דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

פיתוח שרירים

פיתוח שריריםפיתוח שרירים נעשה במטרה להרשים את הסובבים או להרגשה האישית טובה ובטוחה. פיתוח שרירים או פיתוח גוף שרירים וחטוב, דורש עמל רב, החל מהרכבת תוכנית אימונים, תוכניות תזונה ותוכנית של תוספי מזון לספורטאים. כל הנ"ל מסייעים לאדם להגשים את המטרה! 

פיתוח שרירים ותזונה

לתזונה חשיבות מכרעת במטרה לפתח שרירים גדולים וחטובים. התזונה = דיאטה מהווה כ- 70% עד 80% מספורט פיתוח השרירים ואילו 20% עד כ- 30% תוכנית האימונים. 
תוכנית התזונה והדיאטה נחלקות באופן כללי לשני חקלים: הראשון התקופת העלייה במסת השרירית, והשנייה תקופת הדיאטה למטרת חיטובים - חיטוב הגוף והשרירים. 

פיתוח שרירים בתקופת המסה

פיתוח שרירים בתקופת העלייה במסה השרירית, ספורטאים צורכים הרבה פחמימות וחלבונים בעיקר, במטרה להעלות ולהגדיל את מסת השרירים והכוח. כאן האימרה "כמה שיותר יותר טוב" לא נכונה, היות בעת צריכת מזון עודפת אנו עלולים להעלות במסת השומנים, ובתקופת החיטובים תהיה לנו עבודה קשה יותר "לנקות" את כל השומנים. ושלא נדבר על כך שאנו עשויים ליצור פירוק מסת שרירים יקרה! על כן אין זה דבר חכם לעלות במסת השומן - השמנה ! פיתוח שרירים בתקופת החיטובים

פיתוח שרירים בתקופת החיטובים, לרוב ספורטואים מפחיתים את כל מה שהם לא זקוקים לו או יותר נכול פחות זקוקים... כמו למשל סוכרים ושומנים מיותרים בעיקר. 

פיתוח שרירים ופסיכולוגיה

לרוב העוסקים בפיתוח השרירים בעלי (או לפחות היו) דימוי עצמי נמוך. ולכן החליטו לעשות בתחום פיתוח שרירים במטרה להראות גדולים וחזקים, כך למעשה אנשים ומזיקים ירתעו ויפחדו מהם.פיתוח שרירים ותוספי תזונה

פיתוח שרירים ותוספי תזונה: ספורטאים רבים משתמשים בתוספי תזונה לעיתים קרובות מדי שלא לצורך. שימוש בלתי מושכל בגיינרים ואבקות חלבונים במקרה הטוב יגרום להשמנה יתרה, ובמקרה הגרוע עשוי לפגום בתפקודי הגוף בעיקר בתפקודי הכליות. 
לפני לצורכים תוסף תזונה כזה או אחר ישנו הצורך להתייעץ באיש מקצוע, ולא באותו אדם אשר מוכר לכם את תוסף התזונה, שהרי יש לו אינטרס למכור לכם את התוסף ולהרוויח את לחמו !
logo בניית אתרים