דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

לפגישת יעוץ בקליניקה ולפרטים נוספים, צרו קשר טל" 0528-567-140

תוספי מזון לספורטאים | תוספי תזונה פיתוח גוף

תוספי מזון לפיתוח גוף או תוספי מזון לספורטאים, הינם רכיבי מזון, כגון: חלבונים שונים (חלבון ביצה, חלבון חלב, חלבון מי גבינה, חלבון קזאין, חלבון סויה), גיינרים שונים (גיינר הינו מוצר המסייע לעלות במשקל ובמסת הגוף), קריאטין מונוהידראט (הקריאטין הינו רכיב חיוני לפיתוח כוח פיזי ואנרגיה זמינה), ויטמינים, מינרלים וצימחי מרפא שונים. להלן מספר חברות אשר מייצרות תוספי מזון לספורטאים.

תוספי מזון לספורטאים: יעוץ ומכירת תוספי מזון ותוספי תזונה לספורטאים. חנות תוספי המזון לספורטאים: כל המותגים במקום אחד: אבקות חלבון, גיינרים לעלייה מהירה במשקל, שורפי שומן לחיטוב הגוף והשרירים, חטיפי חלבון מהטובים ביותר, ויטמינים ומינרלים לספורטים וזה עד לא הכל... בחנות תוכלו למצוא את המבחר הגדול ביותר של מותגים ומחלקות לספורטאים. תוספי תזונה לפיתוח גוף, לחובבנים ואנשי מקצוע, גיינרים לעליה במשקל ומסת שריר,מוצרי דיאטה ושורפי שומנים יעילים, ויטמינים וכו'... ברשותנו תוספי תזונה לספורטאים ממגוון החברות הטובות והמובילות בישראל, סוגים אותם ניתן להתאים בדיוק למטרה שלכם, צוות רופאים יועצים בכיר, יעזרו לכם להתאים את תוסף התזונה הטוב ביותר בשבילכם בהתאם למצבכם ומטרותיכם , כיצד להשתמש בו בצורה הנכונה והיעילה ביותר!  ניתן ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ועזרה ולהגיע אלנו לקליניקה טלפון : 0528-567-140

להלן תוספי מזון לספורטאים, החברות המובילות בישראל: כל תוספי המזון לספורטאים: אבקות חלבון וחלבונים מסוגים שונים | אבקות לעלייה במשקל-גיינרים שונים | אבקות קריאטין מונוהידראט וסוגי קריאטין שונים | חומצות אמינו - גלוטמין, קרניטין BCAA | כדורים לשריפת שומנים, מונעי ספיגת שומנים | פרו-הורמונים, הורמון גדילה ועוד...
 

סופר פוואר קט (super power cut)

סופר פוואר קט (super power cut) של חברת סופר נוטרישן הינו שורף שומנים (שורפי שומנים) ונותן אנרגיה ועוצמה במהלך האימונים!
סופר פוואר קט מכיל 100 כמוסות צמחיות, אשר מכילות רכוז גבוהה של:

קפאין 50 מ"ג שמקורו בצמח הגוארנה 100 מ"ג, תמצית פאנקס ג'ינסנג 80% 25 מ"ג, תמצית תה ירוק 50 מ"ג אל-ארגינין 25 מ"ג אל-טאורין 25 מ"ג כרום פיקולינאט 25 מק"ג מאקה (lepedium meyenil) 25 מ"ג

הצמחים פאנקס גינסנג וגוארנה המכין קפאין פעיל בשילוב עם תמצית התה הירוק, מגבירים את רמות האנרגיה ושריפת השומנים.

המינרל כרום פיקולינאט והמצח מאקה שומרים ומווסתים את רמות הסוכרים בדם וכך מונעים את הרצות לאכול מתוקים. תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים, פיתוח גוף, דיאטה, חיטובים, חיטוב,

הקפאין הוא חומר פרמקולוגי פעיל (כמו תרופה) ויכול להשפיע על פעילות מערכת העצבים המרכזית. נמצא, כי הקפאין מעלה את רמת הערנות ומפחית עייפות, ובכך משפר את יכולת הביצוע בעיקר של מטלות הדורשות ערנות (כמו נהיגה או הפעלת מכונות).
הקפאין גורם להרחבת כלי דם מסוימים, להצרה של אחרים ולהגדלת הקיבולת לעבודת השרירים (זו הסיבה שאני ממליץ על שתייתו לפני פעילות ספורטיבית). הוא גם יכול להרגיע כאבי ראש מסוימים באמצעות הגברת זרימת הדם למוח.

