דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

לפגישת יעוץ בקליניקה ולפרטים נוספים, צרו קשר טל" 0528-567-140

תוספי מזון לספורטאים | תוספי תזונה פיתוח גוף

תוספי מזון לפיתוח גוף או תוספי מזון לספורטאים, הינם רכיבי מזון, כגון: חלבונים שונים (חלבון ביצה, חלבון חלב, חלבון מי גבינה, חלבון קזאין, חלבון סויה), גיינרים שונים (גיינר הינו מוצר המסייע לעלות במשקל ובמסת הגוף), קריאטין מונוהידראט (הקריאטין הינו רכיב חיוני לפיתוח כוח פיזי ואנרגיה זמינה), ויטמינים, מינרלים וצימחי מרפא שונים. להלן מספר חברות אשר מייצרות תוספי מזון לספורטאים.

תוספי מזון לספורטאים: יעוץ ומכירת תוספי מזון ותוספי תזונה לספורטאים. חנות תוספי המזון לספורטאים: כל המותגים במקום אחד: אבקות חלבון, גיינרים לעלייה מהירה במשקל, שורפי שומן לחיטוב הגוף והשרירים, חטיפי חלבון מהטובים ביותר, ויטמינים ומינרלים לספורטים וזה עד לא הכל... בחנות תוכלו למצוא את המבחר הגדול ביותר של מותגים ומחלקות לספורטאים. תוספי תזונה לפיתוח גוף, לחובבנים ואנשי מקצוע, גיינרים לעליה במשקל ומסת שריר,מוצרי דיאטה ושורפי שומנים יעילים, ויטמינים וכו'... ברשותנו תוספי תזונה לספורטאים ממגוון החברות הטובות והמובילות בישראל, סוגים אותם ניתן להתאים בדיוק למטרה שלכם, צוות רופאים יועצים בכיר, יעזרו לכם להתאים את תוסף התזונה הטוב ביותר בשבילכם בהתאם למצבכם ומטרותיכם , כיצד להשתמש בו בצורה הנכונה והיעילה ביותר!  ניתן ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ועזרה ולהגיע אלנו לקליניקה טלפון : 0528-567-140

להלן תוספי מזון לספורטאים, החברות המובילות בישראל: כל תוספי המזון לספורטאים: אבקות חלבון וחלבונים מסוגים שונים | אבקות לעלייה במשקל-גיינרים שונים | אבקות קריאטין מונוהידראט וסוגי קריאטין שונים | חומצות אמינו - גלוטמין, קרניטין BCAA | כדורים לשריפת שומנים, מונעי ספיגת שומנים | פרו-הורמונים, הורמון גדילה ועוד...
 

 למידע נוסף אודות תוספי מזון לספורטאים: אבקות חלבון | גיינרים-לעלייה במשקל | קריאטין-לכוח ואנרגיה | חומצות אמינו | שרפת שומנים ודיאטה | פרו-הורמונים-הורמון גדילה |

הכל אודות - תוספי מזון ותוספי תזונה לספורטאים
תוספי תזונה ותוספי תזונה לספורטאים   

תוספי תזונה  לספורטאים או תוספי מזון בלשון העם, כל מה שצריך לדעת על תוספי תזונה לספורטאים? ולא העזתם לשאול! אם כן, מהם בכלל תוספי תזונה? מהם תוספי מזון? מהם ההבדלים בין תוספי המזון השנים? ומהם תוספי תזונה לספורטאים להלן מספר קישורים והסברים מפורטים אודות תוספי מזון לספורטאים מחברות שונות... המונח המדוייק הוא "תוספי תזונה" או "תוספי מזון לספורטאים". משמעות המונח הינו: שאנו מוספים לתזונה הכללית שלנו תוספים אשר משפרים אותה. לעומת זאת, כאשר מדובר על תוסף מזון לספורטאים (לא תזונה נורמטיבית).
 
