דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

קטלוג של חברת סופר נוטרישן Super Nutrition 

מאת: ד"ר קובי עזרא (Ph.D).
כל הזכויות שמורות (C)

ד"ר קובי עזרא הכותב של קטלוג המוצרים של חברת סופר נוטרישן, מציג את השפעות תוספי המזון והשפעותם על מערכות גופנו, פיתוח הגוף, השרירים והכושר. חברת רונן שיווק היבואנית הבלעדית של חברת יוניברסל ניוטרישן (UNIVERSAL NUTRITION) הקימה את חברת Super Nutrition הוקמה בשנת 2004 במטרה להקל על ספורטאים ואנשים אשר מעוניינים לצרוך תוספי מזון כשרים ומחלב ישראל ! ! ! 

קרניטין נוזלי (Liquid L-Carnitine) - לספיגה מקסימאלית

מכיל: 500 מ"ל קרניטין נוזלי. 
פעילות:  מסייע לחיטוב הגוף והשרירים, לסייע לשמור על פעילות לב תקינה, מונע הצטברות שומנים בכבד. 
אופן השימוש:  יש לשתות על קיבה ריקה 30 דקות לפני האימון הגופני, ובבוקר לפני המזון. 
קרניטין נוזלי של חברת "Super Nutrition" נספגת באופן מהיר ביותר ואופטימאלי. חומצת אמינו קרניטין עוזרת בהעברת חומצות שומן לתוך תאי השריר או ליתר דיוק למיטוכונדריה (מבנים בציטופלסמה כל התאים, שבהם מיוצרת האנרגיה התאית). כך מאפשרת ניצול חומצות שומן כמקור אנרגיה זמין. נחשב לאחד המוצרים הטובים ביותר לאלו המעוניינים להפחית את מסת השומן בגופם ולשפר את היכולת האירובית (גם של שריר הלב). 
מספר מחקרים הוכיחו כי צריכת קרניטין תורמת רבות לצריכת החמצן המרבית ודוחה את הופעת העייפות במהלך האימון. 

מדוע עלי לצרוך קרניטין נוזלי של חברת Super Nutrition ולמי הוא מיועד?

1) יעיל בתור שורף שומן, מאפשר ניצול תאי שומן בתור מקור אנרגיה.
2) שיפור הכושר האירובי - תורם לצריכת החמצן ודוחה את תהליך העייפות במהלך האימון. 
3) מאיץ את תהליך ההתאוששות לאחר האימון על ידי הפחתת הצטברות חומצת החלב.  
המוצר הינו בטעם תפוז. המוצר כשר - בהשגחת הרבנות הראשית פתח תקווה. אינו מכיל: חומרים משמרים, צבעי מאכל, עמילניים וגלוטן.

מחקרים שונים אודות הקרניטין מראים:

 קרניטין מעורבות בחילוף חומרים של שומנים וצמצום טריגליצרידים. מחקרים מסוימים הראו כי רמות נמוכות של קרניטין בגברים הובילו לעקרות. 
 לקרניטין יכולת להגן על שריר הלב על ידי מניעה של הצטברות שומן בשריר הלב. 
 מחסור בקרניטין גורם לשחרור אנרגיה ממקורות אחרים (בעיקר פחמימות), וכתוצאה מכך להיווצרותם של תוצרים בלתי-רצויים (כמו חומצה לקטית בשרירים). אך מעבר לכך, השומן מצטבר, רמותיו עולות והסיכון לפתח רמות שומנים גבוהות בדם, כבד שומני, השמנה ובעיות נוספות הנובעות מחסר באנרגיה מצד אחד ועודף שומן מהצד השני, הולך וגובר.
 מחקרים קליניים הראו כי נטילת תוסף ל-קרניטין עשויה לתרום לשיפור איכות ביצוע מאמץ גופני, הן בקרב ספורטאים הישגיים והן אצל המתאמן החובב.
 צריכת החמצן המרבית היא המדד לכושרו האירובי של האדם. מספר מחקרים מצאו כי נטילת קרניטין תרמה לשיפור צריכת החמצן המרבית (VO2max) בקרב "לוחמי סוף שבוע" ומתאמני סבולת כאחד.
 השלמה של קרניטין דוחה את מועד הופעתה של עייפות במהלך פעילות גופנית. ברור כי עייפות המתפתחת במהלך פעילות גופנית מהווה גורם משמעותי בירידה ביכולת הביצוע הגופני.
 פעילות גופנית גורמת להגברת האיבוד הקרניטין דרך השתן וכתוצאה מכך לירידה בריכוזה בדם. נטילת קרניטין תמנע את ירידת ריכוזו בדם ובכך לא יוגבל אפיק הפקת האנרגיה ממקור של שומן.

סופר ווי פרוטאין  Super Whey Protein

מכיל: חלבון מי גבינה 1.6 ק"ג או 750 גרם אבקה, בטעמים וניל ושוקולד.
פעילות:  מסייע לבניית רקמות השרירים והגוף השונות, שמירה על מערכת חיסון תקינה, ובריאות אופטימלית.
אופן השימוש:  יש לקחת מנה (2 כפות מדידה) אחת בבוקר ומנה אחת מייד בסיום האימון.
הסופר ווי פרוטאין של חברת: Super Nutrition הינו חלבון שמיוצר בנוסחה מחודשת, של חלבון מי גבינה טהורים העוברים תהליך סינון קפדני על מנת לא להוסיף חומרים משמרים, צבעי מאכל, סוכרים למיניהם. לכן הוא מתאים גם בתקופת של דיאטה לחיטוב השרירים.
מחקרים הוכיחו כי החלבון בעל תפקיד חשוב מאוד בגופנו. ביחוד כשמדובר בספורטאים וכל אדם המנסה להעלות במסת השרירים - החלבון מהווה רכיב מרכזי ברקמות הגוף בכלל וברקמת השריר בפרט. מאחר שתהליך האימון הוא תהליך קטבולי (מפרק) בראשיתו, מן הראוי לצרוך לפחות 1.5 - 2 גרם חלבון לכל ק"ג ממשקל גופכם, בכדי לאפשר תהליכי שיקום ובניה מחדש של רקמות שניזוקו במהלך האימון. אספקה לקויה של חלבון לאחר ביצוע מאמץ גופני תפגע ביעילות תהליכי הבנייה ותקטין את מהירות ההתאוששות שלאחר האימון. העיתוי של צריכת אבקת חלבון חשובה ביותר! הסיבה לכך היא שכאשר זמינות החלבון נמצאת בשפל, למשל: לאחר האימון, הגירוי ליצירת אנזימים בוני שרירים מצוי בשיא. בשלב זה נפתח חלון הזדמנויות אנזימטי המאפשר בנייה גדולה יותר של מסת שריר והובלת החלבון והגליקוגן אל המאגרים התוך שריריים. אספקת חלבון בצורת אבקה מאפשרת עיכול מהיר, תגרום להכנסה מיריבת של חומצות אמיניות לתאים וכמובן להתאוששות מהירה יותר של השרירים. יתרון עצום זה יכול לעזור לרבים להגביר את עצימות אימוניהם ולהשיג תוצאות טובות אפילו יותר ממה שהיו רגילים. חלבון מי הגבינה מתאים גם בתקופת החיטוב תודות לתכולת השומנים והפחמימות הנמוכה שבו, יכול החלבון לסייע לשמירה על מסת השריר, המערכת החיסונית והשלמת תזונה אופטימאלית. פרמטר חשוב נוסף הוא הטעם המעולה של האבקה ויכולת התערבבות שלה עם כל נוזל. המוצר כשר - בהשגחת הרבנות הראשית פתח תקווה – כשר חלב ישראל.  
חשוב לציין, כי המוצר אינו מכיל: תוספת חומרים משמרים, צבעי מאכל, עמילניים וגלוטן. 
 

סופר ווי גיינר Super Whey Gainer

מכיל: אריזה גדולה המכילה 4.5 ק"ג אבקה, או אריזה רגילה המכילה 2.5 ק"ג אבקה, בטעמים וניל  ושוקולד.
פעילות:   מסייע לעלייה במשקל ובמסת השרירים.
אופן השימוש:   יש לקחת 2 עד 3 מנות (מנה = 5 כפות מדידה) על פני היום, ולפני לאחר האימון.
סופר ווי גיינר של חברת: Super Nutrition מכיל 80% פחמימות, 13% חלבון ו- 0.8% שומן (מתוכם 0% שומן רווי ו- 0% כולסטרול), דבר שהופך אותו למוצר איכותי ויעיל המסייע לעלייה במסת השרירים באופן מהיר וללא עודפי שומן מיותרים! על כן, משתמשים במוצר אנשים החפצים לעלומת במשקל גופם אך בעיקר ספורטאים מענפי ספורט כגון: פיתוח גוף, מרימי משקולות, התאבקות וכו'... כמו כן, ה"סופר ווי גיינר"  מסייע לאנשים הסובלים מתת משקל ואנשים אשר עבודתם דורשת מאמץ פיזי רב. 
סופר ווי גיינר מספק תערובת של חלבונים איכותיים, ממקור של חלבון מי-גבינה וחלב רזה בלבד! בעל יכולת ספיגה חסרת תקדים. חלבון מי-גבינה נספג באופן מהיר מאוד, כך מונע פירוק שרירים לאחר האימון! וחלבון שמקורו בחלב רזה (דל שומן), אשר מכיל את חלבון הקזאין והנ"ל מתפרק באופן איטי, כך מספק חומצות אמינו בשחרור מושהה לזרם הדם. למעשה חלבון מי הגבינה והקזאין מכילים את כל חומצות האמינו החיוניות: לרבות BCAA, ארגינין ועוד בריכוז גבוהה ביותר ובכך מספקים פעילות אנבולית (בונה) לשרירים. 
בנוסף, הסופר ווי גיינר מכיל כמות ניכרת של פחמימות מרוכבות כמו כן תערובת מושלמת של כל חומצות האמינו (מחלבון מי הגבינה), הדרושים לחיזוק מערכת החיסונית אשר עלולה להיחלש עקב אימונים מאומצים.
סופר ווי גיינר - יעזור לכם להתאושש הרבה יותר מהר לאחר האימונים, וכן יאפשר צבירת מסת השריר בתקופה כמה שיותר קצרה ע"י הגברת סינתזה של החלבונים.
מעורבב עם חלב, סופר ווי גיינר מספקת את כל הקלוריות האיכותיות ביותר בצורת מילקשייק בעל טעם נפלא.
המוצר הינו כשר - בהשגחת הרבנות הרשית פתח תקווה. מחלב ישראל !!!
המוצר אינו מכיל: כולסטרול ושומן רווי, חומרים משמרים, צבעי מאכל, עמילנים וגלוטן.

חלבון סויה איזולאט Isolate Soy Protein

מכיל: אבקת חלבון סויה טהורה 1 ק"ג, בטעמים: וניל ושוקולד. 
המוצר הינו כשר - בהשגחת הרבנות הראשית פתח תקווה.
פעילות: חיוני לבניית השרירים, ולאיזון המערכת ההורמומלית הנשית, מפחית רמות שומנים בדם (כולסטרול וטריגליצרידים), מסייע להפחית מחלות לב ואוסטאופורוזיס (הדלדלות צפיפות עצם). 
אופן השימוש: 1-2 כפות מדידה לאחר האימון ובין הארוחות.
החלבון סויה מבודד (איזולאט) של חברת: Super Nutrition מכיל 75 גרם חלבון ב- 100 גרם אבקה. 
חלבון מפולי סויה להשלמת תצרוכת החלבון היומית לספורטאים מקצועיים וחובבים כאחד. מקור מצוין לחומצת האמינו - גלוטמין, פתרון מצויין לאנשים הרגישים לחלבוני חלב. אבקת חלבון סויה פורמולה צמחית.
על מה מבוססת ההמלצה לצרוך מוצרי סויה לשם מניעת מחלות לב? 
ההשפעה של סויה על שומני הדם נצפתה כבר ב- 1908, אך הקהילה המדעית לא התייחסה במשך עשרות שנים לממצאי מחקרים שהראו שצריכת סויה מפחיתה את שומני הדם. 
בשנים האחרונות התפרסמו מאות מחקרים, אשר הוכיחו כי צריכה של סויה מורידה את רמת הכולסטרול בדם ומפחיתה את הסיכון למחלות לב. 
מנהל המזון והתרופות האמריקאי היה הראשון לאשר את ההמלצה ואחריו משרדי בריאות בארצות אירופיות. 
המוצר אנו מכיל: חומרים משמרים, שומן רווי ולקטוז, צבעי מאכל, עמילנים וגלוטן.

10  עובדות על סויה

1. פולי הסויה נראים כמו קטניות אחרות, ומקום הולדתם הוא בסין. עד שנות ה-50, סין היתה  המגדלת העיקרית של הסויה, אך מאז, ארה"ב אוחזת ב-50% מהיצור העולמי. 
2. פולי הסויה מייצרים מגוון של מוצרים: טופו, חלב סויה, מיסו, טמפה, רוטב סויה ועוד. בחלב הסויה  משתמשים כחלב ניגר, עם קפה, עם דגני בוקר, לבישול ולאפייה. 
3. ניתן להכין מיונז מחלב סויה, כשהיתרון הגדול טמון בכך שהוא לא מכיל ביצים וכולסטרול, והנו  בעל ערכים בריאותיים רבים. במרקמו ובטעמו הוא דומה למיונז הרגיל. 
4. לסויה יתרונות תזונתיים ייחודים, המבדילים אותה מיתר הקטניות. הסויה הינה קטניה העשירה  ביותר בחלבון מושלם, שערכו הביולוגי הוא הגבוה ביותר בהשוואה לחלבונים צמחיים אחרים. 
5. הסויה מהווה מקור עשיר למינרלים, כמו: סידן, מגנזיום וברזל וויטמינים מקבוצת B קומפלקס. 
6. שמן הסויה עשיר בחומצות שומן חיוניות - הרב בלתי רוויות. 
7. סויה מכילה חומרים הנקראים פיטוסטרולים, אשר מסייעים להקטנת ספיגת הכולסטרול מהמזון  בגופנו. 
8. לצריכת מוצרי מזון המבוססים על סויה תכונות רפואיות כגון: מניעת מחלות לב, סרטן  ואוסטיאופרוזיס.
9. הישראלי צורך בממוצע 1 ליטר לשנה, הקנדי- 2 ליטר, הבלגי- 1.6 ליטר והאוסטרלי- 3.5 ליטר. 
10. המהפכה בתחום הסויה שהובילה לגידול התחום התחילה באוקטובר 1999, כאשר משרד המזון  והתרופות (FDA) בארה"ב הכריז על סויה כמפחיתה סיכון למחלות לב. צריכה של 25 גרם של  חלבון סויה ביום (לפחות) עשויה לסייע לירידה משמעותית של רמת הכולסטרול בדם.
logo בניית אתרים