דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

קטלוג מוצרים של חברת יוניברסל נוטרישן

מאת: ד"ר קובי עזרא (Ph.D).
כל הזכויות שמורות (C)

הקטלוג של חברת יוניברסל נוטרישן העולמית, נכתב ע"י ד"ר קובי עזרא, אשר מציג את השפעתיהם של המוצרים הטובים בעולם למטרת פיתוח הגוף והשרירים. כאן תוכלו לקרוא אודות הפן המדעי מחקרים של תוספי תזונה לספורטאים מקצוענים ברמה העולמית. החל מאבקות חלבון מי גבינה, גיינרים לעלייה במשקל, קריאטין ועד לשורפי שומנים...

Animal Cuts (אנימל קאט)

מכיל: 42 שקיות  (בכל שקית 8 כדורים).
פעילות: מסייע לשריפת שומנים וחיטוב שרירי הגוף.
אופן השימוש:   1 שקית בבוקר 1 שקית בין 30-60 דק' לפני אימון.
הערה: ביום ללא אימון יש ליטול 1 שקית בבוקר.
המוצר מכיל תשלובת של 8 כדורים לשימוש יומי המסייעים לשריפת השומנים בגופינו אף ללא פעילות גופנית ! Animal Cuts פותח בעבור דרישותיהם של מפתחי הגוף להגיע לאחוזי שומן אפסיים. 
האנימל קאט הוכיח את יעילותו להורדת משקל ולהפחתת שומן, יעילותו בניצול מוגבר של שומן העוזר לגוף להעביר שומנים אל המיטוכונדריה (תחנת אנרגיה של התא), שם ניתן להשתמש בשומן כחומר דלק לפעילות הגופנית.  
אנימל קאט הינה נוסחא טרמוגנית חדשנית (תרמוגנזה: תהליך פיזיולוגי בו תאי השומן בגוף נשרפים להפקת אנרגיה) המייעלת את האנרגיה ושריפת הקלוריות.  
הנוסחא שלאנימל קאט (Animal Cuts) מכילה מרכיבים ליפוטרופיים (מניידים שומן) ומרכיבים לייעול חילוף החומרים ביחסים המדויקים שיעזרו לגופך לשרוף שומן. מכיל חומרים טרמוגניים וליפו-טרופיים המסייעים לשריפת עודפי השומנים.  כמו כן, האנימל קאט מכיל צמחים המפרישים את עודפי הנוזלים המצויים בין ריקמת העור לשרירים דבר התורם למראה גוף חטוב יותר, בנוסף לויטמינים, מינרלים,  חומצות אמינו, חומצות שומן וצמחי מרפא.
האנימל קאט מכיל חומצת אמינו אל-קרניטין קומפלקס המסייעת לגוף בהפיכת השומן לאנרגיה ומועילה בהרזיה, ומשפרת את תפוקת הלב.
אחד ממרכיבי בטבליות במוצראנימל קאט הוא הציטרוס אורנטיום, מרכיב המצוי בזן מסוים מאוד של תפוזים בעל ריכוז גבוה של פוליאמין. תפקידו של הציטרוס אורנטיום הוא להגביר את יצור האנרגיה בגוף או במילים אחרות - לשרוף שומנים (בדומה לאפדרין). כמו כן הוא מרכיב המגביר את הפקת האנרגיה בגוף ופוקד על התאים להאיץ את חילוף החומרים. התוצאה - שריפת שומנים.
מרכיבים נוספים הקיימים הם גוארנה (וצמחים נוספים) ויחד הם מדרבנים ביעילות את יצור האנרגיה בתאי השומן ומגבירים את אפקט שריפת השומנים.