צמח הגינסנג - ההשפעות הבאות מיוחסות לגינסנג ברפואה עממית בנוסף על היותו משקה כללי לשיפור איכות החיים: גירוי מערכת החיסון. השפעה על מטבוליזם של שומן ובכללו כולסטרול. השפעה על מערכת הלב. לדוגמא: הורדת לחץ הדם. השפעה על מטבוליזם של אלכוהול. לדוגמא: חמצונו בכבד. הורדת רמות הסוכר בדם. גירוי המערכת יותרת המוח-אדרנוקורטקס. עיכוב גידול של סרטן. השפעה על המערכת הנוירולוגית. לדוגמא הגברת כושר הזיכרון.
מחיר: 248 ש"ח לאריזה המכילה 100 כמוסות צמחיות.
  תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים, פיתוח גוף, דיאטה, חיטובים, חיטוב,


 

אבקת חלבון כשרה סופר ווי - WHEY Super

לבחירה בטעמים וניל, שוקולד, בננה
אבקת חלבון סופר ווי בטעם מדהים !!!

אבקת חלבון בנוסחא אופטימלית כשר 3250 גר' Super Nutrition
ללא תוספת חומרים משמרים, ללא  צבעי מאכל, עמילניים וגלוטן
חלבון ווי סופר - WHEY Super
הינו חלבון שמיוצר בנוסחה מחודשת, של חלבון מי גבינה טהורים העוברים תהליך סינון קפדני על מנת לא להוסיף חומרים משמרים ,צבעי מאכל ,סוכרים למיניהם. לכן הוא מתאים בתקופת של דיאטה.
כפי שידוע, מחקרים הוכיחו כי החלבון משחק תפקיד חשוב מאוד בגופנו.בייחוד לספורטאים וכל אדם המנסה להעלות במסת השריר החלבון מהווה רכיב מרכזי ברקמות הגוף בכלל וברקמת השריר בפרט. מאחר שתהליך האימון הוא תהליך קטבולי [הרסני] בראשיתו, מן הראוי לצרוך לפחות 2 גרם חלבון לכל ק"ג ממשקל גופכם, בכדי לאפשר תהליכי שיקום ובניה מחדש של רקמות שניזוקו במהלך האימון. אספקה לקויה של חלבון לאחר ביצוע מאמץ גופני תפגע ביעילות תהליכי הבנייה ותקטין את מהירות ההתאוששות שלאחר האימון.
העיתוי של צריכת אבקת חלבון חשובה ביותר!!!
הסיבה לכך היא שכאשר זמינות החלבון נמצאת בשפל, לאחר האימון, הגירוי לסינתזה של אנזימים של בניית השריר מצוי בשיא. בשלב זה נפתח חלון אנזימטי המאפשר בנייה גדולה יותר של מסת שריר והובלת החלבון והגליקוגן אל המאגרים התוך שריריים.
אספקת חלבון אופטימלי בצורת אבקה [עיכול מהיר] תגרום להכנסה מיריבת של חומצות אמיניות לתאים וכמובן להתאוששות מהירה יותר. יתרון עצום זה יכול לעזור לרבים להגביר את עצימות אימוניהם ולהשיג תוצאות טובות אפילו יותר ממה שהיו רגילים.חלבון מי הגבינה מתאים גם בתקופת החיטוב תודות לתכולת השומנים והפחמימות הנמוכה שבו, יכול החלבון לסייע לשמירה על מסת השריר, המערכת החיסונית והשלמת תזונה מושלמת.
פרמטר חשוב נוסף הוא הטעם המעולה של האבקה ויכולת התערבבות שלה עם כל נוזל.

המוצר כשר - בהשגחת הרבנות הראשית פתח תקווה.

עוד מידע אודות אבקת חלבון , חיוני לכל ספורטאי לחדש את מאגרי ה חלבונים  שלו כדי לחדש את הסינתזה בונת השריר לאחר אימון: צריכת חלבון או אבקת חלבון לאחר תרגול, תספק חומצת אמינו לבניית ותיקון רקמות שריר. מחקרים העלו שהצורך של כל ספורטאי לחלבונים עולה ביחס ישיר לעלייה בתדירות וקושי האימונים. לכן מומלצת צריכת חלבון או אבקת חלבון מוגברת כדי: לתקן נזקים ברמת המיקרו שנגרמו לסיבי השריר עקב תרגול. לשמש בכמויות קטנות של אנרגיה במהלך התרגול. לתמוך בבניית מסה של רקמת שריר רזה וללא שומן.

