דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

לפגישת יעוץ בקליניקה ולפרטים נוספים, צרו קשר טל" 0528-567-140

תוספי מזון לספורטאים | תוספי תזונה פיתוח גוף

תוספי מזון לפיתוח גוף או תוספי מזון לספורטאים, הינם רכיבי מזון, כגון: חלבונים שונים (חלבון ביצה, חלבון חלב, חלבון מי גבינה, חלבון קזאין, חלבון סויה), גיינרים שונים (גיינר הינו מוצר המסייע לעלות במשקל ובמסת הגוף), קריאטין מונוהידראט (הקריאטין הינו רכיב חיוני לפיתוח כוח פיזי ואנרגיה זמינה), ויטמינים, מינרלים וצימחי מרפא שונים. להלן מספר חברות אשר מייצרות תוספי מזון לספורטאים.

תוספי מזון לספורטאים: יעוץ ומכירת תוספי מזון ותוספי תזונה לספורטאים. חנות תוספי המזון לספורטאים: כל המותגים במקום אחד: אבקות חלבון, גיינרים לעלייה מהירה במשקל, שורפי שומן לחיטוב הגוף והשרירים, חטיפי חלבון מהטובים ביותר, ויטמינים ומינרלים לספורטים וזה עד לא הכל... בחנות תוכלו למצוא את המבחר הגדול ביותר של מותגים ומחלקות לספורטאים. תוספי תזונה לפיתוח גוף, לחובבנים ואנשי מקצוע, גיינרים לעליה במשקל ומסת שריר,מוצרי דיאטה ושורפי שומנים יעילים, ויטמינים וכו'... ברשותנו תוספי תזונה לספורטאים ממגוון החברות הטובות והמובילות בישראל, סוגים אותם ניתן להתאים בדיוק למטרה שלכם, צוות רופאים יועצים בכיר, יעזרו לכם להתאים את תוסף התזונה הטוב ביותר בשבילכם בהתאם למצבכם ומטרותיכם , כיצד להשתמש בו בצורה הנכונה והיעילה ביותר!  ניתן ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ועזרה ולהגיע אלנו לקליניקה טלפון : 0528-567-140

להלן תוספי מזון לספורטאים, החברות המובילות בישראל: כל תוספי המזון לספורטאים: אבקות חלבון וחלבונים מסוגים שונים | אבקות לעלייה במשקל-גיינרים שונים | אבקות קריאטין מונוהידראט וסוגי קריאטין שונים | חומצות אמינו - גלוטמין, קרניטין BCAA | כדורים לשריפת שומנים, מונעי ספיגת שומנים | פרו-הורמונים, הורמון גדילה ועוד...
 

אודות - תוספי מזון ותוספי תזונה לספורטאים
תוספי תזונה ותוספי תזונה לספורטאים 
  

תוספי תזונה  לספורטאים או תוספי מזון בלשון העם, כל מה שצריך לדעת על תוספי תזונה לספורטאים? ולא העזתם לשאול! אם כן, מהם בכלל תוספי תזונה? מהם תוספי מזון? מהם ההבדלים בין תוספי המזון השנים? ומהם תוספי תזונה לספורטאים להלן מספר קישורים והסברים מפורטים אודות תוספי מזון לספורטאים מחברות שונות... המונח המדוייק הוא "תוספי תזונה" או "תוספי מזון לספורטאים". משמעות המונח הינו: שאנו מוספים לתזונה הכללית שלנו תוספים אשר משפרים אותה. לעומת זאת, כאשר מדובר על תוסף מזון לספורטאים (לא תזונה נורמטיבית).
 
להלן תוספי מזון לספורטאים של חברות מובילות בתחום המייצרות תוספי מזון לספורטאים:


