דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

לפגישת יעוץ בקליניקה ולפרטים נוספים, צרו קשר טל" 0528-567-140

תוספי מזון לספורטאים | תוספי תזונה פיתוח גוף

תוספי מזון לפיתוח גוף או תוספי מזון לספורטאים, הינם רכיבי מזון, כגון: חלבונים שונים (חלבון ביצה, חלבון חלב, חלבון מי גבינה, חלבון קזאין, חלבון סויה), גיינרים שונים (גיינר הינו מוצר המסייע לעלות במשקל ובמסת הגוף), קריאטין מונוהידראט (הקריאטין הינו רכיב חיוני לפיתוח כוח פיזי ואנרגיה זמינה), ויטמינים, מינרלים וצימחי מרפא שונים. להלן מספר חברות אשר מייצרות תוספי מזון לספורטאים.

תוספי מזון לספורטאים: יעוץ ומכירת תוספי מזון ותוספי תזונה לספורטאים. חנות תוספי המזון לספורטאים: כל המותגים במקום אחד: אבקות חלבון, גיינרים לעלייה מהירה במשקל, שורפי שומן לחיטוב הגוף והשרירים, חטיפי חלבון מהטובים ביותר, ויטמינים ומינרלים לספורטים וזה עד לא הכל... בחנות תוכלו למצוא את המבחר הגדול ביותר של מותגים ומחלקות לספורטאים. תוספי תזונה לפיתוח גוף, לחובבנים ואנשי מקצוע, גיינרים לעליה במשקל ומסת שריר,מוצרי דיאטה ושורפי שומנים יעילים, ויטמינים וכו'... ברשותנו תוספי תזונה לספורטאים ממגוון החברות הטובות והמובילות בישראל, סוגים אותם ניתן להתאים בדיוק למטרה שלכם, צוות רופאים יועצים בכיר, יעזרו לכם להתאים את תוסף התזונה הטוב ביותר בשבילכם בהתאם למצבכם ומטרותיכם , כיצד להשתמש בו בצורה הנכונה והיעילה ביותר!  ניתן ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ועזרה ולהגיע אלנו לקליניקה טלפון : 0528-567-140

להלן תוספי מזון לספורטאים, החברות המובילות בישראל: כל תוספי המזון לספורטאים: אבקות חלבון וחלבונים מסוגים שונים | אבקות לעלייה במשקל-גיינרים שונים | אבקות קריאטין מונוהידראט וסוגי קריאטין שונים | חומצות אמינו - גלוטמין, קרניטין BCAA | כדורים לשריפת שומנים, מונעי ספיגת שומנים | פרו-הורמונים, הורמון גדילה ועוד...
 

הכל אודות - תוספי מזון ותוספי תזונה לספורטאים
תוספי תזונה ותוספי תזונה לספורטאים   

תוספי תזונה  לספורטאים או תוספי מזון בלשון העם, כל מה שצריך לדעת על תוספי תזונה לספורטאים? ולא העזתם לשאול! אם כן, מהם בכלל תוספי תזונה? מהם תוספי מזון? מהם ההבדלים בין תוספי המזון השנים? ומהם תוספי תזונה לספורטאים להלן מספר קישורים והסברים מפורטים אודות תוספי מזון לספורטאים מחברות שונות... המונח המדוייק הוא "תוספי תזונה" או "תוספי מזון לספורטאים". משמעות המונח הינו: שאנו מוספים לתזונה הכללית שלנו תוספים אשר משפרים אותה. לעומת זאת, כאשר מדובר על תוסף מזון לספורטאים (לא תזונה נורמטיבית).
 
להלן תוספי מזון לספורטאים של חברות מובילות בתחום המייצרות תוספי מזון לספורטאים:

נוז - NOZ SUPPERCHARGED - זוהי התרכובת הראשונה בעולם המפעילה מסת שריר לאחר אימון עצים.
נוז - הוא המוצר המהיר הפעיל החזק ביותר הזמין היום בשוק להתאוששות תאי שריר
זו הנוסחה המושלמת והממריצה ביותר הגברת כוח, התאוששות מאימון וצמיחת שריר.
NOZ SUPPERCHARGED - זוהי התרכובת הראשונה בעולם המפעילה מסת שריר לאחר אימון עצים.
NOZ - המפתח לצבירת מסת שריר ואספקה מהירה של חומרי מזינים לשריר לאחר אימון. "נוז" מביאה את הפתרון המהיר ביותר שיש. המוצר מכיל ארגינין-אלפא קטו-גלוטארט [A-AKG] מרכיב שהוכח מדעית שהוא מעורב בהצרפה [סינתזה] של חומצות אמיניות, ומגביר את זרימת הדם הנדרשת להבאת חומרים מזינים לתאי השריר לאחר אימון מפרך. מחקרים מדעיים העלו שצריכת ארגינין, או ארגינין בשילוב עם AKG, מעלה את ריכוז הורמון הגדילה ואת החומצות האמיניות הפעילות בתהליכי חילוף חומרים.[מטבוליות], גלוטמין ו- גלוטמאט.
בנוסף לכך מכיל "נוז מלא" נוסחת פטנט של קריאטין-אסטר-אורוטאט, איזולאוצין KIC, ו- גליצין את'יל אסטר [GEE], סיטרולין את'יל אסט
 
ר מלאט, אלניל-L גלוטמין- די-פפטיד, גליצרול מונו-סטיראט, חומצה ליפואית K-R, מרכיב, המיועד לתמוך בתהליך צמיחה בכול סיבי השריר בגוף.
עם נוסחה זו, שעוצבה בצורה מדעית, תראה במו עיניך צמיחת מרשימה בשרירים. כל המרכיבים הנ"ל עברו בדיקות מחמירות של בטיחות ויעילות, והוכחו מבחינה מדעית כמגבירים ומאיצים באופן משמעותי התאוששות שרירים לאחר אימון, אספקה טובה יותר של חומרים מזינים,  ועלייה דרמתית בהצרפת חלבונים המביאה הישגים משמעותיים בכוח ויכולת שרירים.תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,
תוצאות
עלייה משמעותית באספקת חומרים מזינים אחרי אימון.
האצה משמעותית בהתאוששות לאחר אימון.
החזר מהיר של מאגרי הצרפת חלבונים בתא השריר. תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,
מביאה להישגים אדירים בממדי וכוח שריר.
NOZ גודל מנה: 1 כוסית/סקופ = 19 ג' - מנות במכל/קופסה - 50
כמות במנה % מכמות הצריכה היומית
קלוריות 16, קלוריות שומן 0, כמות פחמימות כוללת 4 ג', 2%, ארגינין AKG 3 ג', NOZ תערובת לפי פטנט מדכא? [full throttle]
 12 ג', אורוטט אסטר קריאטין, איזו לאוצין KIC, הידרו-כלורין גליצין את'יל אסטר, D פפטיד אלניל L גלוטמין, מונו-סטרט גליקול, חומצה ליפואית K R אלפא.
* אחוז מכמות ערך הצריכה היומית מבוסס על תזונה של 2000 קלוריות ליום  
מרכיבים נוספים:
פולימרים של גלוצין ופחמימות מורכבות, הנגזרים מווטודקסטין
חומרי טעם טבעיים ומלאכותיים, סוכרלוז FD&C  צהוב #6,
FD&C צהוב #5תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,
הצעות שימוש:
 קח מנה אחת של "נוז" כשעה לפני האימון ומנה נוספת מייד עם סיום האימון  עם כוס מים. ימי מנוחה (ימים ללא אימון) מומלץ לצרך כמנה אחת בשעות הבוקר המוקדמות. אנו ממליצים על צריכת "נוז"  בסייקל למשך 12 שבועות ברציפות, ולעשות הפסקה של 4 שבועות לפני התחלת המחזור הבא.
מחיר: 385 ש"ח. תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,

דיאטה מהירה, דיאטה און ליין, דיאטה לנוער וילדים, דיאטה קלה, דיאטה לפי סוג דם, דיאטה רפואית, דיאטת אטקינס, דיאטת בזק, דיאטת נקודות, דיאטת השמנה, דיאטת כאסח, דיאטת חלבונים, דיאטת לחם, חיטובים, חיטוב הגוף, חיטוב הבטן, חיטוב ירכיים, רגליים, חיטוב ידיים, הרזיה מהירה, הרזיה שפויה, הרזיה ללא דיאטה, הרזיה בטוחה, הרזנוז - NOZ SUPPERCHARGED - זוהי התרכובת הראשונה בעולם המפעילה מסת שריר לאחר אימון עצים.ייה,