להלן תוספי מזון לספורטאים של חברות מובילות בתחום המייצרות תוספי מזון לספורטאים:
 

סיריוס מס - Serious Mass ק"ג 5.5סיריוס מס - Serious Mass ק"ג 5.5

 
נא לשים לב: המחיר באתר 398 ש"ח (המחיר הזול בישראל), לבקשת היבואן- המחיר בחנות ללקוחות המגיעים דרך האתר הנו 409 ש"ח ( עדיין המחיר הזול בישראל)
 
ה- SERIOUS MASS של OPTIMUM מותאם במיוחד לאנשים  הרוצים לעלות במשקל כל מנת הגשה מכילה כמות קלוריות גדולה עשירה בחלבון, פחמימות, וקראיטין. ( שימו לב כי המוצר מכיל קריאטין ולכן יש כאלו הממליצים על הפסקה אחת לכמה חודשים עם המוצר). אודות לשילוב הפחמימות המורכבות שב SERIOUS MASS תוכלו לאפשר ספיגה איכותית של מרכיבי המזון בגופנו ללא קפיצה מוגזמת ברמות הסוכר, כך תאפשרו את קליטתם מאוזנת של החלבונים וחידוש מאגרי הגליקוגן בשריר גם כמנה שלאחר האימון. כך יכול להיות ספורטאי בטוח שגופו מקבל את כל הדרוש לו בכדי לעמוד בתקופת אימונים אינטנסיבית ומתישה.
 יש לשים לב - מוצר זה מכיל סויה לציטין, וחיטה העלולים לעורר ריאקצות בקרב אנשים אלרגיים.
מחיר: 398 ש"ח.
תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,

