דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

 

אבקת חלבון מי גבינה

 

 

הכל החל במרדף של חיפוש אחר החלבון הטוב ביותר שקיים בשוק התוספים העולמי.

חלבונים, יוניברסל, דיאטה, שרירים, פיתוח גוף, חיטובים

 אנוכי ועמיתים למקצוע בררנו אודות כל החברות המצוין בשוק התוספים העולמי.

 

התברר לנו כי החברה מספר 1 בעולם הינה חברת יוניברסל אשר משווק את החלבון הנקרא: "super whey pro". תוספי מזון לספורטאים: אבקות חלבון.

 

חלבון מי הגבינה super whey pro בעל רמה ביולוגית גבוהה ביותר !  היות והמוצר הינו עשיר בפפטידים של חלבון מי גבינה אשר עברו תהליך של אולטרא-פיטר (סינון) בטמפרטורה נמוכה.

אבקת חלבון מי גבינה סופר ווי פרו

ה- super whey pro, הינו למעשה 100% חלבון הידרוליזאטי, נטול לקטוז. כלומר כי החלבון מכיל: חלבון מי-גבינה מעוכל (המכיל חלבון מי-גבינה העשירים בלקטוגלובולינים, לקטורלבמינים, אימונוגלובולינים, לקטופרין ומועשר בגלוטמין).

 

הלקטופרין הינו בעל השפעה אנטי-סרטנית (השפעה המגינה מפני התפתחות תהליכים סרטניים).

האימונוגלובולינים הינם למעשה חלק התומך במערכת החיסון של גופנו. על רכיבים אילו ניתן לפרט ביתר סט היות וישנם מחקרים רבים המעידים על כך.

איכות אבקת חלבון מי גבינה


איכותו של תוסף זה באה לידי ביטוי בתהליך העיבוד והסינון הקפדני והאיכותי ("שיחלוף
יונים") ובהרכב החלקיקים הזעירים ביחס לקיים בשוק. בנוסף, super  whey pro  מכיל 45% בטא-לקטוגלובולין, 20% אלפא-לקטלבומין, כ- 10% אימונו-גלובולין, 6% נסיוב חלבונים (bsa), 1% לקטופרין ו- 1% לקטופרוקסידס עם משקל מולקולרי נמוך.

 

היות והמוצר super whey pro, הינו למעשה 100% פפטידים בעלי ערך ביולוגי גבוהה. אנו למעשה מקבלים את החלבונים הטהורים ביותר !  עם אחוזי הספיגה מהגבוהים ביותר !  בדומה להשפעת חומצות האמינו, - רק שהאיכות והמינון כאן הינם גבוהים ביותר !!!

 

מכיל רמה גבוהה יחסית של סידן ואשלגן בהשוואה לרמת הנתרן. כך למעשה מקטן את העומס על מערכת הכליות ומערכת הלב. בהשוואה לחלבונים אחרים אשר אינם מאוזנים די הצורך, וכתוצאה מכך נקבל מעמסה יתרה המופעלת על מערכות אילו (מערכת הלב והכליות בעקר).

 

יש לציין, כי ישנם סוגי חלבון אשר רמת האלקטרוליטים אינה מאוזנת. הדבר עלול להוביל לפגיעה בתפקוד המערכות הנ"ל. כך עלול להתפתח יתר לחץ דם (יל"ד), הפרעה בפעילות הכליות וכך סינון לקוי של מערכת הדם, ומעמסה יתרה על הלב עד כדי אי-ספיקת לב (המצב הינו נדיר, במעמסה כרונית של חלבונים בלתי "מאוזנים" מבחינת הרכב המינרלים).

 

המוצר super whey pro מכיל טעם וניל טבעי, ללא חומרים סינטטיים.

 

המוצר super whey pro אינו מכיל תוספת סוכר (0%) !!! המוצר אינו מכיל מלח או חומרים משמרים ונטול שמרים !!!

 

תכולת חומצות האמינו במוצר super whey pro, הינן במקורן טבעי לחלוטין – ממקור החלבון.


ד"ר יעקב עזרא, מומחה לרפואה נטורופטית, תזונאי ומאמן כושר. מר קובי עזרא הינו מרצה במכון מור (לאוסטאופורוזיס) ובבית הספר להסמכות מאמנים של וינגייט - באוניברסיטת ת"א (אימונים לפיתוח הגוף ותזונה).

כתב את הספרים:  1. אבן הפינה בתחום פיתוח הגוף. 2. ספורטולוגיה - המדריך לספורטאי. 3. סטרואידים-כל מה שרצית לדעת? ולא העזת לשאות!

בעל קליניקה לרפואה נטורופטית ונותן שרותים:
* טיפול במחלות שונות (כולסטרול, מחלות לב, סוכרת ועוז...).
* דיאטות הרזייה ועיצוב הגוף.
* פיתוח גוף - עיצוב וחיטוב הגוף.
לפגישת יעוץ בקליניקה: 0528567140   

logo בניית אתרים