ג'ק-3-די - Jack3d
Get Jacked With Muscle Gorging Strength - Energy - Power & Endurance Support!*jack3d פורמולת הקריאטין הנמכרת ביותר כיום בארצות הברית.
פורמולת ה- JACK3D
jack3d פורמולת הקריאטין הנמכרת ביותר כיום בארצות הברית.
jack3d מספק טונות של אנרגיה,כוח,סיבולת ועמידות עבור האימונים שלך.
JACK3D יעזור לך להשיג את מטרותך באימון.תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,
jack3d נותן לך רצון אגריסבי מטורף והיכולת להרים יותר משקל,לשאוב יותר חזרות הרגשת אנרגיה מטורפת במהלך האימון,כמות האנרגיה וההתמקדות היא מושלמת בזמן האימון עצמו, jack3d יגרום לך להתקדמות מטורפת באימונים .
והכי חשוב תרגיש אנרגיה חזקה התמקדות נהדרת לארוך כל משך האימון ,אין כאבי ראש ,אין כאבים בשרירים,אין התכווצויות שרירים,פשוט להגיע לאימון ולתת בראש.תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,
 
1. Schizandrol
הרכיב Schizandrol אשר מופק מצמח ה- Schizadra מסייע לקדם בכוח פיזי וכך לעלייה בכוח הרמת המשקולות. למעשה, הצמח מסוגל לגרום להשפעה ממריצה על גופנו ועל הנפש.
2. Methylxanthines (קפאין)
שתי תרכובות אלה שייכים למשפחה של תרכובות methylxanthine. הם מסוגלים לעורר את מערכת העצבים המרכזית, ולגרות את שרירי השלד באופן ישיר זה עלול להיות בחלקו עקב שחרורו של catecholamines (קטאקולמינים) כגון: נוראדרנלין. לקפאין יש גם את היתרון של מניעת תחושת העייפות והישנוניות ומעורר לחימה, כך הרכיב מסייע להגברת העירנות ושיפור באמצים האינטלקטואליים יחד עם הפקת האופוריה.
3. בטא-אלאנין (Beta-Alanine)
הקרנוזין (Carnosine) הינו די-פפטיד (dipeptide) הקיים בדרך כלל בריכוז גבוה למדי בשרירי השלד, למרות שהקרנוזין נמצא גם רקמת מערכת העצבים ורקמות אחרות. הקרנוזין חשוב כל כך משום שחומצת אמינו זאת משמשת כחיץ של השפעות רבות, כגון: מניעת עליית החומציות או הצטברות יוני מימן בשרירי השלד, הדבר חשב למניעת עייפות והתששת השרירים.
כמו כן יש לציין, כי ע"י העלאת רמות הקרנוזין (carnosine) ניתן להעלות גם את עוצמת השרירים. או במילום פשוטות הקרנוזין עשוי לשפר את תפוקת הכוח, תוך כדי דחיית תחושת העייפות ולתמוך ביכולת השרירים להרים יותר משקלים ולמשך לפרקי זמן ארוכים יותר.
4. קריאטין מונוהידראט (Creatine Monohydrate)
בעוד אנו עשויים לבטל את עליית רמות המימן יון בשרירי השלד על ידי העלאת רמות carnosine, אנחנו עדיין חייבים להתגבר על מכשול אחד נוסף כדי לאפשר לנו למנוע עייפות בזמן העבודה בחוץ. במקרה זה, עלינו להשתמש המתחם אשר יכול בסופו של דבר להגדיל את רמות אדנוזין טרי-פוספט (ATP) ברקמות השרירים. ה-ATP, כפי שכולנו יודעים, הינו נוקלאוטיד אנרגיה גבוהה.
כתוצאה מכך, עייפות שרירים קשורה גם באובדן האנרגיה בשרירי השלד, במיוחד, ה-ATP אשר מומר אדנוזין די-פוספאט (ADP). למעשה, מולקולת פוספט אחת חייבת לאבד בכדי להתחדש - כדי לתת לתאי השריר להמשיך לעבוד.
ע"י כך משלימה פעולת הקריאטין את רמת האנרגיה, אנו יכולים להגביר את רמות הפוספוקריאטין (phosphocreatine) בשריר . הפוספו-קריאטין הינה מולקולת אנרגיה גבוהה המסוגלת לתרום לקבוצה פוספט לאדנוזין די-פוספאט - ADP, ומאפשר היווצרות האדנוזין טרי-פוספאט - ATP שוב.
בקיצור, אנחנו יכולים להפחית עייפות התרחשות ידי העלאת רמות הפוספוקריאטין , אשר בתורו יאפשר התחדשות של ATP מ-ADP המוביל תשישות גופנית - עייפות מערכת השרירים.

logo בניית אתרים