצות אמינו 2700 מסייעים ל: • הגדלת כוח הפיזי של השרירים * מסייעים לזמן החלמה של השרירים באופן מהיר יותר.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


אמינו 1900 (AMINO-1900)

אמינו 1900 / 325 כדור (AMINO-1900). אמינו-1900 חומצות אמינו בפרופיל עשיר ומגוון ולדרישותיהם של מפתחי גוף ועוסקים בכל ספורט שהוא.
אמינו 1900 AMINO-1900
חומצות האמינו של יוניברסל יוצרו בתהליך המאפשר להן את קליטתן המושלמת לרקמות השרירים בגופך אודות לקשרי פפידיטים של חומצות אמינו באיכות מעולה המבטיחים את התוצאות הטובות ביותר אותן ניתן להשיג מכל תוסף חומצות אמינו אחר.של מפתחי גוף ועוסקים בכל ספורט שהוא.
פורמולה זו עוצבה ונבחנה מדעית במטרה ולעזור לך להשיג תוצאות אופטימליות בפיתוח מסת השרירים, האצת תהליך הבנייה והתאוששות ושיפור הביצועים באופן מושלם ובטוח.
אודות לספיגה המהירה של חומצות האמינו של יוניברסל, הוכח כי חומצות האמינו נחוצות באופן חד משמעי לשימור מאזן החנקן בגופנו לשמירה על מסת השרירים ובניית רקמות חדשות.
אמינו 1900 AMINO 1900: חומצות אמינו הן אבני היסוד של החלבונים, החיוניות לבניית רקמות השרירים.
ייחודיות הפורמולה הינה זמינותן הביולוגית הגבוהה של חומצות האמינו. הן שומרות על רמת חנקן חיוביות בגוף, דבר הגורם לתהליכים אנבוליים (כגון גדילת מסת השריר).  בנוסף, הפורמולה עוזרת לשחרר הורמונים אנבוליים (כשהיא ניטלת על בטן ריקה), כגון: הורמון הגדילה - GH.
הפורמולה עשירה ב- BCAA החשובות לאספקת האנרגיה במהלך האימון על חשבון החלבון מהשריר, כלומר מונעות פירוק (קטבוליזם) שרירים.
בנוסף הפורמולה מכילה ויטמין 6B החשוב לתהליכים אנבוליים (בנייה) של חומצות אמינו וניצולן בשרירים.

אופן השימוש בתוסף המזן אמינו 1900

לתוצאה אופטימלית, יש ליטול בין 3 ל- 5 כדורים על בטן ריקה או לפני המזון ולאחר האימון, כשלוש פעמים ביום (כלומר בין 9 ל- 15 כדורים ליום). או בהתאם לתוכנית התזונה והאימונים.
אזהרה: מכיל פניל-אלנין ולכן אסור לחולי PKU (פנילקטונורויה).