NO EXPLODE B.S.N נו אקספלוד

 NO EXPLODE B.S.N נו אקספלוד 50 מנות - דו-תחמוצת החנקן | Nitric Oxide | BSN NO-Xplode
נו-אקספלוד BSN NO-Xplodeתוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים, פיתוח גוף, דיאטה, חיטובים, חיטוב,
NO XPLODE זכה בתואר, בונה מסת השריר, מוצר השנה, ומוצר ה NITRIC OXIDE הטוב בעולם
"NO XPLODE" [דו-תחמוצת החנקן/ Nitric Oxide]-התפרצות של קריאטין ודו-תחמוצת החנקן-מכפילה את יכולת המיקוד, הביצועים, הכוח, ונמרצות התרגול. "NO XPLODE" הוא המוצר הראשון והיחיד בעולם  של תוסף הנצרך לפני אימון, המפיק תוצאות מיידיות ברמת האנרגיה, הגודל, הכוח, הניפוח, הביצועים, יכולת המיקוד ונמרצות התרגול....אתה ממש תראה ותרגיש תוצאות דקות ספורות לאחר צריכת המוצר.תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים, פיתוח גוף, דיאטה, חיטובים, חיטוב,
למוצר "NO XPLODE" יש את היכולת הייחודית להביא אותך למוכנות וחשק לעבור כל אימון , באמצעות אספקת התפרצות של דו-תחמוצת החנקן, קריאטין וגירוי שכלי-גופני החזקים ביותר שפותחו מעולם .  אף מוצר אחר לא יכול לומר את זה. אף מוצר אחר לא יכול לעשות את זה.
NO XPLODE יוצר הגדלה מיידית של שרירים וכלי דם! "הוא המוצר הראשון והיחיד בעולם של תוסף הנצרך לפני אימון, המפיק תוצאות מיידיות ברמת האנרגיה, הגודל, הכוח, הניפוח, הביצועים, יכולת המיקוד ונמרצות התרגול....אתה ממש תראה ותרגיש תוצאות דקות ספורות לאחר צריכת המוצר. למוצר "NO XPLODE" יש את היכולת הייחודית להביא אותך למוכנות וחשק לעבור כל אימון , באמצעות אספקת התפרצות של דו-תחמוצת החנקן, קריאטין וגירוי שכלי-גופני החזקים ביותר שפותחו מעולם . אף מוצר אחר לא יכול לומר את זה. אף מוצר אחר לא יכול לעשות את זה.תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים, פיתוח גוף, דיאטה, חיטובים, חיטוב,
NO XPLODE יוצר הגדלה מיידית של שרירים וכלי דם!
NO XPLODE פותח את הדלת להרחבת כלי הדם באמצעות העלאת ואחזקת רמות דו-תחמוצת החנקן [NO]. דו-תחמוצת החנקן מרחיבה את כלי הדם, שבתגובה, מאיצה את זרימת הדם לשריר. פריצת דם זו לרקמת השריר גורמת להתנפחות מדהימה ולהגדלה מהירה במידת ומבנה השרירים. כל זה מתרחש תוך דקות! התוצאות? הורידים שלך יזדקרו כמו צינורות השקאה, והשרירים שלך יגדלו בצורה מפתיעה. הדיוק של התמזגות-מטה היוצרים NO מספקת דפוסי קריאטין בוני שריר המסופקת רק ע"י "NO XPLODE".
הצלחה מיידית עם מטריצת קריאטין בונה שריר: ללא התנפחות, ללא כאבי בטן, ללא הוספת שומנים – רק שרירים אדירים מוצקים כאבן.
מוצרי קריאטין הקיימים בשוק ומוצרים הקשורים להם – גורמים לך להמתין ימים, שבועות ואפילו יותר לתוצאות. ואם תגובותיך דומות לרבים אחרים, קיימת אפשרות שלא תראה תוצאות כלל. הבעיה העיקרית היא שמוצרים אלו אינם מתרגלים את שריריך לאחסן קריאטין נוסף. ברגע שהם קבלו מעל ליכולת הקיבול/ספיגה, נוצרת "דריכה במקום"; ובמקרה שיש לך בשרירים כמות קריאטין מרבית כבר לפני שלקחת תוסף מסוג זה, יכול להיות מצב שכלל לא תגיב למוצרים אלו
NO XPLODE - פותח את הדלת להרחבת כלי הדם באמצעות העלאת ואחזקת רמות דו-תחמוצת החנקן [NO]. דו-תחמוצת החנקן מרחיבה את כלי הדם, שבתגובה, מאיצה את זרימת הדם לשריר. פריצת דם זו לרקמת השריר גורמת להתנפחות מדהימה ולהגדלה מהירה במידת ומבנה השרירים. כל זה מתרחש תוך דקות! התוצאות? הורידים שלך יזדקרו כמו צינורות השקאה, והשרירים שלך יגדלו בצורה מפתיעה. הדיוק של התמזגות-מטה היוצרים NO, מספקת דפוסי קריאטין בוני שריר המסופקת רק ע"י "NO XPLODE".
הוראות: המלצות שימוש בימים בהם מקיימים אימונים: אחרי שווידאת שאין לך רגישות למוצר, ערבב 1-3 כפות [סקופס] ב- 150-500 מ"ל מים קרים, ושתה חצי שעה עד ¾ שעה לפני האימון. השתמש בכ – 150-180 מ"ל מים [קצת פחות מספל מלא] על כל כף [סקופ] אבקה. אפשר לשנות מעט את כמות המים כדי לקבל את הטעם והמרקם הרצויים לך.
שימוש מומלץ בימים בהם אינך מקיים אימונים: ערבב כף/סקופ אח של אבקה ב 150-180 מ"ל מים, ושתה על בטן ריקה.
אזהרה: לפני שימוש במוצר, פנה להתייעצות רפואית כדי לברר אם אין לך מצב רפואי הכולל, אבל לא מוגבל רק ל: לחץ דם נמוך או גבוה מהטווח התקין. הפרעות בקצב הלב, שבץ/נטייה לשבץ, מחלות לב, כבד או בלוטת התריס, התקפי הפרעות עצביות, מחלת נפש, התקפי חרדה, דיכאון, סכרת, אנמיה, קשיים בהטלת שתן כתוצאה מהגדלת בלוטת הפרוסטאטה, וגם אם אתה מקבל בקביעות תרופות כמו מונע MAO או תרופות אחרות. אם את בהריון, מניקה נוטה להתייבשות או חשוף/ה למזג אוויר חם במיוחד, אין לקחת את המוצר. אם אתה סובל מהפרעות שינה, רעד, סחרחורת, עצבנות, כאבי ראש או שעברת אירוע של הגברת הלמות לה – הפחת כמות או הפסק לקחת את המוצר.  מוצר זה מיועד אך ורק לצריכה של בוגרים בריאים בגילאי 18-50.תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים, פיתוח גוף, דיאטה, חיטובים, חיטוב,
מחיר: 299 ש"ח

