דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

תוספי מזון - לחיטוב, דיאטה, הרזייה, כוח ופיתוח שרירים

תוספי מזון לדיאטה וחיטווב הגוף והשרירים. אורח החיים המודרני מתאפיין במחסור בפעילות גופנית ובתזונה לא מאוזנת – שתי תכונות שהופכות אותו למתכון בטוח להשמנה ולמשקל עודף. רבים מאיתנו עובדים במשרות בהן אנו מבלים את רוב זמננו בישיבה ומרבים לאכול מזונות מעובדים ועתירי קלוריות בעלי תכולת שומן גבוהה. עובדה זו היא שנעוצה בבסיס תופעת ההשמנה ועודף המשקל.

 

animal cuts - אנימל קאט

מכיל: 42 שקיות (בכל שקית 8 כדורים)
פעילות:מסייע לשריפת שומנים וחיטוב שרירי הגוף
אופן השימוש: 1 שקית בבוקר
1 שקית בין 30-60 דק' לפני אימון
הערה: ביום ללא אימון יש ליטול 1 שקית בבוקר

המוצר מכיל אנימל קאט מכיל תשלובת של 8 כדורים לשימוש יומי המסייעים לשריפת השומנים בגופינואף ללא פעילותגופנית!!! אנימל קאט animal cuts פותח בעבור דרישותיהם של מפתחי הגוף להגיע לאחוזי שומן אפסיים.


אנימל קאט הוכיח את יעילותו להורדת משקל ולהפחתת שומן, יעילותובניצול מוגבר של שומן העוזר לגוף להעביר שומנים אל המיטוכונדריה (תחנת אנרגיה של התא), שםניתן להשתמש בשומן כחומר דלק לפעילות הגופנית.  animal cuts הינה נוסחא טרמוגניתחדשנית (תרמוגנזה: תהליךפיזיולוגי בו תאי השומן בגוף נשרפים להפקת אנרגיה) המייעלת את האנרגיה ושריפת הקלוריות.  הנוסחא של animal cuts מכילה מרכיבים ליפוטרופיים (מניידים שומן) ומרכיבים לייעולחילוף החומרים ביחסים המדויקים שיעזרו לגופך לשרוף שומן. מכיל חומרים טרמוגניים וליפו-טרופיים המסייעים לשריפת עודפי השומנים.  כמו כן, ה- animal cuts מכיל צמחים המפרישים את עודפי הנוזלים בין העור לשרירים הדבר תורםלמראה חטוב יותר של הגוף בנוסף לויטמינים, מינרלים,  חומצות אמינו, חומצות שומן וצמחי מרפא. ה- animal cuts מכיל חומצת אמינואל-קרניטין קומפלקס המסייעת לגוף בהפיכת השומן לאנרגיה ומועילה בהרזיה.משפרת את תפוקת הלב. אחד ממרכיבי בטבליות הוא הציטרוס אורנטיום, מרכיבהמצוי בזן מסוים מאוד של תפוזים בעל ריכוז גבוה של פוליאמין. תפקידו שלהציטרוס אורנטיום הוא להגביר את יצור האנרגיה בגוף או במילים אחרות - לשרוף שומנים (בדומה לאפדרין), כמו כן הוא מרכיב המגביר את הפקתהאנרגיה בגוף ופוקד על התאים להאיץ את חילוף החומרים. התוצאה-שריפת שומנים. מרכיבים נוספים הקיימים הם גוארנה (וצמחים נוספים) ויחד הם מדרבנים ביעילות את יצור האנרגיה בתאי השומן ומגבירים את אפקט שריפת השומנים.


animal stak - אנימל סטאק

מכיל:21 שקיות (בכל שקית 8 כדורים)

פעילות: מסייע לפיתוח מסת השריר, לעיצובו וחיטובו
מגביר הרמון גדילה והורמון דמוי אינסולין

אופן השימוש: 1 שקית בין 30-60 דק' לפני אימון
1 שקית בבוקר (ביום ללא אימון)

animal stak 2  הוא מוצר הפועל על שחרור בהפרשת מספר הורמונים, כגון: הורמון גדילה, אינסולין לייק גרו פאקטור 1 (igf 1) ואינסולין. animal stak 2  מכיל רכיבי טסטוסטרון טבעיים, גורמים המשחררים הורמוןגדילה, רכיבים ווזולידיטוריים (מרחיבי כלי דם), רכיבים המעכבים פעולותארומטיות (המרת הטסטוסטרון לאסטרוגן), חוסמי דהידרו טסטוסטרון, מעכבי הורמוןקורטיזול (הורמון המפרק שריר) וגורמים התומכים בפעילות הכבד.

gh max פורמולה אנבולית

מכיל: 180 כדורים

פעילות: מסייע להגברת הורמון הגדילה
עליית במסת שריר
שריפת שומן

אופן השימוש:6 כדורים  בין 30-60 דק' לפני אימון
1 שקית בבוקר (ביום ללא אימון)