צריכת אבקת חלבון לפני התרגול ובמהלך היום חשובה באותה מידה: מחקרים רפואיים העלו, שכאשר רמת החומצות האמינו בדם היא מעל לנורמה, השריר ינצל יותר אבני בניין המעשירות את יכולת הצמיחה של השריר. מכאן, אכילת חטיפי חלבון וארוחות עשירי  חלבונים  במהלך היום, תעזור לנו לנצל את החלבון לצורך בניית שריר יותר מאשר לייצור אנרגיה לפעילות יומיומית. תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים, פיתוח גוף, דיאטה, חיטובים, חיטוב, אבקת חלבון ווי : חלבון ווי הוא חלבון שלם טבעי, כלומר, הוא מכיל את כול החומצות האמינו הנדרשות לאדם בתזונה היומית שלו. המבנה הכימית של אבקת חלבון ווי הוא השילוב האידיאלי של חומצת אמינו המסייעת לשיפור לבניית הגוף ויכולת הביצוע האתלטי. הריכוז הגבוה ביותר של חלבון מתקבל מאבקת חלבון ווי מבודד. ערכים אשר מצביעים על כך שחלבון ווי הוא מקור החלבון המושלם והיעיל ביותר המצוי בשוק. אבקת חלבון ווי היא מקור עשיר לקבלת שרשראות של חומצת אמינו הדרושות (AACB) ומכיל את הרמה הגבוהה ביותר מכול מזון טבעי מוכר אחר. חומצת אמינו מסוג AACB חשובות לספורטאים, היות ושלא כחומצות אמינו אחרות, הן עוברות בחילוף חומרים ישירות לרקמת השריר, והן הראשונות בהן משתמש השריר במהלך אימון ממושך ותרגילי התנגדות. אבקת חלבון ווי עוזר לספורטאים לשמור על תקינות מערכת החיסון באמצעות העלאת רמת הגלוטציון בגוף. הגלוטציון הוא חומר נוגד חמצון הדרוש למערכת חיסונית בריאה. תרגול ואימוני התנגדות עשויים להפחית את רמת הגלוטציון בגוף. אבקת חלבון ווי מסייע לספורטאי לשמור על כוחו ובריאותו כדי לבצע את המיטב. ואחרון חביב, אבקת חלבון ווי הוא חומר מסיס, חלבון קל - עיכול, הנספג ביעילות בגוף. לעיתים קרובות מתייחסים אליו כאל "חלבון מהיר", הודות ליכולתו לספק הזנה לשרירים במהירות. לאבקת חלבון ווי יש מגבלה אחת ידוע כ- חלבון הפועל במהירות.תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים, פיתוח גוף, דיאטה, חיטובים, חיטוב,
משקל: 3.250 ק"ג
מחיר: 349 ש"ח.


סופר ווי גיינר (Super whey Gainer)


