דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

לפגישת יעוץ בקליניקה ולפרטים נוספים, צרו קשר טל" 0528-567-140

תוספי מזון לספורטאים | תוספי תזונה פיתוח גוף

תוספי מזון לפיתוח גוף או תוספי מזון לספורטאים, הינם רכיבי מזון, כגון: חלבונים שונים (חלבון ביצה, חלבון חלב, חלבון מי גבינה, חלבון קזאין, חלבון סויה), גיינרים שונים (גיינר הינו מוצר המסייע לעלות במשקל ובמסת הגוף), קריאטין מונוהידראט (הקריאטין הינו רכיב חיוני לפיתוח כוח פיזי ואנרגיה זמינה), ויטמינים, מינרלים וצימחי מרפא שונים. להלן מספר חברות אשר מייצרות תוספי מזון לספורטאים.

תוספי מזון לספורטאים: יעוץ ומכירת תוספי מזון ותוספי תזונה לספורטאים. חנות תוספי המזון לספורטאים: כל המותגים במקום אחד: אבקות חלבון, גיינרים לעלייה מהירה במשקל, שורפי שומן לחיטוב הגוף והשרירים, חטיפי חלבון מהטובים ביותר, ויטמינים ומינרלים לספורטים וזה עד לא הכל... בחנות תוכלו למצוא את המבחר הגדול ביותר של מותגים ומחלקות לספורטאים. תוספי תזונה לפיתוח גוף, לחובבנים ואנשי מקצוע, גיינרים לעליה במשקל ומסת שריר,מוצרי דיאטה ושורפי שומנים יעילים, ויטמינים וכו'... ברשותנו תוספי תזונה לספורטאים ממגוון החברות הטובות והמובילות בישראל, סוגים אותם ניתן להתאים בדיוק למטרה שלכם, צוות רופאים יועצים בכיר, יעזרו לכם להתאים את תוסף התזונה הטוב ביותר בשבילכם בהתאם למצבכם ומטרותיכם , כיצד להשתמש בו בצורה הנכונה והיעילה ביותר!  ניתן ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ועזרה ולהגיע אלנו לקליניקה טלפון : 0528-567-140

להלן תוספי מזון לספורטאים, החברות המובילות בישראל: כל תוספי המזון לספורטאים: אבקות חלבון וחלבונים מסוגים שונים | אבקות לעלייה במשקל-גיינרים שונים | אבקות קריאטין מונוהידראט וסוגי קריאטין שונים | חומצות אמינו - גלוטמין, קרניטין BCAA | כדורים לשריפת שומנים, מונעי ספיגת שומנים | פרו-הורמונים, הורמון גדילה ועוד...
 

 למידע נוסף אודות תוספי מזון לספורטאים: אבקות חלבון | גיינרים-לעלייה במשקל | קריאטין-לכוח ואנרגיה | חומצות אמינו | שרפת שומנים ודיאטה | פרו-הורמונים-הורמון גדילה |

הכל אודות - תוספי מזון ותוספי תזונה לספורטאים
תוספי תזונה ותוספי תזונה לספורטאים   

תוספי תזונה  לספורטאים או תוספי מזון בלשון העם, כל מה שצריך לדעת על תוספי תזונה לספורטאים? ולא העזתם לשאול! אם כן, מהם בכלל תוספי תזונה? מהם תוספי מזון? מהם ההבדלים בין תוספי המזון השנים? ומהם תוספי תזונה לספורטאים להלן מספר קישורים והסברים מפורטים אודות תוספי מזון לספורטאים מחברות שונות... המונח המדוייק הוא "תוספי תזונה" או "תוספי מזון לספורטאים". משמעות המונח הינו: שאנו מוספים לתזונה הכללית שלנו תוספים אשר משפרים אותה. לעומת זאת, כאשר מדובר על תוסף מזון לספורטאים (לא תזונה נורמטיבית).
 
