דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

 

הרפס סימפלקס – ד"ר קובי עזראהרפס סימפלקס, ד

אילוח ויראלי של העור או של קרומים ריריים, מאופיין בהופעת כמוסות מלאות בנוזל שקוף על רקע דלקתי. מופיע סד"כ בפה, בשפתיים, איברי המין והעיניים.

המושג הרפס (Herpes) או שלבקת מתייחס למחלה נגיפית (וירלית) שצורתה הנפוצה המתבטאת בשלפוחיות על העור ו\או בריריות, בעיקר באזור השפתיים או באיברי המין (הרפס סימפלקס). למעשה, ההרפס הוא משפחה שלמה של וירוסים הגורמים למחלות שונות אצל בני אדם וחיות. ההתפרצות מאופיינת גם בתחושת עייפות, חום קל, רגישות או נפיחות מקומית של קשרי הלימפה.

 

בטא קרוטן – בטא קרוטן מחזק את המערכת החיסונית ומעכב את פעילות הוירוס. בטא קרוטן יכול להגביר את פעילות האינטרפרון, לעורר פעילות אנטי ויראלית של תאים לבנים ולהגביר את רמות תאי ה- T. בטא קרוטן נמצא יעיל במיוחד לווירוס זה ומשפר את איחוי הפצעים. מומלץ יותר לקחת את הטערובת הטבעית של הקרוטנואידים, המכונה: מיקס-קרוטנואיד.


 

פולי-אסקורבט אסטר-C – לוויטמין C ולנלווים שלו (ביופלוונואידים) ישנה השפעה מוכחת לגבי העלאת יכולת המערכת החיסונית בכלל ובמקרים של הרפס בפרט. פולי-אסקורבט אסטר-C הינו למעשה המלחים של ויטמין C וביופלבונואידים בעל השפעה של פי- 4 יעילה יותר מבחינת פעילות ותפקוד פיזיולוגי על המערכת החיסונית.

 

ל-ליזיןחומצה אמינית ליזין הינה המתחרה של החומצה האמינית ארגינין. לצורך התרבות הווירוס יש צורך בכמות ארג'ינין גדולה, לכן ללקיחת ליזין ותזונה דלת ארגיינין יש השפעה מוכחת על הורדת התדירות של התפרצות הווירוס והקטנת זמן ההתפרצות וחומרתה.

 

המלצות נוספות: אבץ פיקולינט יעיל לאיחוי פצעים.

                       דיאטה עשירה בליזין וענייה בארג'נין.

logo בניית אתרים