דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

מתוך הספר: "סטרואידים - כל מה שרצית לדעת? ולא העזת לשאול! \ מאת: ד"ר יעקב עזרא. לרכישת הספר נא צרו קשר בנייד: 0528567140

הטיפול בהורמון הגדילה

הורמון גדילה מופרש לדם ע"י בלוטת ההיפופיזה (יותרת המוח), מהחלקה הקדמי. ההורמון משפיע על כל תאי ורקמות גופנו. אצל ילדים ומתבגרים גורם לחלוקת תאים ולצמיחה לגובה. ילדים ונערים שגופם אינו מייצר את הורמון הגדילה, יגרום לקומה נמוכה ואף לננסות.  יש לציין, כי חסר בהורמון גדילה יכול לנבוע כתוצאה מפגם התפתחותי או ליקוי אחר של בלוטת ההיפופיזה.


עודף בהורמון גדילה

רמה עודפת של הורמון גדילה בזמן הילדות והנעורים תגרום לענקות (גדילה פרופורציונלית של חלקי הגוף). יש הטוענים, על סמך הוכחות שונות, שגולית (מהתנ"ך) סבל מתסמונת הכוללת עודף בהורמון גדילה.

 
רמה עודפת של הורמון גדילה לאחר הנעורים גורם לפתולוגיה המכונה: ארקומגליה. הפתולוגיה שכיחה לרוב כתוצאה מגידול (לרוב שפיר) בבלוטת ההיפופיזה.

הורמון גדילה ישראלי

כבר בשנת 1986 יצרו במכון וויצמן, אשר בישראל את הורמון הגדילה הסינטטי, המופק או יותר נכון מהנדס גנטית מחיידקי אי-קולי (המצויים לרוב). הורמון גדילה הנ"ל זהה לחלוטין להורמון הגדילה אשר גופנו מייצר. ההורמון ניתן בזריקה חד יומית תת-עורית לילדים נמוכי קומה שהתגלה אצלם חוסר בהורמון גדילה.

הרכב הורמון הגדילה

הורמון הגדילה מורכב מ- 191 חומצות אמינו עם שתי שרשראות המחוברות במולקולות חומצת האמינו ציסטאין.

יש לציין, כי הורמון חלבוני זה, מאבד את פעילותו בחום ועל כן יש לאחסנו בקירור.

תוצאות הטיפול מצוינות והילדים מגיעים לגובה הגנטי שלהם, ולעיתים אף עוברים אותו (גובה גנטי: גובה סופי משוער לפי גובה הורים.

 
 

אודות הורמון הגדילה מאת ד"ר קובי עזרא P.hD, השפעות הורמון הגדילה ותופעות לוואי.

 


ד"ר יעקב עזרא, מומחה לרפואה נטורופטית, תזונאי ומאמן כושר. מר יעקב עזרא הינו מרצה במכון מור (לאוסטאופורוזיס) ובבית הספר להסמכות מאמנים של וינגייט - באוניברסיטת ת"א (אימונים לפיתוח הגוף ותזונה).

כתב את הספרים: 1. אבן הפינה בתחום פיתוח הגוף . 2 . ספורטולוגיה - המדריך לספורטאי . 3. סטרואידים-כל מה שרצית לדעת? ולא העזת לשאות!

בעל קליניקה לרפואה נטורופטית ונותן שרותים:
* טיפול במחלות שונות (כולסטרול, מחלות לב, סוכרת ועוז...).
* דיאטות הרזייה ועיצוב הגוף.
* פיתוח גוף - עיצוב וחיטוב הגוף.
לפגישת יעוץ בקליניקה: 0528567140
* מנהל האתר: ארגון הבריאות והכושר.
סטרואידים אנבולים, הורמון גדילה, פיתוח גוף, פיתוח שרירים, מר ישראל 2012, מר ישראל 2011, כלומיד, איקקלומין, טמוקסיפן, קורטיזון, ציטומל, תירוקסין, תירואיד, טרנבולון, הורמונים אנדרוגנים
logo בניית אתרים