חומצות אמינו מסועפות BCAA Powder

 חומצות אמיניות מסועפות-שרשרת: ל-לאוסין, ל-איזו-לאוסין, ל-ואלין BCAA מכיל שלוש חומצות אמיניות חיוניות מסועפות-שרשרת (ל-לאוסין, ל-איזו-לאוסין, ל-ואלין) בעלות מבנה מולקולרי ייחודי המצויות בריכוז גבוה בשרירי השלד.חומצות אמינו מסועפות BCAA 5000 Powder - פרומולה חדשה - 336 גרם במהלך פעילות עצימה וממושכת מתרחש בלאי שרירי מואץ (הרס רקמת חלבון) עקב הצורך לספק חומרי אנרגיה תוך-שריריים בזמינות גבוהה. אחת הדרכים של הגוף לתעל אנרגיה תוך כדי מאמץ גופני היא באמצעות פירוק חלבון והפיכתו לסוכר. תהליך חירום קטבולי זה קרוי "מחזור האלנין" והוא מאפשר הגדלת מאגר הפחמימות הכולל.
מקורות ל-BCAA-הקצובה היומית המומלצת לBCAA- (RDA) היא 3 גרם ביום. מינון זה הוא מינימלי מתאים של מי שאינם מבצעים פעילות גופנית ומסופק בקלות על-ידי צריכה של מזונות עשירים בחלבון (בשר, דגים, עוף, גבינות, סויה, ביצים, קטניות). לעומת זאת, פעילות גופנית עצימה גורמת לדלדול השריר ולכן מגבירה את הצורך בBCAA- שהוא חומר דלק עיקרי בייצור מחדש של רקמת החלבון במעגלשהוא חומר דלק עיקרי האלנין. המינון היומי הרצוי הוא 5-20 גרם. מומלץ לא לצרוך יותר מ 7- גרם BCAA במנת הגשה אחת. צריכת מינון גבוה יותר של BCAA עלולה לגרום לעיכוב בספיגת חומצות אמיניות אחרות בשל תחרות ביניהן, ועלולה ליצור תחושת אי-נוחות במערכת העיכול.
יתרונות השימוש בBCAA מניעת דלדול שרירי הנגרם בעקבות פעילות גופנית ממושכת, חומצות אמיניות מסועפות-שרשרת הן רכיב מרכזי במבנהו של שריר השלד. מאחר שתהליך האימון הוא תהליך "הרסני" בראשיתו, מן הראוי לצרוך כמות נאותה של BCAA על-מנת לאפשר תהליכי שיקום ובנייה מחדש של רקמות אשר ניזוקו במהלך האימון. חסר בBCAA- יפגום ביעילות תהליכי הבנייה ויאט את מהירות ההתאוששות שלאחר האימון. אספקת BCAA לפני האימון ובמהלכו תצמצם את מידת הנזק לשריר, (הרס רקמת החלבון).
 הפחתה בתחושת העייפות הנלווית לפעילות גופנית ממושכת, פעילות גופנית ממושכת גורמת לירידה בריכוזי הBCAA- ולעלייה בריכוז חומצות השומן החופשיות (FFA) בפלסמה, וכתוצאה מכך - לסינתזה מואצת של סרוטונין עם נוירוטרנסמיטור (מוליך עצבי במוח) הגורם לתחושת עייפות. ירידה בריכוזי הBCAA- בדם ועליה בריכוזי הFFA -גורמות לחומצה האמינית טריפטופאן, חומר המוצא לייצור סרוטונין, לעבור בקלות יתרה מן הדם למוח. עלייה בריכוזי הטריפטופאן במוח גורמת לייצור מוגבר של סרוטונין ובכך מגבירה את תחושת העייפות. נטילת תוסף BCAA תבלום את מעבר הטריפטופאן מן הדם למוח וכך תופחת תחושת העייפות הנלווית לפעילות גופנית ממושכת.
לנטילת BCAA במהלך האימון כמה יתרונות:
 הגברת כוח השרירים ושיפור הסבולת שלהם.
 צמצום תהליכי הרס השריר ומניעת דלדולו בעקבות פעילות גופנית עצימה.
 שיקום מהיר של רקמת השריר לאחר אימון.
 מניעת ירידה בריכוזי הגלוטמין בפלסמה.
 סיוע בשימור מאגרי הגליקוגן.
 הפחתה בתחושת העייפות הנלווית לפעילות גופנית ממושכת.
עדויות מחקריות ליתרונות השימוש בBCAA-
הוכח כי נטילת BCAA במהלך פעילות תת-מרבית ממושכת, תרמה להגברת השימוש בחומצות אמיניות אלו על-ידי השריר ובכך סייעה לשימור מאגרי הגליקוגן בשריר. כמו-כן, נמצא כי נטילת תוסף BCAA דיכאה את תהליכי פירוק החלבון בקרב אנשים אשר ביצעו פעילות גופנית מאומצת. נמצא כי נטילת תוסף BCAA הגבירה את ייצור חומצות האמיניות אלנין וגלוטמין וצמצמה את ריכוזי חומצת החלב בדם בקרב ספורטאים אשר עשו מאמץ ממושך - לעומת ספורטאים אשר עשו מאמץ דומה, אולם לא נטלו תוסף BCAA. הוכח כי מתן BCAA במשקה במהלך מאמץ תת-מרבי בתנאי חום תרם להארכת יכולת העמידה עד להגעה לתשישות (Time to exhaustion).
מחיר: 258 ש"ח. תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,

 


 נייטריק בוסטר - NITRIC BOOSTשם מדעי  arginine alpha-ketoglutarate (A-AKG) and arginine-ketoisocaproate