ה gh max של יוניברסל עוזר לך להשיג את המיטב מהורמון הגדילה תוך כדי שימוש בשילוב הרכיבים המנצח והאיכותי : ויטמינים, מינרלים , סטרול טבעי, חומצות אמינו ורכיבים מזינים אחרים.
מוצר הgh maxשל יוניברסל הינו היחידי המכיל את היחס המוכח של 1:2 בין אורניטין לארגינין ובריכוז גבוהה למנה (5.000mg / 2.500mg).
gh max מסייע להגדלת נפח וחיטוב השרירים ע"י שחרור הורמון הגדילה (growth hormone), הפורמולה המהפכנית בסיס טבעימסייעת להפרשת הורמון הגדילהועקב כך גם להפרשת igf-1 (סומאטומדין) אשר נחשבים להורמונים אנבולים (בוני שרירים). המוצר נחשבלאחד המוצריםהיעיליםביותר בעולםלשחרור הורמון הגדילה.
הורמון הגדילה שמיוצר בבלוטת יותרת המוח, ממריץ צמיחת עצמות ומגביר יצירת חלבונים (בניית שרירים). הורמון הגדילה בעל השפעות מעודדות גדילה, מפרק שומן (ליפוליטי).
אורניטין אלפא קטו-גלוטראט (alfa-keto-glutarate ornithine) מגביר את יצירתהחלבונים ומזרז את תהליך הגעתם לרקמות השריר (מצב אנבולי), כמו כןמונע התפרקות של רקמות השריריםאשר עלולה להיווצר במהלך אימונים קשיםוממושכים (מצב קטאבולי).
ארגינין פירוגלוטמאט (arginine pyroglutamate) מיוחד זו נחשב לחזק פי כמה מהארגיניןהרגיל ביעילותו ובהשפעתו בגופינו, בהשוואה לנגזרותארגינין אחרות. צורה זו של ארגינין הראתה במספר רב של מחקרים אתהיכולת לשפר את ההפרשה של הורמון הגדילה ובכך להעצים את הייצור של igf-1  חשוב לציין, כי האחרון מגביר את רמות ה- nitric oxide , הרכיב המגביר בצורה משמעותית אתזרימת הדם לשריר ובכך משפר את מראה השריר הנראה גדול יותר ונפוח יותר. בנוסף משפר את אספקת חומרי הגלם לשריר (חומצות אמינווסוכרים).
חשוב לציין, שזהו שילוב של שתי חומצות אמינו המשלימות זו אתזו ופועלות בסינרגיזם. הארג'נין תורמת לייצור האינסולין למטבוליזם של שומנים בכבד, ומהווה מרכיב בגלוקגן: ממריצה את מערכת החיסון בשל השתתפותה בייצור תאי t ובעלתפעילות אנטי חיידקית, אנטי ויראלית ואנטי סרטנית.

יתרונות השימוש ב- gh max:
* ייצור מוגבר של הורמוןהגדילה והורמוןigf-1
* יכולת מוגברת לבנות שריר עקב זמינות גבוהה של חומצת האמינו
* יותר מסת שריר, כוח ואנרגיה
* חיזוק משמעותי של המערכת החיסוניתanimal pak  - מולטי ויטמין מקצועי

האנימל פק של יוניברסל הינה ערכה לאימונים יעילים יותר.שקית ה-animal pak הינן מוכרות ברחבי העולם כמותאמות למתעמלים באופן מקצועי ביותר, נחשב למוצר הראשון והטוב ביותר מסוגו. אחת-עשר הטבליות המצויות בכל שקית בודדת, מכילות את המינון הגבוה ביותר של וויטמינים, מינרלים וחומרי תזונה נוספים בהשוואה לכלהנוסחאות האחרות הקימות בשוק תוספי המזון. אולם הן גם מספקות את תוספי המזון החדישים ביותר אשר יגבירו את יכולתם הגופנית לאימון ממושך יותר ומאומץ יותר.
התוצאה המיידית לנטילת ה-animal pak הינן גדילה משמעותיתשל המסה השרירית ללא כל שומן.
המחקרים שנערכו במעבדות חברת יוניברסל בארה"ב, מצביעיםעל שיפור מדהים בקרב האתלטים אשר השתמשו בערכה בכל ענפי הספורט.
חשוב לציין, כי המוצר מכיל ריכוז גבוהה של אנטי-אוקסידנטים, מגוון חומצות אמינו וחומצות שומן חיוניות אשר מקטינים את תגובות הקטבוליות (פירוק שריר) של האימון וכך למעשה נוצרים תנאים אופטימלים לבניית שרירים.
ה-animal pak מכיל גם מגוון של צמחי מרפא (גינסנג סיבירי, סמיילקס, ג'ינגר, פרוטוגן a) אשר מסייעים לאושש את מערכות הגוף והשרירים כתוצאה מאימון מפרך.
ולא רק זאת תקבלו ב- animal pak גלוקוזמין וכונדרואיטין מסחוס כרישים אשר מגנים על הפרקים והסחוסים שלכם ושומרים על בריאותם האופטימלית.

המלצות לשימוש:
למתחילים מומלץ ליטול שקית יומית אחת בזמן אחת הארוחות.
למקצוענים מומלץ להשתמש בשתי שקיות ליום.ריל גיינס- real gains


יתרונות הריל גיינס: ·מתערבבת בקלות · 52 גרם חלבון במנת הגשה · 87 גרם פחמימות ורק 6 גרם סוכרים • תוספת אינולין לעיכול מהיר ובריא.

ריל גיינס של יוניברסל נוטרישן תוכננהבמיוחד עבור מפתחי הגוף שרוצים לעלות במסת השרירים במהירות וללא תוספת שומניםמיותרת.

