דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

דיאטת Diet2all, דיאט-טו-אול, דיאטת קובי-דיאט, דיאטה, דיאטת אטקינס, דיאטת אשקוליות, דיאטת סוג הדם, דיאטת בריאות, דיאטת הכרוב, דיאטת דלת קלוריות, דיאטת הלחם, דיאטת חלבונים, דאטת הנקודות, דיאטת העוגיות, דיאטת פופקורן, , תזונה, דיאטה, הרזיה, חיטובים, השרירים, פיתוח גוף, חיטוב, תזונה ודיאטה, בריאות וכושר, סטרואידים, קובי עזרא, דיאטות, יוניברסל-נוטרישן, אופטימום, סופר נוטרישן, ספורטולוגיה, ישראל בודי, תזונת ספורט, פעילות גופנית, תוספי תזונה, יעקב עזרא, חלבונים, מי גבינה,דיאטות בריאות, דיאטה און ליין, דיאטה לפי סוג דם, דיאטה בהריון, דיאטה ים תיכונית, דיאטה חלבונים, הרזיה מהירה, חיטובים, פיתוח גוף, דיאטת אטקינס, קובי עזרא, דיאטות, תזונת ספורט, פעילות גופנית, תוספי תזונה, קריאטין, חלבונים דיאטה, דיאטת אטקינס, דיאטת אשקוליות, דיאטת סוג הדם, דיאטת בריאות, דיאטת הכרוב, דיאטת דלת קלוריות, דיאטת הלחם, דיאטת חלבונים, דיאטת הנקודות, דיאטת העוגיות, דיאטת פופקורן, דיאטת אבטיח, דיאטת אננס,

דיאטה האבטיח

 

דיאטה האבטיח: בדיאטה זאת אוכלי רק אבטיח 500 עד 1000 גרם המחולקים לשלוש ארוחות, חיחד עם 100 גרם גבינה 0% שומן. הרעיון בדיאטה הזאת הינו אכילת האבטיח טעים ומתוק אשר מספק לנו סוכרים לאנרגיה זמינה ולתחושה מנטאלית טובה, יחד עם הרבה מים - נוזלים.

הגבינה ללא שומן נועדה לספק לנו מנת חלבונים בכדי שלא נפרק מסת שרירים יתר על המידה, יחד עם שאר רכיבית תזונה חיוניים כגון: סידן, ויטמיני B ועוד...
דיאטה לדוגמנים ודוגמניות | דיאטה מהירה | פיתוח גוף | דיאטה לפני ואחרי |
סיכונים של דיאטת אבטיח
כפי שרבים מכם כבר יודעים, אני לא מעריץ גדול של דיאטות קיצוניות ביותר. גיליתי סוג של דיאטה אחת שגרמה לי לחשוב שוב?!, זה נקרא דיאטת האבטיח. בצורה המחמורה ביותר שלה, הדיאטה הזאת מחייבת אותך לאכול אבטיח רק למשך מספר ימים (בדרך כלל לא יותר משלושה ימים "דיאטה"). התוצאה מדיאטה של אכולת אבטיח הינה ירידה במשקל מהירה, ואחריו עליה במשקל באופן מהיר לאחר מיכן. דיאטה זו הפכה פופולרית בארה"ב כי הדיאטה מאוד יעילה בהפחתת משקל ובאופן מהיר. עם זאת אתה מאבד משקל ע"י קיצוץ קלורי רציני ביותר החל מ- 1500-2000 קלוריות לדיאטת 150-200 דיאטה דלת קלוריות.
כלומר שאישה ממוצעת 70 קילו שורפת 1500 קלוריות ביום ללא פעילות גופנית, אם היא מוסיפה כשעה של פעילות גופנית אירובית כלשהיא יכולה בקלות להגיע לגרעון קלורי יומי של עד 2400. כשהיא נמצאת בדיאטה זו היא תוצאה של 2250 קלוריות שאבדו ביום. לירה אחת שווה 3500 קלוריות לכן בדיאטה כזאת יכולה להפסיד 2 ב 3 קילו ב- 2-3 ימים. טכניקה לירידה במשקל מהירה זו, קוסמת מאוד למהירות שבה ניתן להשיל קילוגרמים, ואיזו אישה תמשיך בדיאטה זו במשך שבועות.
כפי שאמרתי קודם, אבטיח מכיל כמובן, בעיקר מים, אך זה לא הכל: הוא מקור טוב לאשלגן, כמו גם הוויטמין A הוויטמין C. ובזמן זה הוא נמוך מאוד בשומן רווי, דבר אחד לשמור במוחו הוא, כמו כמעט כל הפרי, אבטיח מכיל כמות נכבדה של סוכר. יתרון נוסף לאבטיח הוא שהוא מכיל ליקופן, היא חולקת את הצבע האדום בעגבנייה, ושהוא גם נוגד חמצון ידוע במניעת מספר הסוגים שונים של הסרטן.


