דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

דיאטה והרזיה מהירה של מירי


הדיאטה של מירי
שם ושם משפחה: מירי עובדי
תאריך לידה: 11.1982
כמה זמן את מתאמנת? שלוש שנים. 
מצב משפחתי? נשואה + תינוקית.
גובה: 1.64

כמה שקלת לפני ואחרי הדיאטה והחיטוב

משקל לפני ואחרי הדיאטה (ולהזכיר את נושא השרירים) לפני: 69, אחרי 57 ירידה של 11 אחוז שומן!.
מה דעתך על ד"ר קובי עזרא? מקצועי, אמין, אדיב, זמין לשאלות מכל הסוגים, תומך ומתאים את התהליך אליך ולאורח החיים הייחודי של כל אחד.

כמה פעמים בשבוע את מתאמנת? כ- 3 פעמים פעילות אירובית.

מה דעתך על השיטת הדיאטה וההרזיה Diet2All?


מה דעתך על השיטת הדיאטה וההרזיה Diet2All? וכיצד חשת לפני ואחרי הדיאטה?
אני התחלתי את הדיאטה סקפטית, משום שלא האמנתי שאכן אגיע לתוצאות הרצויות לי. תוך זמן קצר הסביבה החלה להחמיא לי על השינוי ותוך מספר חודשים ירדתי כ- 4 מידות במכנסיים. מבחינתי השיטה הוכיחה את עצמה-אני תמיד רציתי להכנס לכל חנות, ולבחור מכנס מבלי להתבייש ולהראות כמו שאפילו לא חשבתי שאוכל להראות. לאחר סיום הדיאטה שמרתי על משקלי, מעל לשנתיים, מבלי תנודות "האקורדיון" האופייניות בדיאטות לא מקצועיות.

מילות סיכום? למי שמוכן ובשל לשינוי אורח חיים, ולהיראות כמו שתמיד רצה להראות, שיטת קובי עזרא מומלצת. זוהי לא שיטת קסם או שיטה שבה מבטיחים לנו לרדת X קילו ב-X זמן אלא שיטה שמקנה הרגלים נכונים, אם דובקים בתפריט לאורך הדיאטה, ובתפריט שמירה שקובי בונה לנו לאחר סיומה, ממשיכים לשמור על משקל יציב לאורך זמן. השיטה של קובי מקנה לנו את היכולת לנהל אורח חיים מאוזן ונכון, תוך ירידה במשקל באופן פרופורציונאלי לנתונים הייחודיים של כל אחד מאיתנו, והחשוב מכל-תמיכה לאורך התהליך אך גם בסיומו. קובי מעניק את השירות של שקילה, מדידות ומעקב כללי גם לאחר סיום התהליך.
אם תרצו-אין זו אגדה!
 
מירי מספרת אודות הדיאטה, ההרזיה בשיטת ד"ר קובי עזרא, דיאטה אישית לך!
 

 

 
 
דיאטה מהירה, דיאטה און ליין, דיאטה לנוער וילדים, דיאטה קלה, דיאטה לפי סוג דם, דיאטה רפואית, דיאטת אטקינס, דיאטת בזק, דיאטת נקודות, דיאטת השמנה, דיאטת כאסח, דיאטת חלבונים, דיאטת לחם, חיטובים, חיטוב הגוף, חיטוב הבטן, חיטוב ירכיים, רגליים, חיטוב ידיים, הרזיה מהירה, הרזיה שפויה, הרזיה ללא דיאטה, הרזיה בטוחה,
טואול - בניית אתרים