בניגוד לחברות אחרות ריל גיינס מכילה גם חלבוני מי גבינה איזולטלספיגה מהירה וגם חלבוני הקזיאין (חלבון חלב) לספיגה איטית וכך מבטיחה אספקה סדירהשל חלבונים לגוף. כל מנה של ריל גיינס מכילה בתוכה 52 גרם חלבון, 6 גרם שומניםאיכותים ו- 87 גרם פחמימות שמתוכן רק 6 גרם סוכר!

האבקה מעושרת באינוליןשהוא סיב תזונתי טבעי שמסייע בעיכול של המזון ובספיגה של המינראליים.

רילגיינס מכילה שומנים איכותים בצורה של שמן פשתה ושל חומצות שומניות בעלות שרשרת קצרה (mct) , ה-mct בשילוב פחמימות מתפנה במהירות מהקיבה ונספגת בקצב דומה לספיגה שלגלוקוז ולכן נחשבת לחומצת שומן חשובה למתאמנים המעונינים להעלות במסת השריר ללאתוספת שומן.

בנוסף מכילה כל מנת הגשה יותר מ- 11 גרם של חומצות אמינומסועפות (bcaa) שחיוניות לבניית שרירים, לתהליכי גדילה והתפתחות תקינים, ולכןחשובות כל כך למפתח הגוף.

ניתן לערבב את האבקה בכפית ולקבל שייק טעיםואיכותי.

המלצות לשימוש:
ערבב 3.5 כפות מדידה (155 גרם) עם 1-2כוסות של משקה (מים/מיץ/חלב).
ניתן לפצל את המנה ולצרוך חצי בבוקר או כשעה לפניהאימון ואת החצי השני מיד לאחר האימון או במהלך היום בהתאם לתזונתך.

אבקת גלוטמין -glutamine powder

· 100%אבקת גלוטמין לספיגה מהירה
·
מונע הידלדלות מסת השריר ומצב של "אימון יתר"
·
מסייע בשחרור הורמוןהגדילה
• 
שומר על המערכת החיסונית

היתרון שבאבקת גלוטמין של יונברסל העולמית קודם כל באיכות המוצר שזה אבקת גלוטמין טהורה ( glutamine pure ) שלא נוספו לה שום צבעי מאכל מלאכותיים - ללא חומרי טעם וריח מלאכותיים
ללא ממתיקים מלאכותיים אבקת גלוטמין
טהורה - glutamine pure

l-glutamine - חומצת אמינו חיונית ביותר המשמשת חומר גלםלייצור הורמון הגדילה וחיונית ביותר למניעת פציעות.

מבין כל חומצות האמינו, גלוטמין הינההחומצה השכיחה ביותר בגופנו, היא מהווה כ- 60% מכלל מאגר החומצות האמיניותבשריר.
במהלך אימון אינטנסיבי הגוף לא מייצר מספיק גלוטמין כתוצאה מכך הוא מפרקרקמות שריר כדי להשיג את הגלוטמין וכך נוצר מצב קטבולי. תוספת גלוטמין עוזרת לשמורעל מסת השריר ועל המערכת החיסונית וכך מבטיחה התאוששות מהירה יותר לאחר האימוןומונעת את המצב של "אימון יתר". בנוסף משמש הגלוטמין כנשא חנקן לשריר (חיוני ליצירתחלבון), הוא משפיע על הפרשת הורמון הגדילה ובשילוב עם פחמימות הגלוטמין מגדיל אתרמות האינסולין בגוף.
כל היתרונות הללו הפכו את הגלוטמין לאחד מתוספי המזוןהפופולרים ביותר בקרב מתאמנים ולמרכיב חשוב בתזונת ספורטאים.

אבקת גלוטמיןה- 100% טהורה של יוניברסל נוטרישן, מספקת את המקור האיכותי, המהיר והטהור ביותר שלגלוטמין שקיים היום בשוק.

המלצות לשימוש:
ערבב 1-2 כפיות מלאות שלאבקה עם 1- 1.5 כוסות מים, מיץ או חלב.
לתוצאות אופטימיליות מומלץ לשתות ביחדעם משקה החלבונים.

גלוטמין (glutamine)

גלוטמין הינה חומצת אמינו הנמצאת בדרישה מוגברת מאוד ע"יהגוף. תוסףגלוטמין עוזר למפתחי גוף להפחית את פירוק השריר, המתרחש היות ורקמות גוף אחרות אשר זקוקותלגלוטמין, "שודדות" את הגלוטמין המאוחסן בתאי השרירים.
מחקרים מראים כי לאחר אימונים עצימים ומאומצים, רמות הגלוטמין בגוף יורדות בכ- 50%. מאחר והגוף מסתמך על גלוטמין כדלק תאי למערכת החיסון, מחקרים מדעיים מראים כי תוספת של גלוטמין יכולה למזער את פירוק רקמות השריר, ולשפר את מטבוליזם של החלבון. מחקרים נוספים הראו השפעה של גלוטמין על הגדלת נפח תאים. המחקרים המעודכנים ביותר, הראו עלייה של 400% ברמות הורמון הגדילה (gh) לאחר לקיחת מינון של 2 גר' גלוטמין בלבד.
גלוטמין נמצא בריכוז גבוה במוח (פי 10-15 מאשרבדם) ועובד כמווסת בין ההשפעה המדכא של gaba וההשפעה הממריצה של גלוטמט (glutamate). זהודלק חשוב למוח, ויכול לספק אנרגיה מספקת בהעדר גלוקוז.
הגלוטמין מספקת דלק למוח ומסיבה זאת הגלוטמין נמצא כמסייע לריכוז, מיקוד, זיכרון, ביצועים אינטלקטואליים, ערנות, ומשפר מצב הרוח. לכן לא מפתיע לראות את הפופולאריות של התוסף בקרב ספורטאים ומפתחי גוף, העושים דיאטות דלות פחמימות. חלק מתסמיני דיאטת דלת פחמימות (כמו חוסר אנרגיה מנטאלית) ניתן למנוע ע"י תוספת גלוטמין.
רמות נמוכות של גלוטמין בדם בצורה כרונית נמצאו כגורם העיקרי לאימון יתר (overtraining) בקרב ספורטאים ופגיעה במערכת החיסונית, העלולה להשליך לזיהומים ופגיעות הפוקדים בד"כ ספורטאים בתקופת אימונים אינטנסיביים ובתקופת התחרויות.

