דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

לפגישת יעוץ בקליניקה ולפרטים נוספים, צרו קשר טל" 0528-567-140

תוספי מזון לספורטאים | תוספי תזונה פיתוח גוף

תוספי מזון לפיתוח גוף או תוספי מזון לספורטאים, הינם רכיבי מזון, כגון: חלבונים שונים (חלבון ביצה, חלבון חלב, חלבון מי גבינה, חלבון קזאין, חלבון סויה), גיינרים שונים (גיינר הינו מוצר המסייע לעלות במשקל ובמסת הגוף), קריאטין מונוהידראט (הקריאטין הינו רכיב חיוני לפיתוח כוח פיזי ואנרגיה זמינה), ויטמינים, מינרלים וצימחי מרפא שונים. להלן מספר חברות אשר מייצרות תוספי מזון לספורטאים.

תוספי מזון לספורטאים: יעוץ ומכירת תוספי מזון ותוספי תזונה לספורטאים. חנות תוספי המזון לספורטאים: כל המותגים במקום אחד: אבקות חלבון, גיינרים לעלייה מהירה במשקל, שורפי שומן לחיטוב הגוף והשרירים, חטיפי חלבון מהטובים ביותר, ויטמינים ומינרלים לספורטים וזה עד לא הכל... בחנות תוכלו למצוא את המבחר הגדול ביותר של מותגים ומחלקות לספורטאים. תוספי תזונה לפיתוח גוף, לחובבנים ואנשי מקצוע, גיינרים לעליה במשקל ומסת שריר,מוצרי דיאטה ושורפי שומנים יעילים, ויטמינים וכו'... ברשותנו תוספי תזונה לספורטאים ממגוון החברות הטובות והמובילות בישראל, סוגים אותם ניתן להתאים בדיוק למטרה שלכם, צוות רופאים יועצים בכיר, יעזרו לכם להתאים את תוסף התזונה הטוב ביותר בשבילכם בהתאם למצבכם ומטרותיכם , כיצד להשתמש בו בצורה הנכונה והיעילה ביותר!  ניתן ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ועזרה ולהגיע אלנו לקליניקה טלפון : 0528-567-140

להלן תוספי מזון לספורטאים, החברות המובילות בישראל: כל תוספי המזון לספורטאים: אבקות חלבון וחלבונים מסוגים שונים | אבקות לעלייה במשקל-גיינרים שונים | אבקות קריאטין מונוהידראט וסוגי קריאטין שונים | חומצות אמינו - גלוטמין, קרניטין BCAA | כדורים לשריפת שומנים, מונעי ספיגת שומנים | פרו-הורמונים, הורמון גדילה ועוד...
 

פיתוח-גוף BodyBuildingטריבולוס טרסטריס Tribulus terrestris - מוצר זה מחזק ומשפר את המערכת ההורמונלית של יצור הטסטסטרון בגוף האדם. הטריבולוס הוא סוג של צמח והוא נקרא בולגריין טטריס. הטריבולוס מומלץ לכל אחד שרוצה לשפר את רמת הטסטסטרון שלו.