ANIMAL STAK (אנימל סטאק)

מכיל: 21 שקיות  (בכל שקית 8 כדורים).
פעילות: מסייע לפיתוח מסת השריר, לעיצובו וחיטובו מגביר הרמון גדילה (GH) הורמון דמוי אינסולין (IGF-1) וטסטוסטרון, שיפור בכוח הגברא.
אופן השימוש: 1 שקית בין 30-60 דק' לפני אימון 1 שקית בבוקר (ביום ללא אימון) על קיבה ריקה לפני האוכל. 
המוצר אנימל סטאק (ANIMAL STAK) הינו מוצר הפועל על שחרור הפרשת הורמונים ספציפיים המסייעים לספורטאים, כגון: הורמון גדילה, אינסולין לייק גרו פאקטור 1 (IGF-1) ואינסולין. ההורמונים הנ"ל גורמים לשיפור בכוח הפיזי, לעלייה במסת השרירים, חיטובם ועיצובם.
אנימל סטאק מכיל רכיבים טבעיים המגבירים את ייצור והפרשת הורמון המין הגברי טסטוסטרון – הורמון סטרואידי הנחשב להורמון אנבולי הבונה שרירים, גורמים המשחררים הורמון גדילה, רכיבים ווזולידיטוריים (מרחיבי כלי דם), כגון: Arginine Alpha-Ketoglutarate ו- Arginine Ketoisocaproate, הארגינין קטואיזוקפרואט ואלפא-קטו גלוטראט מרכיבים את כלי הדם ומשפרים את זרימת הדם אל רקמות השרירים במהלך האימון, כך מספקים חומרי תזונה ואנרגיה חשובים, כגון: סוכרים, חומצות אמינו, חמצן וניקוז יעיל יותר של חומרי פסולת הנוצרים במהלך האימון הגופני המפרך, כגון: חומצה לקטית (חומצת חלב) וכו'... 
המוצר אנימל סטאק מכיל רכיבים המעכבים פעולויות ארומטיות, תגובה זאת היא למעשה המרת ההורמון האנבולי טסטוסטרון להורמון המין הנשי - אסטרוגן אשר בונה לנו את השומנים והופך אותנו ליותר "רכים" (רכיבים, כגון: Calcium D-Glucarate ו- Diindolylmethane).  
אנימל סטאק מכיל צמחים החוסמים את פעילות הדהידרוטסטוסטרון (טסטוסטרון מסיס במים), כגון: Beta-Sitosterol, Saw Palmetto, ו- Pygeum Africanum, יש לציין כי ההורמון דיהידרוטסטוסטרון הינו אאשם העיקרי בהגדלת בלוטת הפרוסטטה ובהקרחה הגברית.
אנימל סטאק מכיל רכיבים המעכבים את פעילות הורמון קורטיזול (הורמון קטבולי המפרק שרירים), כגון: Acetyl L-Carnitine ו- Phosphatidylserine, הפוספטדילסרין והאציטיל-קרניטין אשר מעקבים את פעילות ההורמון קורטיזול יוצרים תגובה אנטי-קטבולית (מניעת פירוק שרירים) כך למעשה אנו חוסכים בפירוק שרירים או ליתר דיוק מקטינים את הפירוק. 
ולסיום המוצר אנימל סטאק מכיל גורמים שונים וצמחי מרפא התומכים בפעילות הכבד ובפעילותו התקינה, שהריי זה חיוני לבניית והרכבת החלבונים מחוצתות אמינו.
מולקולות הארגינין אלפא-קטו-גלוטרט והארגינין קטו-איזו-קפרואט גורמות להתרחבות כלי דם, כתוצאה מכך נוצרת זרימת דם וחמצן טובים יותר, ויחד עם השיפור ברימת הדם שיפור בזרימת מרכיבי מזון חשובים, כגון: חומצות אמינו - אבני בנייה לשרירים.

הפורמולה המתקדמת ביותר בעולם שתעזור לכם לעלות בשלב נוסף באימונים!