קריאטין סלמס - Creatine CellMass

קריאטין אטיל אסטר  שלא דומה לשום תוסף אחר הקיים במשפחת הקריאטין. תוסף זה חזק כל-כך ויעיל, שהוא מוסיף מובן חדש למסה, כוח, שריריות, ביצועים והתאוששות. מוצר כל כך מושלם שהוא מספק לתאי כל שריר בגוף חומרים מזינים בנפח וכמות בלתי רגילים.
משהו כל כך חזק שאיננו רק חודר את קירות התא, אלא ממש דוחף אותם בכמות אדירה של קריאטין להגדלת השריר.מוצר כל-כך מיוחד, שהוא מכיל גלוטמין חדיש עילי משובח, המקדם התקשות נמרצת של רקמת השריר, וגורם להתאוששות מהירה.
נוסחה כל כך יעילה, שהיא ממריצה את הגוף להגיע במהירות לרמות חדשות של ממדים וכוח, שישנו את מבנה גופך וביצועיך מצריכת המנה הראשונה. הכן את גופך ל סלמס - CellMass. זו הגדרה חדשה לקריאטין שאתה מכיר.
המוצר "סלמס" [[CellMass מכיל את הפריצה המהפכנית של 3CEM – רשום בפטנט לחברת BSN [קריאטין-את'יל אסטר מלט]. מוצר זה הוא "מפלצת/בונה המסה" העדכנית ביותר בטכנולוגיית האסטריפיקציה של קריאטין. גופך מעולם לא הרגיש קודם לכן את ההשפעה הקיצונית על קשיות השרירים של הגלוטמין ואת ההמרצה האמיתית של הקריאטין על האפשרות של גידול נפח השריר... עד עכשיו. 
בלי עומס, בלי צריכה בסייקלים , לא טבליות שקשה לבלוע,  בלי סוכר, בלי נפיחות בקיבה, בלי ספיחת מים/נוזלים, בלי העליות והירידות במשקל בנוסח צריכת הקריאטין מהסוג הישן.
 
