דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

אבקה לעלייה במשקל - גיינרים

עלייה במשקל (Weight gain) היא עלייה במשקל השרירים וגוףהעלייה במשקל יכולה להיות עלייה במסת  שריר (פיתוח גוף), משקעי שומן (השמנה), או עודף נוזלים כמו מים (אגירת נוזלים עודפת - בצקות). עלייה בשריר או עלייה במשקל יכול להתרחש כתוצאה מפעילות גופנית או פיתוח גוף, שבו גודל שריר גדל באימון כוח.

למידע נוסף אודות תוספי מזון לספורטאים: אבקות חלבון אבקה לעלייה במשקל קריאטין חומצות אמינו שרפת שומנים ודיאטה פרו-הורמונים-הורמון גדילה

גרייט גיינס 5 ק"ג (Great Gains) עלייה מהירה במשקל - יוניברסל

הגרייט גיינס הנה אבקה להכנת משקה (טעים) עתירת קלוריות, כל זאת עם אחוז שומן אפסי. האבקה מכילה תזונה מושלמת, הכוללת את כל אבות המזון לפי צורכיהם של אלה החפצים לעלות במשקלם (בעיקר במסת השרירים).
ייחודיות המוצר על פני מוצרים אחרים היינו בשל הרכבה המיוחד של האבקה המשלבת בתוכה פחמימות מורכבות ופשוטות, לכן משך זמן אספקת האנרגיה היינו מתמשך למשך שעות ותחילת השפעתה כמעט מיידית!!!
הפחמימות עוזרות לבנות גליקוגן (חומר אנרגיה) בשרירינו, כך להגביר את נפח וכוח השרירים. בנוסף, האבקה מכילה תוספת של חלבון מי-גבינה.
המוצר מכיל הרכב מיוחד של האבקה המכילה שילוב מתקדם של פחמימות מורכבות ופשוטות, חלבונים איכותיים, פחמימות פשוטות בעלות אינדקס גליקימי גבוה המתפרקות במהירות בשילוב עם פחמימות מורכבות בעלות אינדקס גליקימי נמוך המתפרקות לאט ולאורך זמן. על ידי נטילת תוסף זה תוכלו לשמור על רמות סוכר ואינסולין מאוזנות בדם, להגביר את הרגישות לאינסולין ובכך תיהנו מבניית שריר מקסימאלית.
תחילת השפעתה כמעט מיידית ומשך זמן אספקת האנרגיה הינו מתמשך למספר שעות!!! הפחמימות עוזרות לבנות גליקוגן (חומר אנרגיה) בשרירינו על מנת להגביר את נפח וכוח השרירים.
בנוסף, האבקה מכילה תוספת של חלבון מי-גבינה, ויטמיני B-קומפלקס, ויטמין C וויטמין A החיוניים לעיכול, בנייה ואחסון הפחמימות והחלבונים לחיזוק ועמידות השרירים, העצמות והגידים. השילוב מתאים בעיקר למפתחי-גוף (ספורטאים) ולחסרי תיאבון.
אופן השימוש במוצר גרייט גיינס לעלייה מהירה במשקל: לאלה המעוניינים לעלות במשקל גופם (מסת השריר) בצורה מהירה מאוד, המינון המומלץ הינו כ- 2 - 3 כפות מדידה, 2 - 3 פעמים ביום לאחר האוכל. למעוניינים לשמור על משקלם מספיק מינון של 2 - 3 כפות מדידה, פעם אחת ביום בין או אחרי הארוחות.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