טריבולוס טרסטריס

טריבולוס טרסטריס Tribulus terrestris - מוצר זה מחזק ומשפר את המערכת ההורמונלית של יצור הטסטסטרון בגוף האדם. הטריבולוס הוא סוג של צמח והוא נקרא בולגריין טטריס. הטריבולוס מומלץ לכל אחד שרוצה לשפר את רמת הטסטסטרון שלו.
הטריבולוס נחשב לצמח היחידי אשר ביכולתו להרביר את רמות ההורמון המין הגברי - טסטוסטרון. כלומר שלצמח פעילות פרו-הורמונלית:
היחידי בעל פעילות קלינית, המסייעת ל: * בונה שריר. תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ו* מגביר כוח. * ומסייע למראה שריר נוקשה.
Tribulus terrestris - זהו צמח שגדל באזורים טרופיים רבים בעולם. כבר מאות שנים בשימוש ע"י תרבויות שונות למטרות שונות.
טריבולוס טרטסטריס - צמח המשמש לטיפול בבעיות ערמונית, איבר המין ודרכי השתן ברפואה האיורוודית. הצמח מעלה זמנית רמות טסטוסטרון ומחזק ליבידו. יש לקחת את הצמח לסירוגין למטרות סטימולציה מינית. טריבולוס טרסטריס Tribulus terrestris - מוצר זה מחזק ומשפר את המערכת ההורמונלית של יצור הטסטסטרון בגוף האדם. הטריבולוס הוא סוג של צמח והוא נקרא בולגריין טטריס. הטריבולוס מומלץ לכל אחד שרוצה לשפר את רמת הטסטסטרון שלו.
Tribulus terrestris משפר את ייצור הטוסטסטרון. טריבולוס מגביר את רמות הטוסטסטרון בצורה שונה מ-DHEA ו- androstenedione. במקום להיות הורמון מקדים לטסטוסטרון, הוא מוביל לייצור הורמון LH - luteinizing hormone. כשרמות ה- LH עולות, הייצור הטבעי של הטסטוסטרון גם עולה. LH הוא גם הורמון המשפיע על הדחף המיני. לכן אפשר להבין למה טריבולוס היה בשימוש כבר מאות שנים ע"י תרבויות שונות. תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,
מי צריך אותו? זהו תוסף מצוין לגברים ולנשים כאחד, בכדי להעלות את הדחף המיני. ביל פיליפס - עורך Muscle Media כתב: " Tribulus terrestris יכול להעלות באופן משמעותי את הביצועיים שלכם בחדר שינה". מי שרוצה להגביר את גדילת מסת שריר (מפתחי גוף, ספורטאים וכו') מומלץ לשלב את Tribulus terrestris עם DHEA לתוצאות מרשימות יותר.
מה המינון הנכון? האם יש תופעות לוואי? רוב המומחים ממליצים על 750-1250 מ"ג ליום, המחולקים בין הארוחות ובשילוב עם 100 מ"ג DHEA. לגבי תופעות לוואי: באחד מתוך עשרה יכול להביא לקלקול כיבה, לכן מומלץ לקחת עם ארוחה בשביל למזער את ההשפעה (עם אתם בדיוק אותו האחד מתוך העשרה).
מחיר: 180ש"ח - אריזה המכילה 90 כמוסות טריבולוס פומפ - tribulus pump.
או בעלות  350 ש"ח - טריבולוס טרסטריס טריבסטן של חברת סופרמה.מזון לספורטאים, תוספ מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,

DHEA

המוצר DHEA הוא הורמון או ליצר דייוק: פרו-הורמון הממור בגופו של הגבר להורמון טסטוסטרון (הורמון מין גברי) בגוף האישה הפרוהורמון הנ"ל מומר לאסטרוגן (אצל נשים) ובחלקו לטסטוסטרון (אצל גברים). DHEA 100 מ
מחקרים אחרים שנערכו בחיות ובבני אדם הראו שתוספת DHEA מביאה להפחתת שומן הגוף ולהגדלה מסת השריר, וזאת ללא הגבלה קלורית. יתרה מזאת, לדברי פרופ' לוננפלד, המחקרים מראים שלמתן DHEA יש השפעה חיובית על מצב הרוח, רמת האנרגיה, החשק המיני וההרגשה הכללית - בעיקר בנשים. בגברים לא נמצאה השפעה מיוחדת. למשל, נמצא שמתן DHEA לנשים לאחר גיל המעבר מסייע בשמירת צפיפות העצם ותורם למראה העור ולחשק המיני. מחקר שנערך על נשים לפני גיל המעבר שסבלו מרמות נמוכות של ההורמון הראה שמתן DHEA גרם גם להן להגברת החשק המיני.
בדצמבר 2003 נערך באיטליה מחקר שכלל 20 נשים בגילאי 65-50, שלא קיבלו טיפול הורמונלי חלופי. במשך שנה הן קיבלו DHEA במינון נמוך (25 מיליגרם ליום). הממצאים: הורמוני המין, האנדרוגן והאסטרוגן עלו. בעקבות המחקר טענו החוקרים כי ה- DHEA יכול לשמש כלי טיפול יעיל לגיל המעבר, ולכן יש לשנות את הגדרתו מתוסף תזונה לתרופה. נשים שמקבלות טיפול הורמונלי חלופי יכולות אף הן ליטול DHEA במינון נמוך בלבד, כדי שלא להעלות את רמת האסטרוגן בגופן.

ה-DHEA הוכח בעשרות מחקרים כמסייע להאטת תהליכי הזדקנות . מהווה מרכיב חיוני בפעולות פיזיולוגיות רבות ובמיוחד במערכת החיסון.
יתרונות נוספים: מאיט תהליכי הזדקנות. לפי מחקרים מונע מחלות סרטן. משפר את הזיכרון . מסייע להפיכת המזון לאנרגיה ומונע צבירת שומנים עודפים (השמנה). משפר את האנרגיה ואת תחושת החיוניות . מסייע לדלקות פרקים (ארטריטיס ואוסטאוארטריטיס). מונע אוסטאופורוזיס ומונע הידלדלות מסת העצם לנשים בגיל המעבר היות ולתכשיר ישנם מאפניים של ההורמון טסטוסטרון ו/או אסטרוגן הורמונים אשר חיוניים לבניית מסת עצם ובניית שרירים אצל אנשים העוסקים בהרמת משקולות.
מחיר: 399 ש"ח.

תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,

למידע נוסף אודות תוספי מזון לספורטאים: אבקות חלבון | גיינרים-לעלייה במשקל | קריאטין-לכוח ואנרגיה | חומצות אמינו | שרפת שומנים ודיאטה | פרו-הורמונים-הורמון גדילה |

דור חדש של קריאטין - מלחי קריאטין

קריאטין אטיל אסטר הוא קריאטין חד-מימן בתוספת אסטר-אסטרים הם תרכובות אורגניות הנוצרות באמצעות אסטריזציה, תגובה של חומצות פחמן ואלכוהול.
קריאטין חד מימני רגיל נמצא אפקטיבי בהעלאת מסת שריר רזה, כוח שריר, וביצועיים אתלטיים. קריאטין חד מימני רגיל איננו נספג בקלות ברקמות, ומידת היעילות שלו תלויה ביכולת הספיגה של התא. רמת הספיגה הנמוכה של קריאטין חד מימן דורשת מהמשתמש לקחת כמויות גדולות של קריאטין כדי להשיג את האפקט הנדרש.קריאטין אטיל אסטר הוא קריאטין חד-מימן בתוספת אסטר-אסטרים הם תרכובות אורגניות הנוצרות באמצעות אסטריזציה, תגובה של חומצות פחמן ואלכוהול.
היות וקריאטין מושך מים לתא, והיות ורוב קריאטין שנלקח איננו נספג ברקמות, קריאטין שלא נספג יצטבר מחוץ לתא היעד ביחד עם המים ויגרום להתנפחות קריאטין.
כיצד מתבצע תהליך ספיגת קריאטין?
כל החומרים שאתה מכניס לגופך משפיעים על פעולתו. ישנן שלוש דרכים בהם חומר יכול להשפיע על פעולות התא, והן:
1)      קישור לאתרי קבלי החלבון.
2)      שליח משני-מאריך את חילוף החומרים
3)      חדירה פסיבית של קירות התא באמצעות שומנים
ליגנד-רצועת קישור, הוא מונח המתאר מה קורה כאשר חומר נכנס לגוף ומשפיע על פעולתו. גרעין התא וההסתעפויות שלו מכילים אתרי קבלה אליהם יכול הליגנסט / רצועת הקישור להתחבר.
תהליך ההתחברות של רצועת הקישור לאתרי הקבלה דומה לתפקוד של מנעול או מפתח: רק מפתח בעיצוב מסויים יכול לעבוד במנעול מטיפוס מסוים. כאשר הם עובדים וגורמים להמרצת התאים הם נקראים גורמים ממריצים. (אגוניסטים) כאשר הם סותמים את התא ועוצרים את תפקודו הם נקראים סותרים / מתנגדים (אנטגוניסטים).
 
כאשר רצועת קישור מתחברת אל אתר קבלה של תא היעד, במקרים הפשוטים ביותר, היא גורמת לשינוי הצורה של התא, פותחת את התעלות האטום שלו, ומשנה את דרכי תפקודו.
במקרה המכונה "שליח משני" או תא מחליף חומרים, רצועת הקישור מתחברות לאתרי הקבלה וגורמות לשחרור חלבון פנימי הקרוי חלבון G.
החלבון שהשתחרר מתקשר לאתר קבלה פנימי לתוך התא, וגורם לתא לשנות את התנהגותו באמצעות פתיחת תעלות האטום שלו.
תאים המתנהגים בצורה זו נקראים תאים מטבוליים / מחליפי חומרים היות והפעילות המתוארת לעיל דורשת אנרגיה מטבוילית.
 
חלחול / חדירה פאסיבית היא תהליך המתאר דיפוזיה של החומר דרך מעטה החיצוני (הממברנה) של התא כשהוא משתמש בשומנים כמנגנון הסעה.
היות ובמודל זה התא עצמו לא מבצע שום עבודה, הנקראת חדירה פאסיבית. קריאטין חד מימני משתמש בשומנים כדי לחלחל דרך קירות התא ולהיכנס אליו. האסטריפיקציה של קריאטין היא משמעותית עקב מציאות האסטר ברקמת שומן של בעלי החיים.
 