פורמולה זו הינה הפתרון אותו חיפשתם כל כך הרבה זמן ולא ידעתם לאן לפנות. מטרות הנוסחא: 
הפרשת הורמון סטרואידי – טסטוסטרון
שיפור בכוח הגברא
הפרשת הורמון הגדילה
הגברת התהליכים האנבוליים (בוני שריר)
שיפור הביצועים באימונים
הרחבת כלי דם וניפוח השרירים 
התאוששות מהירה ויעילה יותר 
יותר כוח ואנרגיה
הפורמולה המתקדמת של של חברת יוניברסל נבדקה בצורה קפדנית על ידי מעבדות מהגדולות והמפורסמות ביותר בענף התוספים על מנת לבדוק את יעילותו והתוצאות היו מדהימות. אנשים אשר נבדקו בצורה עיוורת חוו עליה ניכרת ב: כוח, דחף מיני, ועליה במסת השריר הנקי. 
אנימל סטאק מכיל פורמולה ייחודית של תרכובת ה- ZMA (אבץ, מגנזיום וויטמין B6) המסייעת להפרשה טבעית של ההורמון הגברי – טסטוסטרון. ובכך לאפשר עלייה מהירה יותר במסת השרירים ובכוח. 

GH MAX – פורמולה אנבולית

מכיל: 180 כדורים.
פעילות: מסייע להגברת הורמון הגדילה, עליית במסת שריר ושריפת שומן.
אופן השימוש:  יש ליטול כ- 6 כדורים ליום על בטן ריקה. קח 4 כדורים לפני האימון ו- 2 כדורים מייד לאחר האימון.
ביום ללא אימון יש ליטול 2 כדורים בבוקר, 2 כדורים אחר הצהריים ו- 2 כדורים לפני הפרישה לשינה. 
ה- GH MAX של יוניברסל עוזר לך להשיג את המיטב מהורמון הגדילה תוך כדי שימוש בשילוב הרכיבים המנצח והאיכותי: ויטמינים, מינרלים , סטרול טבעי, חומצות אמינו ורכיבים מזינים אחרים.
מוצר ה GH MAX של יוניברסל הינו היחידי המכיל את היחס המוכח של 1:2 בין אורניטין לארגינין ובריכוז גבוהה למנה (5.000mg / 2.500mg).
GH MAX מסייע להגדלת נפח וחיטוב השרירים ע"י שחרור הורמון גדילה (Growth Hormone), הפורמולה המהפכנית בסיס טבעי מסייעת להפרשת הורמון הגדילה ועקב כך גם להפרשת IGF-1 (סומאטומדין) אשר נחשבים להורמונים אנבולים (בוני שרירים). המוצר נחשב לאחד המוצרים היעילים ביותר בעולם לשחרור הורמון הגדילה.
הורמון הגדילה שמיוצר בבלוטת יותרת המוח, ממריץ צמיחת עצמות ומגביר יצירת חלבונים (בניית שרירים). הורמון הגדילה בעל השפעות מעודדות גדילה, מפרק שומן (ליפוליטי).
אורניטין אלפא קטו-גלוטראט (Alfa-Keto-Glutarate Ornithine) מגביר את יצירת החלבונים ומזרז את תהליך הגעתם לרקמות השריר (מצב אנבולי), כמו כן מונע התפרקות של רקמות השרירים אשר עלולה להיווצר במהלך אימונים קשים וממושכים (מצב קטאבולי).
ארגינין פירוגלוטמאט (Arginine Pyroglutamate) מיוחד זו נחשב לחזק פי כמה מהארגינין הרגיל ביעילותו ובהשפעתו בגופינו, בהשוואה לנגזרות ארגינין אחרות. צורה זו של ארגינין הראתה במספר רב של מחקרים את היכולת לשפר את ההפרשה של הורמון הגדילה  ובכך להעצים את הייצור של IGF-1  חשוב לציין, כי האחרון מגביר את רמות ה- Nitric Oxide , (הינו גז המתפקד בתור מולקולה המאותת, וגורם לרגיעה והתרחבות של כלי דם) הרכיב המגביר בצורה משמעותית את זרימת הדם לשריר במהלך האימון ובכך משפר את מראה השריר הנראה גדול יותר ונפוח יותר. בנוסף משפר את אספקת חומרי הגלם לשריר (חומצות אמינו וסוכרים).
חשוב לציין, שזהו שילוב של שתי חומצות אמינו המשלימות זו את זו ופועלות בסינרגיזם. הארגינין תורמת לייצור האינסולין למטבוליזם של שומנים בכבד, ומהווה מרכיב בגלוקגן: ממריצה את מערכת החיסון בשל השתתפותה בייצור תאי T ובעלת פעילות אנטי חיידקית, אנטי ויראלית ואנטי סרטנית.