4000 Weider Mega mass - מגה מאס 4000 של וידר4000 Weider Mega mass - מגה מאס 4000 וידר

מגה מאס 4000 4000 Weider Mega mass (מגה מאס 4000 של וידר) המותג הותיק והחזק ביותר בעולם עכשיו גם בישראל .
למוצר מגה מאס 4000, מגוון גדול של יתרונות:
* יחס חלבון פחמימה 1:4 (היחס המושלם לעלייה במסה), * מכיל רק 1% גרם שומן במנת הגשה, * מכיל קריאטין טהור מסוג מונהידראט, * מכיל ויטמינים ומינרלים איכותיים המספקים את אבות המזון החיוניים לספורטאים, * מגיע במגוון טעמים נפלאים וניל ושוקולד.
מגה מאס 4000 של ווידר הינו תוסף מזון ברמה הגבוהה ביותר, שפותח ע"י חברת weider global nutrition החברה הוותיקה והאיכותית ביותר בארה"ב בתחום תוספי המזון.
מגה מאס 4000 של ווידר מספק את התוצאות המירביות בצורה המהירה , הטובה והבטוחה ביותר. מחזיר לשרירים בצורה אופטימלית את רכיבי המזון המתרוקנים במהלך פעילות גופנית עצימה, כמו אימון כוח בחדר הכושר או אימון אירובי עצים או ממושך.
מגה מאס 4000 של ווידר משמש בעיקר כתוסף לעלייה במסת השרירים, כוח ושיפור הביצועים במהלך האימון האנאירובי תוך כדי שמירה על אחוזי שומן נמוכים. המוצר מכיל תוספת נדיבה של חלבון, חלבון מי גבינה איכותי, המסייע לבנייה ושיקום רקמות שנפגעו במהלך האימון.
המוצר מכיל פורמולת חלבונים משולבת ברמה הגבוהה ביותר. פורמולה זו נוצרה לאחר שהורכבה יחדיו מ-3 סוגי חלבון שונים , בשונה מרוב המוצרים בשוק תוספי התזונה, במוצר זה החלבונים נשמרו בצורתם הטבעית ללא התערבות של גורמים זרים וללא תהליכים כימיים העלולים לפגוע בסוגי החלבון השונים.
חלבון מי-גבינה - בצורתו הטבעית חלבון אשר הוכח כחלבון שנספג במהירות הגבוהה ביותר בגוף וע"י כך עוזר לגוף לתקן ולאושש בצורה הטובה ביותר את רקמות השריר מיד לאחר האימון.
חלבון הביצה אלבומין- בצורתו הטבעית חלבון אשר מגיע מהחלק הלבן של הביצה. החלבון ניחן בפרופיל חומצות אמינו עשיר המתאים בצורה מושלמת לגוף האדם ותפקודו.
חלבון סויה איזולאט- בשונה מרוב אבקות לעלייה במסה במוצר זה הוחלט גם על שילוב של חלבון סויה איזולאט שהינו חלבון איכותי ביותר בעל כושר ספיגה מהיר בין היתר כי בחברת weider חושבים ועושים רבות למען בריאות האתלט, שילוב של חלבון הסויה בתוספת לשלושת סוגי החלבון האחרים מהווה את הנוסחה המושלמת לגדילה במסה תוך שמירה מירבית על בריאות הספורטאים
חלבון זה ידוע כמקור עשיר למינרלים, כמו: סידןמגנזיום ברזל וויטמינים מקבוצה B חלבון הסויה מכיל מכיל חומרים הנקראים פיטוסטרולים, אשר מסייעים להקטנת ספיגת הכולסטרול מהמזון בגופנו. לחלבון הסויה תכונות רפואיות כגון: מניעת מחלות לב, סרטן ואוסטיאופורוזיס, לצד בנייה ואישוש רקמות השרירים בגוף האדם במיוחד לאחר אימון.