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


BCAA-סטאק - BCAA Stack 250grBCAA-סטאק - BCAA Stack 250gr

BCAA-סטאק 250 גרם - BCAA Stack 250gr ישנן חמש סיבות עיקריות מדוע כל ספורטאי, בין אם הוא עוסק בפיתוח הגוף או בספורט הדורש סיבולת לב-ריאה, ישתמש בתוסף "BCAA סטאק" (BCAA Stack):
(1) "BCAA סטאק" מציע שיטה חדשה וייחודית להעביר חומצות אמינו בעלות שרשראות מעונפות (או בקיצור BCAA) וגלוטמין אל השרירים;
(2) חומצות אמינו אלה נחקרו בצורה המעמיקה ביותר מבין כל חומצות האמינו המצויות בתוספים שנועדות לבניית השרירים או לעיכוב פירוקם;
(3) היחס בין BCAA לבין הגלוטמין ב-"BCAA סטאק" הוכיח את עצמו במחקרים כמושלם.
(4) חומצות אמינו BCAA וגלוטמין הם החשובים ביותר לספורטאי שמתאמן באופן אינטנסיבי ודואג לדיאטה מתאימה;
(5) אין תוסף BCAA שפועל מהר יותר מ-"BCAA סטאק".
מחקרים קליניים הראו ש-BCAA וגלוטמין יכולים לתת יתרונות חשובים לספורטאים שבדיאטה או מתאמנים באינטנסיביות. אם משתמשים בשני המרכיבים האלה ביחס מיוחד, הם יכולים
(1) לזרז את הייצור של חלבון בשרירי השלד ולהגדיל את מסת השרירים;
(2) לחזק את מערכת החיסון של הגוף בתקופות ממושכות של אמונים;
(3) לשמור על מאגר הגליקוגן בכבד ובשרירים למען שיפור הביצועים והכושר;
(4) להפחית את שיעור הפירוק של שרירים;
(5) בזמן דיאטה דלת קלוריות יכולים BCAA וגלוטמין לסייע לגוף לנצל מאגרי שומן סלקטיבסיים תוך שמירה על מסת השרירים הרזה;
(6) אפילו לשמש מקור אנרגיה בעת אמונים ממושכים לאחר שמאגרי הגליקוגן אוזלים (עובדה שהופכת חומצות אמינו אלה למיוחדות ממש).
כל אלה הופכים את "BCAA סטאק" לרב-ערך לספורטאי שאזלו לו הפחמימות (למשל למפתחי הגוף שמתכוננים לתחרות, אלה שבדיאטה דלת פחמימות או לספורטאים שזקוקים לכושר). בכל המחקרים הרבים עולה תמיד אותה עובדה: לא כל יחס בין BCAA לגלוטמין נותן את התוצאות הרצויות. ממחקרים עולה גם שאם היחס בין חומצות האמינו בעלות השרשראות המעונפות לויצין, איזולויצין וואלין הוא 2:1:1, הוא היעיל ביותר. 
בצירוף הכמות המדויקת של גלוטמין, "BCAA סטאק" הוא המושלם מבין חומצות האמינו בעולם. אז בין אם אתה רוכב אופניים או מפתח שרירים שמחפש לשמור על מסת גוף רזה בתקופת תחרויות, אסור לך להתעלם מ- BCAA
תוסף זה מיועד להגדלת רמת החנקן, הדבר שמאפשר לקצר את תקופת השיקום של רקמות השריר אשר נהרסו במהלך האימון. חומצות אמינו כגון: איזולאוציןלאוצין וואליו עומדות מאחורי קיצור BCAA והינן חומצות אמינו חיוניות כלומר חומצות אמינו אשר גוף האדם אינו יכול לסנתז וחייב לקבל עם האוכל. חומצות אמינו מסוג BCAA הינן אחראיות על האצת תהליך הסינתזה של החלבונים והאטת תהליך של התפרקות רקמות השריר. בנוסף, חומצות הנ"ל עוזרות להשיג מצב אנאבולי (מצב בו מתאפשר שיקום וגדילת רקמות השריר) וזאת ע"י ספיגת פחמימות מורכבות יעילה וקלה יותר.
Этот продукт предназначен для увеличения уровня азота, что позволяет сократить время для восстановления ваших мышц. Изолеуцин, Леуцин и Валин представляют собой аббревиатуру - BCAA и являются незаменимыми аминокислотами, так как человеческий организм не может их синтезировать. Аминокислоты BCAA ответственны за стимулирование синтеза белка и торможение процесса мышечного распада. Они помогают улучшить усвояемость сложных углеводов, тем самым достигая анаболического состояния (т.е. состояния при котором становится возможным рост мышц).

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


גלוטמין Glutamine Powder 600 גר' - יוניברסל

אבקת גלוטמין Glutamine Powder 600 גר' | יצרן UNIVERSAL.גלוטמין Glutamine Powder 600 גר' - יוניברסל
הגלוטמין של חברת יוניברסל הינו: 100% אבקת גלוטמין לספיגה מהירה ויעילה ביותר !!! הגלוטמין מסייע לשמירת ופיתוח מסת שרירת, הגלוטמין היא החומצה האמינית בעלת הריכוז הגבוה ביותר בדם. אימונים קשים עלולים לדלדל את מאגרי הגלוטמין , תופעה העלולה לשבש את פעילותה התקינה של מערכת החיסון ואף לגרום לאימון יתר. גלוטמין עוזר להתאוששות מהירה יותר על ידי סיוע למערכת החיסונית להתמודדות טובה יותר עם תופעותיה ההרסניות של פעילות גופנית מאומצת [ בעיקר אימוני סיבולת ].
הגלוטמין מונע אימון יתר ומחלות אחרות ע"י עידודו של הגוף לייצר יותר תאי דם לבנים . הגלוטמין מגן על השרירים מפני הפיכתם למקור אנרגיה . הגלוטמין מסייע בהגדלת השריר בכך שהוא מאפשר ביצוע אימונים ארוכים ועצימים יותר .
התוסף מקטין את ריכוז האמוניה בדם, דבר המונע עייפות באימונים.

