דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

דיאטת אננס

דיאטת אננס, דיאטת Diet2all, דיאט-טו-אול, דיאטת קובי-דיאט, דיאטה, דיאטת אטקינס, דיאטת אשקוליות, דיאטת סוג הדם, דיאטת בריאות, דיאטת הכרוב, דיאטת דלת קלוריות, דיאטת הלחם, דיאטת חלבונים, דאטת הנקודות, דיאטת העוגיות, דיאטת פופקורן, , תזונה, דיאטה, הרזיה, חיטוב

דיאטת אננס מורכבת כמובן מאננס כ- 1.5 עד 2.5 קילו ומיץ אננס-עד ליטר אחד (אותם יש לחלק לכ- 3 עד 4 ארוחות), עד כאן הדיאטה מורכבת בעיקרה מפחמימות. אך יש להוסיף פעם ביום מנת חלבון, כגון: 150 גרם עוף, או גבינה דלת שומן וכו'.

דיאטת האננס או אשכולית פעלה אותו העיקרון, אבל בדיאטות הללו רק אננס או אשכוליות נאכלים.
אננס הוא מצח פרי הטרופי. מעניין, שהבשר הצהוב המתוק של האננס הוא למעשה התגבש, או נדחס, גרגרים המסודרים בשני סלילי לובים, שלא כמו ה-DNA. אננס הוא מקור עשיר של ויטמינים וחומרים מזינים אחרים, כגון ברומלין, והוא תוספת מצוינת לכל דיאטה.

בדיאטת אננס קלסית: כל מזונות האחרים אסור למעט ייתכן שתהיו לחם בשר, מזונות עמילניים, בשיעור של ארוחה אחת או שתיים בשבוע, אך רק אחרי שיש להקפיד שלאחר הדיאטה של ​​אכילת פרות במשך 10 ימים.
ההיבט החיובי שלה נשען על העובדה שהדיאטה קלה למעקב וכי אחד מאבד משקל במהירות משום שהוא דל בקלוריות.
היבטים שליליים של הדיאטה - דיאטת אננס
דיאטות אלו יכולות להיות מסוכנות כמו שהם יכולים לגרום לליקויים בחלבוני ויטמינים מסיסים שומן.  קשה לשמור על יותר מ 3 או 4 ימים של אכילת פרות בלבד. הדיאטה גורמת לעייפות, אובדן שריר (פירוק שרירים), כפי שנצפתה בצום ושיעור הכישלון גבוה בהתמדה בדיאטה. 

דיאטת אננס ויטמין ומינרלים
אננס ידוע בטעם הייחודי שלו, שהוא שילוב של המתוק חמוץ וזאת הודות לשיעור גבוה של סוכר פרוקטוז (סוכר פירות), חומצת מאלית וחומצת לימון (חומצה ציטריט). אננס טרי הוא מקור עשיר לויטמין C, ל- 100 גרם אננס מכיל כ- 80 אחוזים מהכמות המומלצת היומית של הוויטמין. אננס הוא גם מקור לויטמיני B1, B3, B5, B6 ו B9, ל- 100 גרם שלו מכילים בין 4 אחוזים ל- 8 אחוזים מהדרישות היומיות המומלצות. במונחים של מינרלים, אננס טרי הוא מקור מצוין של מנגן, המכיל כ- 50 אחוזים מערכים יומיים במדגם 100 גרם. אננס מכיל גם כמה סיבים שומן, חלבון, וכמויות קטנות יותר הוויטמין B2, סידן, מגנזיום, ברזל, זרחן, אשלגן ואבץ.

יתרונות הרכיב הברומלין
אננס הוא מקור עשיר במיוחד לברומלין, אנזים מסוגל לעכל חלבון צמחי. באופן ספציפי, ברומלין הוא אנזים פרוטאוליטי מפרק חלבונים המבוסס על לחומצות אמינו.  הודות לתכונותיו של ברומלין, מיץ אננס הוא מרינדה יעילה וטעימה ומרכך לבשר, עוף ודגים. לדברים "ביוכימיה ומחלות אנושיות, אננס הוא אפשרות הגיונית קינוח בסוף הארוחה עתירה חלבונים ותוספי ברומלין שימושי לאנשים שמייצרים רמות נמוכות של אנזימי לבלב עקב מחלות כמו סרטן ואלכוהוליזם. ברומלין באננס גלם הוא נהרס ברוב שיטות בישול ושימורים.

 

דיאטת Diet2all, דיאט-טו-אול, דיאטת קובי-דיאט, דיאטה, דיאטת אטקינס, דיאטת אשקוליות, דיאטת סוג הדם, דיאטת בריאות, דיאטת הכרוב, דיאטת דלת קלוריות, דיאטת הלחם, דיאטת חלבונים, דאטת הנקודות, דיאטת העוגיות, דיאטת פופקורן, , תזונה, דיאטה, הרזיה, חיטובים, השרירים, פיתוח גוף, חיטוב, תזונה ודיאטה, בריאות וכושר, סטרואידים, קובי עזרא, דיאטות, יוניברסל-נוטרישן, אופטימום, סופר נוטרישן, ספורטולוגיה, ישראל בודי, תזונת ספורט, פעילות גופנית, תוספי תזונה, יעקב עזרא, חלבונים, מי גבינה,דיאטות בריאות, דיאטה און ליין, דיאטה לפי סוג דם, דיאטה בהריון, דיאטה ים תיכונית, דיאטה חלבונים, הרזיה מהירה, חיטובים, פיתוח גוף, דיאטת אטקינס, קובי עזרא, דיאטות, תזונת ספורט, פעילות גופנית, תוספי תזונה, קריאטין, חלבונים דיאטה, דיאטת אטקינס, דיאטת אשקוליות, דיאטת סוג הדם, דיאטת בריאות, דיאטת הכרוב, דיאטת דלת קלוריות, דיאטת הלחם, דיאטת חלבונים, דיאטת הנקודות, דיאטת העוגיות, דיאטת פופקורן, דיאטת אבטיח, דיאטת אננס,

logo בניית אתרים