דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

לפגישת יעוץ בקליניקה ולפרטים נוספים, צרו קשר טל" 0528-567-140

תוספי מזון לספורטאים | תוספי תזונה פיתוח גוף

תוספי מזון לפיתוח גוף או תוספי מזון לספורטאים, הינם רכיבי מזון, כגון: חלבונים שונים (חלבון ביצה, חלבון חלב, חלבון מי גבינה, חלבון קזאין, חלבון סויה), גיינרים שונים (גיינר הינו מוצר המסייע לעלות במשקל ובמסת הגוף), קריאטין מונוהידראט (הקריאטין הינו רכיב חיוני לפיתוח כוח פיזי ואנרגיה זמינה), ויטמינים, מינרלים וצימחי מרפא שונים. להלן מספר חברות אשר מייצרות תוספי מזון לספורטאים.

תוספי מזון לספורטאים: יעוץ ומכירת תוספי מזון ותוספי תזונה לספורטאים. חנות תוספי המזון לספורטאים: כל המותגים במקום אחד: אבקות חלבון, גיינרים לעלייה מהירה במשקל, שורפי שומן לחיטוב הגוף והשרירים, חטיפי חלבון מהטובים ביותר, ויטמינים ומינרלים לספורטים וזה עד לא הכל... בחנות תוכלו למצוא את המבחר הגדול ביותר של מותגים ומחלקות לספורטאים. תוספי תזונה לפיתוח גוף, לחובבנים ואנשי מקצוע, גיינרים לעליה במשקל ומסת שריר,מוצרי דיאטה ושורפי שומנים יעילים, ויטמינים וכו'... ברשותנו תוספי תזונה לספורטאים ממגוון החברות הטובות והמובילות בישראל, סוגים אותם ניתן להתאים בדיוק למטרה שלכם, צוות רופאים יועצים בכיר, יעזרו לכם להתאים את תוסף התזונה הטוב ביותר בשבילכם בהתאם למצבכם ומטרותיכם , כיצד להשתמש בו בצורה הנכונה והיעילה ביותר!  ניתן ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ועזרה ולהגיע אלנו לקליניקה טלפון : 0528-567-140

להלן תוספי מזון לספורטאים, החברות המובילות בישראל: כל תוספי המזון לספורטאים: אבקות חלבון וחלבונים מסוגים שונים | אבקות לעלייה במשקל-גיינרים שונים | אבקות קריאטין מונוהידראט וסוגי קריאטין שונים | חומצות אמינו - גלוטמין, קרניטין BCAA | כדורים לשריפת שומנים, מונעי ספיגת שומנים | פרו-הורמונים, הורמון גדילה ועוד...
 

הכל אודות - תוספי מזון ותוספי תזונה לספורטאים
תוספי תזונה ותוספי תזונה לספורטאים
תוספי תזונה לספורטאים או תוספי מזון בלשון העם, כל מה שצריך לדעת על תוספי תזונה לספורטאים? ולא העזתם לשאול! אם כן, מהם בכלל תוספי תזונה? מהם תוספי מזון? מהם ההבדלים בין תוספי המזון השנים? ומהם תוספי תזונה לספורטאים להלן מספר קישורים והסברים מפורטים אודות תוספי מזון לספורטאים מחברות שונות... המונח המדוייק הוא "תוספי תזונה" או "תוספי מזון לספורטאים". משמעות המונח הינו: שאנו מוספים לתזונה הכללית שלנו תוספים אשר משפרים אותה. לעומת זאת, כאשר מדובר על תוסף מזון לספורטאים (לא תזונה נורמטיבית).
 
להלן תוספי מזון לספורטאים של חברות מובילות בתחום המייצרות תוספי מזון לספורטאים:

אבקת החלבון זירו קרב-פט איזולאט ZERO CARB FAT ISOBEST

היחידה בישראל!! - אבקת  חלבונים zero crab fat iso best שבה 92% חלבון טהור ללא פחמימות 0% שומן וללא סוכר.
Best of the best whey protein isolateאבקת החלבון ZERO CARB FAT ISOBEST 
אבקת חלבון zero crab fat iso best - הנה אבקת החלבונים  היחידה בארץ! בעלת אחוז החלבון הגבוה ביותר 92%!
ללא פחממות, ללא סוכר, 0% שומן, כל מנה מכילה 20 גרם חלבון טהור ומבודד!
כל מנה מכילה 22 גרם בלבד, בטעם וניל חזק וטעים מאוד!
כמות האבקה באריזה מספיקה לחודש שלם - בשימוש רציף לפי הוראות השימוש!
פורמולת החלבונים  אינה מיועדת לספורטאים בלבד. במקרים רבים הפורמולה מיטיבה גם עם אנשים הסובלים מבעיות רפואיות שונות: 
לחולים קשים- הפורמולה מונעת את דיכוי המערכת החיסונית ומשפרת את סיכויי ההחלמה, בעקבות השימוש בפורמולה נעשים התאים הסרטניים לפגיעים יותר לטיפולי כימותרפיה.
לסובלים מתת משקל. לסובלים מטמפרטורת גוף נמוכה מדי. לסובלים מעייפות כרונית כתוצאה מחוסר בחלבון בגוף. לחיזוק המערכת החיסונית.
אבקת החלבון מבית Scitec Nutrion - ענקית יצרני הפורמולות בעולם, בעלת המעבדות המשוכללות ביותר. אבקת החלבון zero crab fat iso best - בטעם וניל חזק - מאפשרת לך להגיע להישגים! משקל האבקה 900 גרם. 