הייחודיות של מגה מאס 4000 של ווידרקריאטין מונהידראט: Weider mega mass 4000 (מגה מאס 4000 של ווידר) הינה האבקה היחידה לעלייה במאסה שמשלבת קריאטין מסוג מונוהידראט שהוכח מדעית כי הנו הקריאטין היעיל והטהור ביותר שקיים. כל מנת הגשה מכילה כ- 101 מ"ג קריאטין מונוהידראט טהור המספק לך כוח ואנרגיה ומאפשר לך את הביצועים הטובים ביותר באימון לצד תוספת מאסיבית במאסה. נכון להיום, קריאטין מונוהידראט הנו תוסף התזונה הנחקר ביותר. בצורתו הנוכחית הוא תוסף התזונה הארגוגני היעיל ביותר מבחינת הספיגה בשריר ובהגברת יכולת האימון.
ויטמינים ומינרלים מגה מאס 4000 של ווידר: מכיל ויטמינים ומינרלים איכותיים המספקים את אבות המזון החיוניים לספורטאים ולתזונה מושלמת. מרבית הספורטאים אינם מסוגלים להגיע לרמת הויטמינים והמינרלים הנדרשת לגופם( 6-9 מנות ירק ופרי ליום), ולכן עלולים להיווצר בגופם חסרים אשר יפגעו בסופו של יום בקצב התקדמותם ובבריאותם. תוספת זו של ויטמינים ומינרלים שבמוצר עוזרת לספורטאים מאפשרת להם להגיע למקסימום תוצאה במינימום זמן תוך שמירה על בריאותו של הספורטאי.
יחס חשוב של פחמימות חלבונים: יחס החלבונים והפחמימות במוצר זה מאוזן במיוחד (1:4). יחס המאפשר עלייה איכותית במסת השרירים ללא עלייה מיותרת באחוז השומן ולכן מתאימה גם לאנשים החוששים מהשמנה מיותרת. על מנת לשפר את הביצועים הספורטיביים ולאפשר גדילה מירבית של הגוף תוך מתן אפשרת נאותה לגוף להתאושש מן המאמץ הגופני.
פורמולת פחמימות איכותיות: בניגוד למוצרים אחרים המבוססים בעיקר על סוכר, ה מגה מאס 4000 של ווידר מכיל פחמימות מורכבות המזינות את השריר ומאגרי הגליקוגן ( מאגרי האנרגיה בשריר) בצורה אידיאלית לאורך זמן. עובדה המאפשרת. התאוששות טובה יותר, עלייה בכוח, עלייה ביכולת השריר וכמובן מאפשר העצמה של התהליכים האנבוליים.
יחס נכון של פחמימות וחלבונים מאפשר זירוז וספיגה יעילה של החלבונים אל תוך השרירים היישר ממחזור הדם וזאת הזכות הפרשה מוגברת של הורמון האינסולין אשר מתאפשרת כתוצאה משילוב זה.
תפקידן של הפחמימות הנו למלא את מאגרי האנרגיה של גליקוגן בכבד ובשרירים ואילו תפקידם של החלבונים הנו הזנת השרירים ושמירה על הרקמות המקיפות אותם תוך יצירה של תהליכים אנאבוליים החיוני לספורטאי בסיום האימון.
ל- mega mass 4000 השילוב הנכון והמנצח של חלבונים ופחמימות אשר מעניקים לגוף הספורטאי את התזונה הנאותה בסיום אימון אינטנסיבי. שילוב זה ביחס הנכון יאפשר לך את לקבל את כל רכיבי התזונה האיכותיים הנחוצים.
עלייה במשקל - מגה מאס 4000 מכיל: חלבון (חלבון מי גבינה להתרכז, סידן / נתרן caseinate, חלבון סויה מבודד, מי גבינה חלב מתוקים, חלבון ביצה),מלטודקסטרין, פרוקטוז, דקסטרוז, מוצקים Cane Juice, טעמים מלאכותיים, ויטמין / מינרל / תערובת חומצות אמינו (סידן קרבונט, טאורין, חומצה אסקורבית, bitartrate כוליןאינוסיטול, אצטט ויטמין E, beaine, niacinamide, gluconate אבץ, סלניום Chelate חומצת אמינו, ציטרט מנגן, PABA, pantothenate סידן, ברזל fumarate, ציטרט מוליבדן, ריבופלבין, תיאמין מונוניטראט, ויטמין A palmitate , gluconate נחושת, פירידוקסין הידרוכלוריד, חומצה פולית,ביוטין,כרוםpolynicotinate, phytonadione, BMOV [BIS-(maltolato)-oxoxvanadium], cyanocobalamin, cholecalciferol), מיץ סלק אבקה (צבע), קריאטין מונוהידראטשרשרת בינוניות טריגליצרידים.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


סופר גיינר- Super-Gainer

סופר גיינר אבקה לעלייה במשקל "סופר אפקט גיינר" 4.5 ק"ג | SUPER EFFECT GAINER.סופר גיינר- Super-Gainer
‏סופר אפקט גיינר - Super Effect GAINER אבקה לעליה במשקל והגדלת המסה השרירית. מכילה שילוב מתקדם של פחמימות חלבונים איכותיים, פחמימות פשוטות בעלות אינדקס גליקימי גבוה המתפרקות במהירות בשילוב עם פחמימות מורכבות בעלות אינדקס גליקימי נמוך המתפרקות לאט ולאורך זמן.

למי מיועד התוסף סופר אפקט גיינר

 •-לאלו המעוניינים בעלייה איכותית במסת השריר(ללא עלייה מיותרת במסת השומן). •-לאלו המעוניינים בעלייה במשקל. •לאלו המעוניינים בתוסף המכיל כמות גדולה של חלבון בכל מנת הגשה. •-לאלו המעוניינים אשר אינם מתפשרים על האיכות והטעם של התוסף שלהם.