יתרונות השימוש ב- GH MAX:

ייצור מוגבר של הורמון הגדילה והורמון IGF-1
יכולת מוגברת לבנות שריר עקב זמינות גבוהה של חומצת האמינו
יותר מסת שריר, כוח ואנרגיה
חיזוק משמעותי של המערכת החיסונית
מקטין נטייה לאימפוטנציה (אין אונות)

אנימל פאק ANIMAL PAK  - מולטי ויטמין מקצועי

מכיל: 44 שקיות  (בכל שקית 11 כדורים).
פעילות: שמירה על הבריאות הכללית, חיזוק מערכת החיסון – מניעת מחלות, מניעת מחלות ניווניות – מפחית יצירת רדיקלים חופשיים ומסייע לפיתוח מסת השריר. 
אופן השימוש: למתחילים מומלץ ליטול שקית יומית אחת בזמן אחת הארוחות. למקצוענים מומלץ להשתמש בשתי שקיות ליום – בבוקר ובצהריים.
האנימל פק של יוניברסל הינה ערכה לאימונים יעילים יותר המכילה חומרי תזונה חשובים ביותר לשמירה על הבריאות והכושר. שקית האנימל פאק (ANIMAL PAK) הינן מוכרות ברחבי העולם המותאמות למתעמלים באופן מקצועי ביותר. אחת-עשר הטבליות המצויות בכל שקית בודדת, מכילות את המינון הגבוה ביותר של ויטמינים, מינרלים וחומרי תזונה נוספים בהשוואה לכל הנוסחאות האחרות הקימות בשוק תוספי המזון. אולם הן גם מספקות את תוספי המזון החדישים ביותר אשר יגבירו את יכולתם הגופנית לאימון ממושך יותר ומאומץ יותר.
התוצאה המיידית לנטילת האנימל פאק הינן גדילה משמעותית של המסה השרירית ללא עודפי שומן.
המחקרים שנערכו במעבדות חברת יוניברסל בארה"ב, מצביעים על שיפור מדהים בקרב האתלטים אשר השתמשו בערכה בכל ענפי הספורט.
חשוב לציין, כי המוצר מכיל ריכוז גבוהה של אנטי-אוקסידנטים, מגוון חומצות אמינו וחומצות שומן חיוניות אשר מקטינים את תגובות הקטבוליות (פירוק שריר) של האימון וכך למעשה נוצרים תנאים אופטימלים לבניית שרירים. 
האנימל פאק מכיל גם מגוון של צמחי מרפא (גינסנג סיבירי, סמיילקס, ג'ינגר, פרוטוגן A) אשר מסייעים לאושש את מערכות הגוף השונות, כגון: מערכת החיסון והשרירים כתוצאה מאימון מפרך. 
ולא רק זאת תקבלו באנימל פאק גלוקוזמין וכונדרואיטין מסחוס כרישים אשר מגנים על הפרקים והסחוסים שלכם ושומרים על בריאותם האופטימלית. 
 

REAL GAINS (ריל גיינס)