למידע נוסף אודות תוספי מזון לספורטאים: 
אבקות חלבון אבקות לעלייה במשקל קריאטין חומצות אמינו שרפת שומנים ודיאטה פרו-הורמונים-הורמון גדילה

 אבקת החלבונים Uber Milk

אבקת החלבונים Uber Milk מורכבת מ - 80% חלבון קזאין המתפרק במשך 8 שעות בתוספת 20% חלבון איזוליט.
אבקת החלבונים, Uber Milk
פורמולת ÜBER MILK  חלבונים (פרוטאינים)  Micellar casein and whey containing milk isolate
פורמולת החלבונים Uber Milk הנה אבקת חלבונית איכותית מבית Scitec Nutrition - היצרנית הגדולה בעולם של פורמולות החלבונים . זוהי פורמולה  איכותית מאוד המורכבת מ 80% חלבון קזאין המתפרק בגוף במשך 8 שעות ותוספת 20% חלבון איזוליט מבודד.
 
פורמולת החלבונים  אינה מיועדת לספורטאים בלבד. במקרים רבים הפורמולה מיטיבה גם עם אנשים הסובלים מבעיות רפואיות שונות:
 
לחולי סרטן- הפורמולה מונעת את דיכוי המערכת החיסונית ומשפרת את סיכויי ההחלמה, בעקבות השימוש בפורמולה נעשים התאים הסרטניים לפגיעים יותר לטיפולי כימותרפיה.
לסובלים מתת משקל. לסובלים מטמפרטורת גוף נמוכה מדי. לסובלים מעייפות כרונית כתוצאה מחוסר בחלבון בגוף. לחיזוק המערכת החיסונית.

100% CREATINE - אבקת קריאטין Scitec Nutrition


creatine 100% אבקת קריאטין של סייטק ניוטרישן היא אבקת הקריאטין   הטהורה ביותר בשוק!100% CREATINE - אבקת קריאטין Scitec Nutrition
אבקת הקריאטין של Scitec Nutrition - הינה אבקת קריאטין Pure Creatine monohydrate טהורה  100%
אבקת הקריאטין של חברת Scitec Nutrition היצרנית מספר 1 היום בתחום פורמולות החלבונים לספורטים!
זוהי היא אבקת הקריאטין הטהורה ביותר שקיימת היום! בדומה לקריאנטין של חברת יוניברסל
קריאטין  מונוהידראט הנו תוסף התזונה משפר ביצועים החוקי הטוב ביותר שקיים היום!
העלאת ריכוז הקריאטין בשריר מביאה לעלייה בכוח השריר.
הקריאטין מגביר את נפח התא וגורם לספיגת חלבון בשריר בצורה גבוה מאוד.
קריאטין  מונוהידראט מגדיל את מאגר הקריאטין בשריר וכן את הקריאטין   החופשי.
יתרונות - הקריאטין:
עליה בכוח השריר ועליה משמעותית במסת השריר. 
עליה בריכוז הקריאטין   החופשי בשריר המהווה אנרגיה זמינה למאמץ גדול ברצף. 
האצך תהליכי התאוששות לאחר מאמץ קצר ועצים - מעלה את רמת האימון. 
הפחתת העייפות הנגרמת מעליה בריכוז חומצת החלב. 
שיפור ביצוע האימונים, בכוח השריר ובמסת השריר.
סייטק נוטרישן מייצרת את פורמולות החלבונים במעבדות הפועלות ברמה ובאיכות הגבוהה ביותר שקיימת.
משקל האבקה: 1000 גרם.