סלמס א.ק.א [CellMass a.k.a] "מפעיל נפח השריר שלאחר אימון" אין חשוב יותר מהצפת השרירים שלך בקריאטין מייד אחרי אימון כושר. השלמת קריאטין שלאחר אימון חיונית למילוי מקום מאגרי הקריאטין שנוצלו במהלך אימון, להתאוששות מהירה, להגדלת נפח תא השריר, להגדלת צפיפות וקשיות השרירים, ולהפעלת שלב של צמיחה אנאבולית חזקה.
כעת, תאר לעצמך תוסף שלא רק משיג את כל האמור לעיל אלא מוצר טוב יותר מכל מה שפותח ויוצר עד כה,ה Cell Mass עושה זאת בצורה יעילה יותר ומהירה יותר .  עם ה  Cell Mass תהייה לך תחושה שהשרירים שלך ממש מתפוצצים מול עיניך.] זהו הסלמס! [CellMass].
ה Cell Mass מכיל את הצורה החדשה, האחרונה והחדשנית ביותר של קריאטין מאז שהחלו לפתח את המוצר: קריאטין את'יל-אסטר מלט
 [או: 3CEM] גלוטמין AKG, ומוצר אינסולין ללא סוכר [סינולין PF]
שהוצעו לגוף מאז ומעולם.
המוצר החדש, Cell Mass, מספק לשרירים חומרי הזנה המעודדים התפתחות נפח באופן שלא היה ידוע קודם לכן, במקום סתם למלא את מערכת העיכול שלך במים ותחושת אי-נוחות. הCell Mass  מתחיל לעורר תהליכים אנבולים (בניית שריר) וגורם להתקשות דרמטית לכל סיב של שריר בגופך; כבר מצריכת המנה הראשונה.
שום קריאטין שיצא לשוק עד עכשיו, לא מסוגל לגרום  להתחזקות התפתחות נפח והתקשות רקמת שריר באופן כה מהיר. כעת אתה יכול ללכת לישון בידיעה שגופך מצוי במצב הטוב ביותר שאפשר להעלות על הדעת.
מוצר ה" Cell Mass"סוגר מעגל לאימוני הכושר שלך באמצעות מתן חומר הזנה בונה שריר המתקדם ביותר שפותח עד היום, שעוזר לו לצמוח, להתאושש, ולהתקשח בשיעור המהיר ביותר מבחינה פיזיולוגית. במילים אחרות, יותר מהר מאשר הטבע התכוון אי פעם.
Cell Mass יוודא שכל בסיסי בניית השריר שלך יהיו מכוסים לגמרי.
Cell Mass- ניתוח מוצר לאחר אימון/למסה המתפתחת בלילה ולזירוז/הפעלת התאוששות
 
נקודות האור של הסל-מס נבנתה לצורך תמיכה והעשרה של:  * גידול בצמיחה וצפיפות השרירים * התאוששות מאימון.  * תהליך אנאבולי של לאחר אימון ובלילה. * השלמה מחדש של מלאי הקריאטין  * הקריאטין פוספט והגלוטמין בכל הגוף * משפר את עוצמת השריר, הכוח, וכלל היכולת הגופנית * תיקון "חוסר היענות" של קריאטין 
טכנולוגיית CEM משווק ומיוצר ע"י BSN
CEM3 – קריאטין את'יל אסטר מלאט – קישור האת'יל אסטר מעשיר מאד את יכולת הספיגה של הקריאטין ברקמות הגוף, והופכת אותו יותר עמיד להרס מחומצות העיכול המופרשות בקיבה קישור זה תומך במעבר מהיר וחלק דרך הממבראנות של תאי הרפידה הפנימית של המעיים.
ומביא את המוצר CEM3  לקדמת המוצרים הפרמקולוגיים ומחכה לאישור פטנט, עם ההתחברות למלאט.
חיבור זה משפר את מסיסות הקריאטין במים, ומאפשר לו להיספג ביתר קלות כדי להביא לגוף את מרב התועלת, כולל הפחתת המנה הנדרשת, ירידה משמעותית בספיחת מים, ותופעות לוואי כמו כאבי בטן, כיווצי שרירים, או בחילה. תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים, פיתוח גוף, דיאטה, חיטובים, חיטוב,
מלאט הוא מתווך של הפקת מחזור ATP 3CEM.  לכן הוא תומך גם ברמת ה ATP של השריר, וסך כל הביצועים שלו עולים בהרבה על כל המצופה מנוסחאות קריאטין רגילות. מה שמייחד עוד יותר את 3CEM הוא יעילות ונכונות התהליך. שלא כמוצרי קריאטין אחרים שעברו אסטריפיקציה, הפקת ה CEM3 מתחילה לאחר ייבוש הקריאטין והסרת המים. ייצור בתנאים אלו מבטיח מוצר מעולה, יציב ועמיד.
גלוטמין AKG – הוספת חומצת אמינו מתחברת מבחינה כימית  לקטו-גלוטמין. [AKG]. AKG הוא מרכיב המקדם ומעודד: גידול נפח תא השריר, שיתוף פעולה של חלבונים וסוכרים, וכן התאוששות/תיקון צמיחה והתקשות של רקמת השריר. ה AKG עוזר לספיגת הקריאטין בשריר, ומסייע לתלות השריר באינסולין לתהליך האנבולי.
אימון יתר מתקשר לירידה ברמת הגלוטמין בפלזמה. לכן, צריכה תדירה של "סל-מס" עשויה להקטין או לבטל את התופעה השלילית של אימון יתר על רקמת השריר.
מטריצת הצריכה הנכונה של תא השריר: סינולין  PF - תמצית קינמון עשירה במיוחד בחלבונים המתקשרים ל נוגדי חמצון. תרכובות אלו מפעילות את מנגנון האיתות של התא המופעל בדרך כלל ע"י אינסולין.  על פי דיווחים רפואיים סינולין PF מייצב את רמת הסוכר הכולסטרול והגליצרידים בדם, ועוזר להם להגיע לטווח הנורמטיבי.
תחליף אלקטרוליט- זרחן -  מערכת חדשנית זו מסייעת לגוף לאחסן את החומרים המזינים החשובים בתאי השריר ולחדש אלקטרוליטים שאבדו.
 דו-סידן זרחני, דו-נתרן זרחני, דו-אשלגן זרחני – תרכובות זרחניות משמשות להעשרת  רמת הקריאטין זרחן, הכוח והסיבולת. סידן, נתרן ואשלגן, הם כולם יסודות המעורבים ב הפקת כוח השריר. "סל-מס" תומך במרכיבים הבאים של פירמידת התוספים : סיוע להתאוששות, סיוע לשריר וסיוע לביצועים.  
הצעת שימוש/צריכה:  בימים שאתה מתאמן, מנה ראשונה:כתוסף מזון: ערבב כף הגשה אחת של המוצר ב-כוס מים קרים/משקה אחר לפי בחירתך, מייד לאחרי האימון. [על בטן ריקה]. מנה שנייה כתוסף מזון: ערבב כף הגשה ב- כוס מים קרים/משקה אחר על פי בחירתך,  6-8 שעות לפני או אחרי צריכת המנה הראשונה [על בטן ריקה]. 
בימים בהם אינך מתאמן: מנה ראשונה כתוסף מזון, ערבב כף הגשה בכוס מים קרים/משקה על פי בחירתך, מייד אחרי שאתה קם בבוקר. [על בטן ריקה].
מנה שנייה: כתוסף מזון – ערבב כף הגשה של המוצר בכוס מים קרים/משקה על פי בחירתך, 6-8 שעות לאחר שלקחת את המנה הראשונה. [על בטן ריקה.].
תקופת מחזור מינימאלית: 6 שבועות
אורך מחזור אופטימאלי: 12 שבועות
מרווח בין מחזורי מומלץ: 4 שבועות
אנו מתחייבים לתת לכם את המחירים הזולים ביותר לכל החברות !!!
מצאתם מחיר זול יותר אנחנו נשווה כל מחיר!
מחיר: 399 ש"ח.
תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים, פיתוח גוף, דיאטה, חיטובים, חיטוב,
CELLMASS
послетренировочный активатор роста массы и восстановления.
содержит CEM3 технологию
не содержит сахар
не содержит аспартам
 
