דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

לפגישת יעוץ בקליניקה ולפרטים נוספים, צרו קשר טל" 0528-567-140

תוספי מזון לספורטאים | תוספי תזונה פיתוח גוף

תוספי מזון לפיתוח גוף או תוספי מזון לספורטאים, הינם רכיבי מזון, כגון: חלבונים שונים (חלבון ביצה, חלבון חלב, חלבון מי גבינה, חלבון קזאין, חלבון סויה), גיינרים שונים (גיינר הינו מוצר המסייע לעלות במשקל ובמסת הגוף), קריאטין מונוהידראט (הקריאטין הינו רכיב חיוני לפיתוח כוח פיזי ואנרגיה זמינה), ויטמינים, מינרלים וצימחי מרפא שונים. להלן מספר חברות אשר מייצרות תוספי מזון לספורטאים.

תוספי מזון לספורטאים: יעוץ ומכירת תוספי מזון ותוספי תזונה לספורטאים. חנות תוספי המזון לספורטאים: כל המותגים במקום אחד: אבקות חלבון, גיינרים לעלייה מהירה במשקל, שורפי שומן לחיטוב הגוף והשרירים, חטיפי חלבון מהטובים ביותר, ויטמינים ומינרלים לספורטים וזה עד לא הכל... בחנות תוכלו למצוא את המבחר הגדול ביותר של מותגים ומחלקות לספורטאים. תוספי תזונה לפיתוח גוף, לחובבנים ואנשי מקצוע, גיינרים לעליה במשקל ומסת שריר,מוצרי דיאטה ושורפי שומנים יעילים, ויטמינים וכו'... ברשותנו תוספי תזונה לספורטאים ממגוון החברות הטובות והמובילות בישראל, סוגים אותם ניתן להתאים בדיוק למטרה שלכם, צוות רופאים יועצים בכיר, יעזרו לכם להתאים את תוסף התזונה הטוב ביותר בשבילכם בהתאם למצבכם ומטרותיכם , כיצד להשתמש בו בצורה הנכונה והיעילה ביותר!  ניתן ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ועזרה ולהגיע אלנו לקליניקה טלפון : 0528-567-140

להלן תוספי מזון לספורטאים, החברות המובילות בישראל: כל תוספי המזון לספורטאים: אבקות חלבון וחלבונים מסוגים שונים | אבקות לעלייה במשקל-גיינרים שונים | אבקות קריאטין מונוהידראט וסוגי קריאטין שונים | חומצות אמינו - גלוטמין, קרניטין BCAA | כדורים לשריפת שומנים, מונעי ספיגת שומנים | פרו-הורמונים, הורמון גדילה ועוד...
 

הכל אודות - תוספי מזון ותוספי תזונה לספורטאים

תוספי תזונה ותוספי תזונה לספורטאים

תוספי תזונה לספורטאים או תוספי מזון בלשון העם, כל מה שצריך לדעת על תוספי תזונה לספורטאים? ולא העזתם לשאול! אם כן, מהם בכלל תוספי תזונה? מהם תוספי מזון? מהם ההבדלים בין תוספי המזון השנים? ומהם תוספי תזונה לספורטאים להלן מספר קישורים והסברים מפורטים אודות תוספי מזון לספורטאים מחברות שונות... המונח המדוייק הוא "תוספי תזונה" או "תוספי מזון לספורטאים". משמעות המונח הינו: שאנו מוספים לתזונה הכללית שלנו תוספים אשר משפרים אותה. לעומת זאת, כאשר מדובר על תוסף מזון לספורטאים (לא תזונה נורמטיבית).

 
להלן תוספי מזון לספורטאים של חברות מובילות בתחום המייצרות תוספי מזון לספורטאים: למידע נוסף אודות תוספי מזון לספורטאים: אבקות חלבון | גיינרים-עלייה במשקל | קריאטין-אנרגיה | חומצות אמינו | שרפת שומנים דיאטה | הורמון גדילה |
תוספי מזון לספורטאים יוניברסל נוטרישן
תוספי מזון לספורטאים סופר נוטרישן (תוספי מזון כשרים)
תוספי מזון לספורטאים סופר אפקט (תוספי מזון כשרים)
תוספי מזון לספורטאים סופר-הרב
תוספי מזון לספורטאים CLA EXTREME
 

אבקות חלבון לבניית מסת שרירים. חלבון מי-גבינה, חלבון קזאין, תשלובת חלבונים לפרוק מתמשך המבחר הגדול בישראל ייעוץ מקצועי מחירים ללא תחרות. אם כן בואו ונבין מי זקוק לאבקות חלבונים? לכמה חלבונים? והאם כולם זקוקים לחלבונים?

אבקת חלבון | אבקת חלבון

 

אבקת החלבון מתאימה במיוחד לכל העוסקים בספורט ולאנשים אשר לא צורכים מספיק  חלבונים  אם זה צמחוניים או טבעוניים, כמובן שחלבון  מתאים למתאמנים בחדר הכושר ואשר רוצים לעלות במסת השריר.
חלבון נמצא גם בשימוש רוכבי אופניים אשר רוצים להתאושש מהר יותר לאחר אימון, חלבון גם לרוכב אופניים לא תחרותי להתאושש מהר יותר לאחר אימון קליל או קשה אותו הוא עורך.
חלבון שלא עבר עיבודים קשים אשר פוגעים באיכות הסופית של החלבון. הפקת חלבון  נעשה בתהליכים שבהם מפרקים את החלבון להמון חומצות אמיניות שנקראים פפטידים, בתהליכים אלה גורמים לחלבון להיספג טוב יותר בגוף מה שעוזר לבניית שרירים טובה ומהירה יותר.
המוצר מכיל שלושה אנזימי עיכול שעוזרים לחלבון להקלט בגוף בצורה יעילה יותר, ששותים חלבון לא חשים תחושה כבדה בבטן והעיכול שלה קל להפליא.

