דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

דיאטה הרזיה מהירה וקלה


הדיאטה של שלומה בשיטת ד"ר קובי עזרא אשר הניבה תוצאות מרהיבות ביותר.

בוידאו ניתן לגלות ולהבין כיצד בדיאטה בשיטת ד"ר קובי עזרא הצליחה לסייע להרזות התהליך הדיאטה!


בחזרה ל-דיאטה מהירה בוידאו-

דיאטה מהירה וקלה מהי?


מטרה: אתה לרדת במשקל ובמיוחד באחוזי השומן, ולהפחית את הסיכון לשורה ארוכה של מחלות כרוניות.
התאוריה: דיאטה נכונה גם כשמדובר ביומיים בשבוע, כמו גם לוכלו לגלות ולשמוע אודות חוויות של מטופלים בשיטת Diet2All עם שיטת הדיאטה המהירה. 


דיאטה מהירה וקלה מה היא כוללת?


דיאטה מהירה וקלה לרוב כוללת מזונות מורכבים, כגון: פחמימות מורכבות הדלות מאוד בקלוריות, כמו למשל פסטה ולא ברוטב שמנת, אלא ברוטב עגבניות. 
הדיאטה לרוב תכיל חומצות שומן חיוניות ולא שומן רווי שמקורות בבשרים, גבינות וביצים. לעומת זאת הדיאטה מכיל חומצות שומן חיוניות שמקורן באבוקדו, שמן זית וזיתים, ואגודים לסוגייהם השונים. מה כוללת דיאטה מהירה וקלה?


משטר של דיאטה מהירה וקלה בנוי בכדי לעזור לכם להשיל קילוגרמים במהירות ובאופן קבוע. הדיאטה מחולקת לשלושה עד שישה מחזורי של שבועיים ימים, וזאת בכדי למנוע את ה"שעמום של הגוף" וכל להגיע למצב של התקעות - סטגנציה.

בדיאטה מהירה וקלה יש להפחית את צריכת הסוכרים הפשוטים אשר מצויים בדברי מתיקה וכו', ולהתמקד בשיפור תפקוד העיכול שלנו. כאשר אנו צפויים לאבד כ- 10 עד 15 ק"ג - כבר בשלב הראשון, ונציין שחלקו יהיה משקל המים. לאחר מספר ימים נגיע לשלב השני, בתקופה זו נוכל להחליף אם להאיץ את הדיאטה אשר מוגבלת קלוריות ממקור סוכרים ונפעיל את המצב של תוכנית ארוחת בעלת מריכה קלוריות גבוהה יותר. כביכול לאחר שאנו מאפסים את חילוף החומרים שלנו דבר אשר מעורר את קצב שריפת השומן וכך אנו שורפים עוד כ- 5 עד 6 ק"ג. במחזור השלישי, נוכל להתמקד בפיתוח הרגלי אכילה טובים לרדת עוד 2 עד 3 ק"ג. המחזור האחרון, הוא מתמשך. אנו צריכים לשמור על משקל המטרה שלנו ע"י אכילה בריאה בימי חול ונהנים המאכלים האהובים עליך (במידה) בסופי השבוע.


כך למעשה בשיטה הנ"ל אנו נוכל לרדת במשקל הגוף ובאחוזי השומן המיותרים שלו. בהמשך הליך הדיאטה וההרזיה לשמור עליו, כלומר שאנו ניצור סטטוס שבו גופנו יוכל ובנוחות ליצור הצב של ירידה במשקל ובהמשך התהליך לשמור על המצב שאנו רוצים. 

טואול - בניית אתרים