קריאטין חד מימני הוא רק שומני למחצה, כלומר,יכולתו להשתמש בשומן כמנגנון מעבר מוגבלת למדי. האסטריפיקציה של חומרים, משנה את יכולתם להשתמש בשומנים לכן קריאטין אסטר יעיל יותר בשימוש בשומנים לשן חדירה / חלחול. דרך קירות התא כדי להשפיע על תפקוד הרקמה ברמה התאית. מאשר קריאטין חד מימני שלא עבר אסטריפיקציה.
כלומר, לא רק שהמנה הנדרשת תהיה קטנה בהרבה, אלא גם שספיגת קריאטין אסטר תגדל ותופעת "התנפחות קריאטין" תיעלם.
 
למי יכול להועיל קריאטין אתיל אסטר? קריאטין אתיל אסטר יכול להועיל לכל אדם בכל קבוצות גיל. היות והתועלת שלו דומה לזו של קריאטין חד-מימני רגיל. אנשים הסובלים מטרשת נפוצה מוגדרים כמשוללי תגובה לקריאיטין. אבל אם הנוסחה המשופרת של ה CEE (קריאטין אתיל אסטר) יתכן שהמצב ישתנה.
 
האם קריאטין אטיל אסטר הוא אמיתי? ישנה מחלוקת בקשר לפעולתו של קריאטין אתיל אסטר. חברות ויחידים שיש להם עניין כלכלי לקדם שיווק מוצרים של קיראטין חד-מימני, משתדלים לפגוע באמינות המוצר. ישנן חברות שאפילו הזמינו דוחות מעבדה שיוכיחו שאין דבר כזה קריאטין אתיל אסטר. כיום ישנם מחקרים המוכיחים כי קריאטין אתיל אסטר הוא מוצר אמיתי ומוחשי, או הטוענים שמדובר בהונאה ושמוצר כזה לא קיים, פשוט מתעלמים ממדע פשוט ומשקרים לצרכן.
 
האם עבור קריאטין אתיל אסטר יש תופעות לוואי? הקפד להישמע להוראות שעל התווית. הספרות איננה מדווחת על שום תופעות לוואי עבור קריאטין אטיל אסטר.
כמות: 240 כמוסות.
מחיר: 420 ש"ח.

מלטונין (Melatonin)מלטונין (Melatonin)

רמת המלטונין יורדת לרוב בערך בגל 45 ולכן מומלץ להשלים את החסר בהתאם, כמו: האסטרוגן. מלטונין (Melatonin), הינו הורמון טבעי המיוצר ומופרש מבלוטת האצטרובל (pineal gland) המצויה במוח. הפרשת המלטונין הינה במחזור קבוע בשעות היממה, ומשפיע על תהליכים רבים בגוף. המלטונין מגביר את הפרשת הורמון הגדילה ע"י כך שהוא משרה שינה באופן יעיל יותר!!!
מחקרים:תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,
התברר שהמלטונין יכול להגביל את התרבותם של תאי סרטן השד.
המלטונין כאמצעי טיפול בטוח ויעיל נגד נדודי שינה ויכולה לסייע בהחזרת מחזורי שינה / ערות נורמליים. יתכן שהמלטונין יכול לעזור למניעת מחלות לב, המלטונין מנמיך את רמת הכולסטרול באנשים עם היפרלפידמיה.
ביונקים כולל אדם, בלוטת האיצטרובל שוכנת עמוק בתוך מרכז המוח ואין לה גישה ישירה לאור. ממקום זה הבלוטה "רואה" דרך עינינו. אור העובר דרך האישון וממוקד על הרשתית, השכבה הרגישה לאור המרפדת את תוך העין. מהרשתית מועבר מסר באמצעות עצב הראייה אל המוח התיכון ואל צבר תאי העצב בתת הרמה הקרוי גרעין סופרכיאזמטי, כלומר גרעין על- תצלובתי. תת הרמה הוא מרכז המוח התיכון, המשמשת מעין שעון פנימי לגוף.
מלטונין מתהווה משתי תרכובות אחרות: טריפטופאן (ח' אמינו) וסרטונין (נוירוטרנסמיטור), קיימות עדויות שתפקיד האצטרובל כווסת של הורמונים.
המלטונין משמר את הנעורים, מאט את תהליך ההזדקנות ומשפר את איכות החיים. נחשב להורמון פלא בקהילה המדעית. מסייע להפרעות שינה. מחזק את המערכת החיסונית. משמר את הנעורים. משפר את התפקוד המיני. מעקב חימצון ונוגד רדיקלים חופשיים. מונע תהליכים גידוליים והתפתחות מחלות.

תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,

* את המלטונין חשוב ליטול רק בערב, לפני השינה, החשיכה אומרת לבלוטת האצטרובל שלנו לשחרר מלטונין וזה אומר לגופינו לישון, לכן המלטונין גורם לעייפות.
מחיר: 399 ש"ח. מכיל: 100 כמוסות. תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,

יוהימבה (Yohimbe) יוהימבה (Yohimbe EX)

"יוהימבה" הוא שמו של עץ הגדל במערב אפריקה, ו"יוהימביין" הוא אלקלואיד המצוי באבקה המופקת מגזעו. תרכובת פעילה זו היתה למעשה התרופה הראשונה לאימפוטנציה שאושרה על ידי ה"FDA", (רשות המזון והתרופות של ארה"ב).
יוהימבין (Yohimbine) תרופה עממית, פולקלוריסטית אשר אין עבודות מבוקרות המלמדות על יעילותה לשיפור הזיקפה. התרופה בעלת אפקט מסוים על הריגוש המיני. למעט חולי כליה ונוטלי תרופות נוגדות דכאון, אין מניעה לניסוי טיפולי בחומר, במיוחד לאור העובדה שתופעות הלוואי לטיפול מועטות. תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,
יוהימבה הוא צמח אפריקני  שנודע בפרסומים שונים "כויאגרה צמחית "  . 
 ה FDA האמריקאי העניק ליוהימבה את האישור להיותו החומר הראשון שמופק מצמחים  ומוכח בטיפול באימפוטנציה שנים לפני הופעת הויאגרה.תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,
בצמח יש מרכיב בשם יוהימבין  החוסם פעילות עצבית מסוג אלפא 2  המכווצת את עורקי הדם ומונעת זיקפה. כאשר חוסמים את הפעילות העצבית הזאת העורקים מתרחבים וישנה זרימת דם מוגברת לפין.  
מאפשר זרימת דם מוגברת לפין, מספק עונג מוגבר, מסייע לשפיכה מוקדמת, יעיל גם  לסיפוק מיני לנשים  ומפחית משקל !
כל כמוסה מכילה  1000 מ"ג  Yohimbe (יוהימבה) אשר מכילים את החומר הפעיל יוהימבין 24 מ"ג (Yohimbine) לנמה יומית.
המוצר מכיל כ- 100 כמוסות.
מחיר: 399 ש"ח.
 

קפאין אנהידרויוס - Caffeine Anhydrousקפאין אנהידרויוס - Caffeine Anhydrous

מחקרים שונים הראו שלקפאין יש מספר השפעות פיזיולוגיות שעשויות לעזור בירידה במשקל ולירידה באחוזי השומן בגוף.
קפאין הינו חומר תרמוגני (מגביר טמפרטורת גוף), מגביר את קצב שריפת האנרגיה בגוף ממקור של חומצות שומן. כך למעשה הדבר תרום לירידה במשקל ובאחוזי השומן. הקפאין מעלה את קצב פירוק השומנים בגוף ומצמצם את נפח רקמת השומן. בנוסף, קפאין מקטין את הצריכה של מזון ע"י הורדת התיאבון.
קפאין גם משפר עירנות ומקטין תחושות של חולשה ועייפות כך מסייע לספורטאים. קפאין עשוי לשפר את התפקוד במאמץ ויתכן ששיפור זה גורם לעליה של קצב הפעילות.תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,
מחיר: 199 ש"ח. ל-120 כמוסות המכילות 200 מ"ג.  תוספי מזון לספורטאים, תוספי מזון, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים, סופלימנטים,

הכל אודות - תוספי מזון ותוספי תזונה לספורטאים
תוספי תזונה ותוספי תזונה לספורטאים   

תוספי תזונה  לספורטאים או תוספי מזון בלשון העם, כל מה שצריך לדעת על תוספי תזונה לספורטאים? ולא העזתם לשאול! אם כן, מהם בכלל תוספי תזונה? מהם תוספי מזון? מהם ההבדלים בין תוספי המזון השנים? ומהם תוספי תזונה לספורטאים להלן מספר קישורים והסברים מפורטים אודות תוספי מזון לספורטאים מחברות שונות... המונח המדוייק הוא "תוספי תזונה" או "תוספי מזון לספורטאים". משמעות המונח הינו: שאנו מוספים לתזונה הכללית שלנו תוספים אשר משפרים אותה. לעומת זאת, כאשר מדובר על תוסף מזון לספורטאים (לא תזונה נורמטיבית).
 
להלן תוספי מזון לספורטאים של חברות מובילות בתחום המייצרות תוספי מזון לספורטאים:
טואול - בניית אתרים