שימוש בדיאטת האבטיח לתקופות ממושכות של זמן הוא מאוד מסוכן. כאשר צורכים רק 150-200 קלוריות ביום אתה יכול גם לראות את עצמך בצום. צריכת קלוריות מינימאלית זו הינה דיאטה חסרת תועלת בשמירת הגוף שלך, ואתה בקרוב לאבד את האנרגיה לפעילות גופנית, וסופו של דבר הגוף שלך יתקשה להדוף מחלה ורק שמירה על עצמו. בדרך כלל אחרי כמה ימים בגרסה המחמירה של הדיאטה הזאת אנשים יתחילו להרגיש שלשולים ונפיחות מאז שהם צורכים כמויות גדולות של מים גם כן. אם השתמש יותר מדי זמן דיאטה זו אף עלולה להוביל לסיכונים בריאותיים חמורים כגון: הלם. ברגע שאתה מקבל את הדיאטה במשקל הוא בדרך כלל זכה בחזרה במהירות מאז שהגוף שלך לא רגיל למזון עשיר קלוריות.

גרסה בריאה יותר של דיאטת האבטיח דורשת ממך להחליף את כוס האבטיח לארוחה אחת ביום. ככל הגוף שלך הוא מודאג, וזה בערך אותו הדבר כמו דילוג על ארוחה. למרות שזה יכול לעזור לך לרדת במשקל בעת צרה, בטווח הארוך, יהיה לך הרבה מבעיות הקשורות בגרסה המחמירה יותר של דיאטת האבטיח. אם יש לך מקרה שאתה צריך כדי לרדת במשקל לשיטה האמינה ביותר והבריאה ביותר לרדת במשקל הוא לתכנן קדימה. הגדרת מטרה לעצמך שניים או יותר חודשים ולזהות כמה קלוריות אתה צריך לשרוף ביום כדי לעמוד במטרה שלך.
אם תוסיף 30 דקות נוספות לשגרת האימונים שלכם בכל יום אתה מוצא שאתה לא רק לאבד משקל רב יותר ממה שאתה יהיה על דיאטת האבטיח, אבל בטווח הארוך לא תוכל לקבל אותו בחזרה. דיאטה ואימון אירובי בלבד אינן מספיקים אם יש לך כמות גדולה של משקל אתה רוצה לאבד. הוסף אימוני משקולות כזה יגדיל את מספר הקלוריות שהגוף שורף במנוחה. לפני שמתחיל דיאטת האבטיח או אחר דיאטה אחרת שחשוב לך להתייעץ עם הרופא שלך בכל אחד יש דרישות רפואיות ייחודיות, והרופא שלך הוא המומחה בזיהוי, והציע דרך פעולה שלא יגרמו לך רק בירידה במשקל, אבל להיות בריא מדי.

דיאטה אבטיח- אבטיח הוא משתן מעולה, בעקבות דיאטת האבטיח במשך חמישה ימים תוכל לטהר התאים בגוף שלך, הדיאטה משאירה אותם רעננים וצעירים יותר. 
אך דיאטת מזון הגולמי הזה הינה מאוד קלה ליישום, היות וכל מה שאתה צריך הוא את הפרי: אבטיח ומעט כוח רצון! אתה צריך לאכול כחצי ק"ג של אבטיח 5 פעמים ביום. מומלץ לאכול קצת פחות אבטיח (כ- 3/4 מק"ג 5 פעמים ביום) אם יש לך לחץ דם גבוה, ירידה בזרימת דם, דלקת כליות, גאוט, הפרעות בכליות או מחלה כבדה, או השמנת יתר, פנה לאיש מקצוע ורופא מומחה.
הקפד להתייעץ עם הרופא שלך לפני שהוא הולך על דיאטה!

דיאטה וניקוי הגוף עם אבטיח
מאפייני דיאטה המבוססת על אבטיח הן: משתן ודיאטטי. אנשי מקצוע ממליצים לאכול אבטיחים רק שהבשילו כן הם מכילים את רוב ויטמינים ומינרלים וחנק הפחות שעלול להרעיל את הגוף שלך.

משך הזמן של דיאטת האבטיח
דיאטה זו שייכת לקבוצה של דיאטות קיצוניות (בדומה לדיאטות שמותר לך לאכול רק מזון אחד). בגלל אופייה של תקופת הדיאטה לא תעלה על 5 ימים. בתקופה זו תוכל לייצב את כמות הנתרן באיברים שלך, וכתוצאה מכך להיפטר מעודף נוזלים וסיגים מהגוף שלך.
באופן אידיאלי אתה צריך לנסות לצרוך כחצי ק"ג של אבטיח לכל עשרה ק"ג של מסת הגוף שלך.