במקרים של לחץ ומתח המשליכים גם על חילוף החומרים, הגוף אינו מסוגל לייצר את כמויות הגלוטמין הדרושות לו לתפקוד תקין, לכן צריך לספק לגוף את הגלוטמין על מנת למנוע את פירוק שרירי השלד ? שרירים אלו הנם מקור האחסון העיקרי של הגלוטמין בגוף.

הוכחות רבות המתוארות בספרות המדעית מצביעות על האפקטים של הגלוטמין כתוסף תזונתי בהגנה על מסת השרירים ובתפקודה של המערכת החיסונית בקרב חולים קריטיים, חולים המתאוששים מניתוחים או כווית קשות.

כאשר רמות הגלוטמין בפלסמה "נופלות", שרירי-השלד עלולים להיכנס למצב של קטבוליזים (פירוק שרירים), במצב זה החלבון בשרירים נצרך ע"י הגוף (החלבון הקיים) על מנת לספק גלוטמין לשאר הגוף.

שרירי-השלד הנם המקור העיקרי של הגלוטמין (חוץ מאשר בתזונה), מחסור ממושך של גלוטמין בפלסמה יכול להוביל לעיבוד משמעותי של חלבון משרירי-השלד ועיבוד משמעותי של מסתם.

אמנם לא נעשו מספיק מחקרים סטטיסטים בנושא, אך ככל הנראה, קבוצת האוכלוסייה העיקרית אליה מופנה הגלוטמין כתוסף תזונה היא דווקא ? ספורטאים ואתלטים מקצועיים.

בשנים האחרונות לפחות שישה מחקרים משמעותיים נערכו אודות הגלוטמין כתוסף בקרב ספורטאים שבהם נמצא בסיס חזק ליעילותם בקרב אוכלוסייה זו.

לדוגמא, תפקיד הגלוטמין כתומך במערכת החיסונית הוכח כמונע זיהומים ופגיעות עקב אימונים קשים ומאומצים במיוחד. כפי שצוין, לאימונים מאומצים יש נטייה להוריד את רמות הגלוטמין בפלסמה (בדם) .

במחקרים נוספים נמצא כי לתוסף הגולטמין תפקיד חשוב במניעת תהליך פירוק השרירים (קטבוליזים)

הנגרם כתוצאה של שחרור הורמונים שונים ("לחץ" ? stress), כמו: קורטיזול, אדרנלין וגלוקגון , הורמונים שרמותיהם בדם עולות עקב פעילויות/אימונים מאומצים.

הגלוטמין מדברן את סינתזת הגליקוגן (חומר אנרגיה - דלק) , למעשה מדברן את האנזים השולט על סינתזת ואחסון הגליקוגן בשרירים ובכבד. כך מיעל את פעילות מנגנון הגברת אחסון הגליקוגן.

תוסף הגלוטמין גורם לעלייה משמעותית ברמת תאי הגלוטמין ואחסונו בשרירים.

גלוטמין נחשב גם כמגדיל/מרחיב את נפח השרירים, ע"י דרבון פעולת האנזים בכבד ובשרירים לאחסון הגליקוגן ממש כמו הפעילות האנבולית של סינתזת חלבון (בשריר).

ישנן הוכחות מדעיות כי הגלוטמין יעיל בהעלאת רמות הורמון הגדילה. שלו תפקיד חשוב בתהליך סינתזת החלבון ובעידוד צבירת מסת שריר (גדילה) וכוח.

במחקרים שבוצעו אודות השימוש בגלוטמין, התוצאות היו בהחלט מעודדות. המחקר כלל כ- 30 ספורטאים, בגילאי 18 עד 21. כאשר 15 מן הספורטאים קיבלו פלצבו (תרופת דמה), ויתר הקבוצה קיבלה 25 גרם גלוטמין מדי יום ביומו למשך כחודש ימים.

לאחר בדיקות דם ושתן להערכת מאזן החנקן והורמונים אנבוליים (כמו: gh).

למרות כי שתי הקבוצות קיבלו תפריט זהה, אשר כלל שש ארוחות של פחמימות עם רמת חלבון של 1.5 גרם לכל 1 ק"ג משקל גוף. בקבוצה אשר צרכה גלוטמין היו רמות הורמון גדילה גבוהות יותר המנורמה פי- 2.8, ביחס לקבוצת הבקרה. כמו כן, נימצא מאזן חנקן חיובי בקבוצת הגלוטמין. בניגוד לקבוצת הבקרה אשר שבעה ספורטאים היו שרויים במאזן חנקן שלילי (כלומר פירוק שרירים), ושמונה במאזן חנקן ניטרלי (כלומר ללא גדילת שרירים).