כיצד סופר אפקט גיינר פועל

כידוע פחמימות חשובות לשמירה על מאזן אנרגיה בגוף ובעצם מהוות מקור עיקרי לאנרגיה זמינה. פחמימות לא נשמרות בגוף בכמויות גבוהות, הן נמצאות בשרירים ובכבד, כאשר הכמות הכוללת שלהן באדם מבוגר לא עולה על 500 ‏גרם. Super Effect Gainer ‏מכיל פחמימות פשוטות, אשר יכולות לספק אנרגיה זמינה במהירות גבוהה, הן חשובות מאד בזמן של אימון, בו קיימת דרישה מוגברת לאנרגיה. הפחמימות המורכבות של Gainer ‏שומרות על מאגרי פחמימות בגוף (בשרירים או כגליקוגן), הן דרושות לאספקת אנרגיה לבניית השריר ולהתאוששות שלאחר האימון .
אבקת סופר אפקט Gainer ‏מכילה חלבון שמספק לגוף כל חומצות האמינו. חלבונים משמשים לבניית שריר בגוף והם חשובים לשיקום השרירים לאחר פעילות גופנית. בנוסף לכך, חלבונים ביחד עם פחמימות מעודדים הפרשת אינסולין והורמון הגדילה שמעורבים בגדילת מסת השריר.
הוראות שימוש ב-סופר אפקט גיינר: יש לצרוך מנת הגשה אחת על בסיס קבוע בבוקר או לפני השינה. ביום אימון יש להוסיף מנת אחת נוספת מיד לאחר אימון. לתוצאות מהירות יותר ניתן לשלב בכל מנת הגשה מנת פרי. לתוצאות מיריבות מומלץ לשלב את המוצר שעה לפני או אחרי האוכל על מנת לאפשר פריסה טובה.
מנת הגשה – 3 כפות הגשה אותן יש לשלב עם - 300-500 מ"ל מים או חלב דל שומן.
לעליה במשקל היא "נוסחאת הקסם" עבור רבים המתקשים לעלות במשקל
מנת הגשה יומית מכילה (250 גרם) של סופר אפקט גיינר מכילה: •o בין 1050 – 1200 קלוריות למנה. • 43גרם חלבון למנה •o 9.3 גרם גלוטמין •o 12.2 גרם BCAA •o אנזמי עיכול ערכים תזונתיים Super Effect Gainer : 1. ערך תזונתי למנת הגשה , 250 גרם אבקה 100 גרם אבקה , קלוריות (קלוריות) 1050 420, חלבון (גרם) 43.5 27 מתוכו (בגרמים) , L-Glutamine 9.25 ,Isoleucine 3.8 Leucine 6.25 Lysine 6.25 , Mathionine 1, Phenylalanine 4.2, tophane 3.5, Threonine 4 Valine 2.75 , Histidine 1, Alanine 3.2 , Arginine 3.65 , Aspartic Acid 6.25 , Cysteine 1.2, Glycine 1.2 ,Proline 3 , Serine 3.5 ,Tyrosine 2.8, פחמימות (גרם) 168 67 שומנים (גרם) 12.6 5 , שומן רווי (גרם) 3.8 1.5, כולסטרול (מ"ג) 36 15 ,נתרן (מ"ג) 374 150, סידן (מ"ג) 3740 1500 , ברזל (מ"ג) 50 20 מגנזיום (מ"ג) 624 250 ,אבץ (מ"ג) 50 20
הגיינר כשר בהשגחת הרבנות ראש העין, כשר חלב ישראל!
הוראות שימוש סופר אפקט גיינר: יש לצרוך מנת הגשה אחת על בסיס קבוע בבוקר או לפני השינה. ביום אימון יש להוסיף מנת הדשה נוספת מיד לאחר אימון. לתוצאות מהירות יותר ניתן לשלב בכל מנת הגשה 1-2 מנות פרי. לתוצאות מיריבות מומלץ לשלב את המוצר שעתיים לפני או אחרי האוכל על מנת לאפשר פריסה טובה יותר של חלבונים וקלוריות לאורך היום.
כל מנה מכילה 55 גרם של חלבון מי-גבינה איכותי, חומצות אמינו חופשיות וקשורות פפטידים, כמות גבוהה של פחמימות מורכבות, פרוקטוז קריסטלי וויטמינים לעליה איכותית במסה, הגוף זקוק לקלוריות רבות משולבות באחוז חלבון גבוה ואיכותי. אבקה טובה לעליה במשקל היא "נוסחאת הקסם" עבור רבים המתקשים לעלות במשקל.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