להלן תוספי מזון לספורטאים של חברות מובילות בתחום המייצרות תוספי מזון לספורטאים:

אבקת חלבון בונה שריר מתקדם מבית Gaspari Nutrition

כאשר מדובר בצורכי התזונה האמיתיים של מפתחי גוף וספורטאים במקצועות אחרים, אין צל של ספק מה המדע ה"לגיטימי" אומר לגבי מוצרי החלבון השונים הזמינים בשוק בתחום תוספי המזון.אבקת חלבון בונה שריר מתקדם מבית Gaspari Nutrition

לרוע המזל יש מעט מאוד קשר בין מה שהוכח מדעית, לבין דבר המפרסם המודפס על גבי אריזות מוצרי החלבון השונים המצויים בשוק.
התחרות החריפה בין היצרנים גורמת למכירת כמויות גדולות יותר של תוספי חלבון השונים זה מזה, בכל צורה אפשרית, בין אם התועלת בשינוי הוכחה מדעית או שלא. המוצר "מאיופיוז'ן" ® נותן לגופך מהר רק את החלבונים האיכותיים ביותר שיש בנמצא, שזמינותם לגוף הוכחה מדעית.

מה המאיופיוז'ן עושה?
אבקת חלבון יעילה וטעימה המעוצבת לצריכה מספר פעמים ביום בלי תביעות יתר על תקציבך.
יחס אופטימאלי של תמהיל שעובד בתהליך סינון מיקרו קר, של חלבון וויי (מי גבינה) מרוכז ובדידים, אלבומין ביצה, ובדידי חלבון חלב.
מכיל: תערובת פרוטאוליטיק-גספריזיםTM רבת עוצמה, לשם זמינות ביולוגית גבוהה ורמה מרבית של חומצות אמיניות בזרם הדם.
ללא תוספת סוכר, ללא אספרטים.
הנאה מטעם נפלא לאורך זמן.

תשובות לשאלות הנשאלות לעיתים תכופות

שאלה: מה הזמן הטוב ביותר לקחת "מאיופיוזן"?
ת. תערובת "מיופיוז'ן" כוללת ארבעה חלבונים שנבחרו בזהירות כדי שניתן יהיה לקחת אותם בכל שעה משעות היום. בין אם זה אחרי אימון, "על הבוקר", או לפני השינה. "מאיופיוז'ן" יספק לך את כל חומרי התזונה שאתה צריך.

שאלה: האם "מיופיוז'ן" מיועד רק עבור מפתחי גוף?
תשובה: לא. מיופיוז'ן יכול לשמש כל אדם המנהל חיים פעילים עם דרישות גוברות לתזונה נכונה לתמיכה בהתאוששות מהירה.
שאלה: האם גם נשים יכולות לצרוך מאיופיוז'ן?
תשובה: כן. "מיופיוז'ן" מעוצב לכל מי שמנהל סגנון חיים פעיל או המעוניין להגדיל את צריכת החלבונים, כולל נשים.
שאלה: מה מבדיל את המוצר "מאיופיוז'ן" מאבקות חלבון טעימות אחרות?
תשובה: פשוט מאוד, "מאיופיוז'ן" איננו מלא סוכרים ושומנים. הוא מכיל את כמות החלבון הגבוהה ביותר למנה בהשוואה לרוב המתחרים בשוק. זאת אומרת, אתה פשוט מקבל יותר ממה שאתה רוצה: חלבון.
איך להשתמש ב"מאיופיוז'ן"?
בין 1-3 מנות אבקת חלבון מעורבת בכוס מים או חלב ליום, תלוי בכמות החלבון הדרושה לך. מוכנה במערבל או כ"שייק", או לבחוש בכפית, המוצר מתערבב בצורה מיידית.
אפשר לצרוך "מאיופיוז'ן" בכל שעה משעות היום כדי להחליף את דרישות החלבון של כל ארוחה. – או פשוט כתוספת לחלבונים שהגוף מקבל בארוחה. רוב הספורטאים לוקחים בין 2-4 מנות "מאיופיוז'ן" ליום.
מוצע בשוק באריזות של 2.250 ג' [2.1/4 ק"ג]

מידע נוסף אודות תוספי מזון לספורטאים: אבקות חלבון אבקות לעלייה במשקל קריאטין חומצות אמינו שרפת שומנים ודיאטה פרו-הורמונים-הורמון גדילהתוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,

logo בניית אתרים