כמו כן, נמצא, כי לגלוטמין יתרונות רבים נוספים (המופיעים במאמר). היות וביכולתו של הגלוטמין להגביר חומר נוגד חמצון נוסף הנקרא: גלוטטיון פרוקסידאז. אנזים זה מצמצם את פעילותם ההרסנית של הרדיקלים החופשיים על כל רקמות גופינו, כמו גם, השרירים.

יתרונות השימוש בגלוטמין:

 

  1. ממריץ ומגן על המערכת החיסונית
  2. משמר מסת שרירים
  3. מונע פירוק שרירים ? קטבוליזים
  4. מגביר אחסון גליקוגן ("דלק")
  5. מזרז ומשפר התאוששות מאימונים


מינון מומלץ: 10 עד 20 גרם ליום (כמנה בודדת של כחמישה גרם), בבוקר על בטן ריקה, לפני ולאחר אימון.

שורפי שומנים יוניברסל (fat burners)

שורפי שומנים של חברת יוניברסל, מכיל עשרה חומרים ליפוטרופייםאשר מסייעים לכם לנייד ולנצל שומנים לאנרגיה באופן בריא וטבעי לחלוטין. מה גם חשוב לציין, כי שורפי השומנים של יוניברסל מגיעים בצורת כדורים הקלים לבליעה (easty to swallow).
פט-ברנרס של חברת יוניברסל, הוכיח את יעילותו להורדת משקל ולהפחתתשומן, יעילותו בניצול מוגבר של שומן העוזר לגוף להעביר שומנים אלהמיטוכונדריה, ושם ניתן להשתמש בשומן כחומר דלק לפעילות.
fat burners היא נוסחא טרמוגנית חדשנית המיעלת את האנרגיה ושריפת הקלוריות. תרמוגנזה הוא תהליך פיזיולוגי בו תאי השומן בגוף נשרפים להפקת אנרגיה. הנוסחא מכילה מרכיבים ליפוטרופיים (מונעים הצטברות שומן) ומרכיביםלייעול חילוף החומרים ביחסים המדוייקים שיעזרו לגופך לשרוף שומן. מרכיבחשוב הוא betaine hydrochloride ההופך בגוף ל- s-adenosylmethionine (ידוע גם בכינויו sam-e), הוא חשוב בגוף לייצור של סרוטונין (נוירוטרנסמיטר במוח האחראי על הרגשת שובע).
בנוסף, הנוסחא מכילה l-methionine, חומצת אמינו המרכיבה את ה- sam-e. כמו כן, חומצת האמינוליזין היא מרכיב חשוב נוסף ב- ultimate burners העוזרת גם היא בייצורסרוטונין. למניעת הצטברות שומנים בכבד, ultimate burners מכילה גםכולין ואינוסיטול.
כולין ממזערת הצטברות של שומן בכבד, בעודאינוסיטול מאזן את הפרשת האינסולין ובכך יגרום לסוכרים בדם לשמשכאנרגיה ולא להפוך לרקמות שומן.
# תכולה: 100 כדורים.
# אופן השימוש המומלץ על האריזה:


animal pump אנימל פאמפ

ארנולד שוואצנגר אחד הבודי-בילדרים שעשו היסטוריה אמר: "שאין תחושה טובה יותר מה-פאמפ (ניפוח) שאנו חשים במהלך האימון". על כן, המוצר אנימל פאמפ מסייע לניפוח השרירים ע"י הרחבת כלי הדם והחדרת חומרי תזונה חיוניים.
האנימל פאמפ מכיל מלחים של קריאטין (כגון: קריאטין הקשור למגנזיום, קריאטין אתיל אסתר וטרי-קריאטין מלאט) אשר חדירים ביותר לתאי השרירים, כך מסייעים להם לפעול להתחזר ולגדול באופן אופטימאלי. כל זאת יחד עם רכיבים אשר מספרים את סירקולציית הדם אל השרירים (כגון: הצמחים תמצית ג'ינגר וקינמון, ביופרין ועוד).
האנימל פאמפ מכיל גם רכיבים נוגדי חימצון (כגון: תמצית זרעי ענבים, n-אצטיל-ציסטאין, תה ירוק וחומצה אלפה ליפואית) המסייעים לשרירים לגדול ולמנוע את התפרקותם המהירה לאחר האימון המפרך.
האנימל פאמפ כולל מספר רכיבים ובמקום לקחת מספר תוספי מזון, הינכם מקבלים בשקית אחת את כל מה שהשרירים זקוקים להתנפח!!!