ריל גיינס - Real Gainsריל גיינס - Real Gains

ריל גיינס 3.1 ק"ג, ריל גיינס של יוניברסל נוטרישן תוכננה במיוחד עבור מפתחי הגוף שרוצים לעלות במסת השרירים במהירות וללא תוספת שומנים מיותרת. 
בניגוד לחברות אחרות ריל גיינס מכילה גם חלבוני מי גבינה איזולט לספיגה מהירה וגם חלבוני הקזיאין (חלבון חלב) לספיגה איטית וכך מבטיחה אספקה סדירה של חלבונים לגוף. כל מנה של ריל גיינס מכילה בתוכה 52 גרם חלבון, 6 גרם שומנים איכותים ו- 87 גרם פחמימות שמתוכן רק 6 גרם סוכר!
האבקה מעושרת באינולין שהוא סיב תזונתי טבעי שמסייע בעיכול של המזון ובספיגה של המינראליים.
ריל גיינס מכילה שומנים איכותים בצורה של שמן פשתה ושל חומצות שומניות בעלות שרשרת קצרה (MCT) , ה-MCT בשילוב פחמימות מתפנה במהירות מהקיבה ונספגת בקצב דומה לספיגה של גלוקוז ולכן נחשבת לחומצת שומן חשובה למתאמנים המעוניינים להעלות במסת השריר ללא תוספת שומן.
בנוסף מכילה כל מנת הגשה יותר מ- 11 גרם של חומצות אמינו מסועפות (BCAA) שחיוניות לבניית שרירים, לתהליכי גדילה והתפתחות תקינים, ולכן חשובות כל כך למפתח הגוף.
ניתן לערבב את האבקה בכפית ולקבל שייק טעים ואיכותי.
• מתערבבת בקלות • 52 גרם חלבון • 87 גרם פחמימות ורק 6 גרם סוכרים • תוספת אינולין לעיכול מהיר ובריא. 
החלבונים שאנו משתמשים בהם למוצרים שלנו הם מאיכות מעולה. כן, אנו משתמשים גם בתרכיז החלבונים של מי גבינה. אבל "ריל גיינס" (Real Gains) מכיל גם תבדיד חלבונים טהור ואיכותי יותר של מי הגבינה. וכדי להשיג פרופיל חלבוני מוצלח עוד יותר, אנו משתמשים במקור החלבוני החדיש ביותר, קזאין הנספג באיטיות (micellar casein). שלא כמו המוצרים של המתחרים שלנו, רק המוצר שלנו להגדלת השרירים מכיל אפוא גם חלבונים "מהירים" (מי גבינה) וגם חלבונים "איטיים" (קזאין) כדי להשיג את הטוב משני העולמות. בנוסף לכך, אנו משתמשים רק בחלבוני מי גבינה שעברו סינון קפדני ביותר. קיים תהליך אחר, החלפת יונים, שהוא גס יותר וגורם לאובדן חלקיקים של חלבוני מי הגבינה.
אין אנו משתמשים בפחמימות זולות ונחותות, כמו פרוקטוז. פרוקטוז הוא פחמימה שעל בוני-שרירים להימנע ממנה. פחמימה נוספת היא סוכר. עודף סוכר עלול לקדם גם הוספה של רקמות שומן. זאת הסיבה מדוע אתלטים (ואלה העושים דיאטה דלת פחמימות) מפחיתים את השימוש בסוכר. ולבסוף, "ריל גיין" מכיל אינולין, חומר סיבי ייחודי שיכול להגביר את העיכול באופן כללי ואת הספיגה של קלוריות בפרט. אינולין הוא סוכר טבעי (fructo-oligosaccharide) שמסייע בספיגת מינרלים, משפר את העיכול ומסייע ביצירת סביבה מיטבית במעיים לטובת ספיגה מקסימלית של חומרי התזונה. זה חיוני כאשר צורכים כמויות של קלוריות מעבר לרגיל על מנת להגדיל נפחים.
כאשר חשוב לך להוסיף משקל איכותי, אכילת שומן אינה בהכרח עושה אותך שמן. לאמיתו של דבר, האכילה של השומנים הנכונים יכולה לסייע לך להגדיל שרירים. יש יצרנים הטוענים שהם משתמשים בשומנים חשובים. אבל שומנים אלה הם בדרך כלל אותם שומנים רוויים המצויים בחלבונים עצמם. אנו מוסיפים שומנים באיכות טובה בצורת שמן זרעי פשתן שהוא שמן חיוני, ובצורת טריגליצרידים בעלי שרשרת בינונית (MCT), שהם שומנים בעל ביצועים מעולים, שהגוף שורף בקלות להפקת אנרגיה.
מכל הבחינות האפשריות, "ריל גיינס" הוא תוסף טוב יותר להעלאת המשקל מאשר כל מוצר אחר בשוק. אם הנך רוצה באמת להוסיף משקל ומחפש את המוצר בעל האיכות הטובה ביותר, יש לך רק ברירה אחת: "ריל גיינס".