מכיל: 44 שקיות  (בכל שקית 11 כדורים).
פעילות: מסייע לעלייה במסת השרירים באופן יעיל וללא עודפי שומן.
אופן השימוש:  יש לערבב 3.5 כפות מדידה (155 גרם) עם 1-2 כוסות של משקה (מים/מיץ/חלב).
ניתן לפצל את המנה ולצרוך חצי בבוקר או כשעה לפני האימון ואת החצי השני מיד לאחר האימון או במהלך היום בהתאם לתזונתך.
ריל גיינס של יוניברסל תוכננה במיוחד עבור מפתחי הגוף שרוצים לעלות במסת השרירים במהירות וללא תוספת שומנים מיותרת.
בניגוד לחברות אחרות ריל גיינס מכיל גם חלבוני מי גבינה איזולט לספיגה מהירה וגם חלבוני הקזיאין (חלבון חלב) לספיגה איטית וכך מבטיחה אספקה סדירה של חלבונים לגוף. כל מנה של ריל גיינס מכילה בתוכה 52 גרם חלבון, 6 גרם שומנים איכותים ו- 87 גרם פחמימות שמתוכן רק 6 גרם סוכר!
האבקה מעושרת באינולין שהוא סיב תזונתי טבעי שמסייע בעיכול של המזון ובספיגה של המינרלים.
ריל גיינס מכילה שומנים איכותים בצורה של שמן פשתן ושל חומצות שומניות בעלות שרשרת קצרה (MCT) , ה-MCT בשילוב פחמימות מתפנה במהירות מהקיבה ונספגת בקצב דומה לספיגה של גלוקוז ולכן נחשבת לחומצת שומן חשובה למתאמנים המעונינים להעלות במסת השריר ללא תוספת שומן.
בנוסף מכילה כל מנת הגשה יותר מ- 11 גרם של חומצות אמינו מסועפות שרשרת (BCAA) החיוניות לבניית שרירים, לתהליכי גדילה והתפתחות תקינים, ולכן חשובות כל כך למפתח הגוף.

אבקת גלוטמין -  Glutamine Powder

מכיל: 600 גרם גלוטמין באבקה 100% טהורה.
פעילות: הגלוטמין מסייע לעלייה במסת השרירים באופן יעיל (ללא עודפי שומן). מגביר אחסון גליקוגן (הדלק לשרירים).
מסייע לשחרור הורמון הגדילה ולחיזוק מערכת החיסון. מסייע למניעת אימון-יתר ודילדול מסת השרירים (קטבוליזם).
אופן השימוש:   יש לערבב 1-2 כפיות מלאות (5-10 גרם) של אבקה עם 1- 1.5 כוסות מים או מיץ. בבוקר על בטן ריקה, לפני ולאחר אימון.

היתרון השימוש באבקת גלוטמין של יונברסל העולמית ראשית כל המוצר באיכות גבוהה ביותר, אבקת גלוטמין טהורה (100% Glutamine Pure) שלא נוספו לה שום צבעי מאכל מלאכותיים - ללא חומרי טעם וריח מלאכותיים וללא ממתיקים מלאכותיים.
מבין כל חומצות האמינו, גלוטמין הינה החומצה השכיחה ביותר בגופנו, היא מהווה כ- 60% מכלל מאגר החומצות האמינו בשרירים. במהלך אימון אינטנסיבי הגוף לא מייצר מספיק גלוטמין כתוצאה מכך הוא מפרק רקמות שריר כדי להשיג את הגלוטמין כך נוצר מצב קטבולי (פירוק שריר). תוספת גלוטמין עוזרת לשמור על מסת השריר ועל המערכת החיסונית, כך מבטיחה התאוששות מהירה יותר לאחר האימון ומונעת את המצב של אימון-יתר. בנוסף משמש הגלוטמין כנשא חנקן לשריר (חיוני לסינתזת חלבון), הוא משפיע על הפרשת הורמון הגדילה ובשילוב עם פחמימות הגלוטמין מגדיל את רמות האינסולין בגוף. 