אמינו 3001 - amino 3001


המוצר "אמינו 3001" מכיל תוצרי פירוק של חלבוני מי גבינה (hydrolysates) לשם ספיגה מרבית. בריכוז מירבי מהגדולים ביותר בעולם היא נוסחת אמינו גדולה וחזקה יותר המכיל 3001 מ"ג תוצרי הפירוק של חלבוני מי גבינה קשורים לפפטידים. תוספת של האנזים פפסין (אנזים מפרק חלבון) המסייע לניצול מוגבר של הפפטידים (חומצות אמינו קשורות). האמינו 3001 עשיר בחומצות אמינו בעלות שרשרת מעונפת (bcaa), בגלוטמין, במטיון, באלנין ובארגינין חומצות האמינו הנ"ל חיוניות לפיתוח שרירים מירבי. אם הגודל חשוב לך, אמינו 3001 הוא תוסף האמינו העדיף בשבילך. הנוסחה של אמינו 3001 מכילה ויטמין 6b, קרניטין-l וכרום פיקולינאט, אותם רכיבים אשר הופכים את נוסחה זו לאידיאלית למי שמעונין בעיצוב הגוף והגדלת המסה השרירית תוך שמירה על בריאות הלב ורמת אנרגיה נאותה.
אזהרה! התוסף מכיל פניל-אלנין ולכן אסור לחולי pku (פנילקטונורויה).
מינון מומלץ: 1-4 טבליות על בטן ריקה כשלוש פעמים ביום, לפני ארוחות ואימונים.


חברת super nutrition
חברת סופר נוטרישן הינה העלת יחודיות אשר טרם נצפה בישראל, היות ומוצרייה כשרים ומקורם בחלב ישראל - ולא בחלב נוכרי.


קרניטין נוזלי (liquid l-carnitine) - לספיגה מקסימאלית

קרניטין נוזלי של חברת "super nutrition" נספגת באופן מהיר ביותר ואופטימאלי. חומצת אמינו קרניטין עוזרת בהעברת חומצות שומן לתוך תאי השריר או ליתר דיוק למיטוכונדריה
(מבנים בציטופלסמה כל התאים, שבהם מיוצרת האנרגיה התאית). כך מאפשרת ניצול חומצות שומן כמקור אנרגיה זמין. נחשב לאחד המוצרים הטובים ביותר לאלו המעוניינים להפחית את מסת השומן בגופם ולשפר את היכולת האירובית (גם של שריר הלב).
מספר מחקרים הוכיחו כי צריכת קרניטין תורמת רבות לצריכת החמצן המרבית ודוחה את הופעת העייפות במהלך האימון.

מדוע עלי לצרוך קרניטין נוזלי של חברת super nutrition ולמי הוא מיועד?
1) יעיל בתור שורף שומן, מאפשר ניצול תאי שומן בתור מקור אנרגיה.
2) שיפור הכושר האירובי - תורם לצריכת החמצן ודוחה את תהליך העייפות במהלך האימון.
3) מאיץ את תהליך ההתאוששות לאחר האימון על ידי הפחתת הצטברות חומצת החלב.
המוצר הינו בטעם תפוז. המוצר כשר - בהשגחת הרבנות הראשית פתח תקווה. אינו מכיל: חומרים משמרים, צבעי מאכל, עמילניים וגלוטן.

מחקרים:
* קרניטין מעורבות בחילוף חומרים של שומנים וצמצום טריגליצרידים. מחקרים מסוימים הראו כי רמות נמוכות של קרניטין בגברים הובילו לעקרות.
* לקרניטין יכולת להגן על שריר הלב על ידי מניעה של הצטברות שומן בשריר הלב.
* מחסור בקרניטין גורם לשחרור אנרגיה ממקורות אחרים (בעיקר פחמימות), וכתוצאה מכך להיווצרותם של תוצרים בלתי-רצויים (כמו חומצה לקטית בשרירים). אך מעבר לכך, השומן מצטבר, רמותיו עולות והסיכון לפתח רמות שומנים גבוהות בדם, כבד שומני, השמנה ובעיות נוספות הנובעות מחסר באנרגיה מצד אחד ועודף שומן מהצד השני, הולך וגובר.
* מחקרים קליניים הראו כי נטילת תוסף ל-קרניטין עשויה לתרום לשיפור איכות ביצוע מאמץ גופני, הן בקרב ספורטאים הישגיים והן אצל המתאמן החובב.
* צריכת החמצן המרבית היא המדד לכושרו האירובי של האדם. מספר מחקרים מצאו כי נטילת קרניטין תרמה לשיפור צריכת החמצן המרבית (vo2max) בקרב "לוחמי סוף שבוע" ומתאמני סבולת כאחד.
* השלמה של קרניטין דוחה את מועד הופעתה של עייפות במהלך פעילות גופנית. ברור כי עייפות המתפתחת במהלך פעילות גופנית מהווה גורם משמעותי בירידה ביכולת הביצוע הגופני.
* פעילות גופנית גורמת להגברת האיבוד הקרניטין דרך השתן וכתוצאה מכך לירידה בריכוזה בדם. נטילת קרניטין תמנע את ירידת ריכוזו בדם ובכך לא יוגבל אפיק הפקת האנרגיה ממקור של שומן.


סופר ווי פרוטאין
חלבון מי גבינה ווי סופר- 1.6ק"ג כשר חלבי


ללא תוספת חומרים משמרים, צבעי מאכל, עמילניים וגלוטן. חלבוןווי סופר -( whey super ) הינו חלבון שמיוצר בנוסחה מחודשת, של חלבוןמי גבינה טהורים העוברים תהליך סינון קפדני על מנת לא להוסיף חומריםמשמרים ,צבעי מאכל ,סוכרים למיניהם. לכן הוא מתאים בתקופת של דיאטה.