לאחר שכבשו מוצרי ה NO את ארצות הברית בסערה מסחררת במהלך שלושת השניים האחרונות הם סוף סוף הגיעו גם אלינו. לא נראתה פריצת דרך כה חזקה מאז המצאת הקראטין. המוצר כל כך הצליח מאחר וזהו אחד המוצרים שבאמת עומדים מאחורי הבטחותיו.
המוצר מיועד לכל מי שמחפש: פאמפ (נפיחות שרירים), הגדלת מסת שריר, זירוז זמן ההתאוששות, שיפור כוח מתפרץ, שיפור כוח הגברא, הגברת החשק המיני, סנתוז חלבון מוגבר.
 מולקולה ייחודית זו גורמת להתרחבות כלי דם, כתוצאה זו גורמת לזרימת דם טובה יותר, זרימת חמצן טובה יותר וזרימת מרכיבי מזון כגון חלבונים ואבני בנייה לשרירים בצורה יעילה הרבה יותר. שם מדעי arginine alpha-ketoglutarate (A-AKG) and arginine-ketoisocaproate  
טבלייה הנקראת PUMP PILL (כדור הפאמפ) 100% Arginine AKG טבלייה מרוכזת במיוחד תומכת בסינתזוז ה NOהמלצות לשימוש : בהתאם למשקל גופך צרך בין טבלייה לשלוש טבליות ביום (ראה מיידע זה למטה) לתוצאות הטובות ביותר צרך טבלייה אחת כ 30 עד 45 דקות לפני ארוחה. שתה לפחות 8 כוסות מים במהלך היום . אדם השוקל עד 68 קילו - יש לצרך טבליה אחת ביום כ 30 עד 45 דקות לפני ארוחת הבוקר. אדם השוקל מ 68 קילו ועד 90 קילוגרם - יש לצרך טבלייה אחת 30 עד 45 דקות לפני ארוחת הבוקר ו טבלייה נוספת  30 עד 45 דקות לפני ארוחת הצהריים. אדם השוקל מעל 90 קילו יש לצרך טבליה אחת לפני ארוחת הבוקר טבלייה אחת לפני ארוחת הצהריים וטבלייה נוספת לפני ארוחת הערב.
מהו Nitric Oxide? Nitric Oxide ידוע גם בתור NO,Nitric Oxide הינו גז המתפקד בתור מולקולה המאותת, וגורמת לרגיעה והתרחבות של כלי דם.
מה פעולתו של ה Nitric Oxide ? NO מספק יותר דם לאברי הגוף כשצריך. כאשר ידיך זקוקים ליותר אספקת דם לתנועה או חום ,המוח מאותת לעורקי הדם בידיים לשחרר יותר NO. לאחר ארוחה גדולה , NOשולח יותר דם לאזור הבטן על מנת לעזור בעיכול המזון ושולט על לחץ הדם.  ה NO מספק יותר דם כאשר אנו מתאמנים , ומקטין את זרימת הדם כאשר אנחנו במנוחה. בנוסף אחראי ה  NOעל זרימת הדם לאבר המין הגברי וכתוצאה מכך נגרמת זקפה, התרופה Viagra  עובדת בדיוק על אותו עיקרון.
את מי משמש ה Nitric Oxideומדוע ? מפתחי גוף ואתלטים יודעים כי Nitric Oxideהינו חלק בלתי נפרד מהצלחתם מאחר והינו אחראי לזרימת הדם, העברת חמצן , ייצור מוגבר של גלוקוז, כוח וגדילת שריר. צריכת Nitric Oxide בתור תוסף מזון יכול לספק מעלות רבות הקשורות לשרירים.
צבירת מסת שריר בצורה מהירה יותר, שיפור ניכר בכוח, התאוששות טובה יותר ושיפור יכולת אירובית. כאשר אנו מבצעים אימון עצים ה Nitric Oxide  פותח את מעברי הדם  ומאפשר לדם להיכנס פנימה , כתוצאה נגרם דבר הנקרא PUMP  (נפיחות שרירים).תוצאה זו היא זמנית בלבד, בסיום האימון נפיחות השרירים הולכת ונעלמת.
לשמחתנו כיום,  תוספי מזון הנקראים  NOמשנים תמונה זו ועוזרים לנו לשמר את ה PUMP שחווינו במהלך האימון, בצורה כל כך יעילה הגורמת לשמר את הורידים הבולטים שאנו רואים במהלך האימון,  תוצאה זו נגרמת עקב ייצור מוגבר של NO גם במהלך היום וגורמת למראה מלא וקשיח של השרירים גם בזמן מנוחה.
מחיר: 380 ש"ח.תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,