כל היתרונות הללו הפכו את הגלוטמין לאחד מתוספי המזון הפופולרים ביותר בקרב מתאמנים ולמרכיב חשוב בתזונת ספורטאים.
מחקרים מראים כי לאחר אימונים מפרכים, רמות הגלוטמין בגוף יורדות בכ- 50% מאחר והגוף מסתמך על גלוטמין כדלק תאי למערכת החיסון. מחקרים מדעיים מראים כי תוספת של גלוטמין יכולה למזער את פירוק רקמות השריר, ולשפר את מטבוליזם של החלבון. מחקרים אחרים הראו השפעה של גלוטמין על הגדלת נפח התאים. כמו כן, ניצפתה עלייה של 400% ברמות הורמון הגדילה (GH) לאחר לקיחת מינון של 2 גר' גלוטמין בלבד.
חשוב לציין, כי הגלוטמין מספקת דלק למוח ומסיבה זאת הגלוטמין נמצא כמסייע לריכוז, מיקוד, זיכרון, ביצועים אינטלקטואליים, ערנות, ומשפר מצב הרוח. לכן לא מפתיע לראות את הפופולאריות של התוסף בקרב ספורטאים ומפתחי גוף, העושים דיאטות דלות פחמימות. חלק מתסמיני דיאטת דלת פחמימות (כמו חוסר אנרגיה מנטאלית) ניתן למנוע ע"י תוספת גלוטמין.
רמות נמוכות של גלוטמין בדם בצורה כרונית נמצאו כגורם העיקרי לאימון יתר (Overtraining) בקרב ספורטאים ופגיעה במערכת החיסונית, העלולה להשליך לזיהומים ופגיעות הפוקדים בד"כ ספורטאים בתקופת אימונים אינטנסיביים ובתקופת התחרויות.
הגלוטמין מדברן את סינתזת הגליקוגן (חומר אנרגיה - דלק), למעשה מדברן את האנזים השולט על סינתזת ואחסון הגליקוגן בשרירים ובכבד. כך מיעל את פעילות מנגנון הגברת אחסון הגליקוגן.

שורפי שומנים (Fat Burners)

מכיל: 100 כדורים
פעילות: מסייע איבוד שומן, שמירה על פעילות הכבד ואיזון ברמות הסוכר בדם. 
אופן השימוש: קח 2 כדורים ליום עם 2 כוסות מים, וביום אימון קחו עוד 2 כדורים מייד לפני האימון.
שורפי שומנים (Fat Burners) של חברת יוניברסל, מכיל עשרה חומרים ליפוטרופיים אשר מסייעים לכם לנייד ולנצל שומנים לאנרגיה באופן בריא וטבעי לחלוטין. מה גם חשוב לציין, כי שורפי השומנים של יוניברסל מגיעים בצורת כדורים הקלים לבליעה (Easty To Swallow).
שורפי שומנים של חברת יוניברסל, הוכיח את יעילותו להורדת משקל ולהפחתת אחוזי השומן, יעילותו בניצול מוגבר של שומן העוזר לגוף להעביר שומנים אל המיטוכונדריה, ושם ניתן להשתמש בשומן כחומר דלק לפעילות.
שורפי שומנים הינה נוסחא טרמוגנית חדשנית המיעלת את האנרגיה ושריפת הקלוריות. תרמוגנזה הוא תהליך פיזיולוגי בו תאי השומן בגוף נשרפים להפקת אנרגיה. הנוסחא מכילה מרכיבים ליפוטרופיים (מונעים הצטברות שומן) ומרכיבים לייעול חילוף החומרים ביחסים המדוייקים שיעזרו לגופך לשרוף שומן. מרכיב חשוב הוא Betaine Hydrochloride ההופך בגוף ל- S-Adenosylmethionine  הידוע גם בכינויו: SAM-E הוא חשוב בגוף לייצור של סרוטונין (נוירוטרנסמיטר במוח האחראי על הרגשת שובע).
בנוסף, הנוסחא מכילה L-Methionine, חומצת אמינו המרכיבה את ה-  SAM-E. כמו כן, חומצת האמינו ליזין היא מרכיב חשוב נוסף העוזרת גם היא בייצור סרוטונין. מכילה כולין ואינוסיטול למניעת הצטברות שומנים בכבד. כולין ממזערת הצטברות שומן בכבד, בעוד אינוסיטול מאזן את הפרשת האינסולין ובכך יגרום לסוכרים בדם לשמש כאנרגיה ולא להפוך לרקמות שומן. 