אזהרה בדיאטה
דיאטה זו אינה מומלצת לאנשים עם אבנים בכליות, סוכרת, או הפרעות לבלב. אם אתה מתחיל אי נוחות תחושה לאחר היום הראשון של הדיאטה, להפסיק את הדיאטה מיד ולהתייעץ עם הרופא הכללי שלך אם יחמיר המצב שלך.
עם זאת, אם אתם חשים בטוב ביום השני של הדיאטה באומץ להמשיך אותו עד הסוף. תוכלו לאבד עד 7 ק"ג במשך 5 ימים של הדיאטה. לאחר מכן, תמשיך בגרסת הלייט - הקלה של דיאטה טעימה זה במשך 10 ימים נוספים.

תפריט דיאטת אבטיח
ארוחת בוקר: הקערה של שיבולת שועל עם גבינה לבנה.
450 גרם אבטיח
ארוחת צהריים: דגים, בשר, עוף בצלחת של סלט ירקות.
ארוחת ערב: אבטיח (450 גרם לכל 30 ק"ג של משקל הגוף).
אחרי 15 ימים של הדיאטה כלל אבטיח הטעים הזה אתה יכול לאבד עד 15 ק"ג! נסה את זה - זה כל כך טעים וכל כך קל לעקוב!

חוקר באוניברסיטת טקסס A & M אוניברסיטה מדווחת אבטיח שעלול להיות השפעה ויאגרה על גברים דמוית.

אבטיח מכיל ציטרולין-Citrulline, הציטרולין הינה חומצת אמינו המרחיבה את כלי דם באותו אופן כמו תרופות לטיפול בבעיות זיקפה (אימפוטנציה). יש לציין, כי אין זה אומר שאכילת אבטיח תיצור זקפה, היות וכמות הציטרולין עדיין נמוכה יחסית. אבל זה כנראה לא יכול להזיק. ואם אתה אוכל את הקליפה, גם .... (אבטיח כבוש, מישהו?)

דיאטות נוספות כוללות גם כמו דיאטות הרזיה אלה:

דיאטת בננות
דיאטת בננה היא דרך טעימה וקלה לרדת במשקל ולשפר את הבריאות. דיאטנים מדברים הרבה על איך בננות הן אחד מהפרות אלה כדאי להימנע במיוחד אם אתה על דיאטה לירידה במשקל בגלל תכולת הסוכר הגבוהה.

תה ירוק לדיאטת הרזיה
שתיית תה ירוק מסייע לירידה במשקל הוא דרך יעילה וקלה להשיל עודפי שומן ולהיכנס לכושר מצוין מבלי ללכת על דיאטה קפדנית.

דיאטת אשכוליות ביצים
דיאטה המכילה אשכוליות וביצים הופכת להיות מאוד פופולרית, כי הדיאטה יכולה לשרוף הרבה שומן ולהשיל ק"ג עודפים במשך מספר ימים ספורים. למעשה אתה יכול לאבד עד חמישה קילוגרמים במרחק של רק 5 ימים! נסה ותראה בעצמך.

4 תכנית דיאטת היום
4 תכנית דיאטת היום היא דרך מהירה ופשוטה לניקוי רעלים מהגוף שלך ולאבד כמה קילוגרמים מיותרים. הדיאטה גורמת לאובדן משקל מזון גולמי ודיאטת גמילה והוא יעיל במיוחד אם אתה משתמש במוצרים אורגניים.
 
דיאטה מהירה
דיאטה לירידה במשקל באופן מהיר מיועדת למי שרוצה תוצאות מהירות. אני לא ממליץ על דיאטה מהירה זה למי שיש לו מטרות ארוכות טווח משקל רופף או צריך לאבד הרבה משקל. בדרך כלל דיאטות הרזיה מהירות יכולות לתת לך את אפקט יו-יו ובלגן המערכת האנדוקרינית גורמת לך להרוויח אפילו יותר משקל וחילוף החומרים שלך. 

דיאטה חובבי יין - דיאטת היין
דיאטה זו תוכננה במיוחד עבור אלה שהוקדשו ליין והיה שמחים לכלול אותו בדיאטה לירידה במשקל. מחקרים רבים חקרו את היתרונות של יין אדום הציעו כי כמות מתונה של יין אדום (משקה אחד ביום לנשים ושני משקאות ביום לגברים) מורידה את הסיכון להתקפי לב לאנשים בגיל העמידה שנכתבה על ידי 30 עד 50 אחוזים.
טואול - בניית אתרים