כפי שידוע, מחקרים הוכיחו כי החלבון משחק תפקיד חשוב מאוד בגופנו.ביחוד לספורטאים וכל אדם המנסה להעלות במסת השריר החלבון מהווה רכיב מרכזי ברקמות הגוף בכלל וברקמת השריר בפרט. מאחר שתהליך האימון הוא תהליךקטבולי [הרסני] בראשיתו, מן הראוי לצרוך לפחות 2 גרם חלבון לכל ק"ג ממשקל גופכם, בכדי לאפשר תהליכי שיקום ובניה מחדש של רקמות שניזוקו במהלך האימון. אספקה לקויה של חלבון לאחר ביצוע מאמץ גופני תפגעביעילות תהליכי הבנייה ותקטין את מהירות ההתאוששות שלאחר האימון. העיתוי של צריכת אבקת חלבון חשובה ביותר!!! הסיבה לכך היא שכאשר זמינות החלבון נמצאת בשפל, לאחר האימון, הגירוי לסינתזה של אנזימים של בניית השריר מצוי בשיא. בשלב זה נפתח חלון אנזימטי המאפשר בנייה גדולה יותר של מסת שריר והובלת החלבון והגליקוגן אל המאגרים התוך שריריים. אספקת חלבון בצורת אבקה [עיכול מהיר] תגרום להכנסה מיריבת של חומצות אמיניות לתאים וכמובן להתאוששות מהירה יותר. יתרון עצום זה יכול לעזור לרבים להגביר את עצימות אימוניהם ולהשיג תוצאות טובות אפילו יותר ממה שהיו רגילים. חלבון מי הגבינה מתאים גם בתקופת החיטוב תודות לתכולת השומנים והפחמימות הנמוכה שבו, יכול החלבון לסייע לשמירה על מסת השריר, המערכת החיסונית והשלמת תזונה מושלמת. פרמטר חשוב נוסף הוא הטעם המעולה של האבקה ויכולת התערבבות שלה עם כל נוזל. המוצר כשר - בהשגחת הרבנות הראשית פתח תקווה


סופר ווי גיינר (super whey gainer)


סופר ווי גיינר של חברת: super nutrition קיים בשני מארזים: מארז גדול של 4.5 ק"ג וקטן של 2.250 ק"ג.
טעמים: וניל / שוקו.
הסופר ווי גיינר מכיל 80% פחמימות, 13% חלבון ו- 0.8% שומן (מתוכם 0%שומן רווי ו- 0% כולסטרול), דבר שהופך אותו למוצר איכותי ויעיל המסייע לעלייה במסת השרירים באופן מהיר וללא עודפי שומן מיותרים! על כן, ספורטאים בעיקר מענפי ספורט כגון: פיתוח גוף, מרימי משקולות, התאבקות וכו'...כמו כן, מסייע ה"סופר ווי גיינר" לאנשים הסובלים מתת משקל ואנשים אשר עבודתם דורשת מאמץ פיזי רב. סופרווי גיינר מספק תערובת של חלבונים איכותיים, ממקור של מי גבינה וחלברזה בלבד! בעל יכולת ספיגה חסרת תקדים.חלבון מי גבינה נספג באופן מהיר מאוד, כך מונע פירוק שרירים לאחר האימון! וחלבון שמקורו בחלב רזה (דל שומן), אשר מכיל את חלבון הקזאין והנ"ל מתפרק באופן איטי, כך מספק חומצות אמינו בשחרור מושהה לזרם הדם. למעשה חלבון מי הגבינה והקזאין מכילים את כל חומצות האמינו החיוניות: לרבות bcaa, ארגינין ועוד בריכוז גבוהה ביותר ובכך מספקים פעילות אנבולית (בונה) לשרירים.
בנוסף, הסופר ווי גיינר מכיל כמות ניכרת של פחמימות מרוכבות כמו כן תערובת מושלמת של כל חומצות האמינו (מחלבון מי הגבינה), הדרושים לחיזוק מערכת החיסונית אשר עלולה להיחלש עקב אימונים מאומצים.
סופר ווי גיינר - יעזור לכם להתאושש הרבה יותר מהר לאחר האימונים, וכן יאפשר צבירת מסתהשריר בתקופה כמה שיותר קצרה ע"י הגברת סינתזה של החלבונים.
מעורבב עם חלב, סופר ווי גיינר מספקת את כל הקלוריות האיכותיות ביותר בצורת מילקשייק בעל טעם נפלא.
המוצר הינו כשר - בהשגחת הרבנות הרשית פתח תקווה. מחלב ישראל !!!
אינו מכיל:כולסטרול ושומן רווי, חומרים משמרים, צבעי מאכל, עמילנים וגלוטן.חלבון סויה איזולאט (isolate soy protein)- של חברת סופר ניוטרישן

טעמים: וניל / שוקו.
משקל נקי 1 ק"ג.
מכיל 75 גרם חלבון ב- 100 גרם אבקה. טעם שוקולד מכיל 74 גרם חלבון ל- 100 גרם אבקה.
חלבון מפולי סויה. להשלמת תצרוכת החלבון היומית לספורטאים מקצועיים וחובבים כאחד. מקור מצוין לגלוטמין, פתרון מצוין לאנשים הרגישים לחלבוני חלב.
המוצר הינו כשר - בהשגחת הרבנות הרשית פתח תקווה.
אנו מכיל: חומרים משמרים,שומן רווי ולקטוז,צבעי מאכל, עמילנים וגלוטן.