Animal Pump אנימל פאמפ

מכיל: 30 שקיות (המכילים תשלובת כדורים).
פעילות: מסייע לעלייה במסת השרירים והכוח הפיזי, מרחיב כלי דם ומשפר סירקולציית מחזור הדם.
אופן השימוש:  קח שקית אחת 30 דקות לפני תחילת האימון על בטן ריקה.
ארנולד שוואצנגר אחד הבודי-בילדרים שעשו היסטוריה אמר: "שאין תחושה טובה יותר מה-פאמפ (ניפוח) שאנו חשים במהלך האימון". על כן, המוצר אנימל פאמפ מסייע לניפוח השרירים ע"י הרחבת כלי הדם והחדרת חומרי תזונה חיוניים. 
האנימל פאמפ מכיל סוג חדש של קראטין הנקרא קריאטין הקשור למגנזיום, קריאטין אתיל אסתר וטרי-קריאטין מלאט, קראטין זה אינו סופח נוזלים ובעל יכולת ספיגה של 100%. מאפשר ספיגה יעילה יותר אפילו בצריכה של כמויות קטנות יותר בהשוואה לקראטין הרגיל, קראטין אתיל אסתר נחשב בטוח מאוד ואינו מעמיס על הכליות מאחר וכמות הצריכה הנדרשת הינה קטנה בצורה משמעותית מצריכת קראטין מונוהידראט .
האנימל פאמפ משמש כמוצר אנאבולי מטרתו לזרז את תהליכי הבניית שרירים לאחר אימון עצים, לשקם את גופך ולהכינו לאימון הבא, אין דבר חשוב יותר מהצפת השרירים שלך בקריאטין מסוג זה! השלמת קריאטין שלאחר אימון חיונית למילוי מקום מאגרי הקריאטין שנוצלו במהלך אימון, להתאוששות מהירה, להגדלת נפח תאי השריר, להגדלת צפיפות וקשיות השרירים, ולהפעלת שלב של גדיה אנאבולית יעילה וחזקה יותר.
האנימל פאמפ מכיל מלחים של קריאטין (כגון: קריאטין הקשור למגנזיום, קריאטין אתיל אסתר וטרי-קריאטין מלאט) אשר חדירים ביותר לתאי השרירים, כך מסייעים להם לפעול להתחזר ולגדול באופן אופטימאלי. בדרך הנ"ל האנימל פאמפ מושך אליו נוזלים הגורמים לנפיחות בתאי השריר, התהליך נקרא Cell Volumization. התהליך גורם לגדילה וקשיחות תאי השריר. 
כל זאת יחד עם רכיבים אשר מספרים את סירקולציית הדם אל השרירים (כגון: הצמחים תמצית ג'ינגר וקינמון, ביופרין ועוד).
האנימל פאמפ מכיל גם רכיבים נוגדי חימצון (כגון: תמצית זרעי ענבים, N-אצטיל-ציסטאין, תה ירוק וחומצה אלפה ליפואית) המסייעים לשרירים לגדול ולמנוע את התפרקותם המהירה לאחר האימון המפרך. 
האנימל פאמפ כולל מספר רכיבים ובמקום לקחת מספר תוספי מזון, הינכם מקבלים בשקית אחת את כל מה שהשרירים זקוקים להתנפח!!!

חומצות אמינו 3001 – Amino 3001

מכיל: 160 כדורים (3001 מ"ג לכדור).
פעילות:  חומצות אמינו מסייע לעלייה במסת השרירים, בעל פעילות המונעת פרוק שרירים, תמיכה במערכת השרירים בעיקר לאחר אימון כבד.
אופן השימוש: יש ליטול כ- 2 עד 4 כדורים על בטן ריקה, כשלוש פעמים ביום, לפני המזון ולאחר האימון (כלומר 6 עד 12 כדורים ליום). 
המוצר "אמינו 3001" מכיל תוצרי פירוק של חלבוני מי גבינה (Hydrolysates) לשם ספיגה מרבית. בריכוז מירבי מהגדולים ביותר בעולם היא נוסחת אמינו גדולה וחזקה יותר המכיל 3001 מ"ג תוצרי הפירוק של חלבוני מי גבינה קשורים לפפטידים (חומצות אמינו קשורות). תוספת של האנזים פפסין (אנזים מפרק חלבון) המסייע לניצול מוגבר של הפפטידים. האמינו 3001 עשיר בחומצות אמינו בעלות שרשרת מעונפת (BCAA), בגלוטמין, במתיונין, באלנין ובארגינין חומצות האמינו הנ"ל חיוניות לפיתוח שרירים מירבי. אם הגודל חשוב לך, אמינו 3001 הוא תוסף האמינו העדיף בשבילך. הנוסחה של אמינו 3001 מכילה ויטמין 6B, קרניטין-L וכרום פיקולינאט, אותם רכיבים אשר הופכים את נוסחה זו לאידיאלית למי שמעונין בעיצוב הגוף והגדלת המסה השרירית תוך שמירה על בריאות הלב ורמת אנרגיה נאותה.
אזהרה! התוסף מכיל פניל-אלנין ולכן אסור לחולי PKU (פנילקטונורויה).
מינון מומלץ: 1-4 טבליות על בטן ריקה כשלוש פעמים ביום, לפני ארוחות ואימונים.