100% WHEY PROTEIN 2350gr SCITEC

אבקת חלבון מי גבינה 100% הוא באיכות מעולה אולטרא-מסוננים מי גבינה מרוכז חלבון. חלבון מי גאבקת חלבון מי גבינה 100%בינה נחשב למלך של כל החלבונים פיתוח גוף. חלבון מי גבינה יש פרופיל חומצת אמינו טוב יותר, גבוה יותר (25%) BCAA (לאוצין, isoleucine, valine) ריכוז מאשר כל מקור חלבון אחר. אבקת חלבון מי גבינה 100% מכילה כ 10% אימונוגלובולינים שלמים microfraction חלבון המסייע לתמוך במערכת החיסון של הגוף''. חלבון מי גבינה יש גם את היכולת להגביר ייצור גלוטתיון אנדוגני. גלוטתיון הוא החזק ביותר באופן טבעי נוגדת החמצון בגוף. 100% אבקת חלבון מי גבינה מכיל quadrapeptides, אשר הוכחו להיות השפעה משכחי כאבים, ובכך כאבי שרירים לאחר אימון אינטנסיבי יכול להיות ירידה. פרופיל חומצת אמינו 100% מי גבינה חלבון של'' הוא מצוין, הוא מכיל 47.5% מה שנקרא חומצות אמינו   אנבוליים (BCAAs, ארגינין, גלוטמין ו טירוזין). חלבון מי גבינה יש את הערך הביולוגי הגבוה ביותר (BV). אבקת חלבון מי גבינה 100% יש אחוז נמוך של לקטוז, והוא מועשר L-גלוטמין, חומצת אמינו הנפוץ ביותר בשריר האנושי.
 

 
 הצעה לשימוש בחלבון מי גבינה:  אבקת חלבון מי גבינה 100% ניתן להשתמש עם כל ארוחה כדי להגביר את תכולת החלבון שלו או רק בנסיבות מיוחדות (הדיאטה, לפני השינה, וכו ') בהתאם המסה הרזה שלך ואת הצרכים התזונתיים, השתמש 1-4 מנות ביום.
 

גלוטמין 100% טהורגלוטמין 100% טהור

אל-גלוטמין 100% טהור למנה: 6 גרם (כ 1 כפית גדושה).
גלוטמין היא חומצת אמינו הנפוץ ביותר בגוף האדם. למעשה, 60% בריכת חומצה אמינית חופשית בשרירים מורכב גלוטמין המציין את משמעותו. במצבי עקה, כגון במהלך ואחרי הפגישה אימונים אינטנסיבי, הגוף דורש גלוטמין כדי כך לא מספיק יכול להיות מסונתז כך הוא הופך  חומצות אמינו   חיוניות באופן מותנה. חוץ מזה השרירים, מערכת העיכול והמערכת החיסונית מנצלים את הרבה גלוטמין כמקור אנרגיה לייצור נוקלאוטידים. היתרונות של תוספי גלוטמין: »שחרור הורמון גדילה» ניפוח תא שריר »הגברת סינתזת גליקוגן.
מנות: 600 גרם - 100 מנות
אופן השימוש: אתה יכול לקחת מספר מנות ביום. השתמש בעיקר לפני / במהלך ואחרי אימון, וגם לפני השינה כדי להגדיל את ייצור הורמון הגדילה הטבעי ולילה בזמן פירוק קרב. זה מועיל לשלב גלוטמין עם משקאות המכילים פחמימות.
 מידע האלרגן: מיוצר במתקן כי תהליכים, חלב סויה וביצה, ובוטנים!

קריאטין מונוהידראט creatine monohydrate

קריאטין מונוהידראט - כשר פרווה, קריאטין מונוהידראט 5000 מ"ג, MictonTec (קריאטין מונוהידראט מיקרוני), עצירות, ג'לטין (כמוסות).
 
מעל 95% של קראטין בגוף שלך מאוחסן בתוך לתאי השריר. תאים אלה יכולים לאחסן קריאטין יותר ממה שאתה רגיל לקבל התזונה היומית שלך. על ידי השלמת התזונה שלך עם קריאטין מונוהידראט טהור Scitec של תזונה, השרירים שלך ישמרו יותר קריאטין, כך יהיה לך יותר דלק מילואים לאימון אינטנסיבי שתוצאתה כוח מוגבר. חוץ מזה, קריאטין מקדם volumization התא שבו השרירים שלך להיות גדול יותר השריר החדש מתרחש בקצב מואץ. הגברת הנפח של תא מקדמת התוך תאית הידרציה. כאשר השרירים שלך להתנפח עם קריאטין ומים, תהיה לך משאבת יוצאת דופן במהלך אימון.הכוח שמספקת קריאטין לו אח ורע ביכולתה לעזור השרירים לעבוד קשה יותר וארוך יותר. אחד המנגנונים מאחורי זה חציצה של חומצה לקטית לבנות במהלך אימון.

 גודל: 150 כמוסות - 30 מנות
 אופן השימוש: יש לטעינה קריאטין, קח מנה אחת של פעמים ביום למשך חמישה ימים. לאחר שלב הטעינה, לקחת 1-2 מנות ביום בהתאם למשקל שלך.
 מידע האלרגן: מיוצר במתקן כי תהליכים, חלב סויה וביצה, ובוטנים!
 
טואול - בניית אתרים