CellMass был разработан как средство для:
 
Увеличения мышечного роста и твердости мышц.
Ускорения восстановления после тренировок.
Повышения уровня ночного анаболизма.
Восстановления мышечных волокон.
Увеличения и поддержания необходимого уровня запасов креатина, фосфокреатина и глютамина в мышцах.
Увеличения мышечной силы, энергии и выносливости.
Поддержания алертности.
 
Новый эстерифицированный креатин!
Эстерифицированный креатин не такой, как прочие. Он настолько мощный и эффективный, что сама масса, сила, мускулистость, атлетическая производительность и восстановление приобретают новое значение. Этот совершенный продукт доставляет уникальные по своим качествам нутриенты в каждую клетку тела. 
 תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים, פיתוח גוף, דיאטה, חיטובים, חיטוב,
CellMass содержит новый суперанаболический глютамин (глютамина альфа кетоглюторат), который поможет мышцам приобрести твердость и быстро восстановиться. Формула выведет Ваши мышечные размеры и силу на новый уровень, уже после первого приема Вы почувствуете изменения мышечной массы и атлетической производительности. И это только начало! Приготовьте свое тело к приему CellMass... Он изменит Ваше представление о том, что такое настоящий креатин!

CellMass содержит самое передовое соединение креатина — CEM3 (креатин этил эфир малат). Это "монстр массы" в технологии эстерифицированного кретина. Ваше тело никогда раньше не испытывало такого потрясающего эффекта от глютамина и креатина... Никакой загрузки, никаких циклов, никакого сахара, вздутия желудка, задержки воды... действие этого креатина не ослабляется с течением времени.

Нет ничего более важного, как насыщение мышц креатином сразу после тренировки. Употребление креатина после тренировок необходимо, поскольку организм исчерпал за время тренировки свои запасы креатина, и чем быстрее мы их восполним, тем быстрее восстановятся наши мускулы; кроме того, это влияет на волюмизацию мышечных клеток, увеличивает плотность и твердость мускулов, а также активирует мощный мышечный рост.