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


לווה 1.2 ק"ג (LAVA)לווה LAVA

לווה הם ראשי התיבות של המוצר: Lean-mass Anabolic Volume Acceletator.
המוצר LAVA מבוסס על נוסחה מדעית, המכילה חלבון ופחמימות ביחס 1:1. הדבר מסייע להגביר את יעילות אחסון הפחמימות כגליקוגן (מאגר אנרגיה) בשרירים. ספורטאים המתאמנים באינטנסיביות זקוקים למלאי גליקוגן המשמש כ"דלק" לשרירים.
המוצר מכיל את כל הרכיבים להם זקוק הספורטאי בכלל ומפתח הגוף בפרט. המוצר מכיל: חלבון מי-גבינה, פחמימות, קריאטין, גלוטמין, טאורין, כרום ועוד...
ה- LAVA מכיל חלבון מי גבינה, המסייע לשריר להתאושש ולהיבנות לאחר האימון. הפורמולה מכילה גם גלוטמין - המסייע לגדילת השרירים. טאורין וכרום פיקולינט – המסייעים לתהליכים אנבוליים ויעילות פעילות ההורמון אינסולין (הורמון אנבולי), וקריאטין - המסייע להגברת האנרגיה והכוח. בכל מנת הגשה של LAVA תקבלו, גם כ- 5.5 גרם קריאטין טהור, 32 גרם חלבון מי גבינה, 32 גרם פחמימות (תערובת של פשוטות ומרוכבות).
המוצר LAVA מבוסס על נוסחה מדעית, המכילה חלבון ופחמימות ביחס 1:1. הדבר מסייע להגביר את יעילות איחסון הפחמימות כגליקוגן (מאגר אנרגיה) בשרירים. ספורטאים המתאמנים באינטנסיביות זקוקים למלאי גליקוגן המשמש כ"דלק" לשרירים.
ה-LAVA מכיל חלבון מי גבינה, המסייע לגדילת השרירים.
טאורין וכרום פיקולינט - המסייעים לתהליכים אנבוליים ויעילות פעילות ההורמון אינסולין (הורמון אנבולי), וקריאטין - המסייע להגברת האנרגיה והכוח.
בכל מנת הגשה של LAVA תקבלו, גם כ-5.5 גרם קריאטין טהור, 32 גרם חלבון מי גבינה, 32 גרם פחמימות (תערובת של פחמימות פשוטות ומורכבות).
אופן השימוש בתוסף המזון לספורטאים לווה: יש ליטול שתי מנות הגשה (כף מדידה) ביום של אימון. לפני האימון כשעה ומיד לאחר האימון. ביום המנוחה יש ליטול מנה אחת. ניתן להשיג בטעם תפוז * תכולה: 1239 גרם
יתרונות המוצר לאווה למטרות פיתוח גוף וכושר השרירים: ה"ארוחה" החשובה ביותר לשרירים היא זו שנצרכת מיד אחרי אימון אינטנסיבי. מכיוון שהגליקוגן אזל תוך כדי האימון במשקולות, אתה זקוק מיד לפחמימות כדי לבנות אנרגיה חדשה. עם התוסף "לאווה" אתה מקבל לא סתם פחמימות, אלא פחמימות המכילות סוכרים (הנוסחה הבלעדית שלנו מכילה דקסטרוז, פולימרים של גלוקוז ומלטודקסטרין). אין בו סוכרים בעלי איכות נמוכה כמו פרוקטוז, סוכרוז או סוכרים פשוטים אחרים. אך משקה שלאחר האימון צריך לכלול יותר מאשר פחמימות בלבד. הוא צריך לכלול גם חלבון באיכות מעולה.
ביחד עם 32 גרם פחמימות מספק לך "לאבה" גם 32 גרם חלבון נקי שמקורו בחלבוני מי גבינה מסוננים היטב. החלבון המעולה שלנו עשיר אפוא בפפטידים של מי הגבינה וסוגי חלבון מעולים אחרים (אלפא-לאקטאלבומין, אימונוגלובולינים, גליקומאקרופפטידים, אלבומין פרה (bovine), לקטופרוקסידאז ולקטופרין). חלבון דרוש אחרי אימונים כדי להזניק את הייצור של חלבון בגוף ולתקן שרירים שניזוקו. לנוסחה בסיסית זו הוספנו ויטמינים חיוניים, מינרלים, אלקטרוליטים וזרזי פוספאט, כמו כרומיום פיקולינאט, ויטמינים C ו-E, אשלגן, מגנזיום וזרחן, בין היתר. אך מה שנותן ל"לאבה" את עוצמתו האמיתית הוא: 5500 מ"ג "קריאפיור" (CREAPURE™) קריאטין מונוהידראט, 2500 מ"ג גלוטמין ולמעלה מ-1000 מ"ג טאורין-L. שלישיה רבת עוצמה זו הופכת את התוסף "לאבה" למלך הבלתי מעורער של כל המשקאות שנועדו לשתייה אחרי אימון. שכן, מחקרים קליניים הראו שקריאטין מונוהידראט מחזק את עוצמת השרירים ומזרז את בנייתם, ושגלוטאמין-L וטאורין-L יכולים לעזור לגוף להתאושש אחרי אימון מפרך.
"לאווה" אינו רק משקה גדול אחרי אימון, אלא גם מזרז מאוד את הייצור של קריאטין. רוב התוספים שמטרתם ליצור קריאטין לחיזוק השרירים מכילים סוכרים כדי ליצור אינסולין ולהחדיר קריאטין לתוך השרירים. נכון שאסטרטגיה זו פועלת, אך ספורטאים אינם זקוקים לתוספת סוכר, במיוחד לא כאשר הם מתכוננים למופע. עכשיו מוכיחים מחקרים ששילוב של פחמימות וחלבון יכול להשיג את אותן התוצאות להגברת הייצור של קריאטין. מאחד המחקרים האלה עולה שנטילה של 5 גרם קריאטין ביחס של 1:1 בין פחמימות לחלבון יכולה להביא לאותן תוצאות כמו נטילה של 5 גרם עם 96 גרם פחמימות בלבד. אז אם ברצונך לקבל תוצאות שכבר נצפו במעבדה, קח "לאווה".