Mega Fat Burners- שורף שומןMega Fat Burners- שורף שומן

מהווה פריצת דרך חדשנית בכל הנוגע לשרפת שומנים.
מכיל 500 מיליגרם Citrimax על מנת לאזן ולדכא את תחושת הרעב , בנוסף מכיל המוצר מרכיבים יעילים נוספים לשרפת שומן, כגון: L Carnitine , Choline ו Inositol , מרכיבים אלו הוכחו מדעית כי הם עוזרים לתמוך בפירוק ,זרימה ולניצול מאגרי השומן כמאגרי אנרגיה. כמו כן המוצר עוזר בהגברת הפעילות המטבולית של הגוף ומכיל מרכיבים המגבירים את רמת חילוף החומרים בגופנו.
Mega Fat Burners מכיל:
• מרכיבים מוכחים לשרפת שומן. (נקי ממריצים לא טבעיים)
• מכיל תערובת בלעדית של מספר מרכיבים העובדים יחד Chromium Picolinate, L -carnitine
Garcinia Extract ,  Choline  ו Inositol , מרכיבים המאיצים את תהליך פירוק השומן, מגבירים את רמת הביצועים במהלך האימון, מוסיפים ערנות מוגברת ודיכוי תחושת הרעב במהלך הדיאטה.
• מוצר כלכלי ונוח לשימוש (2 טבליות ליום בלבד)
• מוצר בטוח לשימוש – ללא תופעות לוואי .
Mega Fat Burners - מוצר בלעדי לחברת אופטימום נוטרישון.
מחיר: 149 ש"ח.

חלבון אופטימום OPTIMUM WHEY
אופטימום חלבון מי גבינה 100% ק"ג 2.3 - Optimum 100% Whey Proteinחלבון מי-גבינה של אופטימום 2.23 ק"ג
חלבון ה 100% של אופטיום optimum הינו חלבון ברמת פיקוח ויצור רפואית.
בתהליך היצור של החלבון שהינו 100% לא מוסיפים פחמימות נוספות, בכל מנת הגשה יש שני גרם בלבד של פחמימות מתוכן רק גרם אחד של סוכרים. תכונה זו מתאימה את החלבון לאלו הרוצים להימנע מפחמימות וקלוריות מיותרות בתזונתם היומית.
חלבון מי הגבינה 100% של אופטמיום קבע את רף המוצרים בשוק התוספים, היום, שנים לאחר מכן אופטימום עושה זאת שוב ומעלה את הרף גבוה עוד יותר.תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,
חלבון 100% של אופטימום מוכן ומיוצר בקפידה על מנת ולהעניק לך את האיכות המקסימלית אותה ניתן לקבל מתוסף החלבון שלך, הרכבו הייחודי הוא המאפשר לחברת אופטימום להתמקם כמה שלבים מעל כולם:
1. מי גבינה איזולט בסינון מיקרוני.
2. מי גבינה איזולט בשחלוף יונים.
3. מי גבינה מרוכזים אולטרה-סינון.
4. HYDROWHEY- ספינת הדגל של אופטימום - פפידירטים של חלבון מי גבינה המיוצרים בתהליך ההידרוליזציה- שלב היצור המתקדפ ביותר להשגת איכות חלבון אופטימלית.
חלבון 100% של אופטימום נותן לך בדיוק מה שאתה רוצה : חלבון טהור ואיכותי בעל ערך ביולוגי גבוה ופרופיל חומצות אמינו עשיר במיוחד וכמובן פחות ממה שאתה לא רוצה: שומן, כולסטרול, לקטוז ופחמימות מיותרות אחרות. הכל אודות לתכונות היחודיות לחלבון 100% של אופטימום על מוצרים אחרים:
1. כל מנת הגשה מכילה יותר חלבון מבעבר, למעשה כ 105% יותר.
2. הנוסחה של אופטימום מכילה יותר חלבון המופק בשיטת ההידרוליזציה(Hydrolyzation)- פפידיטים של חלבון הנספגים ביעלות ובמהירות האופטימלית בגופנו.
3. החלבון של אופטימום Optimum הינו החלבון היחידי המכיל לקטאז ואמינוגן, אנזימי עיכול המשפרים ומיעלים את תהליך העיכול. לא פחות חשוב אנזימי העיכול מקלים על אלו הסובלים מהרגישות ללקטוז (סוכר החלב).
4. החלבון של אופטימום יוצר כך שיתערבב בקלות מרבית, גם כאשר בוחשים בכפית.
5. מעל ל 3.5 של גלוטמין ו 5 גרם של חומצות האמינו BCAA בכל מנת הגשה!
6. פרופיל חומצות האמינו העשיר ביותר כיום במנת הגשה.
יתרונות אלו של חלבון ה 100% של אופטימום וריכוז חומצות האמינו העשיר שבו יגרמו לשימור מאזן חנקתי חיובי בגופנו במטרה ולפתח את מסת השרירים ללא עלייה במסת השומן.
אבקת חלבון אופטימום optimum whey optimum nutrition whey  חלבון optimum,חברת "אופטימום נוטרישן" Optimum Nutrition הינה החברה הגדולה ביותר בארה"ב לתוספי ספורט , ברשותה קו מקיף של מוצרים העשויים בבקרת איכת גבוהה.
מבין מוצריה המובילים של חברת "אופטימום נוטרישן"  Optimum הינם: אבקות חלבון, חטיפים, ויטמינים ומינרליים ,משקות ועוד...
"אופטימום נוטרישן" Optimum Nutrition שכל התנאים לייצור יהיו מוקפדים בעלי איכות גבוהה ובמחירים לכל כיס.
מחיר: 319 ש"ח.תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,