CellMass содержит последнюю и самую передовую форму креатина — креатин этил эфир малат (или CEM3), а также глютамин AKG и самый мощный инсулиногеник Cinnulin-PF без сахара.
 
CellMass заряжает мускулы непревзойденными по своим свойствам нутриентами, а НЕ отягощает впустую пищеварительную систему, доставляя при этом массу дискомфорта. CellMass начинает стимулировать мышечную гипертрофию и вызывает эффект твердости мускулатуры, сразу после первого применения препарата. Ни один другой креатин на сегодня не способен сравниться по силе и эффективности с CellMass. 
 תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים, פיתוח גוף, דיאטה, חיטובים, חיטוב,
Теперь Вы можете спокойно спать ночью, зная, что Ваш организм находится в лучшем анаболическом состоянии. CellMass является лучшим завершением тренировки, поскольку дает мышцам все необходимое в это время — лучшие нутриенты, которые помогут восстановиться, вырасти и достичь необходимой твердости и фактуры.
 
Количество питательных веществ в одной порции:
(1 порция = 16 г продукта)
Калории – 38,
Калории от жиров – 0
Всего жиров – 0 г
Холестерин – 0 мг
Натрий – 70 мг
Калий – 140 мг
Всего углеводов – 9,5 г,
Сахар – 0 г
Протеин – 0 г
Кальций – 80 мг
Фосфор – 150 мг
CEM3™ (креатин этил эфир малат) – 3000 мг
Глютамин AKG – 2000 мг
Muscle Cell Uptake Proprietary Matrix – 950 мг
Cinnulin-PF™ (Aqueous Cinnamon Extract)
Дикальций фосфат
Дикалий фосфат
Динатрий фосфат
 
Другие ингредиенты: модифицированный полимер глюкозы (мальтодекстрин), натуральные и искусственные ароматизаторы, цитрат калия, лимонная кислота, сукралоза, силикат кальция.

Рекомендации по применению:
В дни тренировок: Принимайте одну порцию (1 ложка, растворенная в 150–180 мл холодной воды или Вашего любимого напитка) сразу после тренировки. Вторую порцию принимайте за 6–8 часов перед или после основной посттренировочной порции.

В дни отдыха: Принимайте одну порцию сразу после сна, вторую порцию принимайте 6–8 часов спустя после первой порции.

Данный продукт следует принимать на пустой желудок.

 


 

אבקת חלבון סינטה-SYNTHA-6 סינטה-6, היא אחתאבקות החלבון המתקדמות בעולם, מכילה תשלובת חלבונים מ 6 מקורות חלבון שונים המיועדים להעשרה הורמונלית בתאי השריר

תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים, פיתוח גוף, דיאטה, חיטובים, חיטוב,
סינטה-6, היא אחתאבקות החלבון המתקדמות בעולם, מכילה תשלובת חלבונים מ 6 מקורות חלבון שונים המיועדים להעשרה הורמונלית בתאי השריר.

מהו SYNTHA 6  ולמה הוא מיועד? שומר על רמות גבוהות של חומצות אמיניות בדם וברקמות השריר.
יוצר שיעורים אופטימאליים של התמזגות חלבונים בשריר ו תהליך אנאבולי. [בניית רקמת שריר חדשה.]
מקדם תיקון והתאוששות רקמת שריר מנזק/עייפות לאחר אימון.
מכיל רמת לקטוזה [סוכר חלב] נמוכה. [פחות מ 1 גרם למנה]
שים לב: התוסף סינטה 6 איננו מכיל: הורמונים, קריאטין, או ממריצים אחרים. 
 
מטריצת החלבון במוצר סינטה 6  מכילה:
חלבון מי גבינה בשיחלוף יונים, עשיר בחלבון חלב אלפא.
מיסלר-אלפא, ביתא גבינין [קזאינים] ו- קזאינטים.[המגיעים מחלבון גבינית]
בדידי חלבון מי גבינה מזוקק ברמת מיקרונית, עשיר בחלקיקי פפטיד וחלבוני מי גבינה  מבודדים ((Isolate.
חלבון ביצה [אלבומן].
גבינין [קזאין] סידן
חלבון חלב [לקטאבונין] מרוכז. 
כל אחד מהחלבונים לעיל מציע פרופיל השלמה ייחודי של חומצות אמיניות, ושיעורי ספיגה של חומצות אמיניות. השימוש בתוסף סינטה-6 בין או ליד ארוחות מבטיח שלא ייגרם חסר חלבונים בוני שריר [חומצות אמיניות] בשרירים, מיועד לצריכה בכל שעות היום, גם לאחר האימון וגם לפני שנת הלילה.
 