המלצות לשימוש בתוסף המזון גלוטמין

 2 גרם לפני אימון או מאמץ סיבולתי ממושך, ו-3 , 5 גרם מיד לאחריו. בנוסף 5 - 10 גרם לפני השינה.
גלוטמין - הינה חומצת אמינו הנפוצה ביותר שנמצאת ברקמות השרירים. באותו הזמן, גלוטמין הינה חומצת אמינו המבוקשת ביותר ע"י הגוף, וחוסר בה ימנע אפשרות להגיע למצב אנאבולי (בניית רקמת שריר). תפקידו של הגלוטמין הוא לבנות, לשחזר, ולשמור על רקמות השריר. גלוטמין תומך בייצור טבעי של הורמון הגדילה, היוזם את שחרור ה- IGF-1. מומלץ במיוחד לאנשים העוסקים בפיתוח גוף ואימוני סיבולת. אנו מציעים לכם את הגלוטמין הכי איכותי שקיים בעולם (פפטידים של גלוטמין שעברו תהליך הידרוליזה).

יתרונות השימוש בתוסף המזון לספורטאים גלוטמין

* ממריץ ומגן על המערכת החיסונית 
* משמר מסת שרירים 
* מונע פירוק שרירים – קטבוליזים 
* מגביר אחסון גליקוגן ("דלק") 
* מזרז ומשפר התאוששות מאימונים
כמו כן הגלוטמין מסייעת ל:
1. שמירה על רמות גלוטמין קבועות למניעת הידלדלות מסת השרירים.
2. שמירה על סטטוס אנבולי ומניעת קטבולזים כתוצאה מאימון יתר במהלך תקופת אימונים אינטנסיביים.
3. שמירה על המערכת החיסונית ובריאות כללית לאלו העוסקים בכל ספורט שהוא. 
4. עלייה ברמות הורמון הגדילה GH ע"י צריכה מספקת של הגלוטמין לפני/אחרי האימון ולפני השינה - שלבים קריטיים בכמות שחרור ההורמונים לדם.
הגלוטמין נחשב לאחד מבין תוספי המזון החשובים ביותר בפרמידת התוספים, תגלית הגלוטמין כתוסף הנה מהעשור האחרון וכבר כיום הוא נחשב לאחד מבין תוספי החובה הדרושים למתאמנים באופן אינטנסיבי ומצפים לתוצאות של ממש.
 

חומצות אמינו: אמינו -Amino 3001 - יוניברסל

חומצות אמינו: אמינו -Amino 3001 - יוניברסל
אמינו 3001 בדומה ל- Amino 1900 גם בתוסף חומצות האמינו Amino 3001, נעשה שימוש בפירוק יוני של חלבונים להשגת מקסימום ספיגה של התוסף בגוף. 
מוצר זה כולל תוספת של חומצות אמינו גדולה וחזקה יותר (3001 מ"ג) . הפורמולה מכילה תרכובת איכותית של חומצות אמינו המורכבת בחלבון מי גבינה. תרכובת זו עשירה יותר וכוללת חומצות BCAA, גלוטומין, מטיאונין, אלינין וארגינין, כמו כן כוללת התוספת ויטמין B6, ל-קרניטין וכרום פיקולינט אשר הופכות את התוסף הזה למוצר האידיאלי לאימון פיתוח גוף הכולל פעילות לב (קארדיו) וכן אימון משקולות.
אזהרה! התוסף מכיל פניל-אלנין ולכן אסור לחולי PKU (פנילקטונורויה). 
Из всех доступных аминокислотных формул Amino 3001 обладает самыми высокими качеством и эффективностью, а также полнотой состава. Рассчитанные на максимальное усвоение, Amino 3001 можно назвать небывалым прорывом в индустрии спортивных пищевых добавок.
Эта формула, содержащая чистейшие и максимально сконцентрированные источники превосходных аминокислот с пептидными связями, сбалансирована таким образом, что с ее помощью Вы быстро добьетесь оптимального мышечного роста, восстановления и лучшей отдачи от тренировок.
Amino 3001 быстро восполняют потерю азота мышечной тканью. Положительный азотный баланс помогает Вашим мышцами увеличивать скорость восстановления после частых, интенсивных тренировок, а так же, имеет критическое для жизнедеятельности значение (независимо от того растут ли Ваши мышцы, остаются без изменений или даже теряют объемы).