אופטי-מן - OPTI-MEN מולטי ויטמין לגברים - 180 כדורים  יותר מ-75 מרכיבים פעילים, 5 תערובות לשיפור ביצועים: תערובת חומצת אמינו –  חומצות אמינו חופשיות , אבני הבניין של צמיחת ופיתוח השרירים.
רוצה לדעת מהו המוצר הנמכר ביותר בקטגוריה בה אתה נמצא? עכשיו במחיר מבצע ותהנה גם מהמוצר הנרכש והמוביל בעולם.
יתרון ביצועי לכל גבר
Opti-Men, הבסיס היומי לבריאות, כוח, סיבולת וחיות.. פתרון פשוט לתזונה טובה יותר בריכוז גבוה לשימוש יומיומי. יותר מ 75 מרכיבים סינרגטיים המכילים 5 תערובות שונות בכל טבלית. לא כדורים מלוא החופן,אין צורך בחבילות ומארזים, ולא בהוראות מסובכות. מוצר אחד נוח וקל לשימוש, זה כל מה שאתה צריך.
 יותר מ-75 מרכיבים פעילים, 5 תערובות לשיפור ביצועים: תערובת חומצת אמינו –  חומצות אמינו חופשיות , אבני הבניין של צמיחת ופיתוח השרירים.
תערובת VIRI חד-חמצני – תמצית מרוכזת של צמחים מהמזרח הרחוק בתוספת תמצית אצות, המיועדת להעשיר את הגבריות שלך.
תערובת PHYTO חד חמצני- נוגד חמצון מרוכז עשיר אופטי-מן - OPTI-MEN מולטי ויטמין לגברים - 180 כדורים בתמציות פרי וירקות לסייע במאבק נגד הרדיקלים החופשיים.
תערובת אנזים חד חמצני- אנזימים המיועדים לסייע בעיכול וספיגת חומרים מזינים.
תערובת OPTI-MEN – כיסוי תזונתי מקיף הכולל 25 ויטמינים ומינרלים חיוניים בדגש על נוגדי חמצון ומגוון וויטמינים מקבוצת ויטמין B.
מחיר: 199 ש"ח.
 תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,
 