לאבה - פורמולת קראטין LAVA

מכיל: אבקה במשקל 1239 גרם.
פעילות: הגברת רמות האנרגיה והכוח הפיזי. מניעת פירוק שרירים ועלייה בבנייתם. 
לאבה פורמולת קריאטין אנרגיה וכוח לשרירים. הארוחה החשובה ביותר לשרירים היא מיד אחרי אימון אינטנסיבי אך גם לפניו. זאת מכיוון שמאגרי הגליקוגן לאחר האימון נוצר וזה הזמן לחדש את המאגרים בכדי למנוע פירוק שרירים. 
תוסף התזונה "לאבה" נותן לנו פחמימות זמינות - סוכרים נוסחת הלאבה מכילה דקסטרוזה (חד-סוכר המצוי בדם), פולימרים של גלוקוז ומלטודקסטרין. ושי לציין כי המוצר אינו מכיל סוכרים אשר זמינותם לגופנו איטית ונמוכה, כגון: פרוקטוזה, סוכרוז וסוכרים פשוטים אחרים. כך שאנו יכולים להשלים את מאגרי האנרגיה ואת כל מה שקשור לתהליכים אנאבוליים (כמו: פחמימות, חלבונים, קריאנטין, וחומצות אמינו גלוטמין וטאורין).
הלאבה מכיל יחס של 1:1 חלבון מי גבינה איכותי עם פחמימות זמינות ביותר.  במנה אחת של לאבה אנו מקבלים כ- 32 גרם חלבון טהור מחלבון מי גבינה מסוננים. החלבון הנ"ל עשיר בפפטידים של מי הגבינה ואלפא-לאקטאלבומין, אימונוגלובולינים, גליקומאקרופפטידים, אלבומין, לקטופרוקסידאז ולקטופרין. 
אנו יודעים אודות חשיבות החלבונים הדרושים מייד בסיום האימון, זאת בכדי למנוע תהליכים קטבוליים (פירוק שרירים) ולתקן שרירים שניזוקו במהלך האימון האינטנסיבי. 
נוסחת הלאבה מכילה גם ויטמינים, מינרלים, אלקטרוליטים וקטליזטורים של אנרגיה, כגון: המינרל כרום הקשור לחומצה הפיקולינאט, ויטמינים C ו- E (נוגדי חמצון חשובים), אשלגן, מגנזיום זרחן וכו'.  
הלאבה מכיל גם כ- 5500 מ"ג "קריאפיור" (CREAPURE™) קריאטין מונוהידראט טהור, 2500 מ"ג חומצת האמינו גלוטמין ומעל ל- 1000 מ"ג חומצת אמינו טאורין. שלושת האחרונים הם עוצמתיים ליצירת אנרגיה רבה ושיפור בכוח הפיזה. 
מחקרים קליניים הראו שקריאטין מונוהידראט מחזק את עוצמת השרירים ומזרז את בנייתם, ושחומצות האמינו גלוטאמין וטאורין יכולות לעזור לגוף להתאושש לאחר אימון אינטנסיבי. 
מחקרים הראו שי השילוב בין הפחמימות והחלבונים עשוי להגביר את ייצור הקריאטין מסינטזה עצמונית של גופנו. מאחד המחקרים נימצא כי נטילת 5 גרם קריאטין ביחס של 1:1 בין פחמימות לחלבון עשויה להביא לאותן תוצאות כמו נטילה של 5 גרם עם 96 גרם פחמימות בלבד.
logo בניית אתרים