דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

דיאטת האנטי-אייג'ינג anti-aging דיאטת האנטי-אייג'ינג, anti-aging, דיאטת Diet2all, דיאט-טו-אול, דיאטת קובי-דיאט, דיאטה, דיאטת אטקינס, דיאטת אשקוליות, דיאטת סוג הדם, דיאטת בריאות, דיאטת הכרוב, דיאטת דלת קלוריות, דיאטת הלחם, דיאטת חלבונים, דאטת הנקודות, דיאטת העוגיות, דיאטת פופקורן, , תזונ

 

דיאטת האנטי-אייג'ינג היא דיאטה המגבילה את צריכת הקלוריות בכ- 30%-50% מצריכת הקלוריות הרגילה. מומלץ במטרה להגדיל את תוחלת החיים האנושית בכ- 30% לפחות. אנשים בדיאטה שיפרו את הבריאות בזמן שהם צורכים כמות נאותה של ויטמינים, מינרלים, חומרים מזינים חיוניים אחרים.

למידע אודות אנטי-אייג'ינג
 
הרעיון כי תזונה דלת קלוריות יכולה להגדיל באופן משמעותי את תוחלת החיים הייתה כבר מאז שנות 1930. בשנת 1935, פורסמו חוקרים מאוניברסיטת קורנל מזון קלייב McCay וליאונרד מיינארד בסדרה של מחקרים וניסויים שבה חולדות מעבדה הואכלו בדיאטה שהכילה קלוריות שליש פחות (בהשוואה לקבוצת ביקורת של עכברים), אך עדיין הכילה רמה נאותה של ויטמינים, מינרלים, חלבונים, וחומרים מזינים חיוניים אחרים.
בדיאטה האנטי-אייג'ינג מגבילים את צריכת הקלוריות, הרבה פחות מהנדרש. החולדות שעברו את הדיאטה מופחתת הקלוריות חיו יותר בכ- 30-40% מאשר החולדות אשר ניזונו בדיאטה בעלת ערך קלוריות נורמלי.
 
כדי להאריך את תוחלת החיים המקסימלית של צורות החיים, נבדק על סדירות שינויים במראה דרסטי צמצום בכמות מסת השומן ושריר. כך גורמת בדיאטה לאנשים להיראות רזים או יותר נכון בעלי מראה אנורקסי.
חשוב לציין, כי הבעיות עלולות להתעורר בארוחות משפחתיות, באכילה במסעדות, אוכל במקום העבודה, מסיבות, הרועים וחגים. יכול לגרום לבעיות פסיכולוגיות, כולל אנורקסיה, ומחשבות טורדניות על האוכל.
היתרונות העיקריים של הדיאטת אנטי-אייג'ינג הם שיפור הבריאות ומניעת מחלות, כגון: מחלות לב, סרטן, שבץ, סוכרת, אוסטיאופורוזיס, אלצהיימר, פרקינסון ו. מחקרים מראים כי הפונקציות הפיזיולוגיות ביותר ביכולות המנטליות של בעלי חיים על דיאטה מופחתת קלוריות מקבילים לאלה של בעלי החיים הרבה יותר צעיר. הדיאטה הוכיחה גם הארכת תוחלת החיים המקסימלית של צורות החיים ביותר שבו הוא נבדק.
2all בניית אתרים