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


גלוטמין מיקרונייזד סופר אפקט

אבקת גלוטמין של חברת סופר אפקט הינה טהורה, גלוטמין הינה חומצת אמינו השכיחה ביותר בגופנו, המהווה כ- %60 מחומצות האמינו בשרירי השלד ומעל ל- %20 מכלל ריכוז חומצות האמינו שבגופנו.גלוטמין מיקרונייזד סופר אפקט
גלוטמין, הוא אחד מהמרכיבים הפופולריים ביותר בעולם התזונה והספורט, חומצת אמינו זאת שאינה חיונית, נחקרה ביסודיות רבה בהקשרים של יעילותה כתוסף מזון להתאוששות השרירים. ישנן טענות רבות ליתרונות של תוספי גלוטמין, ביחס לאימון התנגדות, מפתחי גוף רבים וספורטאים, טוענים  שהגלוטמין לסייעת להתאוששות מהירה יותר של השרירים.
לגלוטמין, פעילות אנטיקטבולית (נוגדת פירוק שרירים), כך מסייעת למניעת התגובה הקטבולית, אשר נוצרת כתוצאה מאימון אינטנסיבי ומצבי סטרס שונים, כגון: לאחר ניתוחים וטראומות שונות.
תוספת של חומצת האמינו גלוטמין, אחרי ניתוחים, שומרת על רמות נאותות של גלוטמין חופשי בשרירים ומצמצמת את הירידה בסינתזת החלבונים שבשרירים, כך למעשה משפרת את מאזן חנקן (לשללי לחיובי), כלומר השפע אנטי-קטבולית (מניעת פירוק שרירים). מתוך: Ann Surg. 1989 April; 209(4): 455–461.
תוספת גלוטמין עשויה לעזור לספורטאים: הגלוטמין כגורם המסייע לשיפור הביצועים הספורטיביים (ergogenic), טרם הוכח בספרות המדעית-רפואית, למרות שישנה השפעה על פי ראיות קליניות  שתוספת גלוטמין אקסוגני, חיונית לשמירה על מסת השרירים ותפקוד מערכת חיסונית בחולים, התועלת הפוטנציאלית של גלוטמין לספורטאים העוסקים באימון גופני העצים, סקירה קצרה זו תוארה מספר מחקרים אודות השפעות של תוספי גלוטמין ושיפור במסת השרירים, תפקוד מערכת החיסון האופטימלית ורגולציה של הגלוקוז, בהתבסס על העדויות קליניות זמינות, נמצא כי לגלוטמין, יש תועלת פוטנציאלית כתוסף תזונה לספורטאים העוסקים באימון גופני כבד (אימון משקולות). מתוך: Canadian Journal of Applied Physiology, 1999, 24(1): 1-14, 10.1139/h99-001
תפקיד הגלוטמין בתגובות חיסוניות: נתוני מעבדה קליניות, מצביעים על כך שהגלוטמין עשויה להיות חיונית במצבים דלקתיים מסוימים, כגון: זיהומים ופציעות. גלוטמין חיונית לשגשוג תאים, משמשת כדלק ספציפי לתאים במעיים וכאשר ניתן ריכוזים מתאימים של גלוטמין, דבר המשפר את תפקוד התאים.
במצבים דלקתיים, צריכת גלוטמין עשויה ליהיות חיונית עקב הדרישה המוגברת. מחקרים קליניים בבעלי חיים מצביעים על כך שהתוצאה משופרת עשויה להיות אפשרית ע"י מתן מינון מתאים של חומר מזין זה. גישה זו, מונעת מחולים שנחשפו לחלק מהמגרעות של תזונה קונבנציונלית, התועלת הכוללת של מתן גלוטמין בתוספת לדיאטה נובעת מהשפעות מרובות, בעיקר אנאבוליות, אשר משפרות את תפקוד מערכת החיסון שהיא רק פן אחד חשוב במהות הגלוטמין. מתוך: Nutrition Volume 14, Issues 7–8, July–August 1998, Pages 618–626
מינון ויעילות של תוספי גלוטמין בפעילות גופנית וספורט: ספורטאים צורכים גלוטמין, היות ופעילות גופנית ממושכת ותקופות האימונים (כגון: אימוני משקולות), קשורות לירידה בריכוז הגלוטמין בפלזמה. הנ"ל מהווה גורם פוטנציאלי של הפעילות הגופנית הגורמת לירידה בתגובה החיסונית ונטייה מוגברת להדבקות בזיהומים שונים בספורטאים, גלוטמין חיונית לשגשוג לימפוציטים. הסיבות לנטילת תוספת גלוטמין הינה תמיכה במערכת חיסון, הגברת סינתזת הגליקוגן ושיפור בהשפע האנטי-קטבולית (מניעת פרוק שרירים). מתוך: JPEN J Parenter Enteral Nutr 2012 0: 0148607112460682v1-148607112460682
אופן השימוש: אתה יכול לקחת מספר מנות ביום. השתמש בעיקר לפני / במהלך ואחרי אימון, וגם לפני השינה כדי להגדיל את ייצור הורמון הגדילה הטבעי ולילה בזמן פירוק קרב. זה מועיל לשלב גלוטמין עם משקאות המכילים פחמימות.