 

חלבון מי גבינה איזולט שנחשב לרכיב משמעותי באבקת חלבון נחשב לחלבון האיכותי ביותר שיש. חלבון איזולט הוא חלבון מבודד שנספג מהר יותר בשריר ומקנה לו התאוששות מהירה ביותר ועלייה מסיבית במסת השריר.

פרופיל  חומצות אמינו  מושלם במוצר  והדבר גורם להזרמת  חומצות אמינו לשרירים בסיום האימון בחדר הכושר והגוף מתחיל "בתיקון" השרירים אשר אומנו על ידכם, שימוש באבקת חלבון  עוזרת להגיע לתוצאות מעולות מהסיבה שהשרירים מקבלים חלבון האיכותי ביותר.

החלבון מכיל כמויות גבוהות מאד של  חומצות אמינו   לאוצין, איזולאוצין , וואלין,  חומצות אמינו  אלה נקראות BCAA, כאשר עושים אימונים קשים בחדר הכושר הגוף משתמש ב BCAA ליצירת אנרגיה, בשימוש בחלבון אחרי האימון הגוף מקבל בחזרה כמות גבוהה של BCAA והדבר מספק לגוף בצורה הכי מהירה את חומצות האמינו הכי חיוניות לבנייה מחודשת של השריר אותו אימנתם במכון, עם צריכת החלבון השריר מתאושש בצורה הקלה והמהירה ביותר.

יש לדאוג שאבקת החלבון תכיל גם כמות גדולה גם של גלוטמין, תפקידו של הגלוטמין הוא למנוע פירוק שריר גם במצב מנוחה, שאתם צורכים חלבון גם ביום ללא אימון הדבר גורם לעליית מסת השריר מהסיבה שהגוף בונה את עצמו בזמן המנוחה, תנו לחלבון לעשות את העבודה בבניית מסת השרירים לאחר האימון, חלבון יהווה תחליף לארוחה גם במהלך ימים ללא אימון בוא אתם רוצים מנת חלבון מי גבינה איכותי שיסופק ישירות לשרירים.

הכמות הגבוהה של גלוטמין מצויות בחלבון יעזרו לגוף לייצור מוגבר של הורמון שנקרא GH (הורמון גדילה),זהו ההורמון שאחראי על התפתחות השרירים ועוזר לעוד תהליכים חשובים בגוף האדם. עצם השימוש באבקת חלבון יעזור לכם בהשגת המטרה של בניית מסת שריר מהירה בחדר הכושר ובנוסף טעמו המיוחד של חלבון מי גבינה יעשה לכם את החשק לצרוך אותו על בסיס יום יומי כהשלמת חלבון מי גבינה לתפריט היומי.
לאבקת חלבון חלבון מי גבינה יש את הנתונים הטובים ביותר כאשר היא מצידה אינה מכילה סוכרים! 

אבקת עלייה במסה השרירית - גיינר

גיינר - הינה אבקת העלייה במשקל. אבקות הגיינר תוכננו במיוחד לאנשים רזים המעוניינים לעלות במסת שריר גבוהה תוך זמן קצר ביותר.
אבקת עלייה במסה הותאמה במיוחד לספורטאים ואנשים רגילים הרוצים להעלות במהירות וביעילות במסת השריר ללא עליה באחוזי השומן. 
כל מנת הגשה מכילה קלוריות איכותיות המבוססות על אבות המזון האיכותיים ביותר ביניהם תשלובת של חלבונים   איכותית – חלבון מי גבינה איזולט, חלבון מי גבינה מרוכז, חלבון קזאין וחלבון הביצה Albumen .
אבקה לעלייה במשקל מכילה שילוב איכותי ביותר של פחמימות בעלות אינדקס גליקמי נמוך וגבוה העוזרים לביצוע אימונים קשים ואיכותיים ביותר. מה גם, גלוטמין איכותי משולב בקריאטין איכותי ביותר אשר יעזרו לכם להגיע לאימון בכח מירבי עם תוצאות מהירות.
אבקה לעלייה במשקל צריכה להכיל ויטמינים ומינרליים איכותיים הדרושים לכל ספורטאי או לאנשים רגילים הרוצים לקבל השלמה איכותית של ויטמינים ומינרלים לתפריט היומי.
 
למידע נוסף אודות תוספי מזון לספורטאים: אבקות חלבון אבקות לעלייה במשקל קריאטין חומצות אמינו שרפת שומנים ודיאטה פרו-הורמונים-הורמון גדילה
תוספי מזון לספורטאים פיתוח גוף - Bodybuilding
תוספי מזון לספורטאים סייתק-נוטרישן
תוספי מזון לספורטאים
אבקת חלבון דיימטייז איזו 100-ISO 100
טואול - בניית אתרים