567-140

 

גרייט גיינס אבקה לעלייה במסה במשקל 5 ק"גגרייט גיינס אבקה לעלייה במסה במשקל 5 ק

Great Gains מבית universal nutrion הינה אבקה להכנת משקה (טעים) עתירת קלוריות, כל זאת עם אחוז שומן אפסי. האבקה מכילה תזונה מושלמת, הכוללת את כל אבות המזון לפי צורכיהם של אלה החפצים לעלות במשקלם (בעיקר במסת השרירים). 
ייחודיות המוצר על פני מוצרים אחרים הינו בשל הרכבה המיוחד של האבקה המשלבת בתוכה פחמימות מורכבות ופשוטות, לכן משך זמן אספקת האנרגיה הינו מתמשך למשך שעות ותחילת השפעתה כמעט מיידית!!! הפחמימות עוזרות לבנות גליקוגן (חומר אנרגיה) בשרירינו, כך להגביר את נפח וכוח השרירים. 
בנוסף, האבקה מכילה תוספת של חלבון מי-גבינה. 
ויטמיני B-קומפלקס, C ו- A החיוניים לעיכול, בנייה ואיחסון הפחמימות והחלבונים, לחיזוק ועמידות השרירים, העצמות והגידים. 
השילוב מתאים בעיקר למפתחי-גוף (ספורטאים) ולחסרי תיאבון. 
* אופן השימוש: לאלה המעונינים לעלות במשקל גופם (מסת השריר) בצורה מהירה מאוד, יזדקקו למינון של כ- 2 - 3 כפות מדידה, כ- 2 - 3 פעמים ביום, לאחר האוכל. 
למעונינים לשמור על משקלם מספיק מינון של 2 - 3 כפות מדידה בין או אחרי הארוחות. 
* תכולה: 5.000 גרם אבקה.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