לסיכום, יתרונות השימוש באבקת הגלוטמין

1. גלוטמין, מסייעת למניעת הידלדלות ופירוק מסת השרירים, כלומר פעילות אנטי-קטבולית.
2. שמירה על מצב אנבולי ומניעת תגובה קטבולית כתוצאה מאימון יתר במהלך תקופת אימונים אינטנסיביים.
3. שמירה על המערכת החיסונית ובריאות כללית לאלו העוסקים בכל סוגי הספורט השונים.
4. עלייה בהפרשת הורמון הגדילה, עקב מנגנון גירוי ההורמון מבלוטת ההיפופיזה (יותרת המוח).
5. הגלוטמין, חיונית לתפקוד תקין של מערכת העצבים, מערכת החיסון ומערכת העיכול (ריפוי הריריות).
6. גלוטמין עוברת את מהעבר של מחסום-דם-מוח (brain blood barrier BBB) ובתוך המוח הגלוטמין מומרת לחומצה גלוטמית, שהמוח זקוק לה לתפקוד תקין, משמשת כמקור אנרגיה למוח, לכן מכונה בשם: "הדלק של המוח", גלוטמין בעלת תפקיד חיוני בערנות המנטלית, בריכוז ובתפקודים קוגניטיביים.
7. גלוטמין מסייעת בייצוב רמות הסוכר בדם ובעלת יכולת להפחית את הכמיהה למתוקים ולאלכוהול.
הגלוטמין מגיעה ללא טעם 100% טהור.
* תכולה: 700 גרם. * אבקת הגלוטמין של חברת סופר אפקט הינה אבקת גלוטמין טהורה.  * הגלוטמין של סופר אפקט מנצחת במבחני האיכות. * מיוצרת במפעל בעל תקן GMP, גלוטמין ללא גלוטן, ללא צבעי מאכל, ללא ריח וטעם לוואי! גלוטמין דיימטיז מונע תהליכי פירוק שריר, מסייע בבניתו וביצור הורמון גדילה GH.

ל-קרניטין נוזלי - L-Carnitine

ל-קרניטין היא נגזרת של חומצת האמינו קרניטין, שתפקידה העיקרי הוא נשיאת חומצות שומן אל המיטוכונדריון המהווה את "תחנת הכוח" של התא למטרת ייצור אנרגיה. מאחר שחומצת האמינו ל-קרניטין מסייעת בייצור אנרגיה בשרירים היא מייעלת את שריפת השומן בתאים, מקטינה את הצטברותה של חומצת החלב, מפחיתה את סימני העייפות ומחזקת את פעילות הלב. כף אחת של ל-קרניטין נוזלי מספקת 1500 מ"ג ל-קרניטין בצורתה החופשית (Free Form) המעודדת ספיגה והטמעה אופטימאליות, ובנוסף 10 מ"ג חומצה פנטותנית (B5), המעורבת בשחרור אנרגיה מהתאים. תערובת סינרגיסטית זו, שניתן להשיגה בטעם לימון טבעי, היא בחירה מצוינת עבור אלו המעוניינים לבצע פעילות גופנית ולשמור על משקל תקין. למרות של-קרניטין אינה חומצת אמינו חיונית, עקב היותה מסונתזת על-ידי הגוף, מצבים מסוימים עלולים להוביל לחוסר בה. לדוגמא: מחסור תזונתי של חומצות אמינו חיוניות (במיוחד ליזין ומתיונין), מחסור תזונתי של ויטמינים ומינרלים (ברזל, B3, B6, ויטמין C) המהווים קו-פקטורים חיוניים ליצירתה ואפילו פעילות גופנית עצימה בתדירות גבוהה.

שימושים עיקריים עם קרניטין בספורט

שיפור ביצועים אתלטיים וספורטיביים.
התאוששות מהירה מאימונים.
שריפת שומנים טובה יותר במהלך פעילות גופנית ועידוד תהליך ההרזיה.
שמירה על בריאות הלב.

יתרונות המוצר קרניטין נוזלי

ל-קרניטין בצורתה החופשית (Free form) המעודדת ספיגה והטמעה.
פורמולה נוזלית המאפשרת שימוש בסמוך לפעילות הגופנית ומשפרת ספיגה.
קרניטין הנחיות שימוש:
1-2 כפות ביום, כחצי שעה לפני הפעילות הגופנית. 

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140

logo בניית אתרים