על מה מבוססת ההמלצה לצרוך מוצרי סויה לשם מניעת מחלות לב?
ההשפעה של סויה על שומני הדם נצפתה כבר ב- 1908! אך הקהילה המדעית לא התייחסה במשך עשרות שנים לממצאי מחקרים שהראו שצריכת סויה מפחיתה את שומני הדם.
בשנים האחרונות התפרסמו מאות מחקרים, אשר הוכיחו כי צריכה של סויה מורידה את רמת הכולסטרול בדם ומפחיתה את הסיכון למחלות לב.
מנהל המזון והתרופות האמריקאי היה הראשון לאשר את ההמלצה ואחריו משרדי בריאות בארצות אירופיות.
חלבון מפולי סויה. להשלמת תצרוכת החלבון היומית לספורטאים מקצועיים וחובבים כאחד. מקור מצוין לגלוטמין, פתרון מצוין לאנשים הרגישים לחלבוני חלב.

אבקת חלבון סויה soy protein
פורמולה צמחית.
רכיבים: חלבון סויה מבודד

חלבון צמחי המופק מפולי סויה.אבקת חלבון סויה משמשת להשלמת תצרוכת החלבון היומית.חשובה ביותר להשלמה תזונתית בקרב ספורטאים מקצועיים וחובבים כאחד.חלבון הסויה ידוע כמקור מצוין לגלוטמין,המהווה כ-60% מכלל מאגר חומצות האמינו בשריר.אבקת חלבון הסויה של חברת now מיוצרת ממקור צמחי טהור,עשירה בחלבון ומכילה ריכוזים נמוכים של פחמימות ושומנים.פתרון מצוין לאנשים הרגישים לחלבוני חלב.
הצעה לשימוש:לערבב מנת הגשה בת 24 גרם בכוס מים,חלב או מיץ.
אינו מכיל:סוכר,מלח,עמילן,חיטה,גלוטן,תירס,חלב,ביצה וחומר משמר.
רכיבים:חלבון סויה מבודד.

10 עובדות על סויה

1. פולי הסויה נראים כמו קטניות אחרות, ומקום הולדתם הוא בסין. עד שנות ה-50, סין היתה המגדלת העיקרית של הסויה, אך מאז, ארה'ב אוחזת ב-50% מהיצור העולמי.
2. מפולי הסויה מייצרים מגוון של מוצרים: טופו, חלב סויה, מיסו, טמפה, רוטב סויה ועוד. בחלב הסויה משתמשים כחלב ניגר, עם קפה, עם דגני בוקר, לבישול ולאפייה.
3. ניתן להכין מיונז מחלב סויה, כשהיתרון הגדול טמון בכך שהוא לא מכיל ביצים וכולסטרול, והנו בעל ערכים בריאותיים רבים. במרקמו ובטעמו הוא דומה למיונז הרגיל.
4. לסויה יתרונות תזונתיים ייחודים, המבדילים אותה מיתר הקטניות. הסויה הינה קטניה העשירה ביותר בחלבון מושלם, שערכו הביולוגי הוא הגבוה ביותר בהשוואה לחלבונים צמחיים אחרים.
5. הסויה מהווה מקור עשיר למינרלים, כמו: סידן, מגנזיום וברזל וויטמינים מקבוצה b.
6. שמן הסויה עשיר בחומצות שומן 'טובות' - הרב בלתי רוויות.
7. הסויה מכילה חומרים הנקראים פיטוסטרולים, אשר מסייעים להקטנת ספיגת הכולסטרול מהמזון בגופנו.
8. לצריכת מוצרי מזון המבוססים על סויה תכונות רפואיות כגון: מניעת מחלות לב, סרטן ואוסטיאופרוזיס.
9. הישראלי צורך בממוצע 1 ליטר לשנה, הקנדי- 2 ליטר, הבלגי- 1.6 ליטר והאוסטרלי- 3.5 ליטר.
10. המהפכה בתחום הסויה שהובילה לגידול התחום התחילה באוקטובר 1999, כאשר משרד המזון והתרופות (fda) בארה'ב הכריז על סויה כמפחיתה סיכון למחלות לב. צריכה של 25 גרם של חלבון סויה ביום (לפחות) עשויה לסייע לירידה משמעותית של רמת הכולסטרול בדם.

להזמנת מוצרים טל' 0528567140


יעקב עזרא, מומחה לרפואה נטורופטית, תזונאי ומאמן כושר.מר יעקב עזרא הינו מרצה במכון מור (לאוסטאופורוזיס) ובבית הספר להסמכות מאמנים של וינגייט - באוניברסיטת ת"א (אימונים לפיתוח הגוף ותזונה).

כתב את הספרים: 1. אבן הפינה בתחום פיתוח הגוף2.ספורטולוגיה - המדריך לספורטאי3.סטרואידים-כל מה שרצית לדעת? ולא העזת לשאות!

בעל קליניקה לרפואה נטורופטית ונותן שרותים:
* טיפול במחלות שונות (כולסטרול, מחלות לב, סוכרת ועוז...).
* דיאטות הרזייה ועיצוב הגוף.
* פיתוח גוף - עיצוב וחיטוב הגוף.
לפגישת יעוץ בקליניקה: 0528567140
* מנהל האתר: ארגון הבריאות והכושר.

טואול - בניית אתרים