דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

פיתוח גוף, תחרות מר ישראל 2010 איגוד נאבא, סירטונים

תקציר מתחרות פיתוח הגוף, מר ישראל 2010 איגוד נאבא - חלק 1
תקציר מתחרות פיתוח גוף, מר ישראל 2010 איגוד נאבא - חלק 2
תקציר מתחרות פיתוח גוף, מר ישראל 2010 איגוד נאבא - חלק 3
קליפים מתחרות מר ישראל 2010, בתחום פיתוח גוף. להלן המופע של יוסי אדרי. פיתוח גוף
קליפ של מי פיטנס 2010, פיתוח גוף לנשים
קליפ של טל ניסנוב - מתחרות מר ישראל 2010 בפיתוח הגוף, מקום שלישי.
קליפ מאחורי הקלעים של תחרות מר ישראל 2010 בתחום פיתוח הגוף, עם שלומי אדרי ויהודה בנעים - מר ישראל ואלוף האלופים לשנת 2010.
שלומי בקליניקה של מאמנו ד"ר קובי עזרא בהכנות לקראת תחרות מר ישראל 2010.



תוצאות תחרות מר ישראל 2010

תוצאות סופיות ורשימת הזוכים לפי קטגוריות וסדר עלייתם לבמה.


צעירים

מקום עשירי – טהא נביל    משפרעם

מקום תשיעי – עאזם עומר  מטיבה

מקום שמיני – איוב ראמז    מכפר נאחף

מקום שביעי – עסאף יעקב    ממעלא מעילא

מקום שישי -  פוראס ניקולא  ממעלא עיליא

מקום חמישי – מני בלחדב     מחדרה

מקום רביעי – מזרחי אריאל   מירושלים

מקום שלישי – שחאדה סעיד   מכפר יאסיף 

מקום שני – מורגן אלירן       מחדרה

מקום ראשון – מרדכי ביטון    מירושלים


פיטנס גברים

מקום שישי – לב פרגר   מיבנה

מקום חמישי – מאיר עזרא (רמבו)   מרמת גן

מקום רביעי – פרץ שלומי    מאשדוד

מקום שלישי – מרדכי הרוש   מירושלים

מקום שני – בכר אופיר   מטבריה

מקום ראשון – רסקין דימיטרי   ממעלות תרשיחא


מסטרים 40+

מקום  רביעי – אלברט שרבטי   מכרמיאל

מקום שלישי – בן אריה שי   מקרית חיים

מקום שני – גבריאל תמיר   מקרית חיים

מקום ראשון – בן שחר אלון   מחיפה


מסטרים 50+

מקום שני – סויקה צביקה   מעפולה

מקום ראשון – משנקו סרגיי   מבני עייש


פיטנס נשים (הגוף השרירי)

מקום שני – שובל קלודין   מחיפה

מקום ראשון – קורקולין אולגה   מחיפה


פיטנס נשים (הגוף החטוב)

מקום שני – אזוגי לימור    מחיפה

מקום ראשון – קולומייץ תמר  מבאר שבע


בוגרים – עד 75 ק"ג

מקום שישי – ח'טיב יעקב   מנצרת

מקום חמישי – שוקרון תומר   מטבריה

מקום רביעי – יניר עזרן   משדרות

מקום שלישי – טל ניסנוב   מנתניה

מקום שני – אביב עומר   מטבריה

מקום ראשון – פרץ שלומי   מאשקלון


בוגרים – עד 82 ק"ג

מקום חמישי – שפירא איתיאל   ממרכז שפירא

מקום רביעי – בן יהונתן תומר    מרמת גן

מקום שלישי – טירן רחמים    מירושלים

מקום שני – אבו חמיד סאפי    מכפר כיסרא

מקום ראשון – ליברמן אלברט  מתל אביב


בוגרים – עד 90 ק"ג

מקום שביעי – דובינסקי אלכס   מתל אביב

מקום שישי –ריבקינד נועם    מכרמיאל

מקום חמישי – דביר אלון    מאשדוד

מקום רביעי – אדרי יוסי    מנתניה

מקום שלישי – קולומייץ אנטון   מבאר שבע

מקום שני – איוב איהאב   מכפר נאחף

מקום ראשון – בן נעים יהודה    מנתניה


בוגרים – מעל 90 ק"ג

מקום שישי – וויסאם בוארי    מנהריה

מקום חמישי – בן יעקוב גלעד   מחולון

מקום רביעי – רובין אלי    מחדרה

מקום שלישי – אלכס ויישביין   מנתניה

מקום שני – מסרי חוסם   מכפר יאסיף

מקום ראשון – אדם מסלחה   מכפר קרע


אלוף האלופים: בן נעים יהודה  מנתניה

2all בניית אתרים