 
 

חומצות אמינו 2222 Amino - טבליות 325 
 
אמינו 2222, הוא מוצר חומצות האמינו המרוכז ביותר אותו ניתן להשיג כיום, 2222 מ"ג של חומצות אמינו בפרופיל עשיר ומגוון ולדרישותיהם של מפתחי גוף ועוסקים בכל ספורט שהוא.
חומצות האמינו של אופטימום יוצרו בתהליך המאפשר להן את קליטתן המושלמת לרקמות השרירים בגופך אודות לקשרי פפדיטים של חומצות אמינו באיכות נעלחומצות אמינו 2222 Amino - טבליות 325 ה המבטיחים את התוצאות הטובות ביותר אותן ניתן להשיג מכל תוסף חומצות אמינו אחר.
פורמולה זו  עוצבה ונבחנה מדעית במטרה ולעזור לך להשיג תוצאות אופטימליות בפיתוח מסת השרירים, האצת תהליך הבנייה והתאוששות ושיפור הביצועים באופן מושלם ובטוח.
אודות לספיגה המהירה של חומצות האמינו של אופטימום, הוכח כי חומצות האמינו נחוצות באופן חד משמעי לשימור המאזן החנקתי בגופנו לשמירה על מסת השרירים ובניית רקמות חדשות.
מאות אלפי ספורטאים בדקו והשוו את פרופיל חומצות האמינו של אופטימום לחברות האחרות, כולם בסוף בחרו- אופטימום OPTIMUM, לתוצאות אופטימליות.
כל טבליה מכילה 2.2 גרם של חלבון איכותי! ללא סוכר או לקטוז מיותר כמו אצל המתחרים.
חומצות האמינו חיוניות לתקופת המסה או לתקופת החיטוב, כאשר אתה רוצה להבטיח צריכה מושלמת של חלבון לאורך כל היום השתמש בחומצות האמינו של אופטימום!
המלצות לשימוש:
3-5 טבליות מיד לפני האימון
3-5 טבליות במהלך האימון
3-5 טבליות בסיום האימון
ניתן לשלב 3-5 טבליות בבוקר על בטן ריקה ולפני השינה.
הזמינו היום ובתוך מספר ימים המוצר אצלכם בבית בהתחייבות למחיר הזול ביותר!
מחיר: מארז גדול: 254 ש"ח.
מחיר: מארז קטן 175 ש"ח. תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,

Classic Whey קלאסיק חלבון מי גבינה 2.3 ק"ג Classic Whey קלאסיק חלבון מי גבינה 2.3 ק"ג
   

חדש בישראל !
Classic Whey מנת חלבון יחסית קטנה של 21 גרם
100% חלבון מי גבינה המגיעים מתשלובת חלבונים, חלבון מי גבינה מרוכז,((WPC חלבון מי גבינה מבודד (IE), חלבון מיקרו פילטר בבידוד מקסימאלי (MF ) ו Hydrolyzed Whey Peptides .
מכיל ריכוז גבוה של BCAA . עמוס בחומצות אמינו מסועפות, BCAA ומכיל ריכוז גבוה של גלוטמין.
Classic Whey מכיל חלקיקי חלבון קטנים הנקראים , חלקיקים מיקרונים הכוללים
אלפא לקטובומין, באטה לקטובומין, אימינולקטובומין,  גליקומיקרופאפדידס ו לקטופרין, מרכיבים המיועדים לשיפור היכולות העשויים לשפר אספקת חמצן לשרירים.  
אבקת חלבון ה Classic Whey מגיע במגוון טעמים נהדרים, שוקו, וניל, בננה ותות קצפת.
מתערבב בכפית ללא צורך במערבל חשמלי
Classic Whey-  מבית אופטימום נוטרישון, חלבון באכות גבוה, במחיר הכי כלכלי בשוק. תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,

 
logo בניית אתרים