סופר ווי גיינר 4.5 ק"ג - סופר ניוטרישן

סופר ווי גיינר 4.5 ק"ג של חברת: סופר ניוטרישן. סופר ווי גיינר 4.5 ק
מכיל 80% פחמימות, 13% חלבון ו- 0.8% שומן (מתוכם 0% שומן רווי ו- 0% כולסטרול).
המוצר הינו כשר (ומכיל חלב ישראל בלבד) - בהשגחת הרבנות הרשית פתח תקווה. כשר - מחלב ישראל !!!
סופר ווי גיינר הינו תוסף איכותי ויעיל לצבירת מסת שריר מהירה, המתוכנן בעיקר לספורטאים מענפי ספורט הבאים: פיתוח גוף, פאואר-ליפטינג, התאבקות וכו')...
כמו כן, מסייע לאנשים הסובלים מתת משקל ואנשים אשר עבודתם דורשת מאמץ פיזי רב. סופר ווי גיינר מספק תערובת של חלבונים איכותיים, ממקור של מי גבינה וחלב רזה בלבד ! בעל יכולת ספיגה חסרת תקדים.
המוצר סופר ווי גיינר: מכיל חלבון מי גבינה אשר נספר באופן מהיר מאוד, כך מונע פירוק שרירים לאחר האימון ! וחלבון שמקורו בחלב רזה (דל שומן), אשר מכיל את חלבון הקזאין והנ"ל מתפרק באופן איטי וכך מספק חומצות אמינו בשיחרור מושהה לזרם הדם !
בנוסף, הסופר ווי גיינר מכיל כמות ניכרת של פחמימות מרוכבות כמו כן תערובת מושלמת של כל חומצות האמינו (מחלבון מי הגבינה), הדרושים לחיזוק מערכת החיסונית אשר עלולה להיחלש עקב אימונים מאומצים.
סופר ווי גיינר: תעזור לכם להתאושש הרבה יותר מהר לאחר האימונים, וכן תאפשר צבירת מסת השריר בתקופה כמה שיותר קצרה ע"י הגברת סינתזה של החלבונים.
סופר ווי גיינר מכיל רכיבים תזונתיים אשר מטרתם העיקרית הינה הגברת קצב הספיגה של החלבונים והאצת "מעבר אנרגיה" מפחמימות מורכבות לגוף הספורטאי.
מעורבב עם חלב, סופר ווי גיינר מספקת את כל הקלוריות האיכותיות ביותר בצורת מילקשייק בעל טעם נפלא.
המוצר סופר ווי גיינר אינו מכיל: כולסטרול ובשומן רווי. אנו מכיל: חומרים משמרים, צבעי מאכל, עמילנים וגלוטן.
סופר ווי גיינר (Super WHEY GAINER) אבקה לעליה במשקל והגדלת המסה השרירית. מכילה שילוב מתקדם של פחמימות חלבונים איכותיים, פחמימות פשוטות בעלות אינדקס גליקימי גבוה המתפרקות במהירות בשילוב עם פחמימות מורכבות בעלות אינדקס גליקימי נמוך המתפרקות לאט ולאורך זמן. כך תשמרו על רמות סוכר ואינסולין מאוזנות בדם, תגבירו את הרגישות לאינסולין ובכך תיהנו מבניית שריר מקסימאלית, המוצר מכיל שילוב של מלטודקסטרין, דקסטרוז ופרוקטוזה.
מכיל שילוב איכותי של חלבון מי גבינה, חלבון ביצה וחלבון הקזאין. שילוב חלבונים ייחודי זה יאפשר ספיגה מושלמת של החלבון והטמעתו בגוף. בעוד שחלקו ייספג במהירות מרבית (לדוגמא לאחר אימון) חלקו ימשך וייספג לאורך זמן (עד לארוחה הבאה), כך תשמרו על מאזן חנקתי חיובי לאורך כל היום ותאפשרו עלייה איכותית במסת השריר.
תוספת של כל חומצות האמינו ודגש על חומצות האמינו המסועפות BCAA. המוצר מכיל 80% פחמימות, 13% חלבון ו- 0.8% שומן (מתוכם 0% שומן רווי ו- 0% כולסטרול.
1. אידיאלי למקרה של ירידה בתיאבון
2. לרמות אנרגיה גבוהות
3. מתאמנים המבקשים להגדיל מסת שריר
כשר - בהשגחת הרבנות הראשית פתח תקווה. אינו מכיל: כולסטרול ושומן רווי. אינו מכיל: חומרים משמרים, צבעי מאכל, עמילניים וגלוטן.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


פרו-קומפלקס גיינר - סופר נוטרישן

פרו קומפלקס גיינר במשקל 4.5 קילו-גרם SUPER NUTRITION - PRO COMPLEX GAINER, גיינר ייחודי הגיינר המכיל 3 סוגי חלבון שונים אבקה לעליה במשקל , גיינר כשר - פרו קומפלקס גיינר מבית סופר נוטרישן הנו תוסף המיועד לעליה נקייה ככל שניתן במסת השריר הרזה ללא עליה מיותרת באחוזי השומן.
הגיינר מכיל 3 סוגי חלבון שונים, תערובת ייחודית זו מכילה חלבון מי גבינה , אלבומין(ביצה) ו-CASEIN (חלב).
פרו קומפלקס גיינר Pro Complex Gainer - מספק קלוריות המגיעות מחלבון ולא מסוכרים פשוטים. למעשה לא מעט מהקלוריות המצויות במוצר מגיעות מחלבון, מנה הגשה מספקות 55 גרם חלבון באיכות גבוהה ביותר.
פרו קומפלקס גיינר Pro Complex Gainer -מכיל פחמימות מורכבות כאשר 4% בלבד מגיעים מסוכרים פשוטים, נסה למצוא זאת בגיינרים אחרים.

מעוניינים, צרו עימנו קשר בנייד: 0528-567-140


logo בניית אתרים