דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

הורמון גדילה (growth hormone)

הורמון גדילה (growth hormone) הינו הורמון החיוני לתהליכי צמיחה והתפתחות תקינה של גופינו. 
נישאלת השאלה מה קורה בגופנו בעת מחסור בהורמון גדילה? ומה קורה בגופנו בעת עודף בהורמון גדילה? ומה כדי יותר? בקיצו מה טוב לנו ומה לא טוב! 

מצבי חסר ועודף בהורמון גדילה

ללא נוכחות הורמון הגדילה בגיל הילדות תיווצר ננסות. לעומת זאת הפרשה מוגברת של הורמון גדילה בגיל הילדות תיצור מצב המכונה ענקות. עודף בהורמון הגדילה בגיל המבוגר, כלומר לאחר סיום הגדילה תיצור מצב המכונה אקרומגליה.

גורם הורמונאלי מוכר מאוד להתפתחות בעיות גדילה אצל הילד הינו מצב הנקרא: GHD (ראשי התיבות של Growth Hormone Deficiency) שפירושה חוסר בהורמון הגדילה. מצב זה מולד או נרכש, ובו בלוטת יותרת המוח (היפופיזה) מפרישה רמות נמוכות מדי של הורמון גדילה.

GH-סטאק הורמון גדילה טבעי הינו תוסף מזון המסייע להפריש יותר הורמון גדילה מבלוטת ההיפופיזה ובאופן טבעי.

הורמון גדילה הורמון גדילה מעודד את ההתפתחות המינית, מעלה את תפוקת הלב והכליות. * הורמון גדילה מוריד רמות כולסטרול. * הורמון גדילה מאיץ ריפוי פצעים וחבלות. * הורמון גדילה גורם לעלייה בפעילות המערכת החיסונית ומעורר את תפקודה של המערכת החיסונית. * הורמון גדילה מסייע בהפחתת לחץ הדם. * הורמון גדילה מסייע בחיזוק רקמת העצם, הורמון הגדילה מגביר אצירת סידן (קלציום), מחזקת ומגבירה את מינרליזציה של העצמות. * הורמון גדילה מגביר שנת חלומות וסינתזת חלבונים במוח החיוניים להגברת הזיכרון לטווח ארוך. * הורמון הגדילה ממריץ את הגדילה של כל האיברים הפנימיים כולל המוח. * הורמון גדילה תורם לשמירה על והתפקוד תאי הלבלב.

 טיפול טבעי להגברת הגובה ע"י הורמון גדילה טבעי

יש לציין כי, ישנו טיפול טבעי להגברת הגובה ע"י הורמון גדילה טבעי, זאת ניתן לעשות ע"י התאמת תוכנית תזונה אישית למטופל, כחלק מבטיפול בצמחי מרפא, תוכנית אימונים אישית וכו'. מה גם יש לציין שאין להתאמן יתר על המידה היות ופעילות גופנית יתר עשויה ליצור מצב המכונה: אימון יתר! וכך לפגום בהפרשת הורמון הגדילה!

logo בניית אתרים