מטריצה של חלבון מיסלר [פנים תאי] רב-שימושי מתחזק-משחרר: המטריצה מכילה חלבונים המתעכלים מהר וכאלו המתעכלים לאט. תכונה זו תומכת במציאות חלבונים בונים ברקמת השריר למשך זמן של עד 7 שעות.
אנזימים [זרזים] המפעילים פעילות ביולוגית של חלבונים [אמינוגן ופפאין]:מערכת הפעלת חלבונים זו מקדמת עיכול וספיגה אופטימאלית של חלבונים, המשפרת את קבלת החומצות האמיניות ברקמת השריר.
שרשרות גליצרידים בינוניות [MCT] חומצות שומן חיוניות [EFA] ופפטיד גלוטמין: ה- EFA מטפל בצורכי חומצות השומן החיוניות. ה-MCT  מקדם חמצון [שריפה] של שומן המתקבל מפחמימות ומדכא תיאבון. פפטיד גלוטמין תומך בצמיחת שריר והתאוששות.
עשירה ב BCAA וחומצות אמיניות נוספות חיוניות ושאינן חיוניות: SYNTHA 6 מכילה יותר מכמות מספקת של כל חומצה אמינית הנדרשת לך.
SYNTHA 6 מכילה ששה מרכיבי חלבון שונים:       שיעור עיכול:
חלבוןמי גבינה מרוכז בלתי מזוקק.                            2-3 שעות
קזאינים [גבינין] וקזאינטים אלפא וביטא של מיסלר.     6-8 שעות
חלבון ויי מבודד מזוקק [ברמת מיקרו].                      2-3 שעות
חלבון ביצה.                                                         2-3 שעות
חלבוני גבינה/גבינין.                                               6-8 שעות
חלבון חלב מרוכז.                                                 6-8 שעות

טכנולוגיית טעם ייחודית מתקדמת של BSN: פריצת דרך בטכנולוגיית טעם המחקה כמה מטעמי המשקה המעורבל/שייק הטעימים ביותר שאתה מכיר (טעם מלשייק).
מרכיבים: מטריצת חלבון נוספת בעלת תכונות תחזוק ושחרור [חלבון ווי בלתי מזוקק חלבון חלב מזוקק עשיר בגבינין אלפא, חלבון פרוטאין מבודד מזוקק ברמת מקרו, חלקיקי פפטיד, סידן גבינין, גבינין  וגבינית אלפא וביתא מסוג מיסלר, חלבון חלב מבודד, וחלבון ביצה, ופפטיד גלוטמין.]
תערובת עשירה של אבקת גרעיני חמניות המורכבת מ: שמן חמניות, מוצקי תמהיל תירס, גבינית נתרן [חלב] חד ו- דו גליצריד, וחומצת זרחן דו-נתרן.], דו- רב-סוכר ליטסה ® טעמים טבעיים ומלאכותיים, אבקת נוטריספר MCT המורכבת מ: שרשרות טריגליצרידים בינוניות, חלב רזה מיובש, חומצת זרחן ללא נתרן, ופרוקסיד סיליקון,  שרף תאית טקלון ®, סוקרלוז [מין סוכר], נתרן גופריתי, לכיטין [סויה] אמינו-גן ® ופפאין.
הנחיות: כתוסף תזונה, קח כף הגשה [סקופ] [שוות בערך ל- 23 ג' חלבון] עם ספל מים קרים\חלב או משקה אחר שאתה מעדיף. 2-4 משקאות ביממה, או כנדרש לסיפוק צורכי החלבונים שלך.
משקל: אריזת ענק! 2 ק"ג
מחיר: 329 ש"ח, במקום 400 ש"ח. מארז קטן 255 ש"ח.

 - Cheaters Reliefמעכבי ספיגת השומנים והפחמימות (Carb & Fat)
ציטוזן (Chitosan): הציטוזן הינו חומר טבעי בעל יכולת לקשור שומן עוד במערכת העיכול ולהפרישו בצואה, ברמה גבוהה של עד פי- 7 ממשקלו. כלומר 1 מ"ג ציטוזן יכול לקשור כ- 7 מ"ג שומן.  Cheaters Relief

Cassia Nomame) Cassia Mimosoides): (תמצית זרעי 10:1): תמצית צמח זה יכול לעכב את פעילות האנזים ליפאז (lipase), האנזים האחראי לעיכול ופירוק השומן לחומצת השומן וכך מאפשר את ספיגתה בתאי השומן.

