דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

חשיבות החלבונים בדיאטה – ד"ר קובי עזרא

דיאטה וחלבוניםחשיבות החלבונים בדיאטה,  ד"ר קובי עזרא, דיאטה, דיאטות, הרזייה, הרזיה, בריות ודיאטה, דיאטת חלבונים, חשיבות החלבונים בדיאטה: כידוע לחלבונים ישנה חשיבות מרובה בדיאטת ההרזיה ואף ניתן לדרג אותם כאב מזון מספר אחד הדיאטה! ידוע כי ישנה חשיבות מרבית לחלבונים, היות

מתוך הספר: "ספורטולוגיה – המדריך לספורטאי", לחומר מעמיק יותר תוכלו לקרוא בספר הנ"ל.

חשיבות החלבונים בדיאטה: כידוע לחלבונים ישנה חשיבות מרובה בדיאטת ההרזיה ואף ניתן לדרג אותם כאב מזון מספר אחד הדיאטה! ידוע כי ישנה חשיבות מרבית לחלבונים, היות והחלבונים חיוניים לקיום החיים. צריכה בלתי מספקת של חלבונים בדיאטה שלנו עשויה להתפתח מחלה כזאת או אחרת והחסר חרף וארוך טווח של חלבונים יתכן בשלב הסופי – מוות!!!

החלבונים מורכבים מאבני הבניין – חומצות האמינו אשר מרכיבות את החלבון השלם. לחומצות האמינו כמובן תפקיד חשוב הדיאטה שלנו, בעיקר כאשר אנו מדברים על חומצות אמינו אשר עולם המדע גילה כי יש לם השפעה ליפוטרופית , כלומר ניוד שומנים לאנרגיה, או המילים אחרות ובלשון העם שריפת שומנים, אשר מסייע לנו לתהליך דיאטת ההרזיה. כידוע חומצות האמינו קרניטין הינה אולי החשובה ביותר לשם מטרת שריפת השומנים וההרזיה.

חשוב לציין, כי לחלבון ישנה השפעה ישירה על תהליך ההרזיה והדיאטה. היות ולחלבונים ישנה השפעה טרמוגנית (עליית טמפרטורת הגוף) ותגובה זאת גורמת לניצול אנרגיה – קלוריות מרובה יותר, על כן השפעתם של החלבונים ישירות על התזונה ודיאטת ההרזיה.

על-ידי תוכנית דיאטה העשירה החלבונים הגוף ירצה להיפטר מעודף הנוזלים אשר הצטברו בגוף. צריכת חלבון מעטה דיאטה תגרום על פי רוב לתהליכים קטבולים - פירוק רקמות שרירים. מה גם שכשרמת הפחמימות נמוכה ביותר ייוצר מצב שיגרום לתהליך שנקרא ketosis, וכך התהליך מצמצם את התיאבון. מזונות חלבונים כגון: בשרים, דגים, מוצרי חלב, קטניות ועוד המשמשים דיאטות מסייעים המנגנון הנ"ל.

החלבונים משמשים כחומר גלם לבניית רקמות הגוף השונות, לרבות רקמות השרירים (שרירי השלד והלב), חומר גלם לבניית הורמונים שונים, כגון: הורמון הגדילה, אינסולין, IGF-1, ועוד...
שיטת ההרזייה Diet2all ראיון וידיאו מטופלי דיאטה והרזיה מטופלי הרזיה וחיטוב
הדיאטה למראה הגוף המושלם
תרופת להרזיה–בעד ונגד
הרזייה וחיטוב הגוף, דיאטות ותה 
רפואה, תזונה (דיאטה) וגנטיקה
דיאטה, דיאטות, חיטובים
דיאטות וויטמינים שונים
דיאטת חלבונים
תוכנית תזונה ואימונים – לחיטוב הגוף
קובי עזרא יעשה לנו דיאטה
דיאטות הרזיה וחיטוב הגוף-קובי עזרא
תוספי מזון לחיטוב, דיאטה, הרזייה, שרירים
דיאטה, דיאטה ושוב פעם דיאטה.
דיאטות מסוכנות, סכנה דיאטה
דיאטת הזון - The Zone Diet
השפעת פעילות גופנית על תהליכי הרזיה, הלכה ומעשה
אודות סוגי דיאטות שכיחות:
2all בניית אתרים