דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

מולטי-ויטמינים מינרלים

מרבית האנשים אינם מקבלים מהתזונה אף לא את המינון המינימאלי של ויטמינים ומינראלים הדרושים לגוף. רכיבי  תזונה אלה נחוצים לשמרה על הבריאות, וחסר בהם עלול לגרום לתחושת עייפות ולהחליש את מערכת החיסון לתזונה איכותית ומגוונת, העשרה בפירות וירקות טריים,  חשיבות רבה לשמירה על פעילות בריאה של מערכות הגוף השונות: אך אן זה מספיק. מולטי ויטמין נועד לפתור את בעיית החסר ברכיב תזונה ואת התופעות הנלוות לחסר זה. נטילת מולטי–ויטמין איכות בכל יום היא הצעד הראשון בשמירה על בראותנו ובהגנה מפני החסרים ברכיבי תזונה.

מי זקוק להשלמה מוגברת של הויטמינים?

* ילדם  ומתבגרים
* נשים בתקופת ההיריון וההנקה.
* אנשים מבוגרים וקשישים.
* אנשים שתזונתם לקויה.
* צמחונים,  טבעונים או אלא המעמיסים בצריכת בשר או דגים.
* אנשים המצויים במתח.
* אנשים שמרגישים חולשה, ועייפות או דיכאון. 
* אנשים שסובלים מבעיות עיכל.
* חולים כרוניים או כאלה הנוטלים תרופות .

מה עושה את מולטי–ויטמין ליעיל יותר?

כולנו שואפים לשמור על הבראות, לכן פיתוח מולטי-ויטמינים חשוב שיעשו באופן מדעי ביותר ועל טהרת הרכיבים הטעים בלבד. כמו כן חשוב מיגון רכיבים רחב ועשיר במיוחד הכולל ויטמינים, מינרלים צמחי מרפא וחומרי תזונה שונים (נוטריאנטים). מינונים אופטימאליים לטיפוח הבריאות ולמניעת מחלות התלויות לגיל. מבנה וצורת קשירה המאפשרים לספיגה אופטימאלית של רכיבים בגוף כמו למשל: חומצת פיקולניט, ציטראט, פוליניקוטינאט.

מינונים של מולטי-ויטמינים ומינרלים

מרבית  הצרכנים הוויטמינים מכירים בחשיבותם של תוספי תזונה לבריאותם אך בדרך כלל הם מתקדמים רק בשאלה אילו וויטמינים יש לטול. כאן חייבת להישאל שאלה נוספת – "כמה" ? לכל רכיב תזונה מנון סף בסיס המאפשר תרומה תזונתית – בריאותית בעל השפעה על הגוף יש לבחור מולטי-ויטמין המכיל מינונים עשירים ואופטימאליים, אשר יעילותם ובטיחותם הוכחו באופן מובהק.
logo בניית אתרים