NeOpuntia ® (Opuntia Ficus Indica): NeOpuntia ® הינו קומפלקס טבעי סיב lipophillic  שהוכח במבחנה חומצות שומן כדי לאגד. זה עשוי גם לעזור לשמור על רמות הגלוקוז (סוכר) בדם בטווח הנורמאלי.

שעועית לבנה Phaseo-Lean (Phaseolamin): בעלת יכולת המעכבת של האנזים אלפא עמילאז, האנזים הנ"ל בעל פעילות המסייעת עיכול פחמימות, ובכך להאט את עליית הגלוקוז בדם ורמות אינסולין בתגובה ארוחות.

גרסינייה קמבוגיאה (Citrilin HCA (Garcinia Cambogia או הרכיב הפעיל שבתוכה Hydroxycitric Acid [HCA] HCA החומצה ההידרוציטריט, מעכב את האנזים ATP lyase ציטראט, שאר אחראי לסינתזה (יצירת) של חומצות שומן. בנוסף HCA מגבירה חמצון שומן ("שריפת" שומנים), מגביר את רמות הסרוטונין במוח ומדכא תיאבון. (קישור למאמר על הסרוטונין).

חומצה אלפא ליפואית R-ALA (R-Alpha Lipoic Acid): R-ALA הרכיב משמש לתמיכה והגברת הרגישות לאינסולין ושיפור בספיגת הגלוקוז להתאחסן, כמו הגליקוגן. R-ALA עשוי גם להפחית את הצטברות הרדיקלים החופשיים במהלך פעילות גופנית.

4-הידרוקסי-הידרוקסילאוצין 4-hydroxy-Lean (4-Hydroxyisoleucine fromFenugreed): מגרה את שחרור האינסולין וקידום ספיגת גלוקוז בתאי השרירים, סינתזת הגליקוגן.

צינולין Cinnulin-PF ®: תמצית מימיות של התבלין קינמון היות והוא עשיר בחומרים נוגדי חמצון פרואנטוציאנידים (proanthocyanidin) ייחודיים המקושר. תרכובות אלו מסייעות "להפעיל" את מנגנוני איתות הסלולר בדרך כלל שביצעו אינסולין. Cinnulin-PF שומרת על איזון הגלוקוז בדם, הכולסטרול ורמות הטריגליצרידים.

תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים, פיתוח גוף, דיאטה, חיטובים, חיטוב,

חומרים טבעיים אשר מסייעים לנו לשרוף יותר שומנים לאנרגיה

תה ירוק - Green Tea

תה ירוק - משקל בריא איבוד שומן

חומצה אלפא-ליפואית (Alpha-Lipoic Acid)

 
no-xplode  , no explode  , no explode , no תוספי מזון, קיראטין מונוהידראט, חלבון מי גבינה, סופר-נוטרישן, שורפי שומנים, שורף שומן, גלוטמין, חומצות אמינו,

דיאטה, דיאטות, תזונה, תפריט, חיטובים, הרזייה, הרזיה, השמנה, שמן, שומנים, שריר, שרירים, פיתוח גוף, אנטי אייגינג, תהליכי הזקנה, בריאות, ויטמינים, מינרלים, תוספי מזון, חלבונים, פחמימות, קלוריות, קריאטין, ויטמין, צמחי מרפא, יעקב עזרא, תזונאים, דיאטן, נטורופת, רפואה, דיאטנית קלינית, Obesity, חיטוב, תוכנית אימונים, חומצות אמינו, סרטן, מחלות, פתולוגיה, סוכרת, אסטמה, ישראל בודי, דיאטה מהירה, דיאטה און ליין, דיאטה לנוער וילדים, דיאטה קלה, דיאטה לפי סוג דם, דיאטה רפואית, דיאטת אטקינס, דיאטת בזק, דיאטת נקודות, דיאטת השמנה, דיאטת כאסח, דיאטת חלבונים, דיאטת לחם, חיטובים, חיטוב הגוף, חיטוב הבטן, חיטוב ירכיים, רגליים, חיטוב ידיים, הרזיה מהירה, הרזיה שפויה, הרזיה ללא דיאטה, הרזיה בטוחה, הרזייה, סטרואידים אנאבולים, הורמון גדילה, אנדרוגנים, טסטוסטרון, פיתוח גוף, שרירים וכושר, פיתוח גוף, פיתוח גוף מהיר, בבית, פיתוח גוף ותזונה, פיתוח גוף למתחילים, עליה במשקל, מסת שרירים, תוספי מזון, תוספי מזון לספורטאים, הולמס פלייס, חדר כושר, טכניון, אוניברסיטה, ONE, בריאות

טואול - בניית אתרים