סופר ווי  גיינר  של חברת: Super Nutrition קיים בשני מארזים: מארז גדול של 4.5 ק"ג וקטן של 2.250 ק"ג. טעמים: וניל / שוקו.
הסופר ווי  גיינר  מכיל 80% פחמימות, 13% חלבון ו- 0.8% שומן (מתוכם 0%שומן רווי ו- 0% כולסטרול), דבר שהופך אותו למוצר איכותי ויעיל המסייע לעלייה במסת השרירים באופן מהיר וללא עודפי שומן מיותרים! על כן, ספורטאים בעיקר מענפי ספורט, כגון: פיתוח גוף, מרימי משקולות, התאבקות וכו'...כמו כן, מסייע ה"סופר ווי גיינר" לאנשים הסובלים מתת משקל ואנשים אשר עבודתם דורשת מאמץ פיזי רב. סופר ווי  גיינר  מספק תערובת של  חלבונים איכותיים, ממקור של מי גבינה וחלב רזה בלבד! בעל יכולת ספיגה חסרת תקדים. חלבון מי גבינה נספג באופן מהיר מאוד, כך מונע פירוק שרירים לאחר האימון! וחלבון שמקורו בחלב רזה (דל שומן), אשר מכיל את חלבון הקזאין והנ"ל מתפרק באופן איטי, כך מספק חומצות אמינו בשחרור מושהה לזרם הדם. למעשה חלבון מי הגבינה והקזאין מכילים את כל חומצות האמינו החיוניות: לרבות BCAA, ארגינין ועוד בריכוז גבוהה ביותר ובכך מספקים פעילות אנבולית (בונה) לשרירים.
בנוסף,הסופר ווי  גיינר מכיל כמות ניכרת של פחמימות מרוכבות כמו כן תערובת מושלמת של כל חומצות האמינו (מחלבון מי הגבינה), הדרושים לחיזוק מערכת החיסונית אשר עלולה להיחלש עקב אימונים מאומצים.
סופר ווי גיינר - יעזור לכם להתאושש הרבה יותר מהר לאחר האימונים, וכן יאפשר צבירת מסת השריר בתקופה כמה שיותר קצרה ע"י הגברת סינתזה של החלבונים.
מעורבב עם חלב, סופר ווי גיינר מספקת את כל הקלוריות האיכותיות ביותר בצורת מילקשייק בעל טעם נפלא.
המוצר הינו כשר - בהשגחת הרבנות הרשית פתח תקווה. מחלב ישראל !!!
אינו מכיל:כולסטרול ושומן רווי, חומרים משמרים, צבעי מאכל,עמילנים וגלוטן.
תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים, פיתוח גוף, דיאטה, חיטובים, חיטוב,
משקל: 4.5 ק"ג
מחיר: 299 ש"ח
 

חלבון סויה איזולאט (ISOLATE Soy Protein) סופר ניוטרישן

טעמים: וניל / שוקו. משקל נקי 1 ק"ג.
מכיל 75 גרם חלבון ב- 100 גרם אבקה. טעם שוקולד מכיל 74 גרם חלבון ל- 100 גרם אבקה.
חלבון מפולי סויה. להשלמת תצרוכת החלבון היומית לספורטאים מקצועיים וחובבים כאחד. מקור מצוין לגלוטמין, פתרון מצוין לאנשים הרגישים לחלבוני חלב.
המוצר הינו כשר - בהשגחת הרבנות הרשית פתח תקווה.
אנו מכיל: חומרים משמרים, שומן רווי ולקטוז,צבעי מאכל, עמילנים וגלוטן.
על מה מבוססת ההמלצה לצרוך מוצרי סויה לשם מניעת מחלות לב? תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים, פיתוח גוף, דיאטה, חיטובים, חיטוב,
ההשפעה של סויה על שומני הדם נצפתה כבר ב- 1908! אך הקהילה המדעית לא התייחסה במשך עשרות שנים לממצאי מחקרים שהראו שצריכת סויה מפחיתה את שומני הדם.
בשנים האחרונות התפרסמו מאות מחקרים, אשר הוכיחו כי צריכה של סויה מורידה את רמת הכולסטרול בדם ומפחיתה את הסיכון למחלות לב.
מנהל המזון והתרופות האמריקאי היה הראשון לאשר את ההמלצה ואחריו משרדי בריאות בארצות אירופיות.
חלבון מפולי סויה. להשלמת תצרוכת החלבון היומית לספורטאים מקצועיים וחובבים כאחד. מקור מצוין לגלוטמין, פתרון מצוין לאנשים הרגישים לחלבוני חלב. תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים, פיתוח גוף, דיאטה, חיטובים, חיטוב,
* אבקת חלבון סויה Soy Protein * פורמולה צמחית. * רכיבים: חלבון סויה מבודד *

חלבון צמחי המופק מפולי סויה.אבקת חלבון סויה משמשת להשלמת תצרוכת החלבון היומית.חשובה ביותר להשלמה תזונתית בקרב ספורטאים מקצועיים וחובבים כאחד.חלבון הסויה ידוע כמקור מצוין לגלוטמין,המהווה כ-60% מכלל מאגר חומצות האמינו בשריר.אבקת חלבון הסויה של חברת NOW מיוצרת ממקור צמחי טהור,עשירה בחלבון ומכילה ריכוזים נמוכים של פחמימות ושומנים.פתרון מצוין לאנשים הרגישים לחלבוני חלב.
הצעה לשימוש: לערבב מנת הגשה בת 24 גרם בכוס מים,חלב או מיץ.
אינו מכיל: סוכר,מלח,עמילן,חיטה, גלוטן, תירס, חלב, ביצה וחומר משמר.
רכיבים: חלבון סויה מבודד.

10 עובדות על סויה
1. פולי הסויה נראים כמו קטניות אחרות, ומקום הולדתם הוא בסין. עד שנות ה-50, סין היתה המגדלת העיקרית של הסויה, אך מאז, ארה'ב אוחזת ב-50% מהיצור העולמי.
2. מפולי הסויה מייצרים מגוון של מוצרים: טופו, חלב סויה, מיסו, טמפה, רוטב סויה ועוד. בחלב הסויה משתמשים כחלב ניגר, עם קפה, עם דגני בוקר, לבישול ולאפייה.
3. ניתן להכין מיונז מחלב סויה, כשהיתרון הגדול טמון בכך שהוא לא מכיל ביצים וכולסטרול, והנו בעל ערכים בריאותיים רבים. במרקמו ובטעמו הוא דומה למיונז הרגיל.
4. לסויה יתרונות תזונתיים ייחודים, המבדילים אותה מיתר הקטניות. הסויה הינה קטניה העשירה ביותר בחלבון מושלם, שערכו הביולוגי הוא הגבוה ביותר בהשוואה לחלבונים צמחיים אחרים. 

5. הסויה מהווה מקור עשיר למינרלים, כמו: סידן, מגנזיום וברזל וויטמינים מקבוצה B.
6. שמן הסויה עשיר בחומצות שומן 'טובות' - הרב בלתי רוויות.
7. הסויה מכילה חומרים הנקראים פיטוסטרולים, אשר מסייעים להקטנת ספיגת הכולסטרול מהמזון בגופנו.
8. לצריכת מוצרי מזון המבוססים על סויה תכונות רפואיות כגון: מניעת מחלות לב, סרטן ואוסטיאופרוזיס.
9. הישראלי צורך בממוצע 1 ליטר לשנה, הקנדי- 2 ליטר, הבלגי- 1.6 ליטר והאוסטרלי- 3.5 ליטר.
10. המהפכה בתחום הסויה שהובילה לגידול התחום התחילה באוקטובר 1999, כאשר משרד המזון והתרופות (FDA) בארה'ב הכריז על סויה כמפחיתה סיכון למחלות לב. צריכה של 25 גרם של חלבון סויה ביום (לפחות) עשויה לסייע לירידה משמעותית של רמת הכולסטרול בדם.

דיאטה, דיאטות, תזונה, תפריט, חיטובים, הרזייה, הרזיה, השמנה, שמן, שומנים, שריר, שרירים, פיתוח גוף, אנטי אייגינג, תהליכי הזקנה, בריאות, ויטמינים, מינרלים, תוספי מזון, חלבונים, פחמימות, קלוריות, קריאטין, ויטמין, צמחי מרפא, יעקב עזרא, תזונאים, דיאטן, נטורופת, רפואה, דיאטנית קלינית, Obesity, חיטוב, תוכנית אימונים, חומצות אמינו, סרטן, מחלות, פתולוגיה, סוכרת, אסטמה, ישראל בודי, דיאטה מהירה, דיאטה און ליין, דיאטה לנוער וילדים, דיאטה קלה, דיאטה לפי סוג דם, דיאטה רפואית, דיאטת אטקינס, דיאטת בזק, דיאטת נקודות, דיאטת השמנה, דיאטת כאסח, דיאטת חלבונים, דיאטת לחם, חיטובים, חיטוב הגוף, חיטוב הבטן, חיטוב ירכיים, רגליים, חיטוב ידיים, הרזיה מהירה, הרזיה שפויה, הרזיה ללא דיאטה, הרזיה בטוחה, הרזייה, סטרואידים אנאבולים, הורמון גדילה, אנדרוגנים, טסטוסטרון, פיתוח גוף, שרירים וכושר, פיתוח גוף, פיתוח גוף מהיר, בבית, פיתוח גוף ותזונה, פיתוח גוף למתחילים, עליה במשקל, מסת שרירים, תוספי מזון, תוספי מזון לספורטאים, הולמס פלייס, חדר כושר, טכניון, אוניברסיטה, ONE, בריאותתוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים, פיתוח גוף, דיאטה, חיטובים, חיטוב,

טואול - בניית אתרים