דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

 

מוצר של חברת:BSN   -  Cheaters Relief

מעכבי ספיגת השומנים והפחמימות (Carb & Fat)

ציטוזן (Chitosan): הציטוזן הינו חומר טבעי בעל יכולת לקשור שומן עוד במערכת העיכול ולהפרישו בצואה, ברמה גבוהה של עד פי- 7 ממשקלו. כלומר 1 מ"ג ציטוזן יכול לקשור כ- 7 מ"ג שומן.  Cheaters Relief

 

Cassia Nomame) Cassia Mimosoides): (תמצית זרעי 10:1): תמצית צמח זה יכול לעכב את פעילות האנזים ליפאז (lipase), האנזים האחראי לעיכול ופירוק השומן לחומצת השומן וכך מאפשר את ספיגתה בתאי השומן.

 

NeOpuntia ® (Opuntia Ficus Indica): NeOpuntia ® הינו קומפלקס טבעי סיב lipophillic  שהוכח במבחנה חומצות שומן כדי לאגד. זה עשוי גם לעזור לשמור על רמות הגלוקוז (סוכר) בדם בטווח הנורמאלי.

 

שעועית לבנה Phaseo-Lean (Phaseolamin): בעלת יכולת המעכבת של האנזים אלפא עמילאז, האנזים הנ"ל בעל פעילות המסייעת עיכול פחמימות, ובכך להאט את עליית הגלוקוז בדם ורמות אינסולין בתגובה ארוחות.

 

גרסינייה קמבוגיאה (Citrilin HCA (Garcinia Cambogia או הרכיב הפעיל שבתוכה Hydroxycitric Acid [HCA] HCA החומצה ההידרוציטריט, מעכב את האנזים ATP lyase ציטראט, שאר אחראי לסינתזה (יצירת) של חומצות שומן. בנוסף HCA מגבירה חמצון שומן ("שריפת" שומנים), מגביר את רמות הסרוטונין במוח ומדכא תיאבון. (קישור למאמר על הסרוטונין).

 

חומצה אלפא ליפואית R-ALA (R-Alpha Lipoic Acid): R-ALA הרכיב משמש לתמיכה והגברת הרגישות לאינסולין ושיפור בספיגת הגלוקוז להתאחסן, כמו הגליקוגן. R-ALA עשוי גם להפחית את הצטברות הרדיקלים החופשיים במהלך פעילות גופנית.

 

4-הידרוקסי-הידרוקסילאוצין 4-hydroxy-Lean (4-Hydroxyisoleucine fromFenugreed): מגרה את שחרור האינסולין וקידום ספיגת גלוקוז בתאי השרירים, סינתזת הגליקוגן.

 

צינולין Cinnulin-PF ®: תמצית מימיות של התבלין קינמון היות והוא עשיר בחומרים נוגדי חמצון פרואנטוציאנידים (proanthocyanidin) ייחודיים המקושר. תרכובות אלו מסייעות "להפעיל" את מנגנוני איתות הסלולר בדרך כלל שביצעו אינסולין. Cinnulin-PF שומרת על איזון הגלוקוז בדם, הכולסטרול ורמות הטריגליצרידים.

 

חומרים טבעיים אשר מסייעים לנו לשרוף יותר שומנים לאנרגיה

תה ירוק - Green Tea

תה ירוק - משקל בריא איבוד שומן

חומצה אלפא-ליפואית (Alpha-Lipoic